Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-ефект вицвітання стовбура . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Вплив стовбурових розпаду
( Кола на полях - початковий опис)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Краще пиво, солод, ячмінь, пивоварна, пивоварні заводи.

Добре дагеротип завжди було краще, ніж будь-які інші можливі види існуючим фотографіям  Edward Steichen
Іноді навіть виявити те, що ви не дивилися взагалі.  A.Fleming
Збіги і випадковості в світі науки і досліджень, особливо тих, що бажають дійсно дуже добре підготовлені. L.Pasteur

Кола на полях , круги на полях зникає ефект стовбурових

PagPh
Девіз: Ослаблення стебла до polehnutím , згинаючи стебел на землю може зайняти кілька тижнів.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Відразу ж після грозових розрядів в полі мільйони рослин кукурудзи (або інших рослин, сума залежить від щільності посіву), постраждалих від значної кількості електроенергії. Вони можуть бути дуже значно пошкоджені, незважаючи на це, вони неминуче вмирає через деякий час, відразу після завоювання, але практично нічого подібного не спостерігається. Всі ці рослини, як правило, принаймні, кілька годин, але в більшості випадків до декількох днів або навіть довше, абсолютно відрізнити від рослини абсолютно незмінним і здоровими. Навіть рослини, які загинули відразу під час удару блискавки, або, найбільше протягом декількох хвилин після того, як, як правило, через кілька днів після смерті як візуально, так і механічно практично не відрізняються від здорових рослин.

 

Краще пива, пивоварні, солод, віскі, пиво, ячмінь.

 

Вплив стовбурових розпаду

(У тому числі листя і цілих рослин, звичайно)

Ефект був названий лише надуманий ослаблення штока, тому що тільки соломинки poléhají , зігнути стебла до землі, але ослаблення вплив на весь завод. Листи наприклад, відбувається набагато швидше і більш помітно раніше. У більшості випадків, але ефект спостерігався після повного житло , згинаючи стебел на землю. На окремих підприємств і груп рослин, але наслідки можуть спостерігатися набагато раніше, завдяки povadnutí листів. Звичайно, це залежить від виду рослини. Дуже добре, це явище спостерігається в основному на ячмінь. Існує навіть можливість спостерігати ще один ефект, який є занадто раннім, щоб нахилити вухо. Клас для ячменю, а також з іншими зерновими під час дозрівання обертається на 180 градусів, від свого початкового положення вертикально вгору, щоб повністю вниз до землі. Електричний шок, але це значно знижується. Це обумовлено слабкою механічною структури ячменю соломинку проти інших зернових культур. Також на житло , згинаючи стебел на землю значно менш довговічні. 

 

Краще віскі, пиво, ячмінь, пиво, пиво.

 

Що стосується кіл на полях, які зареєстровані майже незмінно ніколи не буває повною типу , стебло нахилився рослин. У ряді випадків (у тому числі на 2011 рік - ячмінь), але були зареєстровані в Круги на полях на етапі, коли рослини або більшість з них були не плоскі , лежачи на підлозі, були тільки зів'ялі листя та іншої вухам позицій (великим кутом до землі). Спостерігачі навіть не спромоглися прокоментувати цей факт.

 

Ячмінь проти інших зернових культур характеризується ще раз дуже цікаву особливість, дуже добре наблюдаемості різниця в кут вухо до землі для різних груп рослин в полі, тому що це дуже видно на колір при перегляді з відстані або при зйомці з висоти. Наприклад, у той час як згвалтування період високою контрастністю - Цвітіння обмежується тільки близько двох тижнів, ячмінь має дуже сильні колірні контрасти практично з прокотилася до наступного врожаю. Істотно відрізняються один від одного всіх етапах - перед vymetením, після викиду, до цвітіння, під час цвітіння, після цвітіння, і пропонувати великий контраст кольору і всі позиції повернути вухо. Якщо кут вуха до різних явищ колір може сприяти інтерференції світла в залежності від кута ості, поле таким чином, фактично в деякій мірі виступає як дифракційної решітки використовується для розповсюдження світла в колірній гамі. ( мікро-макро фото ) У всіх випадках, описаних відмінностей дуже добре спостерігати, як в спостереження і фотографування здалеку і зверху. Ячмінь частіше з'являються як один з кращих зернових використовуватися для спостереження в археології авіації. Велика кількість аерофотознімків теж цілком можна чітко відрізнити його від інших зернових культур.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Краще солод, пивоварний, ячмінь, пиво, віскі, пиво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Найнебезпечніший неправду тільки дуже злегка перекручений істини.  G.C.Lichtenberg
Єдиним обмеженням є ваша уява і визначення активності. T.Robbins
Є два способи жити: як ніби чудес не буває, або як ніби все навколо нас було чудо.  A.Einstein
z