Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

lightning discharge
Kruhy v Obilí - Zemědělcům
Několik rad všem zemědělcům, jak v budoucnu zacházet s Kruhy v Obilí, které budou nacházet
crop circles
www.bourky.com - bouřky, blesky, oblačnost RSS feed

Lepší ječmen, slad, pivo, pivovary, pivovarnictví.

Existuje-li něco, co dokáží veřejní činitelé opravdu dokonale a z duše nenávidět, pak jsou to ony vzácné chvíle, kdy jsou okolnostmi donuceni k práci pro veřejnost. Kin Hubbard
Nekonečný je jen vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ale nejsem tak zcela jist. A.Einstein Svět máš ve svých rukách. Použij ho. Phil Collins

Kruhy v Obilí se vyskytují od doby co lidstvo existuje

PagPh
I když v dřívějších dobách určitě ne v takové míře jako dnes. Na světě totiž nebylo ani tolik polí, ani lidí, ani obilí. V určité nepatrné míře se už mohly vyskytovat kdykoliv, jak signalizují zprávy z dávných časů.

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

Lepší ječmen, whisky, pivo, slad, pivovary, pivovarnictví.

 

Dobré zprávy pro zemědělce.

Nejen pro ně, ale i pro starosty obcí, policisty a jakékoliv zainteresované osoby.

 

Nejzajímavější novinky pro zemědělce, i všechny ostatní rostlinné specialisty:

 

Vidle a kosy můžete schovat do stodoly, brokovnice do skříní, náboje do šuplíků. Nebudete je nikdy potřebovat k tomu, abyste z polí vyháněli jakékoliv výrobce obrazců - circlemakery. Jedinou jednoduchou příčinou se jeví skutečnost, že totiž nikdy neexistovali (circlemakeři).

 

Toho, kdo obrazce doopravdy vytvořil, byste nikdy nechytili, ba naopak. Je nejlepší se před ním dobře schovat. Byly to totiž blesky z bouřek, které mohly proběhnout i řadu týdnů před tím, než se obrazce objevily.

 

Lepší ječmen, slad, pivovarnictví, pivo, whisky, pivovary.

 

Skutečně, nikdy nikdo (žádný existující člověk) nikdy nevkročí do vašich polí, aby tam něco takového vyráběl. Pokud se opravdu na vašich polích jakékoliv obrazce objeví, nejenom ty pravidelné, což bude signalizovat, že je tam "někdo" opravdu vyráběl, nejlepší radou je spěchat do kostela a hodně nahlas se modlit, že tam nikdo z vás nebyl přesně v tom čase, kdy tam opravdu ten "někdo" obrazce vyráběl. Tou pravou příčinou vzniku obrazců na vašich polích jsou totiž blesky během bouřky. Může se jednat i o blesk z jasného nebe. Žádný vítr ani déšť. Obě tyto vyjmenované příčiny se na vzniku ploch polehlého, na zemi ležícího obilí jen velmi nepatrně spolupodílejí. Kdyby nebylo prvotní příčiny, výboje blesku, nebylo by na polích na celém světě polehlé, na zemi ležící téměř naprosto nic. Jedině kroupy mohou vyvolat podobné následky, ale spíš mnohem horší - obilí je po nich totiž naprosto zničené, a je nutné ho rovnou odepsat. Obilí polehlé, na zemi ležící po výboji blesku se ale dokáže ještě velmi často vzpamatovat natolik, aby mohlo být sklizeno. Odhadem (nutno zpřesnit) na celém světě vyvolají kroupy jen přibližně tisícinu procenta poničeného obilí ve srovnání s plochami, které jsou polehlé, na zemi ležící díky bleskům.

 

Jednou z nejzajímavějších i nejvíc překvapujících skutečností je fakt, že k polehnutí, ohnutí stébel k zemi nedochází téměř nikdy bezprostředně po bouřce a výboji blesku, který všechno způsobil, ale až řadu dnů potom. Někdy řadu týdnů, i déle než dva měsíce.

 

foto blesk, krávy

 

Lepší pivovarnictví, ječmen, slad, whisky, pivovary, pivo.

