Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів блискавки-fulgurity . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Fulgurity
Один з серії фізико - хімічних проявів грозових розрядів є fulgurity, тепло згорнулася піску
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Найстрашніше покарання в англійській мові: я є представником влади, і я тут, щоб представити вам допомогти. R.Reagan
Якщо ви будете молитися про дощ, не дивуйтеся, коли вона потрапляє вам у флеш-пам'яті.  D.Cannon
Оподаткування це просто складний спосіб вимагає грошей з погрозами. T.Pratchett

Кола на полях , круги на полях спалаху Скло - fulgurity

PagPh

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Fulgurity

Fulgurity на місці не було виявлено головним чином тому, що ніхто не дивиться. Це тому, що в цьому випадку буде трохи "копатися в землі", якщо вони не шукали в пустелі. Обидва їх відкриття може спокійно чекати кілька тисяч років, нікого немає або nezaorá nepřeorá, просто змішати в постійно закрученого дюни вітру. Але через поля fulgurity нікуди не поїду, ви можете на них мисливці можуть піти після збору врожаю, коли пан фермер дозволяє. Враховуючи, що фермери, ймовірно, також хотілося, як і все питання таємницю кругів на полях раз і назавжди закінчилася, так що, можливо, можливо, деяких фермерів Esquire дозволяє перед початком роботи падінні під час риття в землі. Було б, насправді, це було насправді щось подібне, щоб дозволити землі до роботи археологів. Деякі з фігур археологічних підземних споруд може бути пов'язано з ДУЖЕ, ДУЖЕ багато, і не те, що немає (див.).

 

Одне з правил, що, ймовірно, ніхто не вимовив, можливо, тому, що він був. Там, де ніхто ніколи не дивився ні за що, ніколи, ніхто не міг знайти. Fulgurity ніколи не був у місці Кола на полях шукає. Це повинно було б піти трохи глибше. Занадто складна робота, але вона не повинна була б бути. Достатньо було б зосередитися на тих областях, де є "отвір для виводу", і виглядають просто нижче їх.

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Я клянусь своєю власною честю, що свідоцтво про народження Обами, опублікованому на сайті Білого дому, а не підробка, і що на гавайської гітарі офіційно дозволено служити в якості належного реєстратора на Гаваях, як Pitrys моє ім'я. Ředitel CIA
Блискавка відбувається грім наступним чином. Voltaire
z