Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів блискавки електрику . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Розрядів блискавки електрику
(Електростатичні та електромагнітні прояви, електрики, зберігаючи повітря і грунту)
Learn about thunderstorms RSS feed

 Краще ячменю, пиво, солод, пиво, пиво.

Ніколи не варто недооцінювати силу людської дурості. Robert A.Heinlein
Він сказав, що шлюб підтверджений на небесах. Але те ж саме вірно грому і блискавки.Clint Eastwood
Курси можуть бути розділені науковому на три основні категорії: ті, які ніколи не працювали, ті, які просто зламався, і ті, які ми втратили. Russell Baker

Щільність енергії розряду порівнянна з Supernova

PagPh
Примітка: перші 10 секунд вибуху наднової, коли практично всі його випромінюваної енергії. Що відбувається після того, що є в енергетичному сенсі практично нецікаво, хоча і давно спостережуваної.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Ще одне зауваження: аналогія з наднової дано трохи більше, ніж цікавість, але для порівняння, блок на фото праворуч під авторським була сформована після вибуху наднової (16 років після вибуху), коли ударна хвиля сягнула хмар газу, які будуть звільнені від батьківської зірки до 20.000 років тому. Ілюстрація фотографію у верхній частині цього шаблону сторінки право записано в формуванні якого також є в деякому роді, що беруть участь в ударній хвилі утворена грозових розрядів. Експозиція тривала частки секунди.

 

Останнє Вступне зауваження: все ще під авторським дуже яскраво демонструє кінетики вибухів (відбуваються в основному в площині, тобто 2D, як поле зерна на поверхні ...).

 

Електрофізіологічні характеристики грозових розрядів

Розробка сайту тільки починається, час, безумовно, буде значно розширено.

Тема дуже широка, тому що під час розряду блискавки насправді величезна кількість енергії, передача з місця на місце, розташоване в дуже короткий час. Цей процес є досить складним і може бути розділений на кілька підрозділів. Враховуючи складність цього питання він є на цьому сайті приділено ряду інших суб-сторінок, включаючи цей. Основним аспектом є чудовою фізики грозового розряду , він присвятив більш загально, наприклад, деякі підрозділу наукової реальністю . Основне резюме середня витрата можна знайти тут . Таблиця взята з Блискавка: фізика і ефекти (2007), автори Dr.V.A.Rakov , Dr.M.Uman , як з Університету Флориди , Департамент LIGHTNING Research Group

 

Питання Грозові розряди присвячений ряд професійних книг. На книги можна знайти безліч посилань на літературу по грозових розрядів, з яких перевершує вищезгаданий Блискавка: фізика і ефекти , Vařáková, M.Uman . (2007) короткий виклад змісту та посилання на Google Books . Це один з найбільших робіт, коли-небудь написаних про цю проблему (687 сторінок, понад 6000 посилань). Я будь-яких інших робіт з пір'я обох авторів відносяться, крім іншого великим довідковим матеріалом. Випадкові наприклад, розряд блискавки , М. Умань (2001) - більше 1200 посилань (посилання на Google Books ).

 

Всі літературу з питання про грозових розрядах з точки зору характеристик, освіти, енергетики та інших фізичних та інших властивостей і ефектів, скидів, практично без застережень на іноземних мовах. Єдине видання, яке принаймні частково присвячені професійним аспектам грозових розрядів, які поки ще не існує в чеській мові, електричних стандартів IEC - EN62305. Але це, звичайно, тільки переведені європейським стандартам. Вони покривають питання про розряді дуже дрібне, тільки ті частини процесу, які є важливими для захисту від блискавок - особливо RS і триває струму, наведеної напруги і переданої потужності. Частина термінології, тому будуть взяті з англійської, наприклад,Return Stroke- Розряд, і абревіатура RS, тому що головний використання слова розряд може викликати плутанину в деяких випадках (особливо у разі подальших розрядів). У разі подальших завоювань - наступні, середнього, послідовні - інсульти, карбування, скидів і т.д. - у зв'язку зі значним мінливість буде використовуватися тільки перекладені на чеську мову, послеразряда - навіть слідова реакція після припинення подразнення obdahuje RS, RS Тому подальший розряд. Вона і літератури не в деяких випадках, повністю уніфіковані.

 

Незалежно від того, що відбувається до і після нього, є найбільш важливою частиною розряду Return Stroke, Основного розряду. Хоча передає більшу частину ударної енергії (99%), але займає короткий період часу (до 10 мільйонних часток секунди, принаймні, найважливіша частина). Тому дуже сильні механічні властивості. У деяких випадках це може бути істотна частина енергії, що передається в процесі розряду, який називається довго триває струму (відбувається тільки іноді). У деяких окремих випадках може зайняти до декількох секунд, як правило, на кілька десятих. Струм, який проходить над ним між хмарою і землею приблизно в тисячу разів слабкіше, ніж RS. З урахуванням тривалості, але все ще може передати значну частину енергії. Тому що поки це так слабкий струм - «всього лише» сотні ампер, проти сотень тисяч людей у ​​разі RS, і має нульовий передній край, його механічних впливів в порівнянні з RS практично дорівнює нулю, нічого не викликають околиці. Але це може привести до помітного теплових ефектів, таких як пошкодження електричних установок або повітряних суден у прямому втручанні. Крім того, він майже впевнений, що він може сприяти пошкодження рослин, але не індукції. Напевно, залежить від того, як поточний і як вона розподіляється в випадкових напрямках.