 

Pokud by se na jakémkoliv poli kdokoliv (třeba nějaký přihlouplý circlemaker) doopravdy potkal přesně v čase, kdy tam vznikají obrazce, s tím, kdo je tam doopravdy vytváří, bylo by nutné zavolat Muže v černém (autě), aby se o něj postarali, a odvezli z pole jeho pozůstaky, ještě předtím, než se do něj pustí mrchožrouti. Pokud se tam blesk potká s jakýmkoliv větším zvířetem, je nutné zavolat do kafilérie. (foto)

 

Doug a Dave? A nějací jim podobní "věrozvěstové"? Inu, jak to co nejlépe definovat... Pan Allzheimer je věru špatný rádce, a ještě když to dá dohromady s panem Ožralou...

 

Žádné obilí, ve kterém se vytvořily obrazce, není třeba předčasně sklízet. Naprosto zbytečná práce. Veškeré obilí v pravidelných obrazcích totiž polehlo, stébla se sklonila k zemi, z naprosto stejných příčin, jako jakékoliv jiné polehlé, na zemi ležící obilí kdekoliv jinde na světě. Pouze díky obrovské náhodě, k jaké dochází jen v jediném případě miliónů, vznikl pravidelný obrazec.

 

That reason were great mechanical and electromagnetic, also electrostatics resonances and interferences between bolts, plants and earth surface. A simple model of making circle in granular material by a short serie of several equivalent spark discharges is possible to see here. Only a very approximative solution, but able to explain that mechanical forces of any vertical discharge propagates in circles (it is detonating and pressure wave). That same applies to electromagnetic waves. But in your fields there does not become mechanical damage (mostly), much more really electric damage - electrolysis, heat, vapour and gases pressure, everything made by classic electric induction in plants, at first only microscopics changes, absolutely invisible by eye, even if plants are badly damaged or died.

 

Takové obilí se pokusí časem opět pozvednout (prostřednictvím kolének - nodes), a ve většině případů se mu to alespoň částečně podaří. Dozraje úplně stejně jako nepoškozené okolní obilí, jen o něco později.

 

Also possible, that in such damaged plants would became secondary phytopathological damages - insects, viruses, bacteria, mold, fungi. Keep on, take care, there is no need to use plenty of chemicals, badly damaged areas of crop or plants do not harvest, plough it under. (you know it, such infos are placed in your specialised literature many times)

 

That crop became lodged (damaged, weakened) like any other lodged (damaged, weakened) crop in the world, but only thanks to very anomalous circumstances, once from millions, has became a symmetric figure.

 

That crop will tray to stay after a few days, and in most cases will do (useful for harvesting). Will ripe like any other lodged (damaged, weakened) crop, only some days later. Badly damaged crop or plants (if any) do not harvest, plough it under.

 

Next year - better harvest.

 

No matter, the longer time from now, the less interest of anybody in those figures. Especially after varování. Maybe absolute no new interest after that.

 

Maybe, better for you, today visitors will be afraid of any visiting any Crop Circles anywhere.

 

They will be shit-scared of that anytime in future.

 

Many thanks for your interest.

 

Your Man in B&W, now working as deufoizer, desaucerizer and dealienizer, too.

 

James Blond

Also specialist in Alien-Rats liquidation.

 

 

