Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-медичної проблеми . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Наслідки для здоров'я
В області, де вдарила блискавка, ми можемо очікувати низку дуже небезпечних отрут: CO , ZNJ , психоактивних речовин
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Творці знають, що досконалість не досягається, коли їсти нічого додати, а коли немає нічого, щоб видалити A.de Saint-Exupery
Ви ніколи не повинні здаватися. Переможець ніколи не здається, і тих, хто передчасно здаватися, ніколи не виграє. Ted Turner
На все в природі є щось чудове. Aristotelес-

Кола на полях , урожай наслідки колах здоров'я і ризиків

PagPh
Дуже серйозне попередження!   Незалежно від розташування культур візиту кола на свій страх і ризик. Вони можуть бути присутніми у високих концентраціях вкрай небезпечна отрута, CO (чадний газ - без запаху). Крім того газу, багатьох органічних отрут, складних сполук вуглецю і кремнію.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Введення

Грозовий розряд, який передає в разі зразків вище середньої енергії, яка була б ще в поїзді багато вантажних завантажується кілька разів гастролював по всьому світу, має можливість виробляти кількість підземних токсичних хімічних речовин, які були б в змозі знищити населення цілих міст. Тільки в зв'язку з тим, що вони випустили на поверхню дуже повільно, а також у зв'язку з тим, що переважна більшість з них є дуже реактивними речовинами, які протягом декількох дюймах руху підземних споруд негайно вступають в реакцію з навколишнім середовищем і один з одним, і тому більшість з них (на щастя ) zrekombinuje виробляти продукцію набагато менш небезпечно або повністю нетоксичним, повинен багато людей, які коли-небудь відвідували Кола на полях для ще живих.

 

Типовими симптомами отруєння деякими

Тим не менш, цілий ряд токсичних речовин в підземні ще можна знайти, навіть під час їхніх візитів. Це можна спостерігати, що деякі люди на цих сайтах ведуть себе дуже незвичайними способами.

"Хтось у формі медитує, хтось молиться, хтось сопе землі і т.д. "

 

Наприклад, один з найвідоміших pozorovatelek явище, зване Кола на полях Люсі Прінгл, описується на одній або двох сторінках вашого сайту повністю типові симптоми отруєння, сублетальлними доз смертельного з'єднань або препаратів, можна задати будь токсиколог.

 

Так чи інакше, всі вони знаходяться під впливом, тому що можуть бути CO чадний газ (і, ймовірно, дійсно є). Багато описані почуття і поведінку людей насправді нагадують деякі симптоми сторінок токсикології видань, як яйця.

 

На сайті також може бути надлишок вуглекислого газу CO2 , так що спостерігачі можуть бути присутніми злегка поперхнувся, і наслідки в цьому випадку також може бути дуже схоже на дію наркотиків. Симптоми також описані в токсикології публікацій. (CO2 - нормальний вміст в повітрі 0,03%, 2% - перші ознаки отруєння, 5% - головний біль, 20% - смерть).

 

Основна причина, за якою місце, швидше за все, два може статися в тексті вище перерахованих газів, є той факт, що підземні може мати велику кількість органічної речовини спалюються - залишки рослин, гумус, коріння давно зрубаних дерев. Матеріал в метро все ще може горіти навіть під час візитів в деякі спостерігачі, як палі у виробництво деревного вугілля, з усіма їх наслідками. Збільшення СО і СО 2 в описаній місцеположення може вплинути будь-який, хто присутній на місці. Він чітко задокументовані і відомі тим, що тварини можуть принести їм деякі дослідники, ведуть себе дуже стривожений. Ймовірно, було б корисно, якби ви носили канарейка в клітці (див. Red Dwarf, епізод Кассандра).

