Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів блискавки-LED-завоювань за поверхнею . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Ведення поверхні Землі
Перед відволікаючи підземних виконувати певний період часу може блукати по землі і в повітрі
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Найвищий вітру кинув сосни найбільше. Високі вежі падають з самого шуму. Strefují блимає у високих горах. Horace
Найважче це взяти трохи, коли ви можете підібрати багато.  K.Hubbard
Алхіміки виявили під час обшуку в золото і багато інших речей набагато більш корисним.   A.Schopenhauer

Кола на полях , круги на полях Ведення поверхні Землі

PagPh
Девіз: Ця сторінка присвячена електричним струмом під час грозових розрядів на поверхні землі і довколишнього метро. Описуються події, які впливають на життєздатність, ріст і дозрівання рослин

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ліній електропередачі на поверхні Землі

переважно в місцях з низьким опором (серед інших видимих ​​ознак посіву)

Спочатку струм провідності має місце більш-менш випадковим чином, у зв'язку з величезним зарядом надлишків і енергії при ударі. Місцеві ořevem і іонізації створений на місці, а випадковим провідних шляхів, яка є струм розряду зберігається. До межах декількох метрів від впливу енергії несеться рівномірно, переважно за допомогою провідних шляхів, яке має місце. Там може бути кілька видів, залежно від методу створення:

(Вони сортуються відповідно до віку найстаріших)

1) Геологічна (серед багатьох інших, пов'язаних з ними рівномірний розподіл вологи в підвалі

2) Археологічна

3) Промисловий (утиліти)

4) Obdělávací

5) Місцевий, випадковий, в результаті іонізації і нагріву середовища для частки секунди:

 

Невелика випадкового розрядного струму провідності вздовж поверхні Землі

(Продовження іскрового розряду деякий час у випадкових напрямках)

Це відноситься, наприклад, на фото нижче авторських прав. Як раз в той момент, або в будь-якому місці, як ніхто і ніколи не було, або нічого не помітив там якраз в той час, коли картина виникла. Тому можна припустити навіть теоретичної можливості того, що по зигзагоподібної лінії, а потім злегка зігнутої частини близько 30 м, відбулося кульової блискавки. Міркування, але в цих випадках міняються особливо на рівні уяви, ви можете звернутися за допомогою лише на самому початку будь-якої наукової роботи, то вона повинна слідувати об'єктивній перевірці.

 

Пояснюючи феномен важко vysvětlitelného через інше явище важко vysvětlitelného дуже важкий метод і між авторитетного наукового методу, безумовно, немає. Вона відрізнялася повністю на краю, як більш чи менш імовірний варіант. Прямі лінії в картині більше, значно коротший, але деякі, ймовірно, створений шляхом об'єднання зброєю впливу шоків близько один до одного. Всі кола були створені під впливом багатьох зброєю сильно гіллясті розряди, деякі з яких з'єднані один з одним на землі, і одного розряду, ймовірно, продовжиться по всій країні (в той час як зигзаг, то майже прямий) набагато далі, ніж зазвичай у подібних випадках.

 

Примітка: є фотографія, на якій є кілька сот метрів довгої лінії - подорож по суші з цифр на відстані, де ймовірність впливу кульової блискавки більш імовірно, хоча, звичайно, повністю перевірити. Крім того, це може бути єдиним способом електричного розряду від поверхні землі.

 

У тому місці, де голова потрапляє в RS, після дуже короткого періоду часу існує величезний надлишок електричного заряду. Він міг бути негайно спокусив в землю тільки дуже хороший провідник. Якщо щось подібне дуже хорошим провідником на місці не існує, який знаходиться в полі, ймовірно, більш ніж 99% випадків, шукаючи вихід з впливу майданчику і поза будь-якого більш-менш випадковому напрямку. Це відбувається майже незалежно від того, в якому напрямку опір нижче, тому що з таких великих струмів, які виникають на місці, так би мовити, ніякого опору дуже мала. Провідності будь на місці, що відбуваються матеріалу для цілей витоку струму в кілька тисяч ампер занадто низько. Локальне опалення, іонізація середовища, але може провідності в деякому розумінні дуже короткочасне підвищення (пробою діелектрика). Тоді залишилася енергія в цьому напрямку досить швидко зливається в підпіллі.

 

Іноді поточного підземних навів дуже погано (може бути відносно низькій вологості), і струми потім поширилася по всій поверхні Землі набагато більше заподіюють так багато врожаю кукурудзи в більших збитків. Масив може бути плоскою , що лежать на землі приблизно до 90%. (foto)

 

Іноді розряд може взяти підземний маршрут, який грубо імітує структуру дерева коріння. Завжди фрактальної структури. Такі фрактальні може виглядати догори дном і перетворили країну в вбудовувані хвойних - ялина, сосна, а також листяних дерев - тополі, липи. У всіх перерахованих у цьому пункті також випадки, навколо точки удару поширена досить точні кругові області, в якій присутня небезпечна для життя напруга кроку. Не надто дивно, адже в невеликій відстані від впливу грозових розрядів (десятки метрів) опиниться під загрозою смертельної небезпеки, щоб хто-небудь коли-небудь. Крок напруги на площу круга приблизно постійна, за межі кола відразу ж падає до нуля. (nákres)

 

Частка підземних споруд на лінії електропередач

У довколишніх підземних (археологія, геологія, індустріалізація - комунальні послуги)

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту. Уражених тканинах рослин послаблюють дуже повільно, в зв'язку з величезною інерцією і, отже, дуже повільно відбуваються змін в рослинах ( EPP , хронологія ). Тому що іноді на місцевості може відбуватися дуже складні перешкоди і резонанси, іноді може створити дуже складний візерунок. Одного грозового розряду випромінює енергію до якої електровоз поїздки кілька тисяч кілометрів. Середній (!) Розряду. (Спрощене пояснення)

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Якщо хтось каже, що він може присвятити квантової фізики, не включаючи  N.BohrМайже з розуму, тільки підтверджує, що зрозумів майже нічого немає odehrvá.
Блискавка являє собою явище, яке ми  R.Bransonбуло краще уникати.
Природа не поспішає, але  Lao TzuАле все завершено.
z