Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-хронологією-інтервальної зйомки . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Timelapse
Час безперервної зйомки пропонує дуже цікаву можливість запису після відкриття освіту
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

Природно припустити існування явища neobjasnitelných методів, доступних сьогодні. Тим не менш, багато вчених пропонують просту відповідь - іноземці та спіритизму. H.Ramis
Це завжди дуже рано, щоб кинути палити. N.V.Peale
Навчання може збільшити знання. Інтелект ніколи.  Herakleitos

Кола на полях , круги на полях час зйомки еволюції

PagPh
Розшифровці таємниця, нарешті, зламати

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Всі кола дослідників Crop вельми помилково вважають, що після знаходження моделі вже втратив найголовніше (його створення). Так немає вибору, окрім як продовжувати записувати і нічого дивитися. Але це не так, тому що багато дуже цікаві речі будуть відбуватися раніше (в сторону - цікава юрба, кидаючись через поле). Хоча це не дозволяє записувати весь процес з нуля, а що ще для наслідування, не менш цікаві, і розвиток може бути простежено до жнив, іноді навіть протягом деякого часу після цього.

 

Timelapse камери.

пунктом у підготовці

 

Помилки дослідників

Однією з найбільших помилок, які люди роблять круги на полях дослідники вчинені, їх припущення, що утворення кругів на полях в будь-яку точку світу за лічені хвилини, за оцінками, близько 5-10, не більше 20-30, і навіть раніше, поле має нічого не відбувається. Насправді, весь процес, який відбувається на сайті, колективно приймає 1000 - 1500 разів більше. Кілька місяців. типу , нахилившись до землі стебла кукурудзи (первинні, самі спостережувані), протягом якого вона дійсно і неминуче виникає, як правило, лише на кілька відсотків за весь період, але значно нижче одного відсотка. Іноді це викликає житло , згинаючи стебел кукурудзи в землю під час грозових розрядів, це дійсно дуже виняткових випадках. Ймовірно, особливо, коли не було кукурудзи готові протягом декількох тижнів, перш ніж зовсім інший розряд ( два потрясіння в одному місці). Але навіть у випадку унікальних дуже сильних ударів може бути все не так, і ніяких "попередник" зайві.

 

Механічні властивості недоторканими зерна

Навіть тоді, коли це дійсно не може бути очевидним, неушкоджені абсолютно здорових зерен може витримати навіть самі екстремальні погодні умови, і відразу ж після звільнення від вибухової хвилі, що відповідає вибуху декількох сотень кілограмів тротилу поблизу поверхні поля над полем в долі секунди може перестаратися в кілька сотень км / год. Швидкість ударної хвилі навіть багато тисяч км / год Зерно може миттєво зігнути, не порушуючи майже до землі, стебла відразу після розкручування негайно покласти назад у вертикальне положення. Рослини Але, звичайно, такі надзвичайно інтенсивним механічним імпульсом "пам'ятати" в своїх тканинах буде деформуватися і пошкодити (спрямованого) частин тканини, деякі клітини, хоча спочатку nepozorovatelnému, мікроскопічні, але протягом цього тривалого періоду часу починає рости в макроскопічних розмірів.

 

Механічні ушкодження

вплив на рослини до порівняно точний поріг відстані від удару струмом відносно точно в коло, це відстань практично для всіх. Це відстань може бути досить точно визначити інтенсивність розряду. Для десятків або сотень тисяч ампер, в крайньому випадку, може бути близька до мільйону. Розряд відбувся між місцями розділених на 2 км в діаметрі. Початкова напруга між хмарою і землею може бути до кількох мільярдів вольт, струм пробіг кілька мільйонних часток секунди (найважливіша частина), і в процесі розряду шляху між небом і землею (речі між небом і землею) опромінювали в кілька мегават-годин електроенергії. Це середній або трохи вище середнього спалаху. У разі дуже сильного потрясіння можуть мати значення до тисячі разів більше.

 

Випромінюваних електричної енергії за останні кілька метрів до десятків метрів над полем скидів в рослинах (у досить точним колом від точки удару) і частково індукованого пошкодження їх. Це пошкодження, однак, відразу ж після завоювання візуально повністю ненаблюдаемой, і кілька годин не впливає на рослини або зниження механічною міцністю, еластичністю, стійкістю до руйнування і ламаються, міцність на розрив. Але через кілька днів, не кажучи вже тижні, мікроскопічні зміни помітні навіть макроскопічно, а також зміни на рослини починають бути механічно і візуально спостережуваної.

 

Фермери можуть вважати себе щасливим, що переважна більшість енергії виділяється в розряд шляху між небом і земної поверхні, в каналі блискавки, ширина якого становить близько 5 мм, і навіть в самих крайніх розрядів блискавки, не повинна перевищувати 10 мм (джерела відрізняються, є Дані від 10 до 20 мм, пояснюється в іншому місці). Плазмового каналу при температурі близько 30000 градусів за Цельсієм в той момент, коли струм проходить через нього блимати, веде себе як резистор із значенням приблизно Ом на метр. Це грубе наближення, але для цього пояснення недостатньо. Припустимо, що значення опору каналу нижче, скажімо, в десять разів Temez розряду вся енергія була б гігантська спалах розв'язали тільки після торкання лобом розряду (Return Stroke) В країні, фермери в таких місцях може замість урожай зібрали значну частину такого поля вугілля.

 

На додаток до індукованої потужність може бути доведена в електрику рослин і грунту, а схожа на так звану крокової напруги. Завдяки цьому можуть бути порушені кореневих систем рослин, в залежності від мінливості електричного опору грунту та грунтових шарів, знову ж часто щодо точно в коло.

 

Іншим фактором, який може в рослини на деякій відстані від впливу обличчі принести електричний струм розряду, корони (коронний розряд). Він оточуєReturn Strokeяк приховати на деяку відстань, як провідник, оточений оболонкою (оболонка - оболонка Corona). Діаметр корони залежить тільки від струму розряду (старший), тим вище струм, тим далі досягає. Причина поразки електричним струмом уражених рослин дуже точно на відстані середньої короні, звичайно, в коло. Розташований між аудиторією PT ще "сміливець", які не вірять, що розряд блискавки може створити коло на полі пошкоджених рослин, які рано чи пізно гинуть, або цибулю на землю за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки?

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Наука може очистити релігію від помилок і забобонів. Релігія може очистити науку від ідолопоклонства і помилкових абсолютів. Papež Jan Pavel II
День без сміху це абсолютно даремно. Charles Chaplin
Якщо дурості отримав нас в такий безлад, чому ми також не можемо витягнути його? W.Rogers
z