Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-Кері-в-зерна . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Лінія подав зерна
лінія подана , що лежать на землі, часто абсолютно мертві зерна або рослини в області формується так само, як картина
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Іноді ми можемо знайти те, що ми не дивимося на все. A. Fleming
З наукової точки зору, предмети розділені на дві групи. Ті, хто не потрібно, і знайти їх всякий раз, коли ми згадуємо і тих, хто просто потрібно, і ніколи не знайти їх. JL
У науці удачі бажає перш за все тих, які добре підготовлені. L. Pasteur

Прямі лінії також закономірності

Crop circle created by lightning with underground pipes
Прямі лінії подана , лежачий на землі або повністю мертвим зерна (і будь-яких інших культур) дає дуже схожі, майже ідентичні, як і будь регулярній або нерегулярної форми в повному обсязі зерна.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Пошкодження, ослаблення і подачі , згинаючи стебел рослин в грунт (вони можуть померти повністю)

Більш довгі черги утворюються у всіх випадках точно таким же чином.

Лідерство електростанцій, їх кореневої системи і грунту в їх безпосередньому оточенні, але зі значним внеском провідних шляхів в метро. Вони збільшують електропровідність, особливо в області грунтів і над ними, на кілька порядків. Такі шляхи можуть бути природного походження, археологічних або промисловий. В результаті лінії можуть бути різної довжини. З менш ніж на метр до більш кілометра. Це залежить від інтенсивності і характеру розрядах супроводжуючих лінії метро - який шлях допоможе розвіяти поточного метро. У деяких (дуже довго), можуть брати участь в декількох розрядів, розрядів або плече ж або наступних RS ж розряду, падіння в інших місцях, ніж перший великий RS (в окремих випадках можуть виявитися сотні метрів один від одного, і за його межами). Участь у цій частині таким чином, створює зв'язок між хмарою і землею, такі як більш докладний опис буде тут .

 

Переважна більшість з них буде тривати до кінця вегетаційного періоду повністю непоміченою. Цілком можливо, що виникають в набагато більшому ступені, ніж захоплювалися закономірності, але зареєстровані тільки якщо вони є частиною з них. В іншому випадку, ймовірно, можна розглядати як галузь треків для трактора або шляху в цій області.

 

Один з найвідоміших ліній в довгі і називається лінія FL століття між Opočno і Dobruška. Zmímky короткі лінії вже на головній сторінці . Вони пов'язані в першу чергу імовірним підземні труби, водопровідні труби або каналізацію. Справа буде тут в даний момент розроблено більш докладно, у зв'язку з імовірністю археологічні та геологічні причини.

 

Два зображення в заголовку цій сторінці відносяться до одних з таких місць, з перевіреною лінії локалізатори (згадка про нього також знаходиться на домашній сторінці). Були прийняті з інтервалом у кілька тижнів, в той час як в правій верхній частині сторінки знімок зерна "всього лише" polehlým , стебла нахилився до землі - в той час, але, ймовірно, зовсім мертвий. Те, що сталося там буде багато більш докладно на сторінці, такі як хронологія та підсторінок. На фото вже авторськими правами зерна повністю мертвим на місці, і це, напевно, важко знайти тільки локалізовані та ідентифікувати останки. Перший виходить з архіву Люсі Прінгл , другий грудастих-taylor.com . Спільною рисою майже всіх без винятку круги фотографії Crop сумний факт, що, навіть якщо вони мають дату призначено лише на них інформацію про відкриття шаблону часу (в даному випадку, малюнок 23, відповідно. 22 травня 1998 р.). Тим не менше, другий був узятий з відстані, ймовірно, принаймні місяць від першої. Лівий ніж nejslušněji, але в той же час дуже сильно всі кола дослідників Crop показують, що для кожної професійно зроблений знімок абсолютно невід'ємна частина дати його придбання, а також (або навіть більше) в будь документальної фотографії, придбані для цілей наукових досліджень. Дата, що містяться в EXIF для кожного зображення з того часу, коли він зробив перші цифрові камери (якщо ви навіть знаєте, що це таке EXIF). Це дуже корисні дані, що супроводжують кожне зображення не завжди шлях від своєї камери, щоб їх веб-сайт "загадково втратили", тобто не залишалося, як попросити їх, так що трапилося. Інформаційну цінність своїх сайтах би з професійної точки зору відразу ж збільшилася на тисячі відсотків. Якщо перебування EXIF інформацію і те, що це не для них, адже тільки непереборна проблема, було б достатньо просто повністю дату на фотографії, найважливіший показник був би достоїнства своїх веб-сайтах відгуки світового наукового прогресу так само. Звичайно, хоча б приблизне вказівку GPS також має дуже корисний характер.

