Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-різні зерна . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - різні
Примітки, посилання на пам'ятки, важливої ​​інформації з будь-якого місця в Інтернеті і в інших місцях
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

Деякі будуть стверджувати про алхімію, він служить тільки для отримання срібла і золота. Для мене це не мета, це все про пошук того, що сила і вплив прихована в аптеці. Paracelsus
Анархія тільки невеличкі проблиски надії. M.Jagger
Отримаєте факти, потім ви можете спотворювати їх як вам завгодно. M.Twain

Кола на полях , круги на полях коротким описом

PagPh

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Ви будете поміщені в різні інформації, отриманої в основному з інтернету, які ще не мають своїх сторінках. Водосховище будь-якої інформації.

 

Серед іншого там будуть сконцентровані в спеціальному розділі деякі помилки , які ще не були зафіксовані дослідниками моделі (ймовірно, будуть переміщені в підсторінку самостійно). Крім того, деякі цікаві події минулого, які включають в себе випадкові і об'єктивні спостереження.

 

 

Деякі об'єктивного спостереження, викликані обставинами

(Або випадкові обставини до деякої міри об'єктивується)

 

КРУГИ НА ПОЛЯХ НАЙБЛИЖЧИМ заміській резиденції прем'єр-міністра Великобританії

Девід Пол (30 червня 1991 року)

БЕЗПЕКА скандал вибухнув в ніч після того, як з'явилися великі кола на полях, на землях сільськогосподарського призначення в заміську резиденцію прем'єр-міністра. Кола з'являються тільки в декількох сотнях метрів від Chequers, де Джон Мейджор проводить вихідні. "Якщо вони зробили їх шахраї дивно, що вони були спіймані силами безпеки охорони прем'єр-міністра", говорить Олена Godsall-Bottriell, що коло з'явилися напередодні. "Навіть якщо б це було роботою інопланетян, я все ще не можу зрозуміти, як це можливо, що ніхто не помітив, що відбувається", додає пані Godsall-Bottriell, позаштатний автор з довколишніх Книги Terrick. Thames Valley поліції вчора ввечері заявив, що коло на садибу поблизу Wendover нічого не знає. Здається неймовірно зв'язку прес-секретар Даунінг-стріт: ". Ми знаємо про колах на полях в Chequers, але не представляє ніякої загрози безпеки діяльності не люди, це цілком природне явище, яке, ймовірно, пов'язано з погодою ".

 

Мало хто у зв'язку з колами на полях коли-небудь висловлювали більш точно, ніж Джон Мейджор підлеглих і суб'єктів Її Величності. Він правий, прем'єр-міністром! (Так, прем'єр-міністр!) Так, це суто природне і природне явище пов'язане виключно і тільки ще й з погодою, навіть більш конкретно тільки з одним зі своїх крайніх проявах. Це просто шкода, що предмети і слуги Її Величності вже закінчили початкове розвиток, здається, дуже плідні ідеї. (Але чи справді це так? Порожні деяких інших своїх судженнях, і інші висновки у таємниці звіти і архіви? 007? Вони можуть дуже добре підозрюю, Хто є реальним автором, але тільки розкривати її комусь, а також фермерів)

 

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

У 1995 році він виявив п'ять пелюсток зірки

заміський будинок, де живе композитор Ендрю Ллойд Уеббер у Kingsclere. В цілому будівля постійно охоронявся 24-годинна служба безпеки. Завдяки охорони великих ділянок, оснащених датчиками і мікрофонами, дослідницька група намагалася вивчити піктограми арештований через кілька хвилин після їх прибуття. Але ніхто не був узятий в полон під час виробництва. Веббер був у той час у відпустці і його співробітники служби безпеки подзвонив, щоб сказати йому, що сталося. Він сам був тоді переконаний, що всі кола на полях є містифікацій, тому що він хотів знати, як шахраї проникли всередину. Коли йому сказали, що місце не фальсифікатор міг проникнути, був дуже здивований.

(Мал. 9.4 цікаву закономірність в зерні, яка була під великим враженням від Andrew Lloyd Webber ).

 

Спійманий звіт про Кола відкриття культур в міну-пастку Літак поле Солсбері

 

( http://davidpratt.info/cropcirc1.htm його там, це, мабуть, ще цілий перекладається)

Влітку 1991 року, Теренс Meaden і команда японських вчених контрольованій області електронних пристроїв, включаючи радар, магнітометри, відео, нічного бачення, датчиків руху. Під прикриттям туману з'явилися невеликі гантелі, але жоден з сканерів не зареєстровані будь-яких вторгнень.

 

Офіцер розташований на рівнині Солсбері полігоні в один удар в колах на полях в активних мінних полів.

 

Додати Кола на полях в аеропорту - поля обгороджені, і прибульці, ні дослідники не мають до нього доступу. Розряд блискавки попадає на будь-якому обгородженому місці (якщо тільки хтось може поставити кукурудзяному полі в клітку Фарадея), і, крім того, ймовірно, буде поміщений на дереві до сьогоднішнього дня його підписання. Буде поміщений в прогнози (прогнози).

 

Крім того, цілком імовірно, що є більше випадків, в яких він з'явився Кола на полях в місці, яке було абсолютно непроникним охороняли воєнні, поліцейські, приватні або інші захисних служби, але факт залишався в таємниці від důdvodů опубліковані.

 

Сторона, супровід, бути об'єктивним доказів, що підтверджують теорію впливу грозових розрядів на сайті Кола на полях: зникли (зруйнований), а потім переміг деревами, зоною, вільною від пнів і, нарешті, орав

18 квітня 1998, Weyhill, графство Гемпшир, 51,215244, -1,556524

 

щось про тих паразитарних (вторинні, супроводжуючі, автоматична) індукцією

----- Кінець розділу: Деякі objektvní спостереження ...

