Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-археологія . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях-Археологія
Археологія - вивчення пам'яток "дна" - розкопки. Авіація Археологія-Огляд "зверху" - фото
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Літак був побудований для нас знати справжнє обличчя Землі. A.de Saint-Exupery
Гарні речі ніколи не закінчиться. Mick Jagger
Істинний вчений готовий постраждати або навіть голодувати, ніж дозволити комусь із командувати, що робити. A.S.Gyorgyi

Археологія, в порівнянні з тільки повітря Кола на полях

PagPh
Девіз: Рослинність діє трохи схоже на хімічний розробників до впливу негативних: створює приховане зображення. (Leo Деуїлів, відкриттів з повітря: історія повітряної археології, Молодий Фронт, 1979, с.50 )

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Археологія Археологія авіації.

Авіація археології та археології разом два крайніх галузей людського знання. Точніше, однієї з гілок людського знання, зрозумів дві дуже різні metodani обстеження. Археологія в основному займається в основному об'єкти, в тому підземних і повітряних археологія допомагає розкрити свої погляди через зверху. Рослинності, снігу, грунту і тінь симптоми. Крім того, вологість, температура.

 

У той час як археологія досліджує історію людства "знизу", через наземного обстеження й розкопки, повітряні археології в тому, що вона допомагає дивитися зверху. На аерофотознімки можуть бути виявлені в різний час різні візуальні аномалії, і оцінити, де можна знайти різні підземні археологічні артефакти.

 

Рослинності, снігу, грунту і тінь симптоми. Також симптоми вологості. Вони будуть описані далі в двох словах. Можна використовувати пошукову систему і знайти деякі сторінки з простим поясненням. Вони також кращі посилання в Інтернеті.

 

Можливі нові результати:

Спеціальна глава опір симптоми ще окремо класифіковані як не виявляються аерофотозйомки, перевіряються і вимірюються в ході обстеження земельних ділянок, вимірювання опору грунту. Перевірявся повітряних повинні бути тільки ті, які супроводжуються класичною porostovými, або принаймні будь-які інші симптоми, registrovatelnými фотографічно. Поточний витрата після грозових розрядів можна візуалізувати, але і такі симптоми опору, які інакше нічого або майже нічого не показано, навіть ті, які не виявляються на поверхні розвідки. Пошкодження коріння, або просто шляхом зміни властивостей грунту може бути дуже значною видимість - зміна кольору (повільний ріст і дозрівання), а потім може призвести до викривлення землі (у разі більш високого пошкодження), або навіть uhybutí (у разі навіть вище ушкодження) (ПОС). Електрика переважно зосереджені в місцях низький опір деяких рослин принаймні помірно пошкоджені і стати причиною стагнації зростання або тільки тимчасово змінює властивості грунту шляхом електролізу (зміна рН, концентрації розчинених речовин) і рослини тимчасово ведуть себе аналогічно при пересадці. Тому вони можуть бути візуалізовані навіть такі симптоми опір, який буде дуже важко наземного обстеження в наявності (розвідувальне буріння на глибину метр, два чи більше), в якому немає енергії поставляється розряду блискавки не показують взагалі, вони знаходяться дуже далеко рослинність і самі або позитивно, або негативно впливають на його кореневої системи, або змінити властивості грунту.

 

 

Блискавка Індуковані Cropmarks

Рослинність симптоми, викликані блискавкою

(Ефект зниження опору, посилюються і відображаються електричних розрядів)

Тип 1: Блискавка індуковані Cropmarks чистого електрики, і характер сільського господарства культивування. (Набагато більше, всі можливості, буде пояснено пізніше) (photoФото, відео, фото)

Тип 2: Блискавка Індуковані Cropmarks підземної структури характеру. (photo, Ph)

 

(Можливо сказати, що кожен подав `повинно бути (пошкоджені, ослаблені) культури (більше мільйона квадратних миль в рік), гака Кола на полях і супроводжуючі їх форми (кілька тисяч квадратних миль в рік) є Індуковане Блискавка Cropmarks, в основному, тип 1, 2 менше

 

Також можливі такі терміни, як поверхневі і підземні ТВК ТВК

 

Розрядом блискавки і електричної енергії, що постачається, він може тимчасово (на термін, що залишився один вегетаційний сезон) викликають рослинності появи симптомів, які в інші роки не з'являються в будь-якому місці. Цей ефект якоюсь мірою дуже сильно залежить від того, наскільки інтенсивним було "харчування", через який біг уздовж поверхні і під землею, і де вони були доставлені в поле. Електрика може бути земної поверхні і підземних доставлені декількома способами:

 

1) пряме попадання поле одне або декілька гілок розряду блискавки або його подальших розрядів (все відбувається в часі, як правило, не перевищує однієї секунди). Існує досить рідкісна можливість того, що ж полі впливає під час одного шторму кілька спалахів, з інтервалом від кількох секунд до десятків хвилин. Але потім ситуація дуже схожа на те, як поле вдарить тільки багаторазово розгалужені блискавки. Електрика від блискавки в цьому випадку, звичайно, йде до метро, ​​але це може трапитися по-різному. Частина енергії може бути повною до переадресації підземних розподіляється по поверхні країни, в першу чергу уздовж доріжок тракторів і їх найближчого оточення. Трохи вище провідність, ймовірно, також є сайти, які були прийняті з сівалкою двічі ("зуби" на краю поля). У той час як трек після трактора і місця в безпосередній близькості (до десятків сантиметрів) (фото) є, звичайно, набагато більш високу провідність по відношенню до решти частини поля, описані робочих місць, створених посівом машина може мати провідність збільшилася на десять відсотків. Під час розподілу підземної енергії може проходити і під впливом різних vodivějšími структур, і всі ці проводять структур, трохи нижче поверхні набагато глибше, може показати різні ступені пошкодження зерна. У деяких місцях розряду поверхні грунту надлишкова енергія може поширюватися навіть відносно незалежного шляху до її опір, випадкові шляху, який тимчасово створює іонних матеріалів, представлених на сайті, або марші нагадують діелектричного пробою. (fotoФото, відео, фото)

 

