Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-наукової реальності (науково-ре) . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Наукова реальність (Науково-Re)
Всі поточні дослідження кола на полях він переїхав в науково-фантастичному, наукова фантастика
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Вчений у лабораторії не просто технік: це як дитина, яка досліджує природні явища, які він може діяти, як якщо б це було в казці. Marie Curie
Найвеличніша з усіх людських гріхів це дурість. O.Wilde
Електрика насправді просто організували блискавки. George Carlin

Кола на полях тільки зараз рухається з фантастики в реальність

PagPh
Це не легко, але об'єднані сили роботі, можливо, може виникає тому, що дуже серйозні підозри, що людина, яка була виробництву кола на полях самих підозрюваного, тобто Mmimozemšťané не тільки не виробляються ні, ніколи, але навіть не це досить цікавий голубій планеті - земля, населена виключно місцеві, внутрішні, земні монстри протягом всієї своєї довгої історії відвідав.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Кола на полях - послання інопланетян

Дорогі наші так дорого, так розпещені, але все ж така нещасна іноземців, а також різна зелень mužíčci слизові істоти! Дуже, дуже, дуже багато, і цілком чесно подякувати вам за всі ваші поточні турботи, сили, допомогу і турбота, з якою ви були присвячені спробі викликати будь-якого члена сім'ї людства враження, що єдиною причиною будь-яких круги на полях, знайдені в будь-який час на будь-якому земне поле кукурудзи вас. Він починає здаватися, що чим далі ви дійсно не на всіх напружених. Швидше за все, це від справжнього, але і в будь-який час у майбутньому, між іншим, основною метою будь-якого пояснення принцип правильної форми в кукурудзі, яка складає близько найбільш часто використовуваний термін круги на полях, обійдіть (ми, людство, землянам, людству) без вашого подальшого розширення і напружених зусиль.

 

Припиніть, будь ласка, нарешті, створюється враження, що ви існуєте, в групах по різних самопроголошеної "вчені мужі" záhadologů, уфологія, екстрасенси, pseudovědců, сповідників віри в інопланетян, pavědců і іншої нечисті.

 

Іншими словами, кажучи дещо спрощено, ми хотіли б вам задати дуже сильно про це, тому вони зібрали всі свої fidlátka, макіяж, рюкзаки, kufříčky, пластикові пакети. Ви втиснути в них усіх моїх психотронних пристроїв, міжгалактичні експерименти і будь-які інші їх фізико - хімічні - біологічні - подумки - психофізіологічні і парапсихологічних експериментальних матеріалів.

 

Зберегти своє місце, і всі його рядки. Магнетрони, фазер, мазери, Насер, лазери, Poser, гарпуни, циклотрони, рис, синхронізація, Фазотрон, granátosery, Roentgenova лампи, мікрохвильові випромінювачі, електронні гармати і будь-яких інших пристроїв, які ви робили, коли наш дорогий поля фермерів звільнені чи інакше відредаговані. У тому числі вашу відсутність досить концентрований і миттєве розумових здібностей.

 

Сідлайте на повітряній подушці, катери, hadraplány, літаючі тарілки, Babeta, катерів, суден, веслування, корито, мотоцикли, мопеди, міжпланетних кораблів, а також будь-який інший набір або репозиціювання пристрій, і, нарешті, тягти свою дупу.

 

P.S. Ти ніколи не бачив, що земля безпосередньо на проводах лінії електропередачі високої напруги виявиться тільки ідіот?

 

Загальна інформація

Абсолютно всі попередні теорії про походження Кола на полях досі використовували деякі науково-фантастичні пояснення. НЛО, інопланетяни, таємничі сили, надприродні ефекти, літаючі тарілки. Космічна, міжгалактичні, міжзоряні, міжпланетні і космічної енергії. Паранормальні здібності, сили думки, надприродні сили, геопатогенні зони, екстрасенсорного сприйняття. Розумові процеси рослин.

 

Єдиним реальним постачальником енергії в цьому випадку Сонце (у тому числі Землі, але тільки небагато - значно менше, ніж на 1% - геотермальна енергія). Немає дурних іноземців, нічого за межами Сонячної системи.

 

Будь-який з цих теорій може тепер піти.

 

Кожна з цих сил і теорії тепер, нарешті, можна, нарешті, кинути в гній. До речі, ніколи не було його в будь-яке інше місце або належали.

 

Зараз йде наукова реальність, реальність науки (Науково - Re), з тією лише можливе пояснення істинної природи, використовуючи тільки реальні природничих наук і дисциплін, багато з них вельми міждисциплінарний характер.

 

Одним з таких міждисциплінарних наукових дисциплін було фактично створено якраз для цієї мети, і намагається канонізувати причини пошкодження і житло , пошкодження, ослаблення зерна, але і будь-який інший переважно монокультури культур

 

(Викликається Electro-фітопатології EFP )

 

Перші експерименти і спостереження були зроблені і деякі інші працюють, див. новина .

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Уява є початком створення. Уявіть собі, що ви хочете, ви стаєте тим, що ви представляєте, а потім створити те, що ви хочете.  G.B.Shaw
Лист, це саме задоволення ви можете зробити. T.Pratchett
Досвід це те, що у вас є, то ви забули, як це називається. M.Berle
z