Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів блискавки локалізації-завоювань . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Доступ до грозових розрядів
Кола на полях: Найпростіше доказ зв'язку регулярних форм, і це розташування грозових розрядів
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Наука надає докази, але без впевненості. Креаціоністи пропонують упевненістю, але без будь-яких доказів.  C.E.Montague
Факти для вчених, що повітря для птахів. Без них вони не можуть літати. Linus Pauling
Проблема полягає не в існуванні надлишків дурні, але що блискавка спрямована в іншому місці, ніж слід.  M.Twain

Кола на полях , круги на полях розрядів блискавки Локалізація

PagPh

 

 

Розташування грозових розрядів

Принципи розміщення грозових розрядів не потрібно описувати їх докладно. Найбільш важливою інформацією є той факт, що локалізація можлива і існує. Короткий опис EUCLID.com сторінок, на яких, звичайно, можна знайти більш детальну інформацію. Кожен розряд блискавки фіксується як радіосигнал через детектор, який по всій Європі близько 140, і наступною комп'ютерною обробкою визначається його позиція втручання з точністю до декількох десятків метрів, а іноді навіть краще.

 

Даної EUCLID виявлення блискавок карті

 

http://www.euclid.org/links.html - цікаві посилання, пов'язані з виявлення блискавок

 

Технологія

В даний час вся мережа складається з близько 140 датчиків в різних європейських країнах, залучених в європейську мережу виявлення блискавок.

Всі дані на окремі розряди захопили електромагнітні датчики, які посилають необроблені дані в центральний процесор. Використовується система використовує технології і програмне забезпечення, розроблене Vaisala (Тусон, Арізона). Кожен датчик фіксує електромагнітні сигнали, випромінювані під час грозових розрядів. Час бере дані від супутникової системи GPS.

Для кожної шок спостерігається в основному точний час і інтенсивність реєстрованого сигналу. Полярність і поточне число сигналів і параметрів наступних розрядів.

Дані зі всіх датчиків по мережі в режимі реального часу і негайно послав зосереджені в двох оперативних центрів nezávilých центральної Евкліда. Там відразу ж оброблений, ви розрахували точне положення і скидів, а також інші властивості, крім того, що дані коригуються předapsanými способи, щоб отримати найбільш точні результати. Отримані дані негайно відправили в сервісний центр операційної Евкліда, і Національний співпрацюють центрів. У них будуть перетворені в зображення оновлюються в реальному часі, показуючи грозової активності на всій території Європи і Штатів. Всі отримані дані по виміряним розрядів зберігаються і архівуються для будь-якого подальшого опрацювання, аналізу та статистики.

 

Корисні посилання (таблиця взята з euclid.com)

Виявлення блискавок - МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР виявлення блискавок
ALDIS - мережа виявлення блискавок Австрії
METEORAGE - виявлення блискавок і постачальник програмного забезпечення для обробки у Франції
MeteoFrance - Національний метеорологічний інститут, Франція - власник французької мережі виявлення блискавок і детектори
BLIDS - "Бліц Інформація блискавки Dienst фон Сіменс" Виявлення мережі в Німеччині, що належать Siemens
Скалярні - мережа виявлення блискавок в Словенії
Національний інститут метеорології - Іспанський Національний метеорологічний інститут, власник мережі виявлення блискавок в Іспанії
SINTEF - власник мережі виявлення блискавок в Норвегії
Фінський метеорологічний інститут (ФМІ) , власник мережі виявлення блискавок у Фінляндії
CESI SIRF - мережа виявлення блискавок в Італії
ІНФОРМАЦІЯ бурі й блискавки
tigger.uic.edu Програма досліджень розслідування втручання блискавки
lightningsafety.com Національний інститут блискавки захисту від перешкод
www.usatoday.com USAToday, сторінки з великою кількістю інформації та посилання про блискавки
lightning.nmt.edu Ленгмюра лабораторії, науково-дослідної лабораторії екстремальної погоди та блискавки США
wwwghcc.msfc.nasa.gov Глобальна гідрології і клімату центру НАСА установи
www.spc.noaa.gov SPC, центр передбачити грозу установ NOAA
www.nssl.noaa.gov Національна лабораторія сильні грози, установ NOAA
Метеорологічний центр
www.magmacom.com Magmacom, посилання на погоду сайтів по всьому світу
www.noaa.gov NOAA Національного океану і атмосферних досліджень - США
www.meta-office.gov.uk Британські Met Office
www.meteo.fr MeteoFrance
www.dwd.de Deutsche Wetterdienst
www.meteoswiss.ch MeteoSwiss
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЛАБОРАТОРІЯ FLASH
www.cenelec.org CENELEC Європейський комітет з стандартизації в галузі електротехніки
www.cigre.org CIGRE Міжнародної ради по сітці ліній надвисокої напруги
www.ieee.org IEEE Інститут інженерів з електротехніки та електронного досліджень

 

 

Принцип грозових розрядів

Що таке блискавка?

