Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-електро-патології . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Електро-фітопатології
Вплив електричного струму на ріст рослин, їх в'янення, деградація і загибель тканини
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Присвячений маячні дурості в деяких колах вважається істинним ознакою істинної науки. A.Huxley
Мудра людина отримує більше від своїх ворогів, ніж дурнем від своїх друзів. B.Gracian
Експерт це той, хто зробив всі помилки, які можуть бути зроблені в своїй вузькій області. N.Bohr

Кола на полях , круги на полях Electro-фітопатології

PagPh
має справу з наслідками проходження електричного струму тканинах рослин, клітин і цілих рослин

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

 

Наприклад, буде описаний кількісний метод визначення вартості електроенергії проходить через, після чого є фіксованою величиною, щоб убити рослинної сировини або перераховується на суху речовину. Буде додатково вивчена і документована, як встановлення смертельної дози електричної енергії для різних рослинних матеріалів, вплив поточної витрати (прикладеної напруги), поведінка рослинного матеріалу після проходження podletálních, nadletálních nadletálnách і високі дози електрики, і багато інших явищ.

 

Навіть при дуже несприятливих умовах, а також для типу цвітіння, стебла нахиляючись до землі, але може в повній зрілості достатньо сісти або майже повністю, пошкоджено та доставки генетичної інформації в якість зерна, хоча механічної міцності лопатей в порівнянні з набагато нижче стоять незмінними. Крім того, може статися, що якраз перед зерна uzráním (пшениці безпосередньо перед етапом 89 - повної зрілості, рослини майже сухий, коли рослини мають багато тисяч разів вище, електричний опір, ніж рослини в вегетативної стадії їх тканини може бути викликано набагато більш високу напругу. (спрощене пояснення), але це не в ДНК зародків насіння ядрах клітин викликають такий "бардак", він проходить зовсім по-іншому. може статися, але сумний факт, що вікно повністю плоскі , що лежать на землі, навіть якщо вона повністю здорових рослин, і Дуже важко урожай. би, ймовірно, можна визначити точне стадії розвитку рослин, коли рослини енергію індукованого розряду блискавки викликає найбільший збиток і діяти відповідно. поки Це, звичайно, просто припущення і теорії.

 

 

Одним з перших і самих основних завдань: для вимірювання опору (конкретні, і, ймовірно, також щодо змісту сухих речовин) рослин на різних стадіях розвитку

 

Мова йде про 1MΩ/cm зеленої кукурудзи (виміряно при 40 В), достатньо для

 

 

 

Сторінка в стадії будівництва

Деякі часткову інформацію можна знайти, наприклад, у той час як на деяких сторінках резюме. Один з найбільших цих пір є особливо сторінці Кола на полях - пояснення . Інший відносно докладну інформацію можна знайти за посиланнями зі сторінки текстів . Існують в основному посилання на деякі опубліковані тексти. Крім того, деякі раніше не публікувалися, може бути визначена як показу, демонстрації. Інший набір несортовані текст тут . Тексти, звичайно, постійно збільшується.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Самий вірна ознака того, що існує в іншому місці у Всесвіті, розумного життя є те, що ви ніколи не пробували звертатися до нас. B.Watterson
Досвід дорогий вчитель, але дурні єдино можливим. B.Franklin
Наука стає небезпечним тільки тоді, коли вона уявляє, що він досяг своєї мети.    G.B.Shaw
z