Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-підсумок . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Резюме
Web являє собою відносно просте пояснення того, як вони виникають, так що "загадкові" круги на полях
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Об'єкти можуть бути класифіковані науковому на три основні категорії: ті, які не працюють, ті, хто зламався, і ті, які ми втратили. R.Baker
Кожен може помилятися, але тільки дурень упирається в помилках  M.T.Cicero
Ви стаєте відповідальними назавжди за те, що ви приручили.  A.S.Exupery

Кола на полях , круги на полях коротким описом

PagPh

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Цей сайт в додаток до відносно простим поясненням принципу кола на полях приносить, можливо, зрозуміле пояснення, що все плоскі , лежачого на землі зерна в світі відбувається точно так само - ослаблення рослин (їх часткової povadnutím) проходження електрики після грозових розрядів. Цікавим видається також той факт, що житло , згинаючи стебел на землю не повинно відбутися відразу ж після завоювання, ймовірно, буде в більшості, поки кілька днів після виписки, часто під час прекрасна погода. У разі правильної форми разом поєднує в собі кілька факторів, які сприяють регулярності форм, а також той факт, що більшість з них з'являються дуже швидко, або, найбільше протягом декількох годин або навіть швидше. Ці явища детально розроблена в багатьох інших сторінках.

 

У більшості випадків, коли плоскі , лежачого на землі не робить регулярну структуру зерна починається poléhat , нахиліться до землі (нахилятися) протягом декількох днів або навіть тижнів після грозового розряду і, в залежності від інтенсивності ушкодження поступово додавати все більше і більше поверхні до наступного врожаю. Інтенсивність пошкодження зменшується з відстанню від більшості точок блискавки, так що поступово poléhají , зігнути стебла на поверхню землі при все більшому видаленні від основного місця дії.

 

Зерно може polehnout (стебла згинатися до землі) двома різними способами - раптом і повільно.

1) - раптове житло , згинаючи стебел на землю

У першому випадку, рослини більше накопичувати шкідливі речовин, які утворюються шляхом електролізу з найбільших, і рослина поступово слабшає. Тим не менш, триває довше стояти вертикально. Тільки тоді, коли ослаблення досягає такого ступеня, що рослини зупинити близько до землі (там, де у зв'язку з дією сили важеля більше) вже не може протистояти силам, які впливають на нього. Найчастіше це дії вітру, може бути, але і його власна вага рослин. Здорові рослини, такі сили були б зовсім без наслідків пручатися. Сили стебла над землею, як правило, близько 2-5 см вигину без порушення і рослини будуть лежати. Сам процес житло , згинаючи стебел на землю іноді може зайняти декілька секунд, іноді хвилин, максимум години. Важливо відзначити, що відразу після лежачий на землі принаймні короткий період часу, рівний стебла кукурудзи, над самою землею , не порушуючи вигнуті . Невелика частина стебла, в крайньому випадку до 10%, особливо по краях плоскою , що лежить на поверхні землі, але це може бути близько до землі, а не просто вигин і зламані. Це викликано тим, що краю плоскої , що лежить на поверхні землі більше не переслідує настільки пошкоджені, і за інших обставин залишатиметься прохолодним держави. Впливає на них, але велику вагу швидко, спираючись стебла поруч, притулившись один до одного про себе і так утворюючи суцільний важкою масою. Стебла зерна вага системи, спираючись на один одного на частини, тільки на площі в кілька квадратних дециметрів багато кілограмів. Цей обсяг буде сформувати спираючись рослини зазвичай площею від 30 до 50 см один від одного, що, в разі зеленої пшениці з качаном вже створені, або безпосередньо перед загальною вагою більше двох кілограмів. Середня вага пшениці з повністю розвиненою стиглих качанів становить близько 7 кг на 1 м 2 , без додаткового навантаження вологи поставляється дощу або роси, яка може додати більше, ніж ще на 50%.

 

Описані дійсно житло , стебло вигин на землю не по всій поверхні, яка стосується не відбуваються одночасно. Час вигин пучок соломки можуть відрізнятися за кількістю днів.