Pohledy do minulosti

Kruhy v obilí nebyly v dřívějších ani pradávných časech zdaleka v takové míře pozorovány, zkoumány a fotografovány. V dřívějších stoletích se nevyskytovalo zdaleka tolik rogallistů a majitelů aeroplánů jako dnes. Stejně tak i majitelů fotoaparátů. V polovině 19. století běhalo po světě několik prvních majitelů přístroje Daguerrova, ovládajících jeho technologii, a ty určitě zajímala spousta jiných věcí, než jsou kruhy v obilí. Pokud ale přeci jen zaznamenány byly, s poměrně velkou pravděpodobností byly zaznamenány i v podobě malířských záznamů a vyskytují se tak i na vyobrazeních některých dávných civilizací. Jen tato skutečnost ještě nebyla dosud odhalena. Záznamy dávných civilizací jsou novověkým badatelům otevřeny víc a víc. Dokonce i některá klíčová vyobrazení dávných kultur mohla čerpat z obrazců v obilí, jako například symbol Jin - Jang, Yin - Yang nebo některé obrazce starých Mayů. V tehdejších dobách byly samozřejmě považovány za dílo boží, a bylo k nim náležitě přistupováno. Jako největší paradox je možné považovat skutečnost, že není vůbec vyloučeno, že některé dávné civilizace mohly dokonce i dospět k poznání, že obrazce v obilí vznikají po výboji blesku. (v následujícím textu nahrazena závislost civilizace-y vazbou lidé-i) Nepotřebovali potom ale tuto skutečnost nijak dále zkoumat a rozvíjet, ani se jí podrobněji zabývat, protože jak výboj blesku, tak jím vytvořené obrazce, považovali shodně za dílo boží. Jejich přístup k nim mohl být v obou případech velmi podobný a nepotřebovali jakkoliv rozvádět ani zaznamenat skutečnost, že může jeden vznikat v návaznosti na druhý, protože autor obou byl pro ně v obou případech jeden a tentýž - bůh Zeus hromovládce nebo ekvivalentní bytosti a síly, a podobné uvažování očekávali i od kohokoliv, kdo se bude jejich vyobrazeními v budoucnu zabývat. Je proto velmi pravděpodobné, že u většiny z rozvinutých dávných civilizací bude jakékoliv vyobrazení, které může být poměrně přesnou reprodukcí obrazce nalezeného v obilí, spojeno s vyobrazením nejvyšších bohů nebo boha. Ať už pochopili, že obrazce vznikají po výboji blesku, nebo ne. Když totiž obě struktury považovali za dílo boží, tak je to téměř jedno. Je dokonce možné konstatovat, že na tom byli podstatně lépe než dnešní společnost, a to i v případě, že se jejich vzájemného propojení nedovtípili. Pořád je mnohem přímočařejší domněnka blesk - bůh, kruhy v obilí - bůh, než dnešní klopotné lidstva dovození blesk - příroda, kruhy v obilí - mimozemšťané. Nebo že by nám ty blesky přeci jenom vyráběli mimozemšťané? Na to by se bylo třeba přeptat pánů profesorů Rakova a Umana z floridské univerzity (www.ufl.edu), ale oni dva budou s něčím takovým opravdu těžko souhlasit. V žádné publikaci, kterou totiž tito dva "guru"  světové vědy o výbojích blesku sepsali, totiž není o žádných emzácích ani zmínka, ani co by se za nehet vešlo, dokonce i když psali o výbojích například na Venuši nebo Jupiteru.

 

Jak ke Kruhům v Obilí přistupovat dnes?

Nijak přehnaně. Nevyrábějí je žádní polointeligentní, dementní a senilní circlemakeři, ani polointeligentní, dementní a senilní mimozemšťané nebo zelení mužíčci. Pro jejich existenci se není třeba na nikoho zlobit ani ho za to stíhat nebo trestat. Obilí v jakýchkoliv pravidelných obrazcích je obilí polehlé, na zemi ležící z naprosto stejných důvodů, jaké způsobují poškození a polehnutí, ohnutí stébel k zemi obilí kdekoliv na světě. Každý, kdo se s jakýmikoliv obrazci v obilí setká, i kdyby pozbývaly jakékoliv známky pravidelnosti, i kdo se setká s jakýmkoliv polehlým, se stébly ohnutými k zemi obilím kdekoliv na celém světě, si může jenom gratulovat, že nebyl přesně na onom místě přesně v okamžiku, kdy tam právě pozorovaný obrazec doopravdy vznikal (byl zaznamenáván, exponován). Vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o obrazec pravidelný, nebo o kompletně náhodnou nepravidelnou změť polehlého, na zemi ležícího obilí.

 

Pokud přes to všechno bude někdo nadále tvrdit, že obrazce v obilí vyrábí on, není třeba mu to nijak vyvracet. Nezbývá, než jen mu popřát hodně štěstí, aby se nikdy v životě nepotkal s tím, kdo obrazce v obilí vyrábí doopravdy. Pravděpodobně nejlépe bude takového jedince umístit do některého ústavu, kterých je po celém světě řada, a kde jsou pro účely uskladnění a přechovávání podobných struktur náležitě a důkladně vybaveni.

 

 

 

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pro vás připravil, a veškeré zde uváděné údaje velmi důkladně teoreticky i experimentálně prověřil

 

Jan Ledecký

 

Socialismus je filosofie selhání, vyznání nevědomosti, víra v závist, a jeho největší předností je sdílení utrpení. W.Churchill
Hloupost často ochrání člověka před zešílením. O.W.Holmes
Možná jsem opilý, slečno, ale do rána vystřízlivím, zatímco vy budete stále stejně ošklivá.   W.Churchill
z