Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів блискавки блискавки-на-Polich . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Блискавка в області
Майже в кожному кукурудзяному полі відбувається В.Н. колони, які притягують блискавки воду, як губка.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Іноді я відчуваю себе як свого роду громовідводом. Спровокувати людей реагувати, ви знаєте? Дійсно. Howard Stern
Я любив школу. Я вчився як божевільний. Я був справжнім повзучості. Maya Lin
Вивчення природи стільки в глибину, і тепер всі розуміють краще.   Albert Einstein

Кола на полях , круги на полях Divišův блискавки

PagPh
Поступово GPS база даних буде опублікована в зерні моделей, починаючи приблизно з 1990 року, по всьому світу. Через картографічних додатків може контролювати площа кожного з них. ( Google Maps , Bing Maps )

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Блискавка.

Невже це так важко уявити, що щогла на зображенні під авторським правом, вдарила блискавка? Це не так. Спалах і плечі підтримку не тільки створив всі об'єкти на фото, в тому числі майже прямі права. Це могло потрапити в принципі створення, як описано на стор лінії в пшеницю , але не обов'язково так. Не виключено, що деякі цифри, фактично понесені в подібній манері, в зв'язку з металом або іншими об'єктами vodivějším не дуже глибоко під землею, але і під глибоку оранку. Це також може включати в себе воду просоченої деревини, невеликі місцеві джерела вологи або хтось Messerschmitt , Focke-Wulf , Дорньє і Юнкерс , неправильно розкиданими під землею. (Більш детальна інформація на сторінці Лінії на зерно)

 

Блискавка також викликав всі нерівності спостерігається у зростанні зерна, зображений представляючи як області з нерегулярною polehlým , стебла нахилився до землі кукурудзи, або точка, в якій зерна як "причесаний" або щіткою в бік. Це один з небагатьох знімків всіх поточних ході досліджень і гуртки фотографії рослинництва, в яких можна спостерігати на додаток до повністю подано , лежачого на землі деякі фази розвитку зерна до готелів , згинаючи стебла до землі, яка може перешкодити йому задовго до кукурудзи Polehna , Ohne переслідує поверхні землі. Такі зображення можна перерахувати по пальцях. Набагато більш докладно або буде пояснено в наступних фаз головної сторінки і підсторінки розділі Хронологія і є, і чи будуть також детально проаналізовані деякі інші схожі зображення. Тут відображається зображення показує зерна вже в значній мірі зрілості, і місця, які лише частково, або навіть зовсім не плоский , соломи лежав на землі, навіть якщо видимих ​​пошкоджень, так що я, ймовірно, триватиме до збору врожаю. Такі випадки, однак, досить рідше. Можна майже напевно сказати, що картина не є зерном ячменю, тому стадії зрілості, в якій зерна в картині, лежачого на землі від 20 до 30% від усієї області.

 

Ця сторінка буде в основному зосереджена значна кількість робіт Кола на полях, які майже блискавично засипали.

 

На деяких фотографіях, схоже, прибульці приземлилися прямо на дроти високої напруги.

 

 

Сторінка в стадії будівництва

Деякі часткову інформацію можна знайти, наприклад, у той час як на деяких сторінках резюме. Один з найбільших цих пір є особливо сторінці Кола на полях - пояснення . Інший відносно докладну інформацію можна знайти за посиланнями зі сторінки текстів . Існують в основному посилання на деякі опубліковані тексти. Крім того, деякі раніше не публікувалися, може бути визначена як показу, демонстрації. Інший набір несортовані текст тут . Тексти, звичайно, постійно збільшується.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту. Може тому поводяться так само, як стрілка компаса, так це величезна електромагнітні сили розрядів на мить змушує відхилятися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, в залежності від взаємного співвідношення, полярності та фази струму зміщення. Тимчасові механічні зміни і стрес також може призвести до невидимої, але направлено орієнтовані механічних пошкоджень. Такі мікроскопічні направлено орієнтовані збиток може поступової акреції пошкоджених тканин пізно призвести до поступового направлено орієнтовані нахилу всі верстви в одному напрямку (за годинниковою або проти годинникової стрілки). Магнітного поля середня спалах розряду в якийсь момент по крайней мере, в десять тисяч разів сильніше, ніж магнітне поле Землі. Інша частина може робити величезні електростатичні сили, які роблять листя і стебла рослини поводяться як листя і стебла електроскопа. Діаметр кола приблизно характеризуються від електромагнітних сил розряду блискавки. Крім того, однак, структури посівних площ відбувається принаймні кілька днів, іноді до декількох тижнів після грозових розрядів. Це тому, що уражені тканини рослини послаблюють дуже повільно, в зв'язку з величезною інерцією і, отже, дуже повільно відбуваються змін в рослинах ( EPP , хронологія ). Тому що іноді на місцевості може відбуватися дуже складні перешкоди і резонанси, іноді може створити дуже складний візерунок. Одного грозового розряду випромінює енергію до якої електровоз поїздки кілька тисяч кілометрів. Середній (!) Розряду. (Спрощене пояснення)

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

В ЄС без свідоцтва про народження не може навіть пукнути повільно, але в Америці може бути його очевидною підробкою, ukázaným три роки після виборів, щоб продовжити кар'єру президента. Jan Zeman
Чим бути сейсмограф, я б вважав за краще бути громовідводом  K.Kesey
Фотографія це не просто прес-реліз, але і формування. A.Adams
z