Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-прогнозів . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях-прогноз
Передбачити, коли і де круги на полях з'являються практично неможливо. Який представляється можливим визначити.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

Вчений просто любить істини для самого любові до неї, чи може він бути де завгодно. Luther Burbank
Передбачення це дуже важко, особливо якщо її висвітлювати майбутнє.  N. Bohr
Наука ніколи не буде вирішувати одну проблему, не відразу десять інші не зробили.         G. B. Shaw

Кола на полях , круги на полях передбачення можливості

PagPh
На цій сторінці будуть описані деякі можливості прогнозування (ООН) про (не-) закономірності в майбутньому. Там буде особливо вираженим прогнози супутніх явищ, які повинні бути можливі в будь-який час у майбутньому у зв'язку з відкриттям моделей в зерні підтвердити або спростувати.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

На цій сторінці Ви знайдете прогноз про те, коли і де ці кола з'являються

Вони тут, але знайти передбачення, що випливають з різних спостережень, так званих прогнозів, безцінні помічники науку та дослідження (і основний) . Деякі з їх форм можна також назвати прогнози, але прогнози цілком адекватною. Що це таке?

 

В принципі, прогнозування є однією з форм передбачення, які засновані на тій чи іншій формі об'єктивне спостереження, яке дозволяє прийти до висновку. Саме тому не має ілюзій і фантазій, виражений záhadologickými різних «можливостей», які майже без винятку об'єднує одне: вони не можуть бути в будь-якому випадку взагалі ні підтвердити, ні спростувати. основоположним принципом будь-якого наукового дослідження - принцип можливості перевірки проверяемости і фальсифікації. Наприклад, одна з найпопулярніших теорій záhadologických - Круги на полях зроблені іноземцями: Вони не представляється можливим підтвердити або перевірити - іноземці ніколи не бачили раніше. Також це можна навіть спростувати або фальсифікувати - іноземці псевдонім mmimozemšťany не представляється можливим спокусити будь-якого нез'ясовні явища.

 

Всі ці та будь-які інші подібні теорії Тому záhadologové по всьому світу можуть склеюватися в їх záhadologických дупу.

 

Тут виражений прогноз буде всі, без винятку, засновані на перевіряються логічні припущення, і не заважає їм бути в будь-який час у майбутньому в будь-якому випадку підтвердиться, спростовані, або навпаки.

 

Прогноз може бути перевірена ретроспективно, тобто використовувати їх застосування у випадках, які вже відбулися в минулому, і, щоб перевірити, чи є ці випадки були підтверджені або спростовані.

 

Прогноз № 1

Справжня Кола на полях ніколи не з'являться на тому місці, де вона не була передувати бурі, точніше, де розряду блискавки пропустив поля точно в тому місці, де він пізніше з'явився з кільцями або будь-який інший правильної форми.

 

Сказати, що вони є справжніми Кола на полях створюються розряду блискавки, невіддільна від попереднього прогнозу супроводжуючих явище. Той, хто хоче, щоб спростувати таке твердження має опцію. Незважаючи на те, що йому доведеться дуже постаратися, але можливість є. У всякому разі, це абсолютно об'єктивне явище, яке може бути повністю повністю підтвердити або спростувати, і є цілком об'єктивні технічні ресурси, які роблять це можливим.

 

Інші, додатковий або в результаті формулювання: Подолання Кола на полях зустрічаються тільки там, де саме в той момент, поле потрапив розряд блискавки. Вони ніколи не будуть виявлені до першої бурі навесні, або бурю де-небудь, де вона не була, саме там, де поля не добилися розряду блискавки. щось подібне кіл на полях може статися в озимих культур після зимового шторму.

 

Прогноз № 2

Стебла в точці справжніх кіл на полях ніколи не nepolehnou (не згинати стебла до землі) у зв'язку з тим, що вони точно визначені протягом деякого часу точно в якийсь момент вона була локально зосереджені механічною або будь-який інший сили. Структура була створена в них давно і poléhají , зігнути стебла до землі там, де вона була створена пошкодження і подальше ослаблення стебла. Polehňa (вигнуті стебла до землі) тільки через те, що вони будуть ослаблені. Строго кажучи, настільки ослаблені, що вони можуть polehnout (стебла вигин на землю) у зв'язку з набагато слабше сили, що здоровий абсолютним соломинку здатні витримувати без яких-небудь проблем. Здорові, неушкоджені і безперешкодний стебла більш ніж в 100 разів міцніше і довговічніше, здатні витримувати великі сили 100x.