 

Подібні випадки, наприклад в заголовку цій сторінці, тут, на цьому сайті досі несуть робочою назвою " локалізуемой підземних металева пластина "(пересувними підземних лист)

 

Примітка: Всі авторських фотографій на цьому сайті (© cropcirclesonline.com,  

© quick spigotsмістити EXIF. Він також охоплює GPS даних, якщо він включений. Всі фотографії, зроблені з інших сайтів Тобто, якщо можливо, хоча неіснуючі додав EXIF дані джерела - автор, Інтернет. Серед іншого, пропонується зосередити увагу автори цього сайту, і якщо він не налаштований клік-посилання безпосередньо до першоджерела, то, безумовно, коли-небудь в найближчому майбутньому додав. Крім того, встановлено (грудень 2011) Спеціальні сторінки Кола на полях - GPS, де GPS даних поступово додають стільки фотографій кіл на полях, які коли-небудь були знайдені по всьому світу, в тому числі приблизне розташування моделі на полі, як це можливо ( Google Earth ).

 

 

Звивистий шлях

Інший приклад шляху полів генеруються також лінії електропередач, але і в цьому випадку не всі рівні. Це включає в себе різні звивистий шлях, прямуючи ніде в полі, або навіть, здавалося б звідкись кудись. Є (виникають), дуже часто через кілька днів після відкриття зразки, і кожен спостерігач, бо вони думають, що це просто хтось вперше. Шляхи навколо курсу, шаблони, іноді били, але, ймовірно, не всі. Це може бути абсолютно випадковим чином, створеного надлишкового електричного заряду, який потім зробив свій вихід, більш-менш випадковим чином і часто дуже звивисті. Точно так само криво, як вітри блискавки в повітрі. Найближчим часом будуть розміщені кілька фотографій з таких шляхів землі розташовані безпосередньо на круги фотографії Crop десятки з них доступні. Звичайно, не всі такі шляхи на них довелося тимчасово зробили землі повзають розряду блискавки, деякі з них дійсно може створити деякі «п'яних матросів», але, звичайно, не всі. Пізніше, після відкриття шаблонів (кілька днів) можуть виникнути у зв'язку з тим, що залишковий розряд, повзають від впливу сайт, він має так багато енергії, і, отже, не впливає на рослини так інтенсивно, як у головною фігурою. Звичайно, це не є неможливим або навіть, що деякі з цих шляхів є в наявності, після відкриття додаткових шаблонів prošlapávány відвідувачів, які просто думає, що хтось уже вперше перед ними. Більш того, він не може бути першим фотодокументи з коли-небудь зареєстрованих як ще існував.

 

Існує один випадок, коли насправді цілком можливо, що спалах від місця впливу і створення фігур його вихід кульової блискавки. Це буде описано в інших місцях, особливо в місцях, де вона пояснила, що кульова блискавка для створення форм насправді не брати участь, на сайті, який присвячений кульової блискавки. Звичайно, не виключено, що шляхом відійшли землі розряду каналу. Було б досить важко будь-кому з можливих варіантів довести. Дуже важливо, щоб розташування в невеликій висоті над рухомий електричний заряд.

 

Пряма лінія по трубопроводу

Belong нерозривно багато форм, виявлених у минулому, але вони залишилися без всякого інтересу або залишився абсолютно непоміченим. Може пройти безпосередньо через форму поруч з ним в невеликих і далі від нього. Вони можуть бути розташовані на відносно великій відстані від зразка (декілька сот метрів), в абсолютно іншій частині поля, тому вони не повинні вважатися частиною. можуть виникнути на сусідніх або більш віддаленому полі, яке абсолютно не регулярні плоскі , лежав на підлозі пшениця навіть не на поле, на якому серед них, звичайно, немає інших сплощені , лежачого на підлозі або мертвим кукурудзи.