 

Відразу ж після описаних швидкого типу , згинаючи стебел на землю кожен такий комплект лежав на землі під кутом близько 90 ° до нормалі прямі стебла зерна. Відразу наступає другий етап - кукурудза починає взводу назад через вузли - вузли. Вузлів на відміну від междоузлиями містять виска меристеми, і може змінювати свою форму, що дозволяє заводу дозріває в качанах або, принаймні, тримати у вертикальному положенні. Перший міжвузля, відразу над землею (вигнуті), не буде ніколи. Друга і третя над ним зазвичай не буде. Навпаки міжвузля, прилеглих до качана майже завжди поправляє, і деякі інші нижче його принаймні, частково. Здоровий добре розвиненою пшениці має 6-7 міжвузля. З метою зміни напряму міжвузля вузли зміни форми. На стороні, протилежній потрібний напрямок випрямлення, кількість клітин (необоротно) вузлів там набухає, товщає і починає згинатися в потрібному напрямку. Описаний процес починається через декілька хвилин після житло , згинаючи стебел на землю. Навіть вузли, які не підвищувати завод (перші 3-4 від землі), це постійні зусилля, в результаті, але тільки збільшуватися. Це дає можливість протягом деякого часу, такі, як повзуча , що лежать на землі, ячмінь знайти вузли 5x більше до нормального життя.

 

2) М'які житло , згинаючи стебел на землю

У цьому випадку рослини нахилитися дуже повільно, і весь процес може зайняти більше часу, ніж 14 днів. Під час такого процесу, але це ніколи не станеться, принаймні на короткий час, лежачи на землі через плоске лезо, тому що окремі вузли через міжвузля постійно направляються щонайменше стільки шип вертикально вгору. У країні менше, ніж міжвузля, іноді тільки один, і навіть плоскі , лежачого на підлозі рослини набагато менше вологи пошкоджений, і наслідки, що випливають з нього.

 

Суттєвою особливістю під час повільного типу , пошкодження, ослаблення той факт, що форма в результаті картина більше абсолютно непомітно. Тоді існує тривалий період триває декілька днів, коли вона майже непомітна. Але він перетнув кордон, він не помітні на всіх, і уважний спостерігач міг побачити його спостерігати. Через деякий час, декілька днів, але вона перевищує межу, коли це порівняно легко zpozorovatelný.

 

Nákresy, diagramy

 

 

Ділянка, що процеси, описані на думку більшості, є ( див. ) негативний геотропизма (гравітропізма). У швидких житло , згинаючи стебел країни, ймовірно, змінити напрямок росту деяких частин рослин брати участь у фототропізму.

 

Найбільш важливе значення описаного процесу є захист дозрівання вуха і зерна, що містяться в грунті вологи, або до надлишку вологи від дощу, який знаходиться в суцільну масу polehlých чиї стебла лежав на землі проведення заводу значно довше, ніж на рослини стоять. Таким чином сприяє дуже значний внесок у розвиток цвілі і гнилизни, а пошкоджені рослини можуть вторгнутися і деяких інших хвороб і шкідників. уплощенная , лежачого на підлозі заводу, який буде лежати на землі, насправді значно забруднених пліснявою і гниллю, качани можна ще порівняно Успішно дозрівають без первинного fytopatologičtí призначених посадових осіб та їх послідовників до них підійшов "на раз", навіть до збору врожаю. Збіжжя на колосі, який буде лежати на землі до наступного врожаю, не на всіх зрілих і кукурудзи в них показують істотний недолік дозрівання. Чому б це теж, коли вони залишаються без урожаю.

 

 

 

Основна інформація - декілька основних пунктів

Перший Фермери завжди знають, що блискавка в полях викликати помітне ослаблення рослин до смерті на більшій площі (десятки квадратних метрів), цілком об'єктивної і достовірної факт, який знаходиться в сотнях статей і наукових публікацій.

Є кілька прикладів (photos, Links)

 

Другий Фермери майже завжди знали, що рослини, які постраждали від блискавки досить часто показують неспецифічні ознаки слабкості і вдруге атакований хвороб і шкідників. Це може призвести до плутанини з іншими причинами, а іноді навіть основною причиною залишається непоміченим. Можливі докази згадані твердження за допомогою численних статей і наукових публікацій. Майже завжди є можливість обміну Причини неодноразово підкреслювалося (див. ...)

кілька прикладів (photos, Links)

 

Третина Фермери, звичайно, на додаток до всього іншого вже давно виявили, що блискавка символів, перерахованих в деяких, хоча і не у всіх випадках може відбутися досить точно в коло. Отже, для них той факт, що круги на полях викликає розряд блискавки, робить майже ніяких сюрпризів. Чи можна вважати, що переважна більшість фермерів подобається дуже просте пояснення завжди чекали. З причин, перерахованих у іншому місці, залишивши його для себе.