 

При постійному потоці іноді дуже довгий час між деякими з тих же RS послідовними розрядами, які, як правило, мають середню відстань 50-60мс і рідко перевищує 250 мс. У зв'язку з динамічними явищами в атмосфері (руху іонізованого каналу повітря за вітром) таких послеразряда може впасти ще більше, ніж десятки або сотні метрів від першої RS, так і через електронні методи вимірювальної використовується для оцінки розташування впливу грозових розрядів не можуть бути оцінені як частина одного розрядитися.

 

 

 

Блискавка

Hromosvodům в області присвячена окрема сторінка - блискавка

Існують в основному візуальну документацію локалізованих гарячих точках кіл на полях, але й (в основному) нерегулярно подана , лежачого на землі зерна ( RDF ). Вони вказують абсолютно ясно, що добре локалізовані блискавки, які можуть привернути розряду блискавки схожий на запах пива алкогольним, поля знаходяться в рясної мірою. Це головним чином на електричні стовпи, але часто дроти високої напруги, які привернули розряд, а потім він потрапив під ними. У деяких випадках, колони майже частині малюнка, а деякі фотографії дійсно важко уявити, що картина була іншою, ніж через застосовується розряду.

 

 

 

Земля

є невід'ємною частиною кожного провідника, так полюсів ліній електропередачі. Саме там, щоб не спокуситися струм розряду якнайшвидше в країні, і зробили менше ушкоджень. Чим краще, тим нижче опір заземлення і блискавкозахисту, тим менше навантаження на її проходження струму розряду створює і випромінює менше теплової енергії, що не загрожуватиме безпосередній близькості до такої міри, як це було б у випадку з більш високим опором. Питання заземлення технічно досить докладно в електричних стандартів Engineering - IEC - EN62305. Це абсолютно впевнений, що кожен (функціональних) колонці проводки відповідно до них побудовані і відповідно до запропонованої рази контролем.

 

Блискавковідводи розроблені і призначені для максимального пікового струму 200000 ампер. Такі розряди блискавок вже знайшов дуже рідкісні, але вони є. Всього проводиться щорічно в атмосферу близько трьох мільярдів грозового розряду поточне значення піку кривої 30000 ампер середнє значення більшості з них. Більшість, але не всі.

 

Крім того, в полях, але є багато "нестандартних" громовідводи - як штучний характер, зробили люди, хоча аж ніяк не для заземлення: водопостачання, зрошення. Різні утиліти, які не впливають на поверхню, зберігаються під землею. Характер пошкодження грунту під час земляних робіт, земляні роботи, прокладання, захисних шарів і повторне заповнення. Екранування, заземлення і захисним шаром вологи або опікуна у разі підземні стоки можуть сприяти підвищенню провідності грунту і земної поверхні прямо над ними на кілька порядків.

 

Інші видатні диригенти купи гною. Містять значну кількість розчинних електролітів (сечовина, нітрати, нітрити, продукти розкладання). Є багато порядків більше проводять, ніж зазвичай присутній в грунті, підземних вод. Крім того, в цих поточних хімічні процеси відбуваються в значній нагріву і випаровування з області, так що повітря насичене іонами і суттєво проводять до багатьох десятків метрів. Електростатичні процеси в попередній пробій може викликати дуже значні нинішнє керівництво над ними, це не збільшить кількість проводять фрагментованих іонів і може служити керівництвом для пріоритетних Ступінчасті Leder (SL) в таких місцях, а також набагато легше від такого місця піднімається Позитивні Streamer ( PS), який після інтеграції з SL (Додаток Process) в кінцевому підсумку виробляє виразно зв'язані провідні шляхи між хмарою і землею і першим зваблюванняReturn Stroke в країні, за якої може послідувати після перерви в декілька інших.

