Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги кукурудза-в-мисливець-спалахом . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Блискавка Hunter
Найпростіший варіант "полювання" блискавки фотографія кіл на полях, насправді теж свого роду фото.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Творчий акт триває лише дуже короткий час, компроміс швидко короткий час налаштувати камери і захоплення здобичі в цій маленькій коробці.  H.C.Bresson
Найбільш важливим з усіх властивостей інтуїції. A.Einstein
Наука сьогодні це технологія завтрашнього дня. E.Teller

Це можна зловити блискавку?

Ні, але ви можете захопити.

PagPh
Захоплення сенсі визначення досить точне, (метри, десятки метрів) і дуже точний (см) точка удару, полярності, потужності і типу (хмара - земля, хмари - хмари), дуже точний час розряду (наносекунд).

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Для отримання додаткової інформації про електронні і фотографічної зйомки позиції і вимірювання інтенсивності спалаху будуть розміщені тут пізніше, до цих пір знаходяться в основному пояснення подібностей житло , пошкодження, ослаблення зерна та фотографічного процесу

 

Фотографії запису флеш-ефектів освітлення розряду.

Кола на полях являє собою запис фізичного впливу грозових розрядів - фотографії природи.

 

Кола на полях, як "фотографії природи".

Фотографічна емульсія являє собою систему із стебел кукурудзи (запис матеріалу з розміром зерен від однієї до кількох тисяч пікселів на квадратний метр). Витримка відбувається в частки секунди, ймовірно, частково через індукції, частково безпосереднім керівництвом струм, і зберігається в тканинах рослин спочатку тільки як продукти електролізу, що призводить до їх часткового пошкодження. Працює як розробник природних процесів - перший електрохімії, а потім хімія, біохімія, біологія, ослаблення тканин патології. Цей процес займає в середньому нагадаємо кілька тижнів, і дуже поступовим - перший Polehňa , вигнуті стебла стебла до землі точка втручання, і день за днем, щоб додати більше. На деяких видів рослин часто можна визначити спостережувані зміни протягом декількох днів до декількох тижнів, перш ніж polehnutím , вигин стебла до землі (типовий в цьому відношенні, наприклад, ячмінь).

 

Процес житло , пошкодження, ослаблення, може в деяких фазах або повністю схожий на процес зів'янення, коли рослини піддаються впливу різних стресових умовах, таких як недолік вологи часто. Поведінки рослин в умовах несприятливої ​​зростання (відсутність води, відсутність або недостатнє поживний склад, рН, висока температура) розглядається детально, наприклад, в Довіднику стресу рослин і сільськогосподарських культур , Мохаммад Pessarakli , КПР 2010-му Викриття рослин аналогічних умовах стресу можуть імітувати такі процеси і перевірити. Це можна перевірити поведінку рослин після проходження певної кількості енергії рослин або їх частин - доброзичливий, сублетальних, смертоносні, і дуже nadletální nadletální вигоди. Будуть оброблятися на інших сайтах. В якості прикладу можна зазначити, наприклад, після проходження дуже високих дозах електроенергії nadletálních будь-якій частині рослини або в його околицях досить часто можна виявити, що велика частина його згорає ;-)

 

З інших експериментів можна визначити, що після проходження високих доз nadletálních частини рослин, які безпосередньо не відносяться до фотосинтезу і відтворення, наприклад, у випадку соломинку lipnicovitých, і впродовж всієї своєї діаметрі, може всі клітини в ураженої частини такої рослини повністю гинуть. Ця частина рослини, але все ще в змозі продовжувати в повній мірі виконує функції неушкодженої судинної тканини, і рослина може майже без наслідків повного циклу вирощування.

 

Поступове (тривале) типу , пошкодження, ослаблення можна спостерігати особливо в разі нерегулярного типу , згинаючи стебел на землю. У разі правильної форми може іноді виникати житло , стебло нахилившись більш швидкими темпами, почасти тому, що в них, в деяких випадках, ймовірно, також беруть участь дуже інтенсивні шоком для нормального діаметра, на які можуть сприяти Ефект метелика (див.) Domino Effect ( см.) та ефект двох розрядах (див.)

 

Грозового розряду є відносно складним фізичним процесом.

Вона складається з ряду послідовних етапів, загальна довжина рідко перевищує однієї секунди. Його період найбільшою енергією,Return StrokeПід яка випромінюється більше 99% всієї енергії розряду, становить близько 10 мкс, не більше кількох десятків. Окремі фізичні прояви можуть бути записані по-різному, найчастіше в електромагнітному полі. Тим не менш, відносно короткий, але для цілей дослідження, проведеного є достатній аналіз та опис кожній фазі включено в меню і підменю спалахом, з посиланнями на ресурси. (Це буде суттєво розширено)

 

Шляхом вимірювання та вивчення властивостей грозових розрядів, розглядаються різні науково-дослідні установи по всьому світу. Часто це пов'язано з робочих станцій виробництва енергії, тому що робітники мають свої проблеми вже розглядаються з простим принципом. Перш за все, звичайно, повинні бути зацікавлені в тому, як вона виробляє електрику конкуренції. Іншим, не менш важливим фактором є взаємодія між розподілом електроенергії та грозових розрядів, які бувають двох типів: прямого втручання і індукції. Більш детальна інформація буде розміщена назад на меню і підменю спалаху.

 

Ось тільки на полях: деякі рослини та їх частини можуть бути уражені та пошкоджені простий індукції електроенергії в організмі рослини (дроту) після грозових розрядів. Індукційний струм для грозових розрядів в провідниках досить докладно в електричних стандартів інженерії, IEC (EN) 62305th Але вони служать для захисту і забезпечення безпеки електричних мереж та електрообладнання від струму блискавки, прямого або індукованого. Так чи інакше, але рослина дротом, вона застосовується до тих же фізичним законам, і кількість енергії, що може викликати його пошкодження може бути достатньо. Звичайно, рослина заземленим провідником.

 

 

Щоб представити докази того, що кола на полях утворюються при грозових розрядах, необхідно контролювати багато явищ і ефекти, що супроводжують розряд блискавки і слідувати. Але дуже ймовірно, що найбільша кількість доказів, представлених ще зовсім несвідомо, дослідники таємницю цього явища самостійно. Це, звичайно, необхідне для їх красиво спасибі, хоча все ще йде вперед в тому напрямку, який можна назвати безвихіддю - "не той шлях, друзі" (theatresand)

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Є тривіальні істини і глибокою істини. Протилежністю тривіальної істини це просто не відповідає дійсності. На противагу глибокої істини знову справедливо.  N.Bohr
Доторкніться до вчених, і ви торкатися до дитини. R.Bradbury
Кожен раз, коли хтось виконує фактичне дурість, це дуже ušlechtilýh причин.     O.Wilde
z