Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-хронологією-деталі . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Хронологія - Детальна інформація
Кола на полях - щоб дізнатися більше

на житло , пошкодження, ослаблення зерна

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

Важко зрозуміти, що людина дійсно приносить щастя.  Кін Хаббард бідність або багатство не працює теж. 
Іноземцям, членам парламенту і конституції захищає самий п'яний. W.Rogers
Якщо експеримент потребує статистики  Е.Резерфорд оцінкою, це краще зробити інший.

Кола на полях , круги на полях

Хронологія - Детальна інформація

PagPh

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Хронологія житло , пошкодження, ослаблення зерна - додаткова інформація

Ця сторінка покаже поступові зміни в зернових культурах, які сталися в основному в районі і навколо нього деякі із спостережуваних періодичних структур (круги на полях). Це те, що вкрай складно, ніяких документів у цьому сенсі практично дорівнює нулю, і може отримати більш-менш випадково. Це викликано тим, найпоширеніша помилка, яка стоїть перед усіма дослідниками Кола на полях, які документально об'єкта, і, таким чином, щоб працювати над ними. Вони не розуміють, не в останню чергу, що об'єкт, який документально, з врахуванням тимчасової (хронологічний) розвитку до збору врожаю. Хоча вони ніколи не змогли захопити дію з самого початку, це дуже цікаво й те, що слід після того, як вони припиняють свою діяльність. Те, що ми документацією, з точки зору хронології, швидше, винятком, так як об'єкт був дуже швидкий, ймовірно, завдяки ефект доміно і Ефект метелика. Це не означає, що на місці нічого не трапиться далі, або навпаки. Певні зміни можна спостерігати до наступного врожаю.

 

Як вже говорилося, документація, місце набуло значного більшість "дослідники" не представляється можливим з точки зору хронології отримати абсолютно нічого, тому що місце майже в принципі не відвідати знову. Але, на щастя, можуть бути використані більш-менш випадкове явище, що деякі зображення документування явище, зафіксоване мисливців різних регулярних форм в кукурудзі, були зроблені в різний час.

 

Єдине виключення з цього правила перераховані тих випадках, коли є якийсь час після завершення форм - pribyde деякі інші частини. У цьому випадку, вони бачать деякі "розвідників", щоб бути відповідний, щоб підняти pérdele зручних стільців і йти знімати об'єкт знову.

 

Хоча відразу стикаємося з іншою величезна помилка , що б будь фотограф СВІТІ НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ ДОЗВОЛИТИ СОБІ . Це дуже сумний факт, що вони захопили зображень (опублікований на веб-сторінках) не завжди зазначається дата ніколи не брав картину, але дата (імовірно) появи візерунків. Після деяких параметрів EXIF, де це можливо, серед іншого, дата слайдів легко зберегти, звичайно, не варто шукати. EXIF автоматично присвоюється кожному зображенню абсолютно зроблені за допомогою цифрового пристрою, що містять дуже багато подробиць про зображенні (дати і часу впливу, тип пристрою) і регулярних процесів настройки не вдається позбутися від нього. Цілком імовірно, що всі документальні Кола на полях явище навіть не знаю, що така річ існує, і якщо так, то таємничих причин кожен кадр видалений, тому що він намагається бути більш загадковим, ніж таємничий замок в Карпатах. Залишається тому абсолютно, ніж будь-які документальні Кола на полях явище запитати, чи є така інформація може в існуючі Web доповнення баз даних. Принаймні, це єдине і найголовніше, фактична дата фото. Інформаційну цінність своїх веб-сторінках потім відразу зростає приблизно мінімуму 10,000%.

 

Позитивним винятком з цього правила є Клаус Leidorf. Єдина причина цього факту, то цілком зрозуміло, що він особливо пан фотографа  Клауса Leidorf, видатний професіонал в області особливо аерофотознімків. Фотографії моделей в зерні для нього є практично єдиним побічним продуктом.

 

Незважаючи на труднощі, іноді, хоча і значно рідше, аналогічне зауваження зробити. Іноді буває, що моя фотографічна подій дослідників відбуваються в різний час. Хоча фактична дата фотографія з їх сайту ніколи не знаєте, як уже говорилося, принаймні, про щось можна оцінити, використовуючи стан рослин. Такі випадки будуть представлені тут.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Він нічого не знає, і думають, що знають все. Це ясно  GBShaw ідеально підходить для політичної кар'єри.
Закони фізики можуть пояснити  А.Ейнштейн офіціанткою.
Багато людей упускають великі можливості, тому що вона пройшла TAEdison в комбінезонах і, дивлячись, як робота.
108
z