2) природні або штучні блискавки, розташований на полі (як правило, лінії електропередачі полюсів, дерево, чагарник), з яких електроенергії рівномірно виділяється в підпілля, де вона може проходити і перебувати під впливом vodivějšími структур, як у випадку 1 Пошкодження культур не можуть бути використані в даному випадку так багато залежить від структури поверхні з низьким опором, що випливають культивування. Але, звичайно, частина енергії може вплинути на блискавці поширилася по поверхні поля, бажано після структурах, зазначених у пункті 1, але не до такої ж міри, як і для прямого втручання. (fotoФото, відео, фото)

 

Примітка: точний контакт будь-якого провідника в полі однієї або декількох галузей, але спалах буде серед явищ, досить рідко, набагато більше шансів бути одночасно блискавок вдаряються об поверхню і поле, і тому мають деякі комбінації пунктів 1 і 2 Будь унікальний громовідвід в полі, хоча він може залучити блискавку, він може перетворитися в, коли вона знаходиться ближче до ступінчастого лідера Позитивні ліфт Streamer, також відомий як Підключення Лідер-рухаючись вгору Лідер (див.), і коли відбувається контакт з'єднання - Вкладення Процес, після якого тільки слідReturn Stroke, Який передає близько 99% енергії всього розряду, і що він тільки дійсно побачити (і почути пізніше, чим довше, тим краще). З часу між початком позитивного Streamer, після з'єднання відбувається, і після того, як це відбуваєтьсяReturn StrokeІ тому, що в безпосередній близькості від місця дуже динамічні процеси (часто сильний вітер) може Return Strokeне потрапляють туди, де вони збираються Підключення лідера. Найчастіше, коли підходи ступінчастого лідера, піднімається в безпосередній близькості від декількох, але з'єднується тільки з одним, або не все. Існує, тому що це явище називається Незакінчена вгору ковзна лідер, але, безсумнівно, що може вбити деяких комах. (pic) Напруга присутній на місці, а більше мільйона вольт / метр.

 

3) втручання грозових розрядів в структурі, яка не знаходиться безпосередньо в полі, і тільки в безпосередній близькості (дерево, кущ, до речі, межа). Від нього, електрика ведеться як на поверхні, а також під землею. Насправді, там може відбуватися, як описано в пунктах 1 і 2, тільки з набагато меншою інтенсивністю. Дуже часто, в даному випадку, найбільш постраждалих трек трактор, який працює під управлінням краю поля, і зерно в його безпосередній близькості. Дуже часто, зерно пошкоджене і сплощена , лежачого на землі тільки там і ніде більше. Трек на краю поля, очевидно, nejrozježděnější і, отже, краще провідним.

 

(4) У рідкісних випадках, може бути масивом або його найближче оточення вплинуло на все, тільки поставив йому крихітну частку енергії, які вражають деякі сусідні поля, і nezasaženého доса підземного трубопроводу металу. (Фото)

 

В іншому місці (біологія, фізіологія, сільське господарство): розсадосадильні явище робить негативний вплив на деякий час рослини навіть у цьому випадку, вони абсолютно неушкоджені рослини переїхав цілком об'єктивним у кращих умовах. Гідропоніці вирощують рослини (тому немає втрати кореневої системи) різко зросла концентрація поживних речовин в кілька десятків відсотків, скажімо, 160% або 200% від початкового значення, коли деякий час тримали, а в стані "м'якої недоїдання", незначна втрата поживними речовинами, скажімо, тільки половина оптимальне значення. Хоча збільшення концентрації поживних речовин у відповідності постійному рН слід розглянути негайне відновлення зростання і життєздатність протягом деякого часу (зазвичай кілька днів) падає, небагато. Чи будуть зміни осмотичного тиску між живильним розчином і intercelulárními і позаклітинної рідини в рослині, яка може призвести до деформації та пошкодження деяких клітин. Якийсь час навіть вода тече з рослин, в протилежному напрямку, ніж зазвичай, курка не компенсує осмотичний тиск всередині клітин з живильним розчином.

 

Включіть цю фразу у відповідному місці: Підвищення щільності струму в місцях з низьким опором може призвести до дуже значного пошкодження кореневої системи рослин в безпосередній близькості, яка може адекватно висловити життєздатності надземної частини рослини. Наприклад, система кукурудзи корінь проникає на глибину 1,5 - 3 м, іноді більше 4 м (Спогади кукурудзи, Ing Ярослав Грушка та ін, SZN -. UVTIZ 1962).

 

У місцях, де енергія тече через трубу підземного спалаху (без глибини промерзання, тобто близько метра глибоко під землею), часто обрізати, щоб загальна смертність дуже точно по цьому трубопроводу. Навколишнє рослинність не повинен виявляти ніяких ознак ураження електричним струмом.

 

В історії повітряної археології описаний ряд випадків, коли ландшафтів в ріст рослинності протягом багатьох років не виявляють жодних ознак рослинності. І навіть більше - сніг, тіні, вологість грунту, грунту. Раптом, в один рік, досить несподівано істотні ознаки рослинності з'явилися. Найчастіше цією обставиною пояснюється наслідками посухи (див.). Це не можливо, однак, що в деяких з цих випадків могли б взяти участь близько опір блискавки і видимості знаків, які інакше були б без впливу електрики не показують взагалі, і залишаються такими протягом багатьох років повністю невидимим.

 

 

Археологічні міркування

Чому Кола на полях так часто відбуваються в безпосередній близькості від доісторичних поселень?

1) В якості одного з можливих (можливо, менш значних, сподіваюся, буде краще) пояснення пропонується вважаючи, що аборигени потребують води, щоб вижити. Так як річка, безсумнівно, управляється щорічних повеней, так що вони, ймовірно, вважав, що це було б краще оселитися біля джерела, які могли б бути на місці, ще більше. Часта присутність пружин в місці геологічного розлому. Продовження присутності вологи в грунті підвищується його електропровідність на багато порядків величини, то, звичайно, таке місце набагато краще притягує блискавку ситуацію на місці, і вона може зберігаються і сьогодні. Незважаючи на те, впливу блискавки на нашій улюбленій абориген, а управляти на відстані, але не занадто далеко. Не кажучи вже про те, що присутність джерельної води, безсумнівно, стане привабливим для різних тварин, і розмістити їх служило рибальство серцевим. Це також можливо, що після шторму іноді зустрічаються поблизу джерела деякі частини гри, частково приготовлені. У зв'язку з тим, що в давні часи були соціальні звички і гарні манери далеко на такому високому рівні, це також не виключено, що іноді споживаються члена свого племені, яке не було достатньо часу, щоб сховатися перед бурею назад у печеру. Смачного!

