Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-аномалія зерна росту . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Аномалії дозрівання
Кожен шаблон в зерні можна знайти деякий нерівномірне дозрівання, витких рослин
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

 Краще солод, ячмінь, пива, пивоварний завод, пивоварна.

Найбільш цікаві фрази в науці, коли про нові відкриття, не "ура!" але "Це смішно ...»  I.Asimov
Наука є кращим протиотрутою від отруєння nastrojeným оман і забобонів. A.Smith
Молодший літніх думаю, що вони дурні, а раніше, що молоді знають.  G.Chapman

Кола на полях , круги на полях Аномалії дозрівання

PagPh
Кола на полях були створені чисто природних сил, нерозривно супроводжують різні «нез'ясовні» аномалії. Зокрема, на різні аномалії росту і дозрівання індукованої електроенергії.

Введення

Кожен шаблон в зерні можна знайти деякий нерівномірне дозрівання, витких рослин, рослин з глухі вуха, рослини з аномальним насіння (деформовані, менше, менше проростати). Ми можемо, але всі дослідники досі, чи довго harcovníkům обстеження круги на полях, або будь-які випадкові відвідувачі фотографуванні таких явищ, приємно подякувати за їх фотографії, графіки, оцінки і сказати їм, що майже всі без винятку, були оцінені всі, принаймні з точки зору статистики , абсолютно марно. Ми повинні розуміти, що як число насіння зернових, які виробляються у світі щорічно, це можна виразити число 10 число 18 . Це сталося хтось десь знаходить кручений насіння і раніше вибірково вибирає без достатніх форм мету випадковий вибір, на жаль, занадто багато пояснювальній цінності не має. Було б необхідно проаналізувати кілька статистично значущою вибірки, і особливо вибирати об'єкти відповідно до звичайних правил випадкового відбору.

 

Нерівність зростання після грозових розрядів

Об'єктивно, воно повинно бути визнано, що зростання порушень, звичайно ж, на місці, що був вражений блискавкою, дійсно відбуваються. Ось і в більшій мірі проти Незалежність місцях. У Незалежність області, звичайно, є гака присутній, але в меншому ступені. Загальне число заводів в кукурудзяному полі на 1 квадратний кілометр навколо одного мільярда (10 9 ), а кількість насіння, які збирають на один квадратний кілометр, становить близько 20 мільярдів доларів.

 

Краще пивоварних заводів, ячмінь, віскі, пиво, солод, пиво.

 

 

Сторінка в стадії будівництва

Деякі часткову інформацію можна знайти, наприклад, у той час як на деяких сторінках резюме. Один з найбільших цих пір є особливо сторінці Кола на полях - пояснення . Інший відносно докладну інформацію можна знайти за посиланнями зі сторінки текстів . Існують в основному посилання на деякі опубліковані тексти. Крім того, деякі раніше не публікувалися, може бути визначена як показу, демонстрації. Інший набір несортовані текст тут . Тексти, звичайно, постійно збільшується.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

Краще пивоваріння, пивоварні, ячменю, пиво, віскі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Сучасна наука має безліч застосувань, його основною метою є poskytutí, але детальне пояснення помилки заможних людей.  G.K.Chesterton
Хороші і погані просто слова. Все залежить від ваших дій.
Уява, це основа моєї роботи. Решта формується трохи як науково-фантастичні. Jimi Hendrix
z