 

Соломка в місці розташування моделі будуть настільки ослаблені, що не можуть навіть нести свою власну вагу. Більшість з них, але може працювати сили значно вище (загальна вага розшарування багато стебел, Domino Effect , соломи вагою збільшилося більш ніж у два рази вологи від роси чи дощу, тимчасовий ефект повітряного потоку.

 

Ослаблення стебла моделі може бути перевірена шляхом механічних випробувань, і це ослаблення соломинку, що відбувається (відбуватиметься) у будь подано , лежачого на землі зерна в світі, і зовсім неправильної форми. Він плоский , лежав на підлозі в тій же самій причині, ослаблення проходження електрики доставлені до місця розряду блискавки, в деяких випадках, навіть індукції.

 

Прогноз № 3

У разі, якщо буде виявлено досить скоро після того, як розряд блискавки, який буде створено, можна буде в будь-якій точці Кола на полях тепловізор для виявлення та перевірки наявності такої залишкової енергії, що поставляється електричний розряд, зберігається в підземних тимчасово зберігаються у вигляді тепла. У більш пізній стадії дослідження будуть визначені за допомогою тепловізорів незабаром після бурі поле, яке вдарила блискавка, і тому існує підвищена ймовірність того, що ці зерна Polehňa , вигнуті стебла земної поверхні. Крім того, існують і інші способи, щоб з'ясувати, де вдарила блискавка, з точністю до десятків метрів, і фотограмметрії дозволяють щось подібне до цього з точністю до сантиметра.

 

Прогноз № 4

Рано чи пізно він буде фотографічно захопили блискавка, яка вдарила точно в тому місці, де вона створила закономірність в зерні. Це найчастіше відбувається у старій добрій Англії. Щоб заохочувати зусилля stormchaserů відкрита в цей момент:

Перший фотограф блискавки, які успішно записали розряд блискавки, який ударив у кукурудзяне поле, де саме тому потому, регулярний узор, круги на полях, воно буде щедро винагороджено .

На додаток до нетлінної слави, щоб бути першим у світі, хто робить щось схоже успішно отримує на руки автора цього поста мішок хробаків (цукерки), а також право ручної підробленим підписом автора цієї статті, наклеєні листи від vystříhaných права Red. Stormchaseři по всьому світу, єднайтеся!

 

Фотографування грозових розрядів має справу з рядом фахівців по всьому світу. Див, наприклад, Google (stormtrackers, stormchasers). Це підполе інтерес, моніторинг екстремальних погодних умовах. Деякі з них навіть запустити спалаху і спостерігаючи, як повністю переважніше, головний інтерес. Поряд з цим, проте, спостереження, вимірювання, документації, моніторингу та запису справу з екстремальними погодними також один досить формальна наукова дисципліна, звана гідрометеорології.

 

Прогноз № 5

У разі, якщо буде виявлено досить скоро після того, як розряд блискавки, який буде створений, він буде розташування деяких кіл на полях або інші регулярні форми досить чітко якісно і кількісно виявлені і перевіряється підвищена концентрація дуже небезпечно, навіть смертельно хімічних речовин. Основному CO2 , CO, і, ймовірно, багато інших, набагато гірше (HCN), і деяких органічних особливо небезпечних хімічних речовин. Може бути, сполук кремнію, фосфати (але не походять з очисних споруд гербіцидів і пестицидів)

 

 

Шостий У місцях, де зазвичай polehlým , стебла нахилився до землі рослинами кукурудзи буде знайдений абсолютно невідмітні характеристики, як і в моделі. Чи в безпосередній близькості від правильної форми, або на великій відстані від них, або в місцях, де після будь-яких закономірностей, Crop Кола, ні пам'ятників.

 

 

Сьомий Прогноз: Якщо ви не залишите негайно і беззастережно кола осіб, які беруть його божевільні дії рано чи пізно одна з них перебуває на місці вбитий розрядом блискавки, єдиного істинного і законного автора Кола на полях. Були попереджені.