 

2) Далі, після того, як фізики на основі міркувань відноситься skurečnosti, що стародавні жителі населених пунктів працювали з різними металами - залізний вік, бронза, латунь, свинець, сталь (Fe, Cu, Sn, Pb). Ми ливарних цехів і заводів після того, як ті залишилися в близькості до незліченна кількість тонн шлаку, який зараз розповсюджується під орні землі. Навіть деякі з тих, металеві предмети залишилися. Шлак містить відсотки (до десяти) мережі, знижується, але необробленого металу (недоліки сучасних процесів), які знижують опір середовища та більш ніж 6 порядків, допомагає тому дуже гострий спокуса розрядів блискавки глибоко під землею. Розряд тоді над землею і під діє як провідник, який проходить через "панель" (земля) під час шкільних фізичної спроба створити зразки електромагнітних силових ліній в металевої стружки. Аналогічна картина і справді створює зерно, але все ще досить невидимим, тільки "викрили", "вниз", і з'являється тільки після того, як кількість днів (EFP, хронологія).

 

(Це, можливо, доведеться йти в фізиці, механіці, і просто посилання тут або тут набагато простіше і залишити посилання)

У шкільній лабораторії струм близько 10 створює тирсою коло діаметром у кілька сантиметрів (foto), Струмів або 40000 400 000 ампер (більше), записаний в кукурудзяному коло діаметром до декількох десятків метрів (f). В індукції оточуючих дроти (рослини), а також енергія подається в них, і соломинки, отже, у момент розряду вести себе як магнітні тирса, стрілка компаса (ph). Все, що відбувається, але описав їх як "запис", "викрили", як мікроскопічні направлено орієнтовані пошкодження тканин, які збільшуються в дні рости. Крім того, через інерційність біологічних процесів також досить серйозні пошкодження рослин на їх механічні властивості починають відчуватися протягом багатьох днів, і пошкодження в результаті направленої орієнтації поступово починають схиляється в одну сторону (CW, CCW). нахилу з плином часу можуть бути деякі стебла настільки велика, що вона долає Граничний кут, який ослаблений тканини в нижній лопаті ще в змозі тримати. Вплив ваги соломинки один з одним, збільшується ступінь зміщення важеля впливу, і в якийсь момент, лезо може досить швидко придушене. Припустимо, що, в той час як перші 45 градусів нахилу леза триває декілька днів, ще 10 години, а решту лічені хвилини.

 

Всі дати, звичайно, приблизні, але щось дуже схоже на описане місце дії дійсно має місце. Конкретні раз описані процеси в значній мірі залежить від інтенсивності втручання. Крім того, необхідно також відзначити, що самої першої фази, спочатку майже непомітно вигин стебла до землі, як правило, відбувається після декількох днів. У перші кілька днів відразу після завоювання леза виглядати так, як ніби нічого не сталося, і не буде на них або naměřitelné майже ніяких ознак механічних слабкість. Це пов'язано з дуже повільним процесом деградації рослинних тканин, пошкоджених електрику, і величезна інерція біологічних і фізіологічних процесів в рослинах. На останньому етапі все ще може грати в доміно ефект, і будь-який потенційний спостерігач не зареєструвати абсолютно нічого, тому що все ковзає вниз, як картковий будиночок, так само, як ніхто не дивиться. Більшість як і раніше темно, рано вранці, коли стебло росте важка роса, яка починає процес, відомий як Butterfly - метелик . Будь-який спостерігач вранці після безсонної ночі в якості глави підвищеної тюк, і бачення розмиті алкоголем, так що якщо ви вже давно спить і нічого не бачить.

 

 

Крім того, трохи іншого

Величезна інерція технологічні процеси можна проілюструвати на прикладі дуже простий експеримент. Це призводить з неї, що навіть рослинних тканин, які були ураження електричним струмом майже відразу вбили, може мати декілька днів після прийняття смертельної дози електрики здається, майже не відрізняється від тканини повністю неушкодженим. Навіть якщо описана частина рослини отримали дозу електричної енергії, яка набагато перевищує дозу, необхідну для його тотальної смерті. (Летальна доза) можна продемонструвати можливість пошкодження деяких частин рослин електроенергії, після чого завод зможе вижити і продовжити зростання і дозрівання, навіть якщо в злегка спотвореному вигляді. У разі Poaceae, як деякі частини стебла, але листя або вухо. Навіть після повного некрозу в поперечному перерізі не вмирає, а інші рослини над ним, тому що від мертвих тканин може продовжувати успішно виконувати функції судинних тканин та обмін речовин у рослин посередником між країнами та рештою частини рослини. Частини удару струмом загинули решті частини рослини є джерелом інфекції і смерті, щоб перейти від тканини або розповсюджуються з них . (photo, 2, 3)

 

Визначення летальної дози електроенергії для деяких рослин або їх частин, з точки зору ваги і суху вагу або вплив дій і струму від прикладеної напруги будуть розглянуті більш докладно розділ електро-патології. (EFP) Так само як і поведінка рослин або їх частин після контакту з різними дозами електрики - від крихітної частки смертельна доза для високих nadletální (в десять разів, сто разів).

