Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-попередження . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Дуже сильне попередження!
Кола Відвідувачі Crop дуже часто абсолютно неусвідомлено піддаються впливу важких наркотиків і смертельні отрути!
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Ми дозволяємо планети, місяця, сонця, всесвіту, всесвіту і систем, слідувати законам природи за мільйони років, але ми хочемо, щоб навіть найменші комахи був сформований під час спеціальних заходів.  Charles Darwin
Людина без уяви не має крил.  M.Ali
Кожен помирає. Не всі дійсно живе. W.Wallace

Екстремальні кількості енергії приносить надзвичайну небезпеку

PagPh
Морські свинки. Відвідувачі кола на полях неусвідомлено піддаються впливу відносно велике вплив отрут, швидше за все, CO (чадний газ), але і ряд інших вкрай небезпечних отрут і галюциногенів речовин.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Попередження тяжкі наслідки předpokládatelnými

Зверніть увагу, особливо для вагітних жінок, хворих, інвалідів, "в Депре"

і подібні випадки: не відвідуйте моделей кіл на полях !

 

 

Зверніть увагу, особливо для користувачів з кардіостимуляторами:

Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не відвідують моделей кіл на полях !

(Можливо, з дефібрилятором в рюкзак і похорони обслуговуючого персоналу в спині)

 

Зверніть увагу, особливо для молодих чоловіків: тривалі або часті візити

Кола на полях може призвести до безпліддя!

 

 

 

Зверніть увагу, особливо для жінок відповідного віку: регулярність ваших термін може бути відвідування кола на полях серйозно порушений!

 

В першу чергу попереджає інших невиправних і потенційним ризиком індивідуального («Адреналін»): Відвідування кола на полях може серйозно зашкодити вашому здоров'ю, але особливо ваш мікроелектронних пристроїв (камери, фотоапарати, ноутбуки, мобільні телефони та інші подібні і багатофункціональні пристрої), які швидше за все, означає, що більше, ніж здоров'я ...

 

 

 

Тут ви можете подивитися в одному середня, абсолютно нормально атомної електростанції (2000mW, Темелін, на півдні Чехії)

 

 

займає площу в кілька квадратних кілометрів, а також будь-яких інших АЕС, більш-менш

 

Для довідки: повна потужність 2000mW (2х10 9 W) його генератори поставляються при напрузі один мільйон вольт на живлення від мережі підсилювач 2000 , ці цифри, будь ласка, пам'ятайте добре

 

Під час візиту в кожній із форм, в кукурудзі, відвідувачі присутні на сайті, де якийсь час назад (це може бути всього лише кілька годин), працював кілька мільйонів або мільярдів таких рослин одночасно. Хоча лише дуже короткий час, долі секунди (кілька 100/1000000), але він працював.

 

У початковий момент площею всього кілька квадратних міліметрів (або загальним обсягом до 1 м 3 ).

 

Якщо той момент, коли це сталося, він знайшов точно або дуже близько до де це сталося, будь-яке велике тварина, воно буде виглядати після цієї події, як тварини ілюстративні зображення .

 

На сайті можуть бути розміщені до непередбачувано велика кількість дуже небезпечних хімікатів в токсикологічне практика, відома як особливо небезпечних отрут для зберігання і транспортування одним із самих строгих правил, як ніколи в історії людства реалізовані. Ви абсолютно вільно, без будь-яких обмежень, від декількох сотень до тисячі осіб на день, як якщо б він пішов на пляж в місті. Їх вибір.

 

ZNJ Крім того, багато хто з них в газоподібному стані, може бути розташований підземний nazanedbatelně велика кількість статичної електрики (мільйони джоулів і більше), і більш зберігати тепло. Обидві ці змінні можуть сприяти подальшому утворенню вільних радикалів, сильно збуджених атомів і молекул, озону та інших сполук з високою окислення або відновлення потенціалу, що у свою чергу сприяє токсичних природою досліджуваних сайтів.

 

Це питання дуже місцевим, а не для хімічного приклад або радіоактивного зараження по всій країні, і такі тварини, місцями чітко тривозі (що спостерігається), на відміну від людей. Рослини таке місце, безсумнівно, краще, щоб уникнути, якби вони мали ноги, які не роблять, так принаймні намагаюся, щоб померти або "до вживання".

 

Особливо в метал (залізо) труби в підвалі, після чого значна частина електроенергії в той час, звичайно, мав місце, він залишався "залишковий магнетизм" ( ТУТ більше інформації). Крім того, різні компоненти заліза та інструментів, у тому числі стирання заліза з машини obdělávacích, яка впродовж століть rolníčci обробляти свої поля, і з отриманого оксиду заліза - оксид заліза (іржа - ще кілька зволоженою, але все ще досить магнітного матеріалу). Це все, але незначна кількість у порівнянні з природним вмістом заліза в грунті (3%). Всі з'єднання можуть бути введені більш катодного розряду і піролітичної скорочення протягом деякого часу перетвориться назад в металеве залізо.