 

 

 

можна розробити щось на зразок часткового глобального Кола на полях прогноз - ніколи і ніде не там, де вони були грозою і сильно спалахнуло, і вони відбуваються в основному в безпосередній близькості від штучних і природних блискавковідводів - ель ліній, Eng. мережі, гній, дерев, чагарників, джерела підземних вод

 

(Навіть у фізиці), ймовірно, ще краще, якщо ми не будемо намагатися винаходити різні лайно. При природи, а не просто «дозволити» або залишити, вміння створювати різні регулярні і фрактальної структури. Вона іноді тільки розповідає, як вона робить. Якщо у нас є трохи удачі, може бути, деякі з нас свої здібності домогтися успіху в математично моделюється за допомогою деяких програм моделювання. Для початку буде цілком достатнім поясненням деякі дрібниці, нерозривно супроводжують фігури, минуле і майбутнє (приватна похідна прогноз супроводжуючих явищ)

 

Восьмий Електромагнетизм

 

Дев'ятий Статичний

Поруч із пророкуваннями: електромагнетизм, статична електрика. Прогнозувати щось, що давно відомо, є нечесним і несправедливим, він Мірек Dusina. Але ті, záhadologům hlúpúčkým був тим своїм напівпорожнім vyklepaných makoviček хтось посипав, коли він не міг отримати його для підключення самостійно. (... Умані ... грозового розряду ...) було достатньо, щоб просто запитати. Людина є самим «експертів» з усього світу, які люблять, щоб захистити себе "експертизу" своїх досліджень трохи шкода. Але це, на жаль, всього лише підтвердження, що вони ніколи не будуть турбувати вивченні будь літератури. У цьому випадку вони дійсно не потрібно турбуватися. Page 7 дійсно на початку книги.

 

"Чи можна передбачити їх появу" - більш ніж на 1 Це неможливо передбачити, коли саме, де саме і що саме цифри в полях з'являються. Замість цього, можна прогнозувати кількість нерозривно супутніх явищ, який буде відкриттям моделей передувати, супроводжувати і слідувати. Це також дуже легко пояснити, чому. Всі ці явища мають одну загальну властивість. Абсолютно невіддільне входить до числа явищ, нерозривно пов'язане з грозовим розрядом. Таким чином, можна передбачити досить точно, що сталося у зв'язку з відкриттям так званого Справжня Кола на полях в майбутньому в будь-якій точці світу відбудеться на їх місці, яке їх місце знахідки будуть знайдені і чому.

 

Десятий Помилкові, по індукції - маленькі круги

 

11-й тріщини каменів, Fulgurity (так само як і інші камені явно постраждалих розрядів блискавки енергії, викидів і впливу на грунт) і взагалі - наслідки скидання енергії на сільськогосподарські землі

 

12 ліній в зерні - а) прямий - над трубами і керівництва ... б) в якості трека для тракторів і між ними щільність посіву точно визначені, і якщо щось піде не так, як рослини, що ростуть з води, дуже рівномірно і без типу , пошкодження, ослаблення. Розряду блискавки в поле, але воно йде погано, "посадив у поле" кількість шкідливих хімічних речовин. Рослини протягом ряду тижнів до цього росла в точній відповідності з кількістю поживних речовин в грунті, і якщо грозових розрядів сталися в області, у самій їх регулярної сітки будуть розділені між ними поживних речовин, саме те, що їм потрібно. Після завоювання спалаху, але рослини обширну область пошкоджена, і електрику приходить до них в основному за рахунок треків після того, як трактор, і так рівномірно розподілені по величезній території. Більшість рослин пошкоджені, електрики, яке прийшло з обох сторін, в середині між треками. Потім рослини намагаються позбавитися від непридатних хімікатів, і де вони найбільше, їм вдалося до гіршого. Агрономія, сівозміни, внесення добрив, обробка, посів щільність - все це розраховано на високі врожаї, і це перевірені часом, а також постійно розводять нові сорти. в) крива розташована над підземними об'єктами - якщо вони не копали, вони можуть бути розташовані декілька разів

 

13 "Дір Pin"

 

 

 

Мертві тварини

 

На додаток і розширення моделі з плином часу, стверджує, що передує типу , згинаючи стебел на землю

 

Polopredikce - допускає можливість відмови:

Відомий китайський символ Інь - Ян, Інь - Ян приходить зі спостережень круги на полях і перемальовування форми в давнину. Це майже немислимо, що це могло бути інакше. Рано чи пізно можна буде підтвердити, що вид з досліджень файл матеріалу. Він не буде, а в реальному сенсі буквальному письмові матеріали, записи на папері, але таких записів на камені. Просто дивлячись. Можливо, це буде можливо в майбутньому, щоб довести, що під час другої процедури спрямованими вибухами, під час якого, швидше за все, потрапляє в одне місце позитивна (цзин), а друга негативна (ян) грозового розряду (більшReturn Stroke, Є також біполярним блискавки), вони можуть навколо них, щоб створити таку високу швидкість вихорів повітря, і особливо вид електромагнітного поля, що подібна структура може створити.