 

3) форма та архітектура може бути безпосередньо обхідними основою для деяких кіл на полях в три рази канаву (foto)

На додаток до всіх попередніх архітектурних форм на місці нинішнього будинку, фортеці може бути від форми polehlých чиї стебла лежав на землі структур, що беруть участь разу присутня на місці свердловини, покидьки, садові ставки, фонтани, садово-паркової архітектури

 

Вибух воронки від бомб під час війни - дуже точні круги (як тік)

 

(Також не відносяться до числа винятково археології, більше фізики, електротехніки)

4) Електрика від блискавки може бути явище, яке підсилює і робить видимим археологічних об'єктів основному рослинність у вигляді симптомів (принаймні, як зміна кольори і відтінки, різні стадії росту і дозрівання, ослаблення стебла і листя, і отриманий потенціал житло , згинаючи стебла до землі, що без її впливу, "допомогти" в іншому випадку не було шансу, щоб показати, чи просто в майже непомітним чином. посуд сплощені , лежачого на землі зерно може розглядатися в якості ознак рослинності. далеко не у всіх випадках, але це може бути ознакою археологічного . Деякі інші геологічні і промислові. у відносно великій кількості випадків це можливо тільки в результаті струми, які відбулися на поверхні землі, будь то у зв'язку із скороченням обрізка опір způsobebého або повністю хаотичним, через надмірне надлишку електричного заряду на аналізі місці після завоювання спалаху.

 

Перераховані явища, які викликають різні кольори, уповільнення росту і дозрівання, ослаблення стебла і листя і, отже, понесені або повне стебла нахилу зерна нахилився до землі, іноді виникають тому, що симптоми, що виникають при вирощуванні низьким опором у рейках після того, як трактор або дублювання в швейній машині. Деякі з них можуть бути тільки через хаотичного руху надлишкового електричного заряду після грозових розрядів. Всі вони можуть бути використані як відносно надійні і точні докази того, що кукурудзяне поле вдарила блискавка, і можна спробувати знайти йому інше схожими симптомами. Чи кольори, різні стадії росту або житло , пошкодження, ослаблення або видихнутися або слабкості, що може вказувати на наявність об'єктів або структур в метро через зміни електричного опору грунту в безпосередній близькості.

 

 

Король Ячмінь

Один із злаків, які є одними з найбільш чутливих до впливу проходженні електричного струму, ячмінь, король контрасти і кольору. Механічна міцність лопатей у порівнянні з пшеницею менш ніж на одну третину. Це набагато більш чутливі до будь-яких порушень у вирощуванні, несприятливі погодні умови, і вплив електричного струму. З іншого боку, для будь-якого спостерігача, пропонує свого роду "нагородою" такого цікавого різні кольори і колірні контрасти, які можуть запропонувати практично будь-який інший культури. За винятком значно кольорових квітучих культур, таких як ріпак, гірчиця, мак. Але в їхньому випадку "період високою контрастністю" тільки відносно короткі, трохи більше 14 днів. (foto, Посилання на запит) Колір відмінність, звичайно, набагато вище, але тривалість вельми обмежена. Ячмінь має дуже значні контрасти кольору і тіні протягом усього вегетаційного сезону.

 

Як наслідками електроенергії від грозових розрядів в разі ячменю можна спостерігати ранні зміни в кут вуха до землі (буде описано більш докладно в розділах EFP, біології, сільському господарстві, хронологія, житло (пошкодження, ослаблення) povadnutí листя і стебла, солома рулон , створюючи пучки стебел, і, нарешті, подачу , згинаючи стебел на землю. до підмітання на уражені ділянки можна спостерігати ослаблення високих (praporcového) лист (foto). Всі ці явища, які виникають в результаті ослаблення соломи і вся рослина, як наслідки впливу електричного струму. Всі спостережувані на аерознімках, навіть під час обстеження pozemnho. Урожай ячменя має дуже сильний колір і відтінок, контраст як під час підмітання, навіть при зміні кута нахилу стебел і вуха до землі. (foto)

 

У більшості випадків значні ефекти до влади після періоду спостереження описав первинні симптоми, такі ослаблені стебла що в кінцевому підсумку Polehňa , нахилився стебла до землі. Деякі з описаних явищ можуть бути вельми разюче нагадують ефекти, які виникають у разі несприятливих наслідків гідрометеорологічних умов, особливо посухи. Обидва можуть виникнути, наприклад, і в особливості ослаблення povadnutí листів. Але сюжет майже повністю оборотні, оборотно, і після видалення посухи, рослини зазвичай видужують повністю. Тільки у випадку дуже сильної посухи відбуваються деякі незворотні зміни, які рослини не можуть навіть вижити. З іншого боку, ні під час перебування дійсно сильної засухи стебла зерна майже ніколи не плоскі , лежачого на землі. Вони не пов'язані з його механічним ослаблений містять пошкоджених та мертвих тканин і клітин, страждає від браку води, і навіть останні залишки вологи в них дуже рівномірно розподілені, тому все, щоб вижити майже в останній момент. Тільки тоді, коли наслідки посухи досягає певного значення межі, починають помирати, і швидко. Після досягнення граничного значення є питання про загибель рослин протягом декількох годин, тоді як раніше завод витримати його наслідків витримати кілька тижнів. Це необхідно брати до úvvahu, що посуха в дикій природі є щось зовсім інше, ніж сухий горщик, в якому рослини без поливу може померти через кілька днів. У природі є значні запаси води зберігаються також досить глибоко під землею. Наприклад, кукурудза здатна вкоренитися і на глибині більше чотирьох метрів, і, хоча більшість рослин забезпечується водою і поживними речовинами з глибини 20-50 см, у той час як недолік вологи глибокі корені можуть служити «залізний запас». Але якщо наслідки не були настільки руйнівною посухи, рослини майже завжди після відновлення може швидко відновитися.

 

Навпаки рослин, які піддаються виття електроенергії містить майже з самого початку певний відсоток пошкоджених або мертвих клітин, які в кінцевому підсумку повинні трохи зрости. Цей процес зупиняється на якийсь момент і практично не продовжувати, або просто повністю незначним. Ослаблення тканини, яка обговорювалася явищ, але продовжується на протязі всього сезону вирощування рослин. Навпаки, на самому початку, відразу після проходження електричного струму, і навіть через кілька днів після описаної ситуації на механічні властивості рослини майже непомітні, навіть якщо завод застосуванням електричного струму дуже серйозно пошкоджений або навіть убитий.