 

Інші землі, зроблені людьми, які знаходяться на місці, але зовсім ненавмисно, є частиною літака, що впав (перш за все, на WW2), які розташовані на глибині від глибокої оранки, так як можуть бути знайдені різні археологічні знахідки (залізний вік, бронзовий вік, в тому числі крок), або навіть впав і забув частини сільськогосподарської техніки або будь-якої виробничої діяльності. У деяких випадках, ці компоненти стали невід'ємною частиною фігури, як зазначено тут ( археологія ) і тут (пункт підземних артефактів ). У самому справі викликає грунту над ними точно місцевого провідність зростає на декілька порядків, і рослини на них, і в цьому випадку електроенергія є не тільки ослаблені, але повністю зруйнований і повністю мертвий (протягом декількох хвилин до декількох годин після максимального розряду). Створює і над підземним вірний предмет його печатки (штампу) У цьому випадку, у мене дійсно немає вибору, окрім як запросити дослідників -. Тут удар, Євген. Якщо це не ніхто не nevykopal, відпочиваючи там і сьогодні. (Фото, GPS)

 

Це ж процес, хоча, звичайно, не ідентичні, як і у випадку cropmarks (рослинність) симптоми, див. археології. Процес але в цьому випадку прискореного проходження електрики, а не тижні і місяці, вона займає кілька годин або днів. Він також є набагато більш інтенсивним і більш помітним. Крім того, електроенергії, вироблюваної вторинних симптомів рослинність - вторинні cropmarks, який не буде електрики на всіх експозиційних параметрів. Вторинний cropmarks в більшості випадків, просто скопіювати форму трек після трактора і сильно проявляються там, де вони складаються під напругою. В інших випадках вони можуть представляти позицію в першу чергу вплив спалаху. Нарешті, у деяких випадках, може навіть скопіювати деякі підземних археологічних (і геологічні або промислових) структур, які інакше були б не на користь електрики показав, або значно більш низької інтенсивності лише в мінімальному ступені або не на всіх. Детальніше сторінка буде розглянуто питання археології та вторинної cropmarks

 

Схожі відбитків - штампи часто виникають саме по лінії метро, ​​як правило, водостоки, каналізацію, водопровід, каналізацію, але може бути будь комунікацій. Потім вони стали невід'ємною частиною правильної форми, коли вона буде створена. Або стати частиною нерегулярно подана , лежачого на землі зерно, і, отже, залишаються абсолютно непоміченими. Можливо також, що на додаток до них (лінія подана , що лежать на землі мертвих або зерна) нічого не створює, знову і залишитися зовсім непоміченим. У такому випадку просто розглядати як ще один трек для трактора, хоча і не на всі наступні напрямки. Вони можуть бути сплутані з поїздок по всьому рослинності підтримується традиція в основному у Великобританії використання газонокосарок. Описані понесені лінії - лінії подав , що лежать на землі чи повністю мертвим зерна - будуть повністю описані на сторінці індивідуально в кукурудзі лінії (один з підсторінки аномалії)

 

Рослини в місці жовтим і коричневим набагато раніше, ніж інші, тільки пошкодженої рослинності, і через деякий час зникає повністю (тому що вона розвалилася). Вони діють такі, як оригінальний зеленої рослинності розорані за картоплею. Від зеленого до високих висот, сильними і здоровими рослинами такий же, засмага день., Сухих, що трохи гнучкі, м'які і безформні маси, і через кілька днів, ніхто не знав, що поле ніколи не вирощують картоплю. (Експеримент Фото сушки)

 

Це ще можна згадати заземлення і блискавкозахисту природа - дерева, чагарники, басейни джерел, геологічних розломів. До речі, всі лозоходців, який повинен в будь-який фільм або документальний фільм про колах на полях бігають, як божевільні в структурах і їх паличками в руках, вони обертаються, як колесо соціалізму, простодушний в своїй свідомості, а також один з перехожих, не вдалося реалізувати головне : Ось що їхні почуття реагують, тільки пружини, геологічних розломів, підземних або будь-які інші артефакти, які внесли значний вклад в залучення грозових розрядів. У тій же мірі на їх сприйняття і рух гілки можуть брати участь непрямі ефекти, викликані впливом блискавок цьому місці. Магнетизм, залишається статичної електрики, небезпечних хімічних речовин отримують електролізом і піроліз. Останнє, але не менш важливе, про рух стрижнів участь зорового сприйняття і повністю суб'єктивно - наявністю узорів. У будь-який подібний документ не був доставлений лозоіскатель, який повинен з зав'язаними очима. У місці, де є круги на полях, ймовірно, провернути стрижнів і дресирована мавпа, якщо він не буде з зав'язаними очима.

 

Останній можливий тип грунту (насправді блискавки), які можуть бути згадані, є сліди від трактора. Вони рухаються на кордоні між штучним і природним. Збирає й утримує воду в них набагато більше, ніж в околицях, виконуючи таким чином набагато краще електричний струм. Тисячаfototographs. Як зазначалося на багатьох інших сайтах, він також може внести значний внесок у розробку електроенергії через поле в місцях, де грозових розрядів не працює взагалі. Вони даються на окремій сторінці коледжі трактора .

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Краще солод, ячмінь, віскі, пиво, пиво, пиво.

 

Краще віскі, пиво, ячмінь, пиво, пиво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Багато травм і смертей можна було б уникнути, розуміючи ризик ліній електропередач, електричних приладів, кабелів і грозових розрядів.  R.Neal
Інтелектуальні пекло буде краще, ніж дурний рай. V.Hugo
За все моє життя я не працював жодного дня. Це було просто весело. T.A.Edison
z