Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-ефектів впливу . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - виставка
"Освітлення Flash", виставляючи круги на полях, більш ніж в 10 18 разів вище, ніж звичайних фотографій
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Вчений це свого роду слухняним хлопчиком. Щось із ученого в кожен маленький хлопчик. Інші рости, вчені в притулку, але хлопчики на все життя.  G.Wald
Інтелект є здатність адаптуватися до змін. S.Hawking
Єдине, що дійсно важливо, так це зусилля. A.S.Exupery

Кола на полях , круги на полях Ефект впливу (Фото)

PagPh
Девіз: Кола на полях, і будь-які інші форми спочатку в структуру рослин («сітка») в області великих скидів енергії "Exposed" (непомітні пошкодження рослин), і лише через довгий час вони використовують "природний процес розробки" ( ослаблення рослин і житло , згинаючи стебла до землі з'являються.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

У цій главі докладно розглядаються аналогії, процес створення фігур в зерні (круги на полях) згадує. Це можна порівняти з процесом впливу на фото і подальшого виклику. Є класичний фотографічний процес, використовуючи желатиновий шар з розкиданими галогенідів срібла і їх чутливість до світла. Цікаво, можна вказати, що вплив кола на полях відбувається, коли "спалах світла", які можуть бути, скажімо, десять 18 разів вище (і багато іншого), в порівнянні з світлом, до якого вони піддаються впливу звичайних фотографій.

 

Помічати

Як це постійно підкреслюється в багатьох місцях в Інтернеті, не тільки створили аналогічний процес закономірності в зерні, але майже всі без винятку сплощені , зерна лежав на землі по всьому світу. Закономірності виникають дуже випадковим взаємодією багатьох факторів, в одній з декількох мільйонів випадків, коли поле виходить розряду блискавки. В одному випадку з декількох мільйонів. У всіх інших випадках, це "всього лише" за житло , нахилившись до землі стебла кукурудзи. Може бути дуже приблизно однаковим співвідношенням виразити співвідношення між площею зерна в рік ", зазвичай Polehňa , вигнуті стебла до землі, »(0,5 до 1,5 мільйона квадратних кілометрів подана , зерна лежав на землі, і область, яка є сплощені , соломи лежав на землі у формі правильної форми (менше одного квадратного кілометра об'єднані загальної площі всіх правильних форм у світі).

 

Визначення

вже давно озвучив років Grand Master:

"З цим твердженням, ми сперечаємося, ми протестуємо проти цього, але це все, що йде з ним або проти нього, ми можемо зробити".

( theatresand , вільно цитує)

 

Аналогією з дією фотографії та інші ефекти

 

Згадка про коронних розрядів

 

 

 

Сторінка в стадії будівництва

Деякі часткову інформацію можна знайти, наприклад, у той час як на деяких сторінках резюме. Один з найбільших цих пір є особливо сторінці Кола на полях - пояснення . Інший відносно докладну інформацію можна знайти за посиланнями зі сторінки текстів . Існують в основному посилання на деякі опубліковані тексти. Крім того, деякі раніше не публікувалися, може бути визначена як показу, демонстрації. Інший набір несортовані текст тут . Тексти, звичайно, постійно збільшується.

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Суть фільму вирізати. Поєднання ефектних знімків або зображень людей в емоційні моменти або спільні образи воєдино, в свого роду алхімічна суміш. F.F.Coppola
Вчені можуть бути найщасливішим з людей.  G.Wald
Якщо ви можете мріяти про це, він також може бути реалізований. W.Disney
z