Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-ефекту доміно . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Ефект доміно
Зв'язки рослини, які з останніх сил підтримують один одного, перекидається на землю, як доміно
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Іспанія не Греція, але незважаючи на це, на ринку страхи domino efektu (Todanoticia.com)
Без додаткового фінансування, Греція може списати деякі борги, які можуть створити domino efekt У таких країнах, як Іспанія, Італія та Португалія
Європі не слід недооцінювати domino efektВи можете запустити боргової кризи в Греції.  Evangelos Venizelos

Кола на полях , круги на полях ефекти Ефект доміно

PagPh
Ефект доміно, ймовірно, одна з головних причин, чому форма зерна іноді відбувається так швидко, протягом хвилини, або в кращому випадку кілька десятків хвилин до декількох годин. Záhadologové переляканий писк і бігти, як миші.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Через деякий час після грозових розрядів створюються у районах, постраждалих ослаблених груп рослин, більшість з яких все ще стоять, як описано більш докладно на сторінку з описом ефектів поверхневого натягу води . Коли потенційна енергія і кут група долає деякі сили, яка утримує її у вертикальному положенні, займає не більше кількох секунд, щоб процес, в ході якого повергає на землю. Тим не менш, щітки від одного до декількох інших, що перекидається на землю таким же чином, як вважається землею будівля, побудована в доміно - за аналогією з ефектом доміно відбувається. Але оскільки одна група може викликати його падіння (в середньому) більше одного вирубки наступне (приблизно від 1,2 до 1,3), ви зможете навіть порівняти отриманий ланцюгової реакції явище (ядерної, хімічної ланцюгової реакції є набагато більш точно так само як ефект доміно, Наприклад, радикальні реакції, ланцюгової полімеризації)

 

Одна з багатьох причин, чому вони іноді цікаво пучки стебел на незрозумілій склав над собою, ймовірно, може бути ефект доміно. Відповідає кілька дуже рідкісний, хоча і неперевірені свідчення людей, які насправді власні очі бачив картини. Їх опис ситуації в цьому випадку popisovanýmni теоретичні припущення на практиці відносно рідко. Знову ж, однак необхідно підкреслити, що фактичне створення форм, відбувся контакт, в більшості випадків багато тижнів тому, і вони дивилися, як кінцевий ефект, коли після тривалого періоду поступового зниження врожаю соломки, нарешті, звалився на землю.

 

Інша спостерігачів з відкритим центром вуст вуст

Якщо такий процес займає всього кілька хвилин, і супроводжується випадковим спостерігачем з відкритим центром рот цілком логічно, що вони можуть навіть не те, що відбувається насправді і те, що передбачуваний сюжет йому передувало. Цілком очевидно, що ви не можете навіть приєднатися до поточної сюжетної лінії з бурею, яка була проведена, щоб бути місяць або довше.

 

Ефект povívajícího větérku

(Дикі вітри - я їх!)

Ще одне явище, що випадкові спостерігачі мабуть не розуміють (і не дивно, що вони є), таке враження, наче скупчення зерна переїхав kácejícími таємничої вихор, який робить пил піднімається, і які, здавалося б, як все було створено. Тим не менш, слід зазначити, зокрема, що в разі форми, що складаються з декількох кіл з діаметром більше десяти метрів, вважається землею досить швидко багато сотень кілограмів матеріалу з середньою висотою 50 см, в разі rozlehlejšího форм може бути до кількох тонн. Таке швидке переміщення матеріалу у неї є деякі причини турбулентності повітря. Може pohubu до сотень кубічних метрів повітря швидкістю приблизно від 5 до 10 кілометрів на годину і більше. У всіх хмари закрученого пилом, що рухається деякі з місць, де зерно вважається земля. Хоча б тому, тимчасово створив "доміно" зерна (див. Вплив поверхневого натягу води) розташовані по колу насправді, будь то за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, потік повітря індуковані їм би дійсно майже неминуче хотів би також нагадати вести себе як справжня круглий вихор . Кожен щось подібне перегляду випадку дійсно можна вважати надприродне явище.

 

http://www.phils.com.au/cropcircle.htmle.htm (витримки перекладена на чеську мову)

 

Історії і факти про колах на полях

Є близько двох десятків очевидців формування кіл на полях. Всі описи аналогічних звичайно, невидима сила виходить з нізвідки в іншому випадку мирній ситуації і нахилився до землі кукурудзи протягом декількох секунд, як ніби з дивовижною силою - але все ще лежав у зерні міститься лише незначні пошкодження. Також описані подібні торнадо віри, світлові ефекти і високий свистячі звуки (*) .

