Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-ефекту два-SHOCK . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Ефект двох CC-розряду
Два повністю незалежних розрядів під час двох різних бурь, який відокремлює період часу багато днів
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Вчений робить не природа, тому що це корисно, а тому, що він любить її і любить його, тому що це чудово. H.Poincare
Дурість може бути включений в число фундаментальних фізичних сил, яким землетрус не суперник. K.Kraus
Нарешті, це все жарти. C.Chaplin

Кола на полях , круги на полях дію двох розрядах

PagPh
Девіз: Зерно, після грозових розрядів polehnout (зігнути стебла до землі) відбувається набагато швидше в разі, якщо вони раніше були ослаблені блискавки під час чергової бурі, яка передувала другого спалаху на кількість днів, набагато більше тижня.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

У деяких випадках, можливо, що закономірність виникає в результаті комбінованої дії двох цілком незалежних розрядах в двох різних бурях часу, який відділяє кілька днів чи кілька тижнів. У другій, потім гроза вдарить тому ж місці або скидання системи, що складається з одного та кількох наступних розрядів + плечі паралель між яких створює різні механічні та електромагнітні перешкоди. Хіти поле, на якому він був створений багато років тому велика площа пошкодженого зерна (принаймні, кілька сотень квадратних метрів), які, хоча і НЕ сплощений , стебла лежать на землі, але це через попередніх ураження електричним струмом ослаблений, сухих, і тому набагато більш чутливі для будь-яких механічних подразників, ніж система пошкоджена і здорових рослин. Тоді не виключено, що в разі простого механічного подразників розрядів блискавки з другої шторм, і їх інтерференція і резонанс, залишається постраждалих зерна був негайно і, безумовно, лежать. Звичайно, в більшості випадків, хоча і не повністю, без винятку, лопаті над землею тільки зігнуті і не зламані.

 

Звертаючись до geotropismu і fototropismu, фізики та біології

Відразу ж після житло , згинаючи стебел на землю, протягом декількох хвилин викличе негативний ефект geotropismu або fototropismu і вузли, які були готелів , згинаючи стебел на землю і кілька хвилин після того, як вона була спочатку абсолютно не змінився, вони роблять свою роботу. Це одне із завдань, для яких вони виска тканини (меристеми) визначають, наприклад, на додаток до подовження міжвузлів, і успішно виступав протягом мільйонів років. Тому що вони ніколи не настільки плоскі , лежачого на підлозі структури виявлені відразу ж після житло , згинаючи стебла до землі, абсолютно завжди на них будь-який спостерігач неминуче з'являються зігнуті і розширені вузли. Їх ступінь відхилення від нормального стану залежить тільки і тільки від часу, що пройшов з моменту житло , згинаючи стебла до землі, абсолютно ніде і ніколи ні на що інше. Не шкідливо енергії, ні випаровування води (так званий "вибухнула вузла"). До речі, той факт, що завод випарюють, і тільки мінімальна кількість води, яке виявиться причиною механічних пошкоджень, весь завод мав отримати кількість енергії, яку буде безпечно убитий (насправді багато разів), а через кілька днів якщо шаблон знайдений, було б після його останки в режимі очікування або біля нього. Більш детальний аналіз енергетичного балансу, яке буде необхідно для створення "вибухнула вузли" і електричну або теплову енергію певну кількість живих рослинних матеріалів, пошкоджень або вбивства, у тому числі кількісні розрахунки та експериментальне доказ буде звернено в розділі фізики . Що дослідників кіл на полях протягом десятиліть зовсім помилково називають вибухнув вузлів (вигнаний порожнин) насправді є дуже повільно і цілком природно дозрівання зміни росту рослин, коли перша повністю невидимим мікроскопічні зміни у тканинах (дозріли, повільно висихає і вмирає) Поступово змінюються дуже повільно зміни в макро-і спостерігаються. У разі вигину вузлами в основному за рахунок geotropismu (негативний), трохи менше fototropismu, але не під впливом будь-яких енергії. Може бути пов'язано з різними механічними властивостями (твердість, міцність, гнучкість), що безпосередньо прилягають тканин взаємодіють один з одним і механічно, а почасти так шкідливо, але без негативних наслідків. Пошкоджені і вмирають залишаються тільки частини рослин, які жодною мірою негативний вплив на подальший ріст і дозрівання, є лише природним наслідком його. Будуть розроблені більш детально, в тому числі фотографії природні зміни росту тканин рослин без поставляє будь-яку енергію на сторінці біології .