Під час розряду блискавки переміщується значна кількість заряду між двома зарядженими об'єктами. Грозові розряди можуть виникати в хмару-хмара (CC, хмара-хмара), хмара-повітря (CA, хмара-повітря), і хмара-земля (CG, хмара-земля). Buienradar.nl надає он-лайн дані про хмара-земля блискавки. Хмара-земля, блискавки з хмари в країні найбільший вплив на наше повсякденне життя. Удар блискавки може вбити, знищити обладнання, викликають пожежі, і є найбільш поширеною причиною приблизно 70% від відключення електроенергії.

 

Виконувати

Курс розряду блискавки складається з декількох етапів, перший з яких англійською називається "Лідер" (миттєве або поступове), яка є невидимою для ока. У той час як він утворює провідні шляхи між хмарою і землею, яка потім використовується для основної сплеск електричної енергії. Цей розряд називається «зворотний хід», основний розряд. Це сліпучий спалах білого світла, під час яких з підігрівом повітряного каналу близько 30 000 ° C, а потім оглушливий вибух грому, викликані поширенням надзвукових нагрітого повітря в навколишнє середовище. Перший шок часто супроводжується деякими іншими, які слідують після декількох сотих часток секунди. До 20 або більше таких послідовностей Лідер / розряду може відбутися в ряд, і це є причиною, чому блискавка часто створюють враження мерехтіння míhavého імпульсу.

 

Спалах

Всі розряди, які відбуваються протягом часу не більш однієї секунди, і на відстані менше 10 км від першого шоку, групуються разом і називається просто "флеш" або "спалах розряду". Так часто групуються потенційно одна розрядів блискавки подією в рамках єдиного видимого події.

 

У режимі реального часу, протягом режимі реального часу

Обробки в реальному часі означає, що відразу ж після їх доставлено в процесинговий центр. Процес, який має справу не з "реального часу" обробки використовується, наприклад, зберігати їх для подальшого опрацювання. Система виявлення блискавок - дані беруться з усіх датчиків, де відразу ж йде до місця, де вони централізовано обробляються.

 

Прогнози

Земля приблизно сфери. Коли вам потрібно для відображення сферичної Землі на плоскому екрані монітора необхідно використовувати маловідомі математичного моделювання projekce.The Приблизно Земля має форму кулі. Для перегляду сферичної Землі на плоскому екрані монітора потрібно трохи фантазії математики Викликається і проекції.

 

Час-Zone

Веб-www.buienradar.nl - сторінка обробляється переважна більшість часових поясів в Європі. Спостерігач блискавки, блискавки і блискавки провідника Advisor.

 

Скорочення

EUCLID - Європейське співробітництво для виявлення блискавок

BLDN - Бенілюкс Lightning Detection мережі

CELDN - Центральна європейська мережа виявлення блискавок

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту. Може тому поводяться так само, як стрілка компаса, так це величезна електромагнітні сили розрядів на мить змушує відхилятися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, в залежності від взаємного співвідношення, полярності та фази струму зміщення. Тимчасові механічні зміни і стрес також може призвести до невидимої, але направлено орієнтовані механічних пошкоджень. Такі мікроскопічні направлено орієнтовані збиток може поступової акреції пошкоджених тканин пізно призвести до поступового направлено орієнтовані нахилу всі верстви в одному напрямку (за годинниковою або проти годинникової стрілки). Магнітного поля середня спалах розряду в якийсь момент по крайней мере, в десять тисяч разів сильніше, ніж магнітне поле Землі. Інша частина може робити величезні електростатичні сили, які роблять листя і стебла рослини поводяться як листя і стебла електроскопа. Діаметр кола приблизно характеризуються від електромагнітних сил розряду блискавки. Крім того, однак, структури посівних площ відбувається принаймні кілька днів, іноді до декількох тижнів після грозових розрядів. Це тому, що уражені тканини рослини послаблюють дуже повільно, в зв'язку з величезною інерцією і, отже, дуже повільно відбуваються змін в рослинах ( EPP , хронологія ). Тому що іноді на місцевості може відбуватися дуже складні перешкоди і резонанси, іноді може створити дуже складний візерунок. Одного грозового розряду випромінює енергію до якої електровоз поїздки кілька тисяч кілометрів. Середній (!) Розряду. (Спрощене пояснення)

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

Підводячи деякі додаткові відомості:

Кола на полях , інший круги на полях - Kornkreise (англійська)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Це нікуди не годиться намагаються перешкоджати прогресу. Невігластво ніколи не буває краще, ніж знання.  E.Fermi
Англієць, щоб бути моральним, а що дратує. G.B.Shaw
Шлюб часто говорив, що він підтверджений в небеса. Але те ж саме вірно грому і блискавки. Clint Eastwood
z