 

Єдина причина, що всі описані зміни, хімікатів і аномалії, викликані розрядом блискавки . Значна частина енергії (більше 99%), в той час як гігантські спалахи розв'язана від землі, а тому, що навіть у разі середній розряд енергії млрд (10 +9 ) джоулів, що залишилося на землі досить. У разі сильного потрясіння передається по повній енергії та більше 10 12 джоулів. Дійсно рідко, ймовірно, може відбуватися потрясіння 10 14 , може бути, навіть 10 15 Дж.

 

Також можливо, що сайт все ще присутній високий вміст залишкового статичної електрики. Можливість вимірювання. (obrázek)

 

Будь-хто, хто хотів би спробувати залишкового статичного мере, він міг би, ймовірно, відчувають, що вони намагаються виміряти відстань між галактиками, і купив її на супорт ...

 

Там існує велика кількість тепла, накопиченого метро (не так небезпечно, але?). Його присутність може бути перевірено і виміряно. Тепловізор, тепловізійна.

 

Крім того, існує залишкового магнітного поля (компас аномалії не так небезпечно, але?) У зв'язку з попередніми дійсно неймовірно величезного імпульсу electromagnetickému.

(Pulse несе LEMP ярлик і магнетизм LI (R) M, LIM)

 

Єдиною причиною всіх описаних незрозуміле і важко з'ясовний ефектів (у тому числі круги на полях), розряд блискавки

 

Розряду блискавки утворюються при навіть невелика кількість Roentgenova і гамма-випромінювання , а деякі до цих пір не піддаються перевірці звітів навіть стверджують, що плазма розряду (температура близько 30 000 км), може навіть статися, деякі види термоядерних реакцій (протон - протонного або дейтронів - Proton)

 

Багато інформації можна отримати, наприклад, тут:

Блискавка: фізика і ефекти , В. А. Раков, А. Уманський , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6

Розташований там дійсно багато хто з перерахованих "абсолютно незрозумілих явищ"

Наприклад, блискавки електромагнітного імпульсу (LEMP), гроза статичної електрики.

 

Блискавка Індуковані Remanent магнетизму (LIRM, LIM) можливо з невеликим зусиллям, щоб знайти за допомогою Google, (покласти щось краще, швидше, від археології)

 

Дуже цікавим фактом є те, що сайт ніколи не було знайдено ніяких Fulgurit . Однак там, де ніхто ніколи не шукав нічого, ніхто там теж не знайшли. Є очевидний факт, що ні в одній точці кола на полях не були виконані або мінімальної розкопки, і fulgurity, звичайно, більше в підпіллі. Тим не менш, він є, або буде в іншому місці конкретно говориться, що в деяких місцях знаходження кіл на полях або в безпосередній близькості б дуже дрібної метро (але нижче глибока оранка) дійсно могли б знайти щось цікаве ( археологія ), і деякі з них місцями навіть вже зовсім явно є. Інженерні мережі - див ліній в зерні , або деякі (ймовірно, металеві) об'єкти в метро , як зазначено у відповідному пункті тій же сторінці.

 

Fulguritům принаймні, щось подібне, але до цих пір, може бути, коли-небудь знайти було згадки в подальшому будуть розміщені тут. (Кулі SiO 2 символів, які відображаються в температурах в декілька тисяч градусів)

 

Цілком можливо, що сайт був іноді початкова різниця потенціалів (напруга, різниця потенціалів, PD) між хмарою і землею близько 5 мільярдів вольт (5x10 9 ) і піковий струм іноді перевищує 500 тисяч ампер (0,5 x10 6 ).

 

Загальна кількість енергії, випромінюваної блискавка є одним середньому від 10 9 до 10 10 J

при повному завантаженні вантажівок (40 тонн) буде використовувати його поїздка в декількох сотнях кілометрів

(5х10 9 J становить близько 1400 кВт-год, що еквівалентно 140 літрів дизельного наприклад, або однієї тонни в тротиловому еквіваленті). Піковий струм (тільки) середній блискавки близько 30.000 ампер.

 

У разі дуже сильного, ізольованих на ненормального розрядів, які відбуваються дуже рідко кілька разів на рік по всьому світу, не пропустив би його енергію вантажівку, але вантажним поїздом, а не кілька сотень миль, але кілька разів по всьому світу ...

 

Токсинів, які вже знаходяться на деяких інших сайтах набагато більш короткої інформації, щоб знайти і скопіювати тут. Замість самого початку. В іншому краще роді.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Якщо актор хоче, щоб я звернутися моєї ролі, я скажу - «Це в сценарії. - "Але те, що моя мотивація? - «Ваша зарплата. " A.Hitchcock
Не дивно, що, по суті, не порушує законів природи. С. Льюїса
Людина здатна повірити в неможливе, але не можу повірити в неможливе. O.Wilde
z