Приклад - соняшники. Там буде навести приклад однієї культури і одного видання (odkaz). Крім того, це монотематіческій публікації наголошується, що зерно (Grass - Poaceae) блискавка високої представленості відсоток виживає, на відміну від культур з істотно більш низької щільності посіву. Однією з можливих причин можна вважати, що rozložitější рослини можуть впливати електричні інтегральні енергії, в порівнянні з розмірами приблизно до квадратного метра землі вони займають. Окремі рослини стоять lipnicovitých, де один з них може мати не більше десяти сантиметрів площі, вони можуть вдарити дуже нерівномірно. Хоча деякі можуть отримати в сто разів смертельну дозу, кілька сотень інших у безпосередній близькості через більш високих дозах захищені. Stricken рослин для підтримки декількох мініатюрних, як громовідвід. У той час як інші рослини також впливають, але не смертельною, і, таким чином вижити, хоча і з помітним ослабленням. Це може в кінцевому підсумку призвести до житло , згинаючи стебел на землю. Цілком можливо, через деякий час після удару блискавки спостерігаються стоншування культур. Я сплощені , лежачого на землі з рослинами, але може часто піднімають десятки сантиметрів назад і використанні fototropismu geotropismu через відомі функції вузлів вгору міжвузля нахилу поки врешті-решт вони можуть успішно дозріти і бути зібрано.

 

 

Четверте Будь-який серйозний сільськогосподарським дослідженням в області пошкодження і житло , згинаючи стебел на землю у вигляді будь-якої системи землеробства, часто по колу, було кілька десятиліть вперед дуже негарно чином, дискредитували і майже зупинився через двох старечого п'яниць, які названі Дуг Бауер і Дейв Chorley. Таким чином, фермери у всьому світі простягнув руку допомоги від неупередженого спостерігача і іноді дослідника, який не тільки між "сільськогосподарських робітників". Це дозволяє йому, з іншого боку, звернутися за допомогою занадто багато інших, часто дуже далеких і, здавалося, майже повністю пов'язані галузях наукових досліджень, науки і практики. Зразок науково-дослідних полів, які, крім самого агробіології та пов'язані з ними методи можуть бути використані, щоб спробувати пояснити це не особливо таємничим і цілком зрозуміло явище, знаходиться тут .

 

Імена Дуг і Дейв вони значать для сільськогосподарських досліджень наприкінці двадцятого і початку 21-го століття майже такий же, як випливає з назви Ольга Борисівна Lepešinská і Трохим Денисович Лисенко генетики в світі в середині ХХ століття. Якщо D & D є дискредитація його дії ніколи не nezinscenovali, фермерам доведеться дуже таємнича справа вже давно вирішене себе. Повністю природних спостережень історії та утримання довгою в середині дев'яностих. Як і в багатьох інших місцях на цьому сайті неодноразово згадувалося, дуже схожі явища завжди були в достатній мірі, щоб дізнатися і задокументовані в достатній кількості професійних статей і наукових публікацій. Щоб переконатися, що всі разом утворюють достатньо матеріалу парасольку, щоб питання про житло , пошкодження, ослаблення зерна, будь то в регулярних або нерегулярних одиниць повністю, я дійсно пропустив маленький крок. Але такий крок ніколи не був зроблений, передусім, тому, що дослідники, які хотіли б всерйоз присвятити polehlému , ослаблені, ушкоджені зерна доведеться заплатити незначно alaspoň і зерна polehlému , лежачого на землі в звичайних моделей. Це дійсно дуже важко присвятити серйозним питанням, що було два таких мА розумово відсталих осіб таким огидним способом дискредитована.

 

Новопризначений ім'я для пари D & D: Психічні сповільнювач

Очевидно, що відноситься до будь, хто коли-небудь хотіли б слідувати (або, можливо, навіть дійсно намагаються)

 

D & D була і, можливо, ще є послідовники, але який ніхто не знає. Тим не менш, два з них завжди був найбільшим, найбільш відомим і значним. OBL і TDL були, звичайно, в цей час і ще довго після багатьох послідовників, чиї імена зараз невідомі. Слідами OBL і TDL сьогодні на щастя, ніхто не nekráčí. Це не займе багато часу, і по стопах D & D, звичайно, скоро також буде йти ніхто. Якщо ні, то рано чи пізно ви дійсно будь-який з їхніх послідовників, реальний автор рукостискання. Це, безумовно, ніхто не хотів такі речі не треба нікого просити, навіть якщо його мозок був як би з розуму ...