 

Винятки відразу ж знайшли житло , згинаючи стебел на землю

Принаймні, у двох випадках знаходження структури polehlých чиї стебла лежав на землі рослини, які послідували відразу ж після їх житло , згинаючи стебел на землю були описані в минулому. Один з них знаходиться поблизу Стоунхенджа Julia Set (рік, фото), а інший випадок, описаний у фільмі Пророцтво майя - круги на полях, де він спостерігав і описав хід моделей відомих як (рік, фото). До речі, в цьому фільмі спостерігачі навіть не помітив цього інциденту, ймовірно, другий розряд блискавки, але не завжди адекватно оцінити те, що було насправді відбувається в реальності. Хоча, об'єктивно кажучи, розряд блискавки, який зазначив, що не може бути навіть той, який все "намальовані" не міг бути тільки імпульс, який служив метелики і викликав лавину звичайно Domino Effect . В О В обох випадках, звичайно спостерігачів після прибуття в соломинки і знайти саме вузли в стані, що відповідає часу від спостережуваної житло , згинаючи стебел на землю. Якщо ножі знайти будь-які вузли значно змінений, це було виразно абсолютно виняткових випадках, повністю зі статистичних ймовірність того, що але в такому зміненому стані, тому що тут багато днів, повністю відрізняється від випадкових причин. У першому випадку (Julia Set) повинні були бути прямими соломинку і вузли практично не змінилася, в останньому випадку може відбутися невелике відхилення відповідного минулий час (вранці минуло кілька годин).

 

Можливі причини зіткнення двох стробів

Одна з причин, чому іноді потрапляють в різні блискавки гроза неодноразово майже в тому ж місці, може бути загальної аварії. Середня кількість спалахів на квадратний кілометр в Чехії 2-4 на квадратний кілометр в рік. У місцевостях, де більшість кіл на полях з'являються (Великобританія, Італія, досить часто це відбувається і колишні товариші з НДР), ця інформація не буде істотно відрізнятися. Для двох різних грози блискавка впала, не більше 30 метрів один від одного, він повинен бути достатньо збігу (але може також вважатися визначити, як часто область навколо того, що може статися, і буде результат).

 

У деяких випадках це може бути явищем абсолютно випадково. Шок може бути неодноразово притягували до того ж місце для цілого ряду причин, будь то фізична або промислового характеру. Як буде далі пояснив, коротко, і набагато більш докладно на іншу сторінку, не мала частка, ймовірно, буде брати участь у справі археологічного характеру. Крім того, геології може бути дуже істотний внесок. Це можна назвати Біолокація - чутливі люди можуть відчувати пляма річ. Але не розуміють, що на додаток до їх іншими почуттями може реагувати дуже сильно , щоб підземних споруд, таких як геологічних або археологічний характер. Але, як уже говорилося, наприклад, тут (мавпи), аналогічні дослідження в будь-якому місці є строго необхідним, щоб повністю виключити будь-який натяк на об'єктивне дослідження. Крім того, це набагато більш імовірно, що лозоходців насправді набагато більш чутливі до деяких на місці і розташовані (на щастя, тимчасово) Отрути , і замість цього волів би стрижнів в місці повинні принести канарейка в клітці, дуже вниз до землі.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Технологічні успіхи настільки розвинені, що більше впливає на нашу мову і термінологію. Або ми збираємося їхати, або не мають вибору, окрім як мовчати.  J.G.Ballard
Стріляй, важливо довірити Сьюзен Зонтаг
Нога відчуває себе нога в найбільшою мірою, стоячи на землі.  Buddha
z