Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-електро-патології індукційного струму в рослинах . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Індукційний струм у рослинах
Кілька практичних експериментів
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Ніколи не кажіть людям, як це зробити. Скажіть їм, що робити, і ви будете здивовані, як вони це роблять. G. Patton
Як ми завжди вибираємо найкраще, але якщо він коли-небудь не варто. Kin Hubbard
Завдання генія є ознайомлення з ідеями ідіотів двадцять років уперед.      L. Aragon

Кола на полях , круги на полях індукційний струм в рослині

PagPh
Хто не плакав, не корейський.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

На даний момент, спроба буде продемонстровано, в результаті якого було ініційовано всіх подальших досліджень на житло , пошкодження, ослаблення та пошкодження сільськогосподарських культур і інших рослин. Це був тест, щоб побачити, якщо це можливо, що в рослину через електричну індукцію створили таку кількість електрики, яку може заподіяти їй шкоду. Якщо це можливо, навіть якщо не було б лише мінімальний розкид енергій нижче поверхні грунту в сторони і пошкодивши коріння, що після втручання грозових розрядів в полі були відразу ж ушкодження електричним струмом і тіла рослини на відстані метрів до десятків метрів від розряду. Середня каналу розряду блискавки сам рідко перевищує 5 мм. Деякі джерела вказують ширину каналу блискавки і час розряду 10-20 мм, який може залежати від точного моменту читанні діаметра, які можуть змінюватись в наносекунд. Наприклад, між середнім і максимальним струмом проходить "багато часу", який дійсно повідомили в мікросекунди, але під час воно може означати для зміни каналу в кілька разів. Середній струм виникає в двох випадках - висхідної і низхідної частини кривої, а діаметр каналу в обох випадках абсолютно різні. Найбільш важливим висновком є те, що розмір не перевищує декількох сантиметрів.

В результаті експериментів виявили, що електрична енергія дійсно індуковані в рослинах .

Просто удар і послабити коріння, ймовірно, не призводять до загальної слабкості та деградації надземних частин рослин і подальше житло , згинаючи стебел на землю, це призведе до зниження врожайності. Вже існуючі насіння дозрівають насіння будуть в середньому нижче розміру. Твердження, звичайно, лише припущення, але це, звичайно, завжди можна статистично і експериментально підтвердити або спростувати. Можна навіть сказати, що він є кваліфікованим припущення, синтезованих на підкладці багатьох рослин спостереження піддається деяким несприятливих умов росту і дозрівання.

 

Структура електротехнічного заводу vodivostii

Завод тканини містять будь-які електропровідні матеріали, особливо електроліти. Цілком можливо, що дроти настільки низько, що їх внесок не є значною (позамежного шкідливо) індукція електроенергії в тканинах рослин сталося. Тому в першу чергу необхідно визначити, чи є суттєво відрізняється середовища, в якій електроліт в структуру тканин рослин проти метал, це може призвести до електричної індукції. Такий факт не може бути автоматично передбачається, через те, як поточне керівництво електроліту (диригент 2-го порядку) є методом провідника (зазвичай металу, дроту 1-го порядку) дуже різні. У металах передає поточне газу електронів провідності, які вільно рухаються електронів високих валентних сфері, в той час як електроліти посередником провідності електрики аніонів та катіонів, що рухаються в розчині. Якщо вона була сформована шляхом застосування електричної напруги на осередку бар'єр (наприклад, електролітичний бар'єрів), то було б проводити електричний струм в індукційній рослинного матеріалу неможливо. Найпростіший спосіб переконатися, що такі речі практичного експерименту.