 

Це не змінює того факту, що характерно для всіх їх діяльності (D & D), всього їх існування в світі, а також робота на ньому, Ви можете цитувати класика:

 

"Він хоче, щоб рвати"

 

Точно так само твердження, звичайно, також може бути використана для характеристики діяльності OBL і TDL.

 

 

------------ Кінець кілька коротке резюме пунктів --------------------------------- -

 

 

 

 

 

Оригінальна версія

Ось лише ранню версію тексту, спочатку містяться в резюме сторінки. Переважна більшість має всі знайти на інших сайтах, і що вони як і раніше не де-небудь, там, в кінці кінців переїхав. Англійська версія сайту знаходиться всього фрагментів.

 

Повністю новий, суворо наукової теорії позбавлені будь-яких натяків чи псевдо розвідки pavědeckého.

 

Це можна пояснити, по крайней мере, три "nevyvětlitelné" явищ, які відбуваються в місцях Кола на полях. Це можна розглядати як об'єктивно існуючих явищ і що їх спостерігачі і автори різних статей і публікацій, а спроби пояснити, на жаль, практично без винятку, просто десь засудити "záhadologie" паранормальні явища, не може пояснити, представлених версії, але у багато разів повторювані Експерименти в лабораторії, швидше за все, повністю довести:

 

(Написано в період травень -. Червні 2008 поступово додають ще й інші місця, а в 2011 році це вже не можливо сказати, що такі явища можуть бути пояснені повністю все)

 

1) тривале вузлів

2) мікроелектроніка несправності

3) стандартних відхилень геомагнітного поля (поведінка компаса)

4) фізіологічні аномалії рослинних тканин і клітин

      fyziologiclé зміни в тканинах рослин (фото взяти на себе і зробити деякі належні; перерву в мікроскоп)

5) Інфрачервоні аномалії - велика кількість акумульованого тепла підземних

      збільшилися теплове випромінювання на місці (або спостережуваних нижче вологість грунту), Juhu, ТОБТО ФОТО! 25 травня 2010, що означає, вчора!

 

неясними або не дуже доказово

6) особливі почуття, а деякі дуже чутливі люди

7) мертвих тварин

8) горить

 

1) рослини кола на полях сплощені , лежачого на підлозі через ослаблення, в результаті чого може бути згодом атакували деякі захворювання, намагаючись забрати знову, так що тривале вузлів), це стандартна реакція ослабла Рослін (хвороба, відсутність води і поживних речовин , зміни рН або рослинні токсини), на житло , стебло вигин на землю, вузли використовуються для підтримки рослини у вертикальному положенні, і будь-яке зерно солома, плоский , лежав на підлозі, чи то під дією механічних сил, тимчасові обмеження простору (рослина, яка в певний час будь-який предмет змушений відхилитися від перпендикуляра висоті, "плазувати під ним", без механічних пошкоджень) і цей об'єкт віддаляється, або будь-який агент фітопатології - Вплив рослин або тварин, шкідників, недоліки в харчуванні, зрошення та Зовсім недавно, із застосуванням електричного струму (завжди є, але не було ще науки, які мало б значення, зокрема розглядається)

 

Негативні наслідки проходження електричного струму рослини можна розділити на декілька категорій:

освіту небажаних дій речовин електролізу,

Зміна рН в результаті електролізу минуле,

механічні пошкодження клітин і тканин рослин викликано тиском газів, що утворюються в процесі електролізу,

термічного пошкодження тканин рослин і клітин, у зв'язку з Джоуля тепла

і, нарешті, наслідки небажаних речовин і змін до рН грунту, викликані електролізу.

 

З того, що вже перераховані, то ясно, що багато чого може бути здивований, що деякі rostliy вижити на всіх, і найближчий явища, які можуть бути негативні наслідки перерахованих факторів у порівнянні, так звані "розсадосадильні ефект", коли рослина перебуває в абсолютно новому середовищі був раніше позбавлений великої частини коренів і повинні на ці факти деякого звикання, так що через кілька днів або тижнів перестав рости. Зробіть те ж саме протягом декількох днів або тижнів рослини в безпосередній близькості від місця, де розряду блискавки впав, повністю зупиняє ріст.