 

Крім того, оскільки іноді не повинні відбуватися одночасно. Це може бути кілька днів раніше, але пізніше. У деяких (певно, досить часті випадки) не тільки зерно в них Polehňa , вигнуті стебла земної поверхні, часто навіть повністю загинути. Одна з причин, чому вони не платять жодної уваги є той факт, що зерно в них, швидше за все, мертві так швидко, що не вистачає polehnout (вигин стебла до землі), але сохне стоячи. Встань, але, як і будь зазвичай плоскі , лежачого на землі зерно - зерно після ослаблення через грозових розрядів в безпосередній близькості. Дуже часто, але отримає значно більшу кількість енергії, ніж в звичайних випадках, завдяки електропровідний структури у підпіллі. Досить часто це явище може відбутися, коли завод (надбудови) вдарив майже вижили без пошкоджень (вона знаходиться у відносно великій відстані від розряду), його коренева система, тим не менше, був повністю вбиті або отримали дозу електричної енергії, що це абсолютно неминуча очікування. Ситуація досить рослина, яка збирають у вазі. Це може зайняти навіть трохи більше, щоб показати вплив на її розряду. Найближчі рослини можуть polehnout (стебла зігнути на землю) до її висихання.

 

 

Артефакт підземної

Було б помилку на цій сторінці, щоб не включати інші частини регулярної форми, які були б повністю невидимим себе. Просування деякі ситуації, де ви можете побачити зразки в безпосередній близькості від деяких ідентифіковані об'єкти, які відносяться до різних магічним, знакових, астрологічні, і хто знає, що інші графічні значення. Схожі статті б, звичайно, можна знайти й інші Crop Circles фотографії всієї серії. Багато хто з них, звичайно, справа у відсутності правильної форми залишилися без розголосу. Це об'єкти, які лежать спокійно в підвалі протягом багатьох років і буде показана таким же чином, кожен раз, коли в безпосередній близькості від ударів блискавки (десятки метрів). Це не так часто тому, що у високих широтах, де моделі з'являються, то середньорічна перешкод до 2-3 спалаху на км 2 , майже половина може бути поза вегетаційного періоду, тому вона потрапляє на поле, або навіть тоді, коли немає нічого, рости, і тому кожен такий об'єкт чекає його повторного дисплей 10-20 років або навіть більше, може бути, сота Але, як вже було сказано, якщо ви не з'являються одночасно поряд з великим закономірність, такі події відбуваються абсолютно без жодного розголосу. Це, звичайно, можливо, що багато хто з цих візуалізацій з'являються близько до різним правильної форми, але вони не звертали уваги на всіх, і зображення в переважній більшості вже не "вписується".

 

Принцип візуалізації так само, як для підземних труб - знаходиться в глибині глибокій обробці грунту, але це, але їх присутність значній мірі залежить від провідності грунту над ними, і проходження струмів блискавки в підземних завдяки їм можуть бути істотно порушені рослин в їх безпосередній близькості, особливо їх кореневої системи. Це може бути археологічні артефакти, або відступник або зораної частини сільськогосподарських машин та будь-яких промислових останки діяльність давно занедбаної воду чи каналізацію або на літак звалився. Вони перебувають під глибоку обробку грунту, і якщо ніхто не nevykopal, все ж таки є. GPS положення зображених предметів, як відомо, і бажаючі можуть до них з киркою, після переговорів дозвіл від власника землі. Ми бажаємо їм великих успіхів у копали. Крім того, він, звичайно, буде можливо визначити з металошукачами чи наземний радар (деякі з них не можуть бути безпосередньо метал).

 

Щодо точні GPS положення підземних артефактів в першу чергу будуть опубліковані тут дуже скоро.

 

Ще один вид прямих ліній в області

Вони в основному прямо в середині між треками для трактора

Тут лише коротко згадати про них. Не має нічого спільного безпосередньо з об'єктів, що лежать в підвалі, але шлях провідності електрики через поверхню Землі і в навколишньому землю. Вони в основному викликано нинішнє керівництво трек після трактора. Дуже часто в таких областях, являє собою явище, яке найбільш уражених рослин знаходиться якраз на півдорозі між ними (там підвели струм подається з обох напрямах). Крім того, департаментами буде присвячено набагато більше місця на сторінці навколо після того, як трактор . Він дав багато посилань на них у деяких інших сторінках резюме, де вони поступово перейшли на головній сторінці з виділеним треків для тракторів. (Кілька показових fotografií)

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Він сказав, що президент Вільсон допустив помилку. Може бути і так, але я помітив, що більшість помилок оцінені заздалегідь.  T. A. Edison
Брюнетки є найбільшими порушниками. Вони гірше, ніж євреї. Charlie Chaplin
Якби я міг запам'ятати імена всіх цих частинок, я був би ботаніком. E. Fermi
z