 

Примітка:

Управління електростанціями, звичайно, можна, електричний опір стебел і листя кукурудзи може бути виміряна і знаходиться в зелених рослинах навколо декількох Мом на сантиметр. Завод тканини інформувати одна одну про свій статус за допомогою електричних сигналів, як і тканинах тваринних організмів. Проблема пов'язана з усією наукової дисципліни, званої завод електрофізіології. Подробиці можуть бути виявлені, наприклад, в електрофізіології рослин: теорія і methodss , Джордж Олександр Волков , М., 2006 ISBN 9783540327172

 

Композиція спроби

Для перевірки індукційний струм в рослинах трансформатор був побудований яка була первинній стороні 5 витків мідного дроту на стороні вторинної обмотки 2,5 PagPhsestrojeného виходить з рослинної сировини. В якості рослинного матеріалу були використані квиток šnytlíku (Allium schoenoprasum), розташований в трубки. Електричний опір šnytlíku було встановлено близько 2,5 МВт / см. Для первинної обмотки трансформатора був доставлений сигнал частотою 1 кГц близько 0,3 V сигналу і cekundární первинної котушки подається на вхід двопроменевий осцилограф. Зрештою там будуть розміщені кілька фотографій. Спроби з травня 2008 року.

 

До цього експерименту була зроблена спроба управління, коли в якості вторинного матеріалу котушку використовували мідь - як 2.5 потоці. Зрештою призвести до інших контрольним експериментом для того, щоб виявити і усунути будь паразитні індуктивності в прямому з'єднувальні дроти, якщо такі існували індукції. Щось подібне не просто відбувається автоматично виключені, так як різниця між опором проводів і рослинного матеріалу може бути оцінена в 10 9 разів нижче. В останньому випадку він використовувався замість мідних проводів непровідних нейлонові волокна. Всі три спроби були точно такі ж uspřádány просторі.

 

Якщо зміряне напруга šnytlíku декілька сотих мВ, міді - близько 0,15 В, нейлон - були виміряні в ніщо, навіть натяку на шум. Було, звичайно, з урахуванням використані вимірювальної техніки. Найбільш важливим є той факт, що можливості будь-якого паразитної індуктивності були досить усунені в ході експерименту вимірювали і індукованих струмів насправді приходять з використовувалися соломинки šnytlíku. У разі виникнення додаткових експериментів "установки використовувалися вимірювальної апаратури" 0 (нуль корекції) і 100%. Це був фактично подвійним сліпим дизайном суду (сліпий експеримент). Не плутати з подвійний сліпий експеримент, це щось зовсім інше. У такому випадку доведеться намагатися оцінити повністю незалежною людиною, який не був би на всю інформацію, який матеріал використовується в якій спроби. Такі експерименти (подвійні сліпі) мають особливе значення в медицині. У простій фізики не вистачає сенсу, у зв'язку з можливостями спроба повторити будь-який час, при точно такий же або дуже схожих умовах, що є достатнім для об'єктивної оцінки результатів і усунення суб'єктивних впливів.

 

Проведені експерименти показують, що навіть в рослинного матеріалу, щоб викликати електричний струм електричної енергії за правилами, то можна з ним працювати. Швидше за все, взяти участь у ньому, а також під час ток провідності в рослини, в яких даний електролітів. Еквівалентна схема рослин можна розглядати як переважно послідовного з'єднання групи опору. Індукуються струми в рослинному матеріалі, так само, як і в повітряної лінії (див. CSN - EN 62305 1-5). Просто потрібно рахуватися з набагато більш високим опором рослинного матеріалу.

 

Спроби легко перевіряються, можливо і відтворюваним. Це абсолютно без винятку експерименти можливо в будь-якій школі фізичні або біологічні лабораторії.

 

Генеральний наслідком спроб висновок, що навіть в електролітах індукції. Хоча це не є провідником першої інстанції. Практичні наслідки спроби, ймовірно, близька до нуля, тому що навряд чи можна розробляти інженери вимагають трансформатор побудований у воді або у воді ..

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

 

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукований електричний струм принесли те, щоб стебла володіють електромагнітними властивостями і може діяти як стрілка компаса. Магнітного поля середня спалах розряду в якийсь момент приблизно в десять тисяч разів сильніше, ніж магнітне поле Землі. Радіус кола показує діапазон приблизно блискавки розряд електромагнітних сил.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Метою вчених у дискусії з колегами, не вмовити, але уточнити.  Leo Szilard
Чесність платить, але, здається, не достатньо, щоб за неї хоч хтось одягнений. Kin Hubbard
Як ви думаєте, ваш бос нерозумно? Пам'ятайте, що якщо б він був розумніший, ви б без роботи.     J.Gotti
z