 

Все, що не зображено тут, швидше за все, помножити явища доказовою повторюваних лабораторних експериментів, і багато такі спроби, хоча і не далеко від області електрики, але багато дуже схоже вже було зроблено (Crop в стані стресу)

 

Що зображено тут, на, до цих пір спостерігалося тільки в природі, тільки спостерігачем, всього в декількох сотнях випадків (тисяч фотографій). Тому він повинен рухатися на набагато тонше лід, і, отже, наступним пунктом повинна включати:

 

Іншими словами, вважатиме кілька повторюваних спостережень, але ще належить довести

 

Примітка: всі доводи, представлені тут, науково перевіряються або опровержімий, традиційні наукові методи (основні) дослідження, так що знову не так тонкому льоду ...

 

Він (було - це неправда, - додав 2010) на тій підставі, що там, де немає готелів , зігніть кукурудзяні стебла до землі відразу після грозових розрядів повністю або майже відразу, набагато рідше, ніж місце, де це не так. Навпаки. Спостереження з 2010 року приводить до висновку, що безпосередньою житло , згинаючи стебел на землю після завоювання майже ніколи не робить.

 

Це може бути також через позицію неточності повідомив грозових розрядів, сайт, з якого дані висновки про становище розряду блискавки на додаток до інтенсивності спалаху також показали кА полярності блискавки і тип: хмара-хмара (Crop Circles) і хмара-земля (CG ), а іноді, у випадку заявленого типу CG насправді може бути свого роду «хмарних дерева (КТ)" або "хмарні поблизу високовольтних ліній (CM або ПВЕ, ChVL)" в цих випадках, але не неможливо будь-якої частини плеча спалаху "воля" над землею на висоті кількох метрів, а також ті, що визначені в якості безпечного розряду CG, ділянка шляху до остаточного з'єднання з землею може блукати довго (буклетів до сотень метрів), всього в декількох метрах над країнах, і в прилеглих заводів виробляють спостережувані зміни, викликані електростатичними та електромагнітної індукції. (Šnepov 2008)

 

Позов в наступному абзаці, але може бути сильним впливом місцевих умов метро, ​​які характеризуються як авіація археологія cropmarks, frostmarks або soilmarks.

 

Навіть якщо є місце, де, або в розряд блискавки pdpadl близькості, без видимих ​​житло , згинаючи стебел рослин до землі, майже відразу ж після завоювання (від хвилин до годин), є помітна зміна кольору стенду, вона буде характеризуватися як "сивіючого" або зміна спектральних характеристик в одному місці можна спостерігати через кілька днів після зупинки росіян (уражених рослин значно нижчий, ніж навколишня рослинність, після декількох днів або тижнів може також житло , згинаючи стебел на ріст рослин землею, але з плином часу буде відновлено.

 

припущення, перераховані тут, але ви повинні будете перевірити на сотні тисяч інших спостережень, кращий варіант, коли конфронтація з захоплених блискавки звичайно з різних напрямків (час - кінозйомки, переважно запрограмований як на Canon фото Timelapse - Хроніки зростання зерна і одночасно захоплювати блискавку)

 

картина: плоскі , соломи лежав на заводі кукурудзи землею пошкоджена будь-яким факторам fytopatologického є (якщо повністю вмирає) намагається постійно піднімати назад у вертикальне положення, ступінь пошкодження її або не на всіх або тільки частково, і з дуже низьким ступенем пошкодження майже або повністю не вийде, то всі такі рослини, але неминуче виявити «тривалим вузла" в порівнянні з навколишньою рослинністю

 

Задайте для геологів: що про резонансної частоти поверхні Землі, цілком можливо, що часто (кілька разів на рік протягом мільйонів років) грозових розрядів в одному місці підземного утворили свого роду "проводять канали"? (Підземна блискавка?)

 

2) Що я можу сказати? В інструкції все подібне устаткування заявив, що деякі з них навіть заявили, безпосередньо на пристрої, хоча і дрібним шрифтом, але він упевнений, особливо в Америці "може призвести до несправності при статичній електриці." Дослідники знайшли місце, де, безумовно, може бути збережений навіть дійсно "Залишилося статичної електрики", і дійсно "висока потужність", на щастя, нешкідливою формі. Можливо також, щоб зрозуміти, що використовується у всіх цих пристроїв передачі та зберігання інформації? Електричний заряд. Згадаймо, як упаковані будь CMOS мікроелектронних компонентів або контролерів (PCI і інших плат) для комп'ютерів? Алюмінієвої фольги або пластикові (наприклад, з металевим блиском), який прямо заявив, що електропровідний, тому він не міг прийти в статичну електрику ...