 

Дуже сильна рекомендація для всіх відвідувачів кола на полях у будь-який час у майбутньому. По крайней мере, ви можете взяти метр СО і СО 2 в повітрі (канарейка). Правильно, але не могли відвідувати такі місця повинні спочатку вони повинні дозволити вивчати дійсно професіонали акредитованої лабораторії токсикології. Тому що záhadologové але ніяких офіційних вимірювань і співробітники не визнають, і воліють, щоб засунути всі свої рила в те, що вони не розуміють взагалі, вони повинні мати принаймні метр. Будь переплуталися з дивними стрижнів псевдовчення, компас або дозиметр, який нудиться в Crop Circle, немов у трансі, очі його закотилися інвертується, у той час то і справа вигукує: WOW! або дивовижний!, насправді не в змозі об'єктивно виміряти концентрацію смертоносних речовин. Просто запустіть навколо пошкодженого зерна, bluebottles для лайна, і їх безмежна фікції дратувати громадськість.

 

Через деякий час бути описані інші симптоми, які ви не можете застосувати тільки до СО і СО 2 . Наприклад, металевий присмак у роті, який є типовим прикладом для отруєння свинцем (які посилюють поле було навряд чи можливо, щоб шукати), але і деякі органічні сполуки, яке піддається величезної енергії, високої напруги, електроліз і термохімічних процесів гумусу можна створити.

 

Це можна подивитися на сайтах, таких як Люсі Прінгл. Десятиліттями неодноразово провідним в гусака зацікавлений у місцях, де вони можуть знайти підвищених концентраціях Особливо небезпечними отрутами, які можуть бути описані симптоми досить легко виявити (деякі симптоми, такі як споживачі наркотиків знизився з яйцями). Токсикологи подібну діяльність, безумовно, хвалять. Як місцеві п'явки, з якими, ймовірно, колись наслідків локальних умов на їх «піддослідних кроликів» консультації.

 

Пілоти, які обсипали чорнобильського реактора з вертольотів пісок, коли три вертолітні обльоти спіткнувся і пішов у кущі, рвати, відчув у роті металевий присмак. Але можна запитати, якщо тільки ті, хто дожив до цього дня.

 

Можливо також, що в грунті в результаті електролізу, високої напруги і високої температури дисоціації створює значну кількість водню в трубопроводі, який, як відомо, реагують більш швидко і може викликати утворення різних рослинних і тваринних організмів, небезпечних сполук. Частина з них може бути присутнім протягом короткого часу у вигляді плазми.

 

Звичайно, це досить легко перевірити те, що сайт, постраждалих від блискавки може виникнути «дуже спеціального з'єднання», вільні радикали, сполуки будь-якого з елементів, присутніх в грунті з великою кількістю окислення, які зазвичай зустрічаються там. Як правило, вони зазвичай набагато більше токсичні, через набагато більш високого ступеня окислення - редукціоністской потенціал: без кисню у вигляді O 2 , життя не могло б існувати, а всі з'єднання, в яких більше, ніж двовалентне є високотоксичними. Це може також відбутися де озон O 3 і продукти його реакції, і подібні газоподібних здоров'я силікатів дуже корисних речовин. Цікаво, що в цьому відношенні ще не почалися пильний інтерес до проблеми безпеки властям, коли вони в подібних місцях slézají дітей квітка наркотиків присідання, як таргани на пиво затоплених районах уздовж якщо було безкоштовне пиво. Може бути, Її Величність, щоб активувати деякі Секретної служби, Джеймс Бонд не потрібно щось робити, інспектор Cluseauovi згадати.

 

Як уже згадувалося на інших сторінках цього сайту, краща особливість діяльності, що переважна більшість відвідувачів моделей абсолютно несвідомо віддається це "вплив сублетальних доз смертельного хімічних речовин", які в більшості випадків практично неможливо відрізнити від впливу наркотиків експозиції. Вони також усі препарати насправді отруйні речовини (наприклад, нікотин, алкоголь), служив в сублетальних дозах. Вони людини в стан, в якому смерть набагато ближче, ніж в інших обставин (хтось каже, адреналін), а швидкість виродки хотіли б займатися в цій ситуації і неодноразово.