 

Крім того, колірні контрасти зустрічаються відтінки і контрасти, ймовірно, відображає втручання ості на різних етапах нахилу вуха. Існує перехід від стадії «вгору» до «вниз», в загальній складності 180 кутових градусів.

 

Окрема глава колір і відтінок відмінності, які відбуваються під час широкі ячменю. Серед vymeteným nevymeteným і ячменю помітним це дуже специфічна різниця в контрастності і кольору. В області, яка характеризується не смішний підземних явищ, які б істотно вплинути на швидкість росту і дозрівання, має приблизно однаковою вологості грунту (для виявлення такого поля досить рідко, але можливо), то викид ячменю вуха дуже рівномірно. Найбільша зміна кольору, то все поле є відносно рівномірно протягом декількох годин. Поля, які містять безліч підземних нерівність, незалежно від того геологічних, археологічних або промислового характеру, такі нерівності, отже, у часи радикальних дуже добре відображаються так само, як колір і відтінок, контраст.

 

Археологи, до ячмінь! Ярові культури в середині травня, озимі трохи раніше. Це штамп часу розгорнення, але ячменю має дуже цікаву тінь і колірні контрасти практично протягом усього вегетаційного сезону.

 

 

Інші зернові "шип-тип", тобто пшениця, жито, тритикале, врешті-решт, майже нічого подібного раніше polehnutím , згинаючи стебел на землю пропозицію. Мабуть, тільки povadnutí листя прапор, таке явище, було б необхідно розглянути довгострокове спостереження. Повинен бути глибоко місцеві, і іноді це може бути не досить добре, щоб розрізняти. Може бути не настільки істотним, як інші явища, які можуть виникнути в посівах зернових культур .

 

Після грозових розрядів часто відбуваються явища, які в іншому випадку ніколи, ні за яких обставин, самі по собі відбулося. Це може бути:

 

Видимість (часткова, натяк) в минулому році або předloňských трек після трактора (foto). Враховуючи нинішнє поступове розширення автоматизованих систем для вирощування, але явище торішніх треків, які можуть бути косі і перпендикулярно коледж в наступному році, поступово перестають існувати, тому що obdělávací машини будуть скопійовані назавжди попередніх - CTF - контрольована Farming руху. Вони можуть бути видні, але після посіву колії трактора (діапазон 6 м), тому що під час лікування сільськогосподарських культур використовується тільки кожен третій з них (діапазон 18м). Властивості поверхні поля від електрики будуть ретельно підготовлені, наприклад, для сільського господарства, фізики і електромагнетизму.

 

Видимість структур, розташованих в такі глибини, які інакше не бути візуалізовані або структури, властивості яких інакше як рослинність симптомів взагалі або майже відсутня. Наприклад, структури, які викликають дуже значна зміна в опорі грунту, але ні в якому разі значних змін, таких як вологість або магазин поживних речовин в їх середовищі (у повітрі кадри з різних періодів не спостерігається або, як грунту, рослинності або снігу симптомів). Це може бути великих металевих предметів, що лежать нижче глибока оранка, дерево холдингу vlhkost.kost.

 

Презентація посіву (посів) симптомів, які інакше не стояти на всіх або майже не спостерігається (див.). Презентація посіву (посів) симптомів, які інакше не стояти на всіх або майже не спостерігається. Ці короткі секції, в якій їхали механізм бурової двічі. Особливо "зуби" на краю поля, де поля на краю залізничного перетину меандр свердла плоскі посіяні під час проходження краю поля (фото). Інший електричного опору також можуть мати треки для трактора, що призводить сівалка. Діапазон 6м дриль, чим далі вони протягом вегетаційного періоду сільськогосподарських культур розглядається з розпилювачем проміжок 18m, який також ряд тракторів треки спостерігалися на аерофотознімках. Явно більш високу провідність, функція відстежує на краю поля, тому що вони гастролювали багато разів, і в безпосередній близькості до тракторів повернути. У їх околиці, отже, найкращим чином відображає наслідки струм проходить через рослин, а також призвести до руйнівних струми největtší відстані.

 

Це явище лише частково вивчені досі, буде продовжувати довгострокові випробування. Спостереження все ще перебуває в стадії кваліфіковані оцінки. (Кілька років спостереження, вимірювання та оцінки кілька тисяч повітряних знімків з адекватною кадрової кришкою)

 

Дуже ймовірно, є симптомом струму, що проходить через розряд досить поширена "видимість пастку" свердла (дриль симптомів). Грунт є одним пройшло з сівалкою 2, тому чітко різною провідністю в два рази проросле насіння, великі кількості рослинного матеріалу, і містить вологу. Тим не менш, це було б, але без ефекту електричного струму, ймовірно, далеко не було видимих ​​сівалка перекриттів ("зуби" на краю поля, свердла втягується у вже посіяно місць). Тому що зерна різних місцевих умов і вище (подвійний) щільності висіву в перекриваються дуже добре адаптувати, створювати філії і менше електрики, не викликаючи відмінності в кольорі буде практично непомітним, майже до нуля. При перевірці електроенергії, але вони значно більше рослин у районах, постраждалих від подвійних аерації та посіву, зі значно більш низьким електричним опором грунту, і вона буде відкладена на кілька днів різниця в зрості. Рослини постраждалих електроенергії поводяться аналогічним чином після пересадки, та на деякий час майже сповільнює або зупиняє ріст. Посів симптоми не відносяться до археології пояснив в іншому місці, але допомогти визначити області зерна, яке було хоча б частково залежить від енергії розряду блискавки. У деяких випадках, коли поле був вражений блискавкою безпосередньо в електрику, але це було тільки що принесли з навколишніх доріг і доріжок для трактора, не на всіх соломинку polehnout (зігнути стебла до землі). EFP - електрика удар нижче житло , згинаючи стебла до землі, але навіть це може призвести до затримки росту, і розбіжності у швидкості дозрівання. Напевно, тільки на кілька відсотків смертельна доза залежить від виду рослини.

