Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

lightning discharge
Vědecká realita (Sci-Re)
Veškerý předchozí výzkum kruhů v obilí se pohyboval téměř jedině v oblasti sci-fi, science fiction
crop circles
www.bourky.com - bouřky, blesky, oblačnost RSS feed

Kruhy v obilí

Vědec v laboratoři není pouhý technik: je jako dítě, které zkoumá přírodní jevy, které na něj mohou působit, jako by se nacházel v pohádce. Marie Curie
Největší ze všech lidských hříchů je hloupost. O.Wilde
Elektřina je vlastně jen uspořádaný blesk. George Carlin

Kruhy v Obilí se právě nyní přesunují z fikce do reality

PagPh
Není to vůbec snadné, ale spojenými silami snad se dílo podaří Vyvstává totiž velmi vážné podezření, že ten, kdo byl z výroby Kruhů v Obilí nejvíc podezřelý, tj. mimozemšťané, nejen nikdy žádný nevyrobili, ale dokonce ani nikdy tuto docela zajímavou modrou planetu - Zeměkouli, osídlenou výlučně místními, domácími, pozemskými potvorami, v celé její dlouholeté minulosti nenavštívili.

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kruhy v obilí - vzkaz mimozemšťanům

Milí naši tak drazí, tolik hýčkaní, ale přeci jen tak nešťastní mimozemšťané, zelení mužíčci a nejrůznější slizovité potvory! Velice, opravdu velmi mnoho a zcela upřímně vám děkujeme za vaši veškerou dosavadní péči, úsilí, pomoc a starostlivost se kterými jste se až dosud věnovali snaze, vyvolat v každém příslušníku rodu humankind dojem, že jedinou příčinou vzniku kteréhokoliv Kruhu v Obilí nalezeném kdykoliv na kterémkoliv pozemském obilném poli jste vy. Začíná to vypadat, že dál už se doopravdy nemusíte vůbec namáhat. S velkou pravděpodobností se už totiž od současnosti, ale i kdykoliv v budoucnosti, mezi jiným především pro účely vysvětlení principu vzniku jakýchkoliv pravidelných obrazců v obilí, pro které je asi nejčastěji používán výraz Kruhy v Obilí, obejdeme (my, lidstvo, pozemšťané, mankind) bez jakéhokoliv vašeho dalšího zvýšeného a namáhavého úsilí.

 

Přestaňte už prosím konečně vyvolávat dojem, že existujete, ve skupinkách nejrůznějších samozvaných "vědátorů", záhadologů, ufologů, parapsychologů, pseudovědců, vyznavačů víry v mimozemšťany, pavědců a podobné pakáže.

 

Jinými slovy, řečeno poněkud zjednodušeně, chtěli bychom vás opravdu velmi důrazně poprosit o to, abyste si sbalili veškerá svoje fidlátka, šminky, baťůžky, kufříčky, igelitky. Nacpěte si do nich všechny svoje psychotronické pomůcky, intergalaktické experimenty i jakékoliv jiné svoje fyzikálně - chemicko - biologicko - mentálně - psychofyziologické a parapsychologické experimentální materiály. Hlavně si tam prosím nacpěte všechny vaše mikrovlnné trouby, kterými jste, jak se zdá, napáchali pravděpodobně víc než 99,9% všech vašich zde uskutečněných pokusů a experimentů.

 

Schovejte si všechna svoje prkýnka a provázky. Magnetrony, phasery, masery, nasery, lasery, posery, tasery, cyklotrony, vysery, synchrocyklotrony, fázotrony, granátosery, Roentgenovy lampy, mikrovlnné zářiče, elektronová děla i jakákoliv jiná zařízení, kterými jste kdy pole našich milých zemědělců ostřelovali nebo jakkoliv jinak upravovali. Včetně vašich nedostatečně dostatečně soustředěných mentálních a momentálních schopností.

 

Osedlejte svá vznášedla, lodičky, hadraplány, létající talíře, babety, pramice, plavidla, veslice, necky, motorová kola, mopedy, meziplanetární koráby, i jakákoliv jiná vaše přemisťovací soustrojí nebo zařízení, a definitivně táhněte do prdele.

 

P. S. Nenapadlo vás už někdy, že přistávat přímo na drátech elektrického vedení vysokého napětí by dokázal jedině idiot?

 

Všeobecné informace

Absolutně všechny předchozí teorie o vzniku Crop Circles až dosud používaly některé sci-fi vysvětlení. UFO, mimozemšťané, záhadné síly, nadpřirozené efekty, létající talíře. Kosmické, intergalaktické, mezihvězdné, meziplanetární a vesmírné energie. Paranormální síly, síly myšlení, nadpřirozené síly, geopatogenní zóny, mimosmyslové vnímání. Myšlenkové procesy rostlin.

 

Jediný skutečný dodavatel energie v tomto případě je Slunce (také Země, ale jen málo - mnohem méně než 1% - geotermální energie). Žádní hloupí mimozemšťané, nic mimo Sluneční soustavu.

 

Kteroukoliv z těchto teorií je možné nyní opustit.

 

Každou z těchto sil i teorií je nyní konečně definitivně možné vyhodit na hnůj. Mimochodem, nikdy předtím nic z toho na jakékoliv jiné místo ani nepatřilo.

 

Právě teď přichází Vědecká Realita, Science Reality, (Sci - Re), s jediným možným vysvětlením skutečné podstaty vzniku kruhů v obilí, využívající pouze reálných přírodních věd a oborů, mnoho z nich velmi interdisciplinárních.

 

Jedna z takových mezioborových vědeckých disciplín byla aktuálně vytvořena právě pro tyto účely, a pokouší se vysvětlit příčiny vzniku poškození a poléhání, poškození, oslabení obilí, ale i jakýchkoliv dalších převážně monokulturně pěstovaných plodin

 

(tzv. Elektrofytopathologie, EFP)

 

První pokusy a pozorování byly provedeny, některé další jsou v chodu, Viz aktuality.

 

 

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pro vás připravil, a veškeré zde uváděné údaje velmi důkladně teoreticky i experimentálně prověřil

 

Jan Ledecký

 

Představivost je počátek tvorby. Představíte, si co chcete, stanete se tím, co si představujete a nakonec vytvoříte to, co chcete.  G.B.Shaw
Psaní, to je ta největší zábava, kterou můžete dělat. T.Pratchett
Zkušenost je to, co máte, potom co jste zapomněli, jak se jmenuje. M.Berle
z