 

3) Цей варіант буде набагато залишатися повністю без коментарів, або, вірніше, без його власне пояснення. Не потрібно турбуватися, хоча феномен описаний в найдрібніших подробицях і з великою ймовірністю також пояснив, але тільки якщо «секонд хенд», тобто з інтернету і тут і там деяких з цих професійних публікацій. Як уже згадувалося десь, автора рядків, навіть не одне життя, відвідати Кола на полях, ні в найближчому майбутньому він не має наміру нічого змінювати. Але це може дати деякі орієнтири, свого роду шаблон, яким шляхом йти. "Блискавка Індуковані (Remanent) Магнетизм", геології, археології - див всемогутній Google .

 

Продовження:

Вони будуть супроводжуватися іншими доказами і аргументами, при пред'явленні kohololiv стали настільки ревними прихильниками теорії "Блискавка", який був би здивований, якщо такі Круги на полях у будь-який час на Землі було по-іншому. Вони одностайно засуджують тих, хто хотів би створити шаблон або ніколи не пробували це самі тільки що сказали. Ну, об'єктивно кажучи, були такі спроби. Але в порівнянні з їх "продуктивність праці", тільки оригінальні право агента (закони фізики, природи, Бога, якого, як хочете) - порівняння буде слідувати десь в тексті, такі наслідувачі тобто на все життя, до самої смерті або до час, коли вони будуть легкі хвороби Альцгеймера їх будуть переслідувати страхітлива ідея, що це був німий взяти дошки і рядків і спробувати вийти в поле, щоб створити імітацію. Крім цих, є ще багато, але які ніколи насправді нічого не створили, просто спробував підписатися під чужу роботу (закони фізики, природи, Бога, все, що ви хочете). Це називається обман, брехня, плагіат, злодійство авторських творів, і нехай люди з такими зараз, щоб лікуватися.

 

4) До цих пір приписують ефекти мікрохвиль, але це абсолютно звичайні зміни, викликані тепла (Дж), в результаті проходження струму провідника відповідно до закону Ома. Інша частина дій можна віднести до закону Кулона, оскільки нинішній перехід вологого матеріалу (клітин рослини) приводить до електролізу, і може призвести до пошкодження тканин як під тиском газів, що утворюються при електролізі, і продуктами електролізу і впливу місцевих тимчасова зміна рН між-і позаклітинної рішення і рідин.

 

5) майже ніякої уваги і об'єктивного розслідування ще не було ...

і було: http://www.cropcirclesecrets.org/infrared.html не набагато більше або менше зображень абсолютно непереконливими, можна сказати, зовсім даремно. Подібні зображення (повністю порожній, нічого не говориться про спектральної чутливості детекторів), можна навіть з точки зору наукового дослідження, описується як справжній "лайно". Деякі аномалії ІК б іноді помітні повинно бути, в метро можна відразу після удару блискавки "накопичувати" декількох десятків до сотні, а в деяких випадках навіть більше кіловат-годин електричної енергії перетвориться в теплову енергію. Для більш переконливим можна вважати відносно більш численними свідченнями "суша" відповідно до шаблону.

І тепер, напевно, моє фото: .. (Підкреслимо, що це насправді не бути, але вона буде додатково збільшуватися, хоча, звичайно, не зовсім повністю підтвердив За вікні зростання нічого не лежала пара Візуально, як якщо б був присутній на майданчику було небагато сухого грунту від оточення, це, звичайно, дуже суб'єктивне враження.

 

6) Остерігайтеся вільних радикалів. "Дослідники" розташований в місці, де, хоча і на дуже короткий період часу (більш ніж на декілька десятих доль секунди), що беруть участь в кілька мільйонів Темелін влади більше одного разу (100 МВт підрозділ буде надавати один мільйон вольт на 100А, працював тут до декількох сотень тисяч ампер при різниці потенціалів (напруги) і більш ніж в кілька мільярдів вольт). Невже ніхто не може Цікаво, що місце, де кілька годин або днів працювали кілька мільйонів електростанції Темелін відразу, відчуває щось дивне і незрозуміле.

