Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-лист-науково-поле застосовне до пояснення принципу дії . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Наукові, природні методи
застосовні до поступового розкриття причин будь подано , потерпілий лежав на землі кукурудзи в будь-якій точці світу
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Не відмовляйте собі в щоденних ковток, і в той час потягнувши мене за вісімдесят, у мене ще є серце, як дзвін, і печінка, як скеля!
Звідки в кар'єр, нехай hurozený тихий джентльмен граблі GRAY pérdéli!
Хто є найстарішим, який є найстарішим, називається jedenasedmdesátiletý Йоганна Штрауса, і бити по столу посвідчення особи.

Природа і наука - Матері фундаментальних досліджень

PagPh
Деякі з полів, перерахованих нижче і не були використані, та їх застосування все ще перебуває в дуже ранній стадії. Деякі з них використовують описані експертизи чекає, але стисло.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Приблизний список з декількох природних, науково-технічній галузях досліджень, які можуть бути використані поряд сільського господарства і ботаніки , пояснити принципи структури подали , лежачого на землі зерна:

 

Фітопатології, завод анатомії, морфології і фізіології, біології, біохімії, біофізики, біомеханіки, фізики, хімії, грунтознавства, гідродинаміки, статистика, мікроскопія, спектроскопія, фотограмметрії, електромеханіка, електростатики, фізики та дозиметрії електромагнітні та іонізуючі випромінювання, електротехніки, гідрології, геофізиці , фізиці, резонансом та втручанням оптики, кристалографії, магнітній гідродинаміці, гідрометеорології, електродинаміки, фізичної хімії, термодинаміки, квантової хімії, термохімії, гідростатики, кінетики вибуху, динаміка рідин, фотографії, геометрія, токсикології, обвалення, магнетизм, дендрології, фрактальної геометрії, радіобіології , сейсмології, аеродинаміки, механіки, фотометрії, археології, агрономії, математиці, геології, електромагнетизм, мінералогії, гідрогеології, геохімії

 

Як і багато інших, часто міждисциплінарний, переплетені і взаємопов'язані дисциплін.

 

У списку більше не буде розширена, хоча деякі наукові дисципліни і дослідження полів буде як і раніше мати можливість додавати його. Але вона також може просто бути призначений на будь-який з перерахованих загальних полів.

 

Природні процеси і логічно, науково обгрунтованим поясненням

Природа, логіка, наука і дослідження, особливо фундаментальні та прикладні, але, звичайно, - смертельний бич для всіх лженаукою, лженауки, pavědce, pseudovědce та іноземців

Список "трохи більше". Ці природні методи і наукові процедури, застосовні до пояснення причин і процесів, що призводять до виникнення будь-якому місці в будь подана , лежачого на землі зерна. Подобається іноді (дуже рідко) досить схожі або ідентичні процеси можуть більш-менш випадково, за сприяння та співробітництво багатьох інших, дуже важко обумовленими, але ж передбачуваним причин, привести до дуже закономірності, спочатку зовсім незрозумілим і неймовірним. Будь-яка з цих процедур і дисципліни може бути використана в будь-який час, щоб зібрати і повторно подані докази, що підтверджують процесів землю подав , лежачого на землі зерна.

 

 

Величезні гальма наукового прогресу і досліджень є:

Віра в інопланетян, таємниці, сміття наука, псевдонаука, аматорство, дилетантизм, але додатково:

Одна з найбільших гальм ідіоти старанним прогресу.

 

Віра в інопланетян величезний рух вперед, тому що пригнічують довіру саме людство. Вони не вірять, що вона могла б довести собі і нічого пояснювати, без інопланетної активності. Вони не вірять, що будь збирається блакитну планету, населену мавпами polidštěnými тип людства, може мати місце без позаземного втручання. Вони не вірять, що все на цій планеті і навколишнього відбулося, коли, без застереження викликано енергію, що поставляється основний підрядник - центральної зірки - Сонця. Мала частина, менше 1%, дає сама планета, як теплова енергія ядра (де куля знаходиться на геотермальну енергію). Будує під дією сил поверхневого тертя, приливні сили і радіоактивний розпад.

