Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-електромагнетизму . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
 Електромагнетизм
(Кола на полях - початковий опис)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

У світі науки і досліджень, ви ніколи не повинні ставити проти ходу більш 10 12 : 1  E.Rutherford
Неможливе просто слова, що містяться в словнику дурнів.     N.Bonaparte
Справжня радість є радість роботи, від смаку для створення нових речей.   A.de Saint-Exupery

Кола на полях , круги на полях коротким описом

PagPh
Вплив електромагнітних сил формувати шаблони полів кукурудзи

 

 

Електромагнетизм

Відповідно до теорії, що розряд може залишити структуру стебел і направлено орієнтований, в основному ушкодження тканин можуть бути пояснені часто пучки стебел стоїть в центрі форми. Хоча вони, принаймні сильно пошкоджений, але ушкодження не настільки інтенсивним спрямованим орієнтації за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки hodinovývh. Їх напрямок початкового ушкодження направлено набагато більше в центр кола, настільки більше, щоб підтримати себе (чум) і навколишні стебла, що беруть участь у "ефекту доміно" всього лише "орбіті". Незважаючи на те, що система центрального розшарування тіпі з соломи дуже помітно зміцнюється.(створювати графічне представлення нових повноважень)

 

 

Сторінка в стадії будівництва

Деякі часткову інформацію можна знайти, наприклад, у той час як на деяких сторінках резюме. Один з найбільших цих пір є особливо сторінці Кола на полях - пояснення . Інший відносно докладну інформацію можна знайти за посиланнями зі сторінки текстів . Існують в основному посилання на деякі опубліковані тексти. Крім того, деякі раніше не публікувалися, може бути визначена як показу, демонстрації. Інший набір несортовані текст тут . Тексти, звичайно, постійно збільшується.

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту. Може тому поводяться так само, як стрілка компаса, так це величезна електромагнітні сили розрядів на мить змушує відхилятися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, в залежності від взаємного співвідношення, полярності та фази струму зміщення. Тимчасові механічні зміни і стрес також може призвести до невидимої, але направлено орієнтовані механічних пошкоджень. Такі мікроскопічні направлено орієнтовані збиток може поступової акреції пошкоджених тканин пізно призвести до поступового направлено орієнтовані нахилу всі верстви в одному напрямку (за годинниковою або проти годинникової стрілки). Магнітного поля середня спалах розряду в якийсь момент по крайней мере, в десять тисяч разів сильніше, ніж магнітне поле Землі. Інша частина може робити величезні електростатичні сили, які роблять листя і стебла рослини поводяться як листя і стебла електроскопа. Діаметр кола приблизно характеризуються від електромагнітних сил розряду блискавки. Крім того, однак, структури посівних площ відбувається принаймні кілька днів, іноді до декількох тижнів після грозових розрядів. Це тому, що уражені тканини рослини послаблюють дуже повільно, в зв'язку з величезною інерцією і, отже, дуже повільно відбуваються змін в рослинах ( EPP , хронологія ). Тому що іноді на місцевості може відбуватися дуже складні перешкоди і резонанси, іноді може створити дуже складний візерунок. Одного грозового розряду випромінює енергію до якої електровоз поїздки кілька тисяч кілометрів. Середній (!) Розряду. (Спрощене пояснення)

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Кращі вчені відкриті, щоб випробувати і почати, як в романах - ідея, що все можливо.  R.Bradbury
Fun, як страхування життя. Чим старше ви стаєте, тим дорожче. K.Hubbard
Коли доля виявили, що дурні вона перетворюється в розумний, облягаючи їх щастя. M.de Montaigne
z