----

 

 

-----------------------------------------------

 

Частина 2

 

 

 

Чи можна передбачити появу справжніх кіл на полях?

В якійсь мірі так, хоча, звичайно, не точно ..

Перш за все, це можна передбачити, коли і де з'явиться. Ніколи не з'являються там, де не було ні бурі, і полем був вражений блискавкою. Звичайно, але найчастіше відбувається в місцях таких культур, плоский , лежав на підлозі абсолютно нерегулярно. У всьому світі, за оцінками близько мільйона разів перевищує число випадків та області, ніж в закономірності. Приблизно 10% від загальної посівної в рік. Якщо під час "приземлення", ефект від ураження електричним струмом, величезна енергія, поверхня поля, ймовірно, більш або менш важко визначити і досить випадковим взаємодією обставин, він може створити регулярний узор.

 

Зерно майже ніколи не nepolehne (не згинати стебла до землі) відразу після грозових розрядів, або навпаки. Він також є одним з найбільш важливих фактів, що будь-який потенційний дослідників подана , лежачого на землі зерно найбільш плутають. Чи є це самозваних дослідників, "záhadology" різні тиснення, уфології, або, навпаки, люди, які хотіли б спробувати поглянути на проблему трохи з точки зору реальної науки і досліджень. Реальні вчених і дослідників присвячена дослідженню проблем, але тільки зі значним запізненням, тому що їх дослідження за допомогою різних «експертів» були призначені záhadologové, уфологи і фізичних осіб, присвячених різним pavědám pseudovědám жахливий спосіб дискредитований. Щоб все це на додаток до авторства різних форм почали повідомляти різні божевільні особи, D & D, які можуть бути будь-які потенційні серйозні дослідження в цій області дискредитували багато іншого. Можна сказати, що будь-які подальші серйозні дослідження в цій області просто вразила інша, майже остаточний цвях у кришку труни. Деякі інші особи, то у зв'язку з тим, що їхні хворі мізки не змогли transpotrovat іншої інформації, крім того, що всі кола на полях є праця людей, дійсно дуже дорогоцінний моделей виробництва.

 

Той факт, що зерна Polehňa , нахилився стебла до землі, набагато пізніше, ніж подія, яка викликала це викликало, можна назвати "Natural Мімікрія". Набагато більш докладно про приблизний час та послідовності подій, які в кінцевому підсумку призводять до житло , нахилившись до землі стебла кукурудзи, знаходиться на сайті хронології .

 

Інколи, житло , згинаючи стебел на землю зерна відбувається в такий прекрасною погодою, тільки те, що фермери можуть представити для її обробітку. Буря, яка вже кілька тижнів тому, я був у той час головним чином ніхто навіть не пам'ятає. Навпаки, тільки після шторму під час швидкого огляду зерна дійсно здається, що нічого не відбувається з ним, і ні град не впав. Але незадовго після шторму воно було насправді велике житло , пошкодження, ослаблення "пивоварна", принаймні, в межах десятків метрів з місця, де вдарила блискавка, а іноді і набагато далі. Рослини, але через кілька днів після проходження електричного струму, ймовірно, іноді навіть просто змушені, вони виглядають, як вони будуть здавалося б, майже нічого не сталося. Навіть тоді, коли вони минули через таку велику кількість електроенергії, яка негайно і безпечно убитий.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Я схильний до алкоголізму успадковується, але незабаром я навчився з цим впоратися. Я завжди раджу людям, які знали про цю проблему набагато більше, ніж я. L. Minnelli
Час діяти зараз. Це ніколи не занадто пізно що-небудь робити. A. de Saint-Exupery
Невігластво ніколи не буває краще, ніж знання. E. Fermi
z