 

Менш агресивні дії електричного струму у випадках, описаних вплив на ріст зерна не може бути настільки ж руйнівним, як пряме втручання поля, він може обійтися без або майже без типу , вигин стебла до землі (foto). Це просто набагато слабкіше, побічні ефекти електроенергії від грозових розрядів, які б'ють тільки структура на краю поля або в безпосередній близькості, так і безпосередньо в полі не жили зовсім. Дерева, чагарники, живоплоти, поїздок на найближче поле. Певна частина електроенергії була поширена по всьому полю в той час як на поверхні грунту, переважно помітно більше місця з меншим опором - трек після Трактор перекриває швейної машини. Але це не така кількість енергії, яке може привести житло , вигин леза на землю. Тим не менш, може викликати легке уповільнення, уповільнення росту і дозрівання рослин описаних районах з низьким опором (до них відносяться місця під землею, де вони можуть знайти безліч проводять структур). В тих випадках може навіть збільшити контраст рослинності симптоми, викликані археологічних та інших суб'єктів перебуває під землею, вплив яких інакше не були б в підставці на всіх спостережуваних. Їх можна побачити практично тільки зміною електричного опору в безпосередній близькості від них, а в іншому випадку не мають або майже на все. Через проходження електрики в їх околицях можна спостерігати, як cropmarks і структури, які настільки глибокі, що їх присутність через спостережувані зміни в структуру, колір, відтінок, і появу рослинності в інші роки не відбувається. Рослини можуть бути трохи вицвілими, але він може бути слабким пошкодження успішно відновити, на відміну від прямого втручання в поле поверхні зерна. У безпосередній близькості від треку близько до кордонів поля в цьому випадку може бути зерном уклін до землі. (foto) Дія електричного струму, змінюючи кількість електричної енергії (podletální глибоко podletální, непомітні, смертельний, nadletální, висока nadletální) будуть розглядатися більш докладно в розділі EFP. По-перше, там будуть розміщені кілька фотографій з експериментів, які пропонують багато, і може внести значний внесок у розуміння процесів, описаних.

 

Після прямого втручання поля точки грозового розряду приблизно на півдорозі між треками, де струми можуть зіткнутися Привезено з двох напрямків (foto), А також як місце, на краю поля, аерація (в два разиfoto) Зі стандартною процедурою під час посіву місцях, які найбільше постраждали, де часто є житло , згинаючи стебел на землю в дуже великій відстані від місця дії, часто навіть в цілому або в значній мірі все поле поверхні. Перший можна буде уникнути сівалки краю поля і в неї поступово втягується від стандартних паралельних треках. (foto)

 

У разі прямого попадання поля грозового розряду, щоб вони могли бути представлені у вигляді деякої рослинністю симптоми археологічного походження, які в іншому випадку не буде видний при будь-яких обставинах, тому що вони занадто глибоко, чи у вас занадто малим контрастом, тому вони не можуть бути визнані. У деяких випадках вони можуть бути переглянуті безпосередньо на деякі археологічні об'єкти, або як частину регулярних форм в кукурудзі, або як частина структури зазвичай подана , лежачого на землі зерно, якщо такі є, але повністю втрачені, і, принаймні мінімально упізнаваним. Іноді можна спостерігати таку об'єкта і зазвичай плоскі , що лежать на землі, зерно, тому що в той час як за межами зерна "всього лише" плоскі , лежачого на підлозі вище, він може бути повністю мертвий, через набагато більш високої провідності грунту навколо об'єкта і багато великих струмах , діюча на рослинність. Відразу ж після житло , згинаючи стебел на землю ще така ситуація може бути майже впізнаваний, але через кілька днів вона стає жовтої кукурудзи, і з часом повністю гине. Мертві стебла більше не будуть хоча б частково зняті назад через fototropismu geotropismu і, на відміну від всіх оточуючих.

 

Іноді це може бути просто ренегат залишки сільськогосподарської техніки, яка покоїться під глибоку оранку. Іноді вони також можуть звалилася частина світових воєн літаків, які можуть бути в такої глибини, що воно не буде грозових розрядів, як рослинність симптоми (cropmarks) не показують ні за яких обставин. Навіть серед часто polehlým стебла зерна нерівномірно нахилився до землі, деякі підземні споруди впізнаваний як такої в більшості областей, в той час як зерно, як правило, тільки плоскі , що лежать на землі, над підземним металевим предметом може бути повністю мертвий.

 

Описані об'єкти мають одну головну спільну рису. Якщо на відстані декількох метрів (за оцінками, не більше 20, рідко трохи більше) від них, грозові розряди в області зерна, так що впливає на його життєздатність, візуалізуються раз, і дуже схожий на зовсім те ж саме місце. Це трапляється, але зазвичай тільки протягом декількох днів, навіть тижнів, після грозових розрядів. При середній щільності розрядів блискавки в регіонах з помірним кліматом такий випадок, але ще не записані, тому що будь-який такий об'єкт очікування для повторного середньому 500 років. Між тим, навіть у відносно помірному поясі показали тобто місця, де грозові розряди виявляються частіше, а кількість розрядів багаторазово розгалужені, вона не може бути необхідно в деяких випадках чекати так довго, але тільки близько 50 - 100 років. Тим не менш, поширеність цих питань, згаданих у прогнози (прогнози, прогнози), оскільки вона не є абсолютно необхідним, щоб чекати 50 чи 300 років, поки новий розряд блискавки знову з'являється в полі. Просто копати, так що перший дозвіл запит від жалісливого фермери після збору врожаю, візьміть кирку і йти.

 

Деякі цікаві кадри вони могли знайти в своїх архівах співробітники повітряної археології. Він як і раніше летить над об'єктами їх інтересу трохи частіше, і вже набагато більше, ніж тих, хто цікавиться круги на полях. Вони виявили, був вище всіх Кола на полях зібралися сьогодні , як оси , але в іншому це пейзажі з висоти не стосується. Ви дійсно не можете виключено, що повітря археологи мають у своїх архівах зображень poschovávané дуже цікаві симптоми рослинності, якщо тільки першого типу (поверхня). Просто повітря археологи вирішили схожі дослідники фотографії ніколи не приховують Кола на полях, і вони дивуються.