 

7) тварин, що живуть в дикій природі, і там hrobečky померти, і ви не робите. Тому не дивно, що мертві тварини можуть бути знайдені в багатьох місцях (не розкладаються, поки вони не будуть знищені або інших тварин). Це явище, отже, не вважають це занадто багато підтримку в разі доведення Кола на полях від грозових розрядів. Я відчуваю жалість до нас Птах співочий птах, але якщо його смерті дійсно є до того, що сталося деякий час назад, а то, напевно, помер від страху, тому що якщо ви дійсно пряме влучення з каналів розряду блискавки, вона, ймовірно, вибухнула. Де може статися залишилася статичної електрики в деяких підземних конденсаторів (камені досить добрі діелектричні й ізоляційні матеріали), сотні тисяч джоулів (середній розряд між однією і десятки мільярдів джоулів), дійсно може статися, здавалося б, нез'ясовні світлові ефекти - іскри короткі і довгі різнобарвні розряду, пожежі або як Ілія

 

Не потрібно, щоб залишитися і працювати продуктивності як (люди-імітаторів і природи у поєднанні з фізичними та інші закони) будуть розглядатися в першу чергу, в разі людей, які були до недавнього часу, деякі групи явищем оцінювачів представлені як єдино можливий: створити простий візерунок, що складається з одного або кілька кіл або їх частини, це може зайняти кілька (скажімо трьох) осіб, включаючи проектування, виготовлення та підготовка необхідної опори протягом декількох годин - скажімо, три. Ціна матеріалу знехтувати, і три ревні працівники будуть винагороджені, скажімо, 50 євро в годину, тому що він не має головорізів транспортувати в будь-яке місце споживаного палива і автомобільного zamortizovali. Ігноруватимуться, і будь заподіяний збиток. Віолончель суму, необхідну для підготовки до роботи, і прийшла до 450 євро. В результаті відносно примітивні форми, не дуже точно, і якщо б йому довелося бути оцінений як знак в школі, мінус 3-4. Набагато краще, більш оригінальні і більш складні форми створюють спалаху (точніше, система набагато більш імовірно, спалахи, спалахи, яка супроводжується однією або декількома (до 25 виявлені, звичайно 5-7) наступні розряди, які виникають між втручанням і резонанс, подальше Важливо розуміти, що навіть один спалах, спалах тобто вимірювальні прилади, які відображаються як єдиний розряд може мати кілька або всю систему паралельних і косих зброї, які падають на землю в одну мить або в хвилинним інтервалом, і вона може один з одним силою - і електростатичне взаємодія електромагнітних, резонувати і створювати всі види перешкод;

В результаті формі геометрично дуже точний, абсолютно без будь-яких геометричних помилок і повинні бути оцінені в школу знак, можливі тільки оцінки є одним з

 

Продуктивність праці? Припустимо, що в результаті картина буде нагороджений ту ж суму, € 450, хоча це набагато більш точні і складні, ніж vyťapkali тяжко трудитися колу осіб. Розглянуто та інші похідні електромагнітних сил, необхідних для створення цього приблизно 100 мільйонних часток секунди. Часовий інтервал між послідовними сплесками, який знаходиться всього в декількох десятих часток секунди, звичайно, не входить у це "відпустка". Грозові розряди тому "зайняти годину" (450 x 3600 / 0.0001) 16 млрд. 200 млн. євро. Для порівняння, в коло осіб, які беруть з "щедрим" нагорода за € 50 на годину, трохи присоски. Це дуже добре, що природні сили працюють безкоштовно ... (І які не мають союзи)

 

Шановні кола осіб, які беруть! Я не відчуваю, в порівнянні з природними силами, які насправді тільки ці часто дуже складні і категорично проти ваших творінь зробити досконалими формами, щось на кшталт нерозумно і Демент (чи дурний)? Або počesku як абсолютне і повне дебіли?