 

Після небудь з'явитися в будь-якому місці нічого неймовірного і незрозумілого, що вони тут. Примітивні дебіли, називають іноземців. Їх техніка ( повинно бути ) мільйони мільярди років більш просунутий, ніж людство. Правило безмежним джерелом енергії. Може бути, тому так неймовірно часто посадці на лінії електропередач, як це можна бачити, наприклад, тут . Часто навіть не в змозі помістити зображення на екрані обраний ними, так що всі вони підходять там, як уже говорилося тут . Одне слово - примітивів. Необмежена віри в них, ймовірно, перевершує все людське розуміння, тому що нез'ясовні речі будуть відбуватися постійно. Легше люди вимагають більш просте рішення. Отже, для деякого роз'яснення гуманізовані мавпи більш складні і важкі проблеми з'ясовно завдяки втручанню інопланетян дійсно найпростіше рішення. Якщо вони вважають за краще, щоб їх обожнювали, захоплювалися і хвалили їх друзі так всемогутній іноземці іноді не можуть навіть правильно потрапили в кукурудзяне поле з площею в сотні гектарів, ймовірно, кращим у своїй дурній вірі, щоб тримати.

 

Вони вже використовують тисячі псевдонаукових безпосередньо pavědeckých міркування і методи впродовж десятиліть вивчає феномен кіл на полях. Протягом багатьох років дослідники зерна фігури в майже забути, що є щось подібне ботаніці і сільському господарству , не кажучи вже про десятки інших наукових дисциплін використовувати стандартні, повторювані, вимірні, піддаються перевірці , об'єктивні методи дослідження та природних методів. Враховуючи, що є щось подібне до науки, не кажучи вже про фундаментальних досліджень може повністю забути. Швидше за все, в основному через інтоксикацію з того, що всі явища так незрозуміло, здивування, незрозуміле, нез'ясовне, складний, непередбачуваний, переважною, і дивно, непередбачуваною, загадковою, дивно, дивно, незліченних, до таємничої загадкою.

 

Більшість з них перерахованих на початку цієї сторінки. Все, абсолютно все це досить повний список методів наукового дослідження корисні, і дійсно буде поступово використовуватися тут, на цьому сайті, щоб пояснити принцип формування і подав , лежачого на землі зерно, та пояснення причин, чому іноді в самих виняткових збігів і випадкові структури подали , лежачого на землі зерно перетворюється в закономірність, це явище називається Crop Circles. Звичайно, пояснення не буде використовуватися все на тому ж рівні, а не в той же час і не відразу. Абсолютно все, але гарантовано. Хоча деякі лише незначно більше для забави, але інші дуже інтенсивно, всеосяжним чином.

 

Крім того: можливість того, що деякі з їх "здійснюється" таємниця через науку ніколи толком не пояснював, їх дослідники прямо страшно. Роз'яснення інтригуюча таємниця втрачає інтоксикації, безвідповідальність, і не дати йому заробити монети. Цікаво, що в продовження наступного зображення будуть опубліковані експеримент, який контролюється і відображається на ефект впливу електричного розряду на поверхні грунту. Розряд енергії, використовуваної в експерименті, 2500J. Енергія блискавки загальні зйомки складає близько 5 J. Вона буде доступна також мляво відеозапису. Фото та відео поки тільки в закритій частині Інтернет, доступний для обраних експертами. Таємниця любителів і лженаука доведеться почекати якийсь час. Дійсно тривожні люди можуть дивитися такі кадри відео тут. Її наслідки були уважно розглянуті, за оцінками, енергія розряду перевищує 25 МДж. Записи ясно, що бруд літати у всіх напрямках, наприклад, але не за місцем знаходження зазначенням пожежі, ймовірно, в основному за рахунок вологи, присутніх на сайті.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Якщо ви не можете скелети зі своїх шаф витіснити, ви повинні навчитися танцювати з ними. G.B.Shaw
Заздрість завжди триває довше, ніж радість від яких заздрості. Heraclitus
Я запеклий алкогольної та наркотичної користувач. Я б не хотів, щоб випробувати можливість дивитися своїм дітям в подібній ситуації.  Ozzy Osbourne
z