 

Інша група дослідників, які могли б знайти щось у фотографічних архівах, є військовослужбовцями аерофотозйомки. Вони хотіли б постріли, але спочатку потрібно було розкрити. Зовсім, звичайно, можете розраховувати на те, що якщо вони нічого подібного на їх постріли виявили дослідники Crop Circles були останніми, хто буде робити такі показники.

Завершити археологічні міркування

 

 

Три таємницю археологам Авіакомпанія засідання

Air археологів на їхні постріли, звичайно, бачив багато. Наприклад, просто подивіться на деякі з тисяч і тисяч знімків. Ходять чутки, що знаменитості з усього світу, що займаються повітряної археології, що відбулася з питання про колах на полях протягом трьох таємних зустрічей. Оскільки зустріч була таємною, це не відомих на сьогоднішній день їх, але деякі з найбільш важливих результатів їх обговорення на громадських адже тільки проникли.

 

До речі, варто відзначити, що людина, яка добре видно, як засновник повітряної археології, Osbert Guy Stanhope Кроуфорд, провів своє дитинство і юність в графстві Хемпшир на півдні Англії. Вже в підлітковому віці вона привернула насипу, земляні вали та рови, розкиданих по всьому ландшафту. Південна Англія, отже, можна назвати подвійною геній місця Повітряна археологія, тому що вся область археологічних осіб знаходиться під землею, буквально усипаний.

 

Головним центром Кола на полях можна відзначити перехід сайти Ейвбері, і від нього в 8 км на південь від Alton Barnes. Це область, яка з точки зору археології та повітряної археології дійсно "дуже живий". У радіусі 125-170 км від них майже на всіх сайтах Кола на полях, які коли-небудь були виявлені у Великобританії. Hampshire розташований приблизно в 45 км на південний схід від них. Безпосередньо поруч з Уїлтшир, де лежать два вищезгаданих врегулювання.

 

На початку сесії повітряних експерти археологія вперше визначено основні поняття:

Характеристики дослідників, які присвячені кола на полях:

Дослідники кіл на полях в основному тільки неосвіченими pavědeckými, нероб , які Кола досліджень сільськогосподарських культур протягом багатьох років тільки паразита. Не робити нічого, крім "досліджувати" таємниці, які самі вважають, що вони для всього людства раз і назавжди абсолютно нерозв'язними. За словами дослідників можливість Кола на полях Круги на полях вирішити проблему повністю переміщається за горизонт можливостей і науково-дослідних всього людства. Ніколи нікому в світі не зможе вирішити через довгих років вони не можуть навіть собі: "Великі Кола Průckumníci Crop". За їх власним думку "великого дослідника Crop Circles" у світі немає нікого, хто б таємницею форми зерна вдалося краще зрозуміти, чим вони самі. Тим не менш, навіть вони самі далекі від того, щоб відкрити для себе переважна більшість цифри, які коли-небудь з'являлися у світі. (Приклад - foto- Мініатюрні - Джерело: Google Earth ) замість того, щоб спробувати на основі об'єктивних результатів, знайти свій шлях до будь реальним вирішенням, все далі і далі терпляче займатися в павутині власних ілюзій і фікцій, в якій майже вдалося повіситися.

 

На першому засіданні, співробітники повітряної археології ознайомитися з деякими фотографіями з його досліджень з різних країн, а також у зв'язку з південної Англії, особливо в таких, як Йоркшир, Westminster, Оксфордшир, Солсбері і багатьох інших областях. Ознайомтеся з рядом історичних аерофотознімків з перерахованих областей. порівнянні різноманітність рослинності симптоми виявив у них. Конкретні фотографії, які були використані в цій сесії, не відомо, але вона може служити в якості прикладу два зображення, опубліковані у виданні відкриттів з повітря, Лев Деуїлів, MF-Columbus Edition, 1979. Оригінальний польоти в Учора, ср Мартін Прес, 1969.

 

F1Один датовано 1949 р.:

Один з двох круглих об'єктів культу (henges) в Hutton Moor, Ripon в Йоркширі, як він з'явився на пшеничному полі в літо 1949

 

F2від одного не оцінка виходить від будь-який рік в період між 1945 - 1955

Crowmarsh в Оксфордширі, на півдні Англії: Рослинність симптоми переповнених траншей виявити існування курган бронзового століття, повністю зрівняли з землею, і між двома паралельними прямими.

 

У порівнянні рослинності симптоми в ряді аерофотознімків різних учасників зайняв перше таємну нараду повітряних археології для визначення підсумкового протоколу, а саме:

1) "комплекс заходів повітряної археології опитування кола на полях":

Будь-який дослідник, який дивується з того, що в деяких областях зерна, головним чином на півдні Англії, іноді регулярної, в основному кругла, але й інші одиниці, і ті ж або подібні риси, хоча й рідше, вони також ряд інших полів зернових по всьому світу, і який також вважає, що наявність подібних структур не може знайти ніякого логічного пояснення були б назавжди і навіки ім'ям "Little Mutt"

 

Через кілька років, скликав другу сесію, яка займається вивчення інших архівних аерофотознімків, на яких остаточний доповідь був перший незначними змінами:

2) "повітря реконструкції пакет ... докладніше погодитися тільки в кінці визначення" невеликих печей "змінено на" піч ".

 

Через кілька років, скликаній третього засідання, на якому вони були вивчені головним чином фотографіями останнім часом. Остаточна доповідь був знову змінений.

3) "Другий повітряний пакет реконструкції ... знову збігаються, і визначення" піч "було змінено на" велику піч ". Деякі переклади бувають різні, і автори припускають, що замість фрази" Велика Духовка "вельми забезпечує більш точне альтернативна назва " Великий Nerd "

 

З скликання будь іншій зустрічі експертів в авіаційній археології , яка буде присвячена питанню про колах на полях , він був остаточно покинутий.

 

 

Наступний пункт не відноситься безпосередньо до археології, але ставиться до історії

Кратери в областях:

У багатьох місцях в світі знаходяться в дуже глибокому поля невпинно розірвалися бомб, які ніколи не були розорані (значно нижче 80 см), деякі з передовими конверт розпаду і зміст, і повністю зруйнований спусковий механізм. Деякі навіть, ймовірно, через саботаж успішним прикладом у компанії Skoda Plzen впав без спускового механізму, або механізму абсолютно неефективними і порушення. Грозовий розряд, який підмітає землю прямо через них, але це був би такий тригер може бути. Бомба корпусу продуктів розпаду (залізо) сприяють багаторазового збільшення провідності грунту навколо іржі бомби.

