Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-примари зерна (duchove-uaaaaa бой-Bojing) . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - "Дух"
Якщо розряд блискавки, дійсно, дуже потужний, ви можете побачити тінь постаті в снігу або зерна в наступному році
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Як приємно зустріти людей нескінченні дурніші себе. Я люблю їх тільки за те, що вони існують. J.K.Jerome
Тепер ви повинні втрачати надію, навіть якщо це абсолютно безнадійна. У вас є надія!
Наукові дослідження в значній мірі грунтується на почутті, що щось не так.       T.Carlyle

Взимку або в наступному році відбитків пальців моделей в снігу або зерна

PagPh
Все залежить від енергії розряду. Якщо дуже висока, то можна побачити тінь деформовану форму в снігу або інший сільськогосподарський рік. У дуже рідкісних випадках спостерігається через 2 роки (Kozárovce)

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Грозового розряду - створює «дух», фантоми, привиди, копії

Як це сталося? Щось подібне до тіні, дзеркальне відображення, відбитки пальців - в зимовий сніг, або в наступному році, за тією ж схемою, схожою, але дуже злегка натякнув ...

 

Заподіяну вся природа - хімії, фізики, біології. У підвалі були проведені великі фізичні і хімічні зміни. Були розроблені значні кількості розчинних хімікатів, які відрізняються від нормальних умов. Надзвичайно висока кількість електричної енергії, що постачається величезний імпульс грозового розряду викликає електроліз органічних і неорганічних речовин в підземних високовольтних дисоціації і розкладання парів рідин і твердих тіл в підвалі, ще одним важливим хімічним змінам - піроліз відбулося в тепло, проводиться тим же імпульсом (я Фізика - зневоднення). Велика кількість хімічних речовин, шкідливих для рослин, здійснюється безпосередньо в рослинах, і виділяються в грунт коріння, або туди добратися після оранки.

 

Грозового розряду може створити велику кількість забруднювачів грунтів (і не тільки рослин, але і для людей, див. попередження). Деякі з цих шкідливих хімічних речовин можуть залишатися в грунті і більш ніж півроку, і викликати аналогічну картину в наступному році ослабленню розвитку рослин і погіршення недостатнім ростом.

 

 

Певна кількість енергії може зберігатися в грунті за рахунок хімічних змін термохімічні (або просто фізична) структура деяких з'єднань, що містяться в ньому. Силікатів, оксидів заліза, ferosilikáty, альфа - бета екзотермічних і ендотермічних зміни модифікації структури, змінили кількість кристалів води (зневоднення) та інші аналогічні оборотної термохімічних змін. Аналогічним чином змінений хімічних сполук (в основному фізичних змін), може зберігатися під поверхнею грунту протягом багатьох місяців, а при зміні вологості і температури, наприклад, після нападу на снігу, вони випромінюють поглинену теплову енергію (як, наприклад, безводний сульфат міді після додавання води випромінює велику кількість енергій, поточних фізичних змін є сильно екзотермічної). Виділюваного тепла відбивається досить швидко створення фігур в снігу.

 

Ряд сполук у грунті може бути позбавлений кристалізаційної води під час розряду через величезну енергію, яку випромінює. Після нападу на снігу може бути поглинена брак води і звільнення енергії, поглиненої під час розряду.

 

Наприклад, прикладену фотографію з Kozárovice, Словаччина

GPS: N 48 ° 17'56 .33 "E 18 ° 31'46 .53" 

Багата документація тут , дуже докладний опис,

дуже докладний креслення;

Очікувана дата 11 липня 2009 року ( житло , вигин стебла до землі

 

спостережуваної картини в сніг взимку 2009/2010, згвалтування протягом вегетаційного періоду 2010 року, і спостережувані ознаки відбулися в рослинності в 2011 році. Над полем, ймовірно, під час шторму сталося відразу вогняного пекла (передбачувана дата гроз травні-червні 2009 року), і не виключено, що блискавки, яка влучила у вікно і його інтерференційної картини вирізняються, набагато вище, ніж 500 тисяч ампер. Цілком можливо, що це може бути одним із самих потужних розрядів блискавок, коли-небудь виміряний у світі. Форма, його форма є одним з так званих "типів двигунів", які є моделі, які нагадують глядачеві відбувається відбувається всередині циліндра або дизельного двигуна внутрішнього згорання (можна знайти, наприклад, на Youtube, сканування на високій швидкості).

 

Щоб бути доданий.

 

Webmaster www.uforevue.sk заслуговують похвали за дуже складне освітлення круги на полях, цілком об'єктивних, не обтяжений будь-яким надприродне, позаземне або езотеричних міркувань, що майже дивно, враховуючи, що сайт в основному займається роздумами про НЛО і паранормальних явищ. Всі покриття своїх фігур в кукурудзу, але від будь-яких аналогічних міркувань повністю уникав, і це не тільки форма в Kozárovice. Всі доповнюються багатою фотографічної документації, GPS дані, дані карти, дуже точні і докладні форми малюнка. Тому цілком можливо, їх охоплення форми в кукурудзяному заявляю абсолютно неперевершеною, як світ існує. Перш за все, інформація GPS доступно, це одна з найбільш важливих даних, практично будь-які існуючі на сторінках, присвячених питанню Кола на полях розглянути щось абсолютно непотрібне, практично відходи, і не турбувати його з фотографіями включені. Є, звичайно, виключення, такі як деякі німецькі сторінок в останній час в цьому відношенні дуже дисципліновані, і, звичайно, буде більше.

 

Для всіх похвал неподільного об'єктивної звітності про модель в зерні можуть бути надані авторами словацький сайт uforevue.sk 1 +, один зірочкою (1 + +)

 

Зверніть увагу на GPS: власні автора сайту, ймовірно, одна з найбільших колекцій сертифікованих даних GPS на висновки кіл з усього світу (500 +), Англії, Німеччини, Данії, Голландії, Італії, Чехії, Словаччини, США та інших

 

Більш того, тільки в Англії існує вже більше однотисячний

 

Часом буде створена сторінка ( тут ), що вони будуть платити більше.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Вчені тепер вважають, що головна біологічна функція груди, щоб зробити чоловіка дурні.  D.Barry
Бути дурнем, це не дешеве справа. Ви тупіше, тим більше що це дуже дорого.S.Brown
Вона ніколи не буває необхідно проаналізувати те, що вже зроблено. Потрібно піклуватися головним чином про те, що ще належить зробити. M.Curie
z