 

Немає іншого вибору, окрім всіх відвідувачів кола на полях по всьому світу настійно попереджають, що ви дійсно доклали багато уваги. Вони повинні були бути, але дуже підсвідомо, і перш за все абсолютно несвідомо, готова перетворити його в швидкості виродків (точніше, ті, хто не є). Доброю новиною для них може бути помітили, що після прочитання і розуміння цього пункту, ви можете продовжувати в тому ж цілком усвідомлено.

 

Симптоми отруєння чадним газом

На 20% концентрації карбоксигемоглобіну вказує страждають головним болем, сором у грудях, на 40-50% додається нудота, смаку, блювота і головний біль є точно. Є порушення зору, зміни в поведінці. Більше 50% карбоксигемоглобіну концентрації жертва втрачає свідомість, знизив кров'яний тиск, розширення зіниць, аритмії може статися. Після отруєння чадним газом спостерігаються розлади особистості і пам'яті, може розвинутися органічні психосиндром

Перша медична допомога , J. Покорни , 2005 Галена, с.231

 

Інші джерела:

Переважна більшість із симптомів отруєння є неспецифічними проблеми, поширені в інших захворювань (застуди, починаючи з вірусними інфекціями, проблеми з кишечником, харчові отруєння, інсульт і т.д.)

Серед іншого, часто приходить стукати серця аритмії.

 

Симптоми перебування в середовищі з підвищеним вмістом CO2

прискорене дихання, пітливість теплої шкіри, головні болі, високий кров'яний тиск, сонливість, нездатність ясно мислити, втрати і вилучення vědoní

(Примітка: у разі деяких людей, оніміння і нездатність ясно мислити абсолютно неспецифічні мови, яка не має ніякого зв'язку з перебуванням в середовищі з підвищеним вмістом CO2 )

 

Металевий присмак у роті: типовий приклад для отруєння свинцем, а також багато органічні отрути, які не містять металевих компонентів. Ну, наприклад, після укусу гримучої змії Енциклопедія токсикології, чотири томи Set, 1-4, Wexler і співавт., П. 142

ISBN13: 9780127453545

 

бігуанідів (стр. 272): блювання, нудота, біль у животі, втрата апетиту, непереносимість певних продуктів, ситості, фотосенсибілізація, розлади шлунка, поганого смаку (металевий присмак), сплутаність свідомості та сонливість

 

Циклофосфамід (Cytoxan - Bristol-Myers Squibb онкології; Neosar - Pharmacia)

(Стор. 396, Додаток 2 - препарат, який використовується в хіміотерапії)

Гострі ефекти: нудота і блювання; Тип 1 (анафілактоїдні), гіперчутливість, особи печіння і металевого смаку, візуальний розмивання

Хронічні ефекти: пригнічення кісткового мозку, алопеція, геморагічний цистит, безпліддя (можливо, тимчасове), інфільтрати в легенях і фіброзом, гіпонатріємія, лейкемія, рак сечового міхура; неадекватної секреції АДГ, серцевої токсичності; аменорея

 

Копріно - активна речовина ENGINEERING (Hnojník) чорнилом

Симптоми: металевий присмак у роті, почервоніння обличчя, тремор, блювота і діарея

(Спеціальний toxikologie.pdf, Ing. Адам Мартін, Ph.D.)

 

Lullman - фармакології та токсикології

ЩО: запаморочення, шум у вухах, слабкість, розширення зіниць (стр. 581)

 

CO2 : (стр. 592) При збільшенні концентрації розвивається прискорене дихання, головний біль, пітливість, занепокоєння, сплутаність свідомості, дратівливість проявляється. Може слідувати апатія, судоми і кома.

 

Ну, це дійсно глина, з якої дрож ...

Гупта, RC, Довідник по токсикології бойових отруйних речовин, Elsevier, 2009, ISBN: 978-0-12-374484-5, стор 593

вже читати її самостійно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Вчений, який не може пояснити, що придумав, не придумав нічого.  Walter Reisch
Нічого не спокусити першовідкривачем в оману легше, ніж спішно знайшли напівправда. J.Rostand
Якщо хтось каже: "Я не про гроші, а в принципі", то це тільки про гроші.        Kin Hubbard
z