 

Під час Кола формування врожаю так багато працює досить складних машин і устаткування, які були створені людством до порівняно недавнього часу: грозова хмара може бути найкращим чином у порівнянні з VdGG, але і багатьох інших машин та пристроїв. Іскрового проміжку, це відбувається і в області та їх окремі стебла і листя кукурудзи, і борода шиповані після викиду після повного заголовка. На місце розряду блискавки в поле, швидше за все, можна побачити на листках кукурудзи сліди минулих іскор, хоча це може бути дуже схожий на нормальний хід дозрівання. (Фото), яка дуже схожа на нормальний хід дозрівання. (Фото)

 

Поле під час грозових розрядів (і в будь-який час до і після) веде себе як система пружин млрд. вертикально вгору, після чого вони можуть поширюватися, а також вітрових хвиль на поверхні води, а також на поверхні води утворюється кругової хвилі після курсу впливу jkéhokoliv, і в області кругова хвиля формується в основному з вертикальних розрядів блискавок, а також багато кільця відразу (одно-або розгалуженої afterdischarges), хвильові форми втручання один з одним, як кілька кіл на воді. Стебла в період поширення описав механічні хвилі для себе на основі набагато більше, ніж коли-небудь у вертикальному положенні, без вітру, і система наступним один одного, спираючись стебла і листя мають набагато більш високу провідність, ніж інші (за оцінками експертів більш ніж на три порядки) може Тому вони також викликають набагато більш високі струми при розряді блискавки, а також може служити прямим проводом інциденту виконання будь-яких подальших розрядів, а не оточення. Після декількох хвиль зерна може запустити afterdischarges точно по колу. У багатьох колах, можна спостерігати деяку аналогію з моделями, які становлять залізні ошурки в магнітному полі. Навіть одна самотня коло з притиснутими вухами або за годинниковою стрілкою і навпаки. Аналогія виправдана, тому що поле насправді (в тому числі, в першу чергу механічні процеси), що відбуваються в той же час відбувається електромагнітних і електростатичних, і в результаті цифри являють собою форму запису. Це запис, як osciloskopickému oscilografickému або дисплей (фігури Ліссажу), запис породжених гнучку мембрану в обсязі матеріалу (Хладні моделі), або фіксація XY рекордер. По-перше, необхідно підкреслити схожість з моделями утворюється в металевої стружки, так як електромагнітне поле відхиляє розряд чітко соломинку суворо у відповідності з правилами притягання або відштовхування електромагнітів в електричних полів (електричного дроту protékaných. Stream), тому що лопаті на даний момент переживає потрясіння індукований електричний струм. Крім того, стебла і листя кукурудзи викликає електростатичне поле (дуже великий) і поверніть його, як руки відхиляються вимірювальні прилади (електроскоп). Людство побудовано електроскопа квиток Stéblová (фото) десь в 19-му століття чи трохи раніше, природа знає це і використовує мільйони років. Відхилення лопатей не може відбутися безпосередньо під час грозового розряду або незабаром після нього, але сума впливу всіх сил - механічних, електростатичних і електромагнітних, а також може призвести до пошкодження рослин потужним імпульсом інфрачервоного випромінювання, і, звичайно, рослини пошкоджуються проходять ураження електричним струмом, впливу як електрохімічна і, звичайно, і це викликало теплові ефекти - усі ці подразники у рослин може спочатку створити помітний збиток, але збитки навіть направлено орієнтовані, який до того часу (ще 2 тижні або довше) призводить до спертися стебла в певному напрямку, у зв'язку з інерцією біологічних процесів у рослинах. (Демонстрація фото, відео)

 

Поверхні Землі або трохи нижче поверхні матеріалу може бути безпосередньо до і після розрядів блискавки ведуть себе як гігантський конденсатор, який відразу ж починає симетрично (в основному за рахунок фрактального розряду структур в навколишнє середовище і вносять внесок у формування моделі шляхом послідовних завоювань, і таким чином створити отриманий періодичної структури. ( Фото вивантаження позитивним і негативним дерев) форми моделі можуть брати участь в різних підземні структури (колишнє селище, труби, лінії), може також сприяти резонанс підземних порожнин, або порожній (печера), або з водою (природних водоймищ)

 

Ні, мікрохвильова піч, але нормальний електричної потужності (тепло джоуля), і мініатюрні механічні сили в тканинах і клітинах (тиск газу за рахунок газу, побудовані за електрохімічних процесів). У самому справі, але більш імовірно, шляхом збільшення росту Зміни торкнулися і пошкоджених тканин.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Було б помилкою вважати, що фізика говорить нам, як він працює в природі. Фізика говорить, що ми говоримо, про природу. N.Bohr
Найбільше уроки життя є висновок, що навіть ідіот може бути правильним. Horace
Дійсно переконливим ознакою інтелекту не знання, а уява. A.Einstein
z