 

 

Біологічні зміни

Формування кругів на полях часто зустрічаються в областях ріпаку. Ця рослина має консистенцію так само, як селера (**) . Якщо стебло зігнутий більш ніж на 45 градусів, вона буде ламатися. Тим не менш, "Реал" ("справжнього") утворень кіл на полях, часто вигнуті стебла до 90 градусів. Не ботанік, ні будь-який інший учений не може пояснити щось, або імітувати будь-який експеримент. (***)

 

(*) світлові ефекти і звуки знаходяться або будуть знаходитись в набагато більшому ступені пояснюється на сторінці або підрозділів Аномалії

 

(**) в ранній стадії зростання, але пізніше набагато більше і сильніше, багато стовбурових діаметром більше 10 мм, таких як соняшник, і більш тривалий час до збору врожаю формує дуже щільний, складний і майже непрохідні хащі, і це був би людина без мачете міг пересуватися тільки на кілька десятків метрів на годину і може бути подолана тільки комбайна; записці JL

 

(***) 9 жовтня 2011 Експерименти з проходженням електричного струму через згвалтування рослин (посів влітку 2011 року на картоплю, зелені добрива). Результати повинні відбутися протягом декількох днів. Спроба не увінчалася успіхом, рослини пройдений під час трактор удобрення гноєм. Нічого, спроба буде повторена.

 

Деякі інші відмінності ріпаку рослин

За різних механічних конструкцій згвалтування в її ефект доміно, ймовірно, не застосовується в тій мірі, або тим більше, а по-іншому. На противагу цьому, але різниця в кольорі під час цвітіння дозволить моделі з'явилися в повний зелених слави на жовтому фоні (у зв'язку із затримками в ріст і цвітіння рослин, постраждалих від електрики), а потім в негативній формі жовтого зображення на зеленому фоні, коли не впливає областях вже зникла назад у зелений, а впливає тільки починають жовті квіти. Таке кольорове зображення може з'явитися без будь-яких житло , згинаючи стебла до землі, і задовго до нього. Згвалтування, ймовірно, можливо, що в шаблоні не може навіть polehnout (стебла вигин на землю), тільки щоб ​​змінити її шоу під час цвітіння рослини, або стагнація зростання. Звичайно, є області, згвалтування плоский , лежав на підлозі, до землі, але в цьому випадку вважається повільним (або занадто швидко) заплутану масу рослин відразу, а не за обсягами. На землі рослин ріпаку вигин майже відразу, як щодо безперервний, але ослабнув гущавину. Крім того, іноді може статися так, що рослини Polehňa , вигнуті стебла до землі згодом після геометричної форми Перший відображає під час цвітіння. Іноді надто, це було тільки після odkvetení може почати показувати значно розходження в темпах зростання - рослин, пошкоджених і пошкоджених електроенергію сягають помітно нижче ростом, вона може доходити до десятків відсотків.

 

 

Рідкісні явища в поточному зерна (Poaceae)

Пшениця, ячмінь, жито, овес, тритикале

З іншого боку, хоча і рідко, іноді з'являється у вигляді зерна, які не плоскі , лежачи на підлозі, тільки ті рослини мають більш низький ріст. Це відбувається, наприклад, коли блискавка вдаряє розряд поле тільки після проростання, або навіть під час нього. Рослини, які постраждали, але вижили, показують значно нижче ростом. Звичайно, рослинність на сайт потерпілих значно тонше, тому що блискавки виживають майже всі рослини. Використання зображень з Канади. Рослини не можуть polehnout (стебла згинатися до землі), тому що в той час не було ні блискавок, і їх тканини можуть бути порушені і ослаблених поточних струмів. Виставка нижнього зростання, тому що грунт містить хімічні речовини, які виникли після грозових розрядів, які не можуть принести користь всім, так що частковий уповільнення зростання. Тому можливо, що удар блискавки в результаті чого подібні ефекти можуть статися, перш ніж vyklíčením, або навіть перед посадкою.

 

 

Уточнення форм

Одним з найбільш вірогідних наслідків ефект доміно може бути досить значним уточнити форму в результаті фігури, такі як кола, а й інші форми. Він буде демонструватися на простій моделі - не дуже точний коло.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Греція з Європи 110 мільярдів доларів порятунку, який ніколи не повернути. Кістки Domina, ймовірно, давно почали чайових. Люди, які стоять на і безпосередньо під ним протягом тривалого часу не зможе реалізувати. В першу чергу Šarkézy пан і пані Меркель, які самі спровокували їх падіння, так як вони сильно перемішані.
z