 

До речі, кожен кратер на поле, яке утворюється в результаті впливу авіаційних бомб під час війни, створених області високоточних круглу форму. Коли він був пізніше заповнені грунтом і přeorán (ескіз), в його підземна споруда залишалося в якійсь мірі збереглася структура бомбили коло, яке може проявлятися у вирощування кукурудзи як класичний симптом рослинності, Cropmark, і де вплив грозових розрядів в околицях, такі як електрика посилені рослинності Прапор електроенергії прискорився cropmark.

 

 

Археологічні міркувань 2

В архівах установ повітряної археології можна знайти багато фотографій ніколи не невідкритих і недосліджених круги на полях. Авіація археології у всьому світі майже з самого початку, працюючи в тісному контакті з військовими аерофотозйомки, яка для цілей (часто тільки для них) розсекретила величезний серії аерофотозйомки земної поверхні (див.). На них можна знайти багато ніколи не публікувалися Кола на полях, де співробітники повітряної археології ніколи не шукав публічності та видавничої справи. Хіба це не причина, тому що повітря завжди знаходиться між археологією цілком респектабельні галузі науки і досліджень. Існування та обстеження Кола на полях і раніше відноситься до числа вельми сумнівною діяльністю, здійснюється в основному фізичними особами вельми сумнівної (що, безумовно, велику правду). Їх створення приписується individuím набагато більш сумнівним і підозрілим.

 

Ймовірно, час швидко наближається, коли вона буде проти сумнівних individuím пошуку аналогічних підрозділів безжально повністю і остаточно заборонено, можливо, навіть для допомоги поліції. Ймовірно, вони будуть попереджені від відвідування таких місць, по крайней мере, поки є життя, є явно шкідливих хімічних речовин, отрут і наркотиків. Об'єкти, таким чином, ми дослідили, і через якого «дослідження» вже довгий час намагаються решти людства називається Globe викликають загальне враження, що виявити причини їх утворення практично неможливо , або що їх автори ніколи не бувають невидимими прибульцями . Об'єкти, ймовірно, буде вічно в майбутньому включати в себе тільки так звані Cropmarks, рослинність симптоми. Клас відмінності, викликані електричним опором матеріалів і навколишнього середовища, розташованої в місці походження, і надлишок електричного заряду й енергії.

 

У переважній більшості є одними з описаних відмінностей обумовлено в основному тільки тому, що воно сталося на території такого перевищення електричний заряд, який в перший раз після удару передня RS подібні відмінності в провідності середовища, створеної майже хаотичним. Іноді достатньо регулярній основі через перешкоди і резонанс сам по собі завдяки величезним надлишком електричного заряду й енергії. В принципі, немає такого надлишкового електричного заряду й енергії, що електричний опір будь-якого матеріалу дуже великий. Спочатку, намагається продовжувати "свій шлях", на відстані в кілька метрів. У деяких місцях опір найближче оточення миттєво падає на декілька порядків (проникнення навколишнього середовища / діелектрик), особливо миттєвою іонізації і розігріву до декількох тисяч градусів за Фаренгейтом і Celsiusových.

 

Після первісного заряд рухається більш-менш хаотичним енергії несеться було нормально, особливо в місцях з низьким електричним опором. Можна керуватися земної поверхні і трохи нижче нього на сотні метрів, часто тільки в межах одного поля зерна. Під час своєї поїздки хітами і до деякої міри пошкодження рослин була призначена на ділянки з меншим опором. Деякі з них були вбиті, але їх кількість рідко перевищує не більше ніж на кілька відсотків, які, ймовірно, навіть не спостерігається за рахунок природної нерівності. Рослини пошкоджені тільки починають через деякий час визнати зміни, особливо повільний ріст і дозрівання, падінь, може також polehnout (зігнути стебла до землі). Такі зміни вже по всій площі дуже добре спостерігати, переважно від відстані або зверху, з використанням традиційних методів повітряної археології. Місця з більш низьким електричним опором, викликаних підземними артефактів на них можна цілком правдоподібно зазначено. Іншим способом було б дуже важко зловити.

 

Як приклад, там буде відображатися повітряних Землю фотографію, яка була придбана Google Earth . Розташований на нього досить типовим прикладом відділу, який зараз, напевно, тільки тимчасово називається "круги на полях", який ніколи не був круги дослідників сільськогосподарських культур, або виявлено, не кажучи вже вивчені. Ті, у кого таких утворень, ймовірно, буде довго справа, тому що я думаю, що розслідування щось таємниче. Слід, однак, на перший погляд. Кола на полях дослідники виявили його ще й вищезгадані зображення, ні він ніколи не згадують будь-яких джерел. Це досить типова структура з декількома přepólovánými (обнуленням) струмів elektickými в коло, термін повноважень якого вже з'явилися в декількох країнах з дуже частою появою кругів Crop - Англії, Німеччини, Італії. Він був знайдений недалеко від місця, де іноді справжньої Кола на полях дійсно відбулося. Схоже, ніколи не невідкритих правильної форми в кукурудзі, швидше за все, в ефір кадри з усього світу, там дуже багато.

 

Кінець два археологічних міркувань

 

 

Зверніть увагу, за межами археології: Звичайно не зовсім зовсім вірно, що картина ніколи не бачив нікого, навіть виявили. Той, хто ніколи не публікувалися в зернистості, звичайно, бачили, г-н kombajnér. Як це можна собі уявити, г-н kombajnér виявили шаблон для будь-якого журналіста або záhadology називається. Г-н kombajnér НЕ мудак.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Хоча алхімія потрапила в презирство і навіть вважається справою минулого, лікар не повинен впливати на такі судження. Paracelsus
Найменше більше, коли більше нічого не варто. F.L.Wright
Меншині право іноді, більшість з яких ніколи не має. G.B.Shaw 
z