 

Блог Libor Чермак

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...obilnych-lanech.html

пише з приводу відсутності освітлення в засобах масової інформації, що стосуються Кола на полях. ». Хотілося б заповнити цю прогалину, наприклад, той факт, що, як і в минулому році і в позаминулому році, я хотів би передати об'єктивне висвітлення європейських і світових полях зернових би бути неупередженим в тому, що вони не хочуть нав'язати читачам будь-якого з можливих гіпотез їх походження, чи є вони іноземцями, коло органів, вітер переконання, планета Земля, зернові духів або секретних військових проектів і т.д. "

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...dominuje-repka.html

Зверніть увагу: Л. Чермак блозі можна знайти ряд посад для вирішення досить об'єктивно опис і оцінку моделей в зерні, особливо в Англії, але і в нашій (Чехія) і в інших країнах світу. У багатьох місцях схильні до автора кіл на полях особисто відвідав так що його внесок може служити цінним сховищем інформації. Додаткові внески присвячені відомі діячі білого коня і люди в інших місцях пояснює походження і використання назви ліній Лей і ще більше фокусується на питання про кельтів і доісторичних поселень і інших доісторичних мегалітичних споруд. Дуже корисно для розуміння історії та контексті описаних місцях, може бути рекомендовано.

 

Єдиний недолік вищезгаданого блогу можна побачити, що переважна більшість посилань на cropcircleconnector.com (на більш ранніх, ніж в минулому сезоні) більше не працює, тому що він був перенесений на платний сайт. Інформація з блогу, але є інфекційними і без них. (Ні - досі - посилання на cropcircleconnector на 2011)

 

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...dominuje-repka.html

"Ти дивно вигнуті зразки з піктограм на всі Каннінгс показати, що вона працювала будь-який інший влади, ніж плати і рядки Гіпотеза кола осіб, які беруть -. Так от фальшивомонетники не вдається Це доводить тільки спеціальні технології, які ще невідомі нам .. Таким чином, той, хто не вірить в потойбічні фігури походження кукурудзи, ще є шанс знайти деякі землі гіпотези? "

(ÚúúúÚÚÚÚůůůůůŮŮŮŮŮ, тобто, тут ми повідомляємо, один з яких, до відома. JL)

 

 

 

Незалежне розгляд помилки існуючих обстежень:

----- Безпомилковий про помилку: можливо, ніколи не були виконані механічних випробувань міцності на вигин від поломки, стебла форм і в інших місцях ( nepolehlé - стебла лежать на землі / нерегулярно сплощені , що лежить на землі - стебла лежав на землі тільки з перервами). ..

Не було рослин взагалі невідомі і незрозумілі сили. Стебла нахилився до землі, тому що вона була ослаблена. Це може бути дуже чітко про переконати перевірки міцності на розтяг і вигин polehlých чиї стебла лежав на землі стебла від форми і стояв. Зусилля, необхідне для зсуву походить від вертикального положення на кут за соломинку всередині фігури набагато нижче, ніж в інших місцях. Чи не стебла тільки на краю фігури, і до декількох метрів у бік стаціонарного зерна будуть показані кілька ослаблення проти stéblům, що вона не залежить від електрики.

 

Величезна помилка, що граничить з невіглаством і дилетантизм був легко очевидний факт, що він ніколи не відвідував або іншим чином не зацікавлені в районах, де кукурудза сплощені , лежачого на підлозі досить часто, нерегулярно, або характеристик рослин і стебел кукурудзи і їх частин (вузлів J), які знаходяться там. Це один з найгірших прикладів дилетантизм і ненаукові роботи ніколи не виставлялися по всьому світу. Подібна діяльність не є можливим навіть натяку називається дослідження, не кажучи вже про наукове, а призначаються примітивів собі задоволення від своєї роботи називають. Ті, хто намагався або буде намагатися організувати аналогічно будь розвідки в закономірності в зерні, повинна належати тільки одній етикетці: примітиви. Ось деякі з найбільших примітивів, дилетантів і переможених у всьому світі всіх часів.

 

----- 18697 Інший незабутній помилки , що різні самозвані záhadologové під час своїх досліджень зібрали понад záhadologickou ганебне купі гною: Вони припускають, що рослини лише відносно короткий час (хвилини) працював якоїсь таємничої сили, яка, хоча і може мати щось спільне з електромагнітним випромінюванням (НВЧ?). Така влада має діяти хвилин, або в кращому випадку кілька десятків хвилин, і протягом наступних кількох хвилин, або в кращому випадку кілька десятків хвилин, щоб привести житло , вигин леза на землю. Цілком можливо, об'єктивно довести, що будь-яка енергія, яка буде мати ніяких заводів працює від декількох хвилин до декількох десятків хвилин так сильно пов'язане з ослабленням тканин після декількох десятків хвилин, вони були подачі , згинаючи стеблини на землі, буде набагато вище, ніж енергія, необхідна для їх тотальну смерть. Záhadologové також вважають, що завод може працювати якась невідома сила необхідні окультні - психологічного характеру, такі як левітація, телекінез, в результаті чого всі плями спостерігалися електромагнітні, фізичні та інші зміни в грунті і рослинах. Крім того, будь-який інший на місці важко пояснити спостережувані явища. Термодинамічні, механічні та інші природні і фізичні закони, але буде мати аналогічні наслідки, так що навіть після впливу будь-якого окультного - Відьма - левітація сили рослини в міру необхідності обов'язково повинні бути повністю мертвий. Тому що ми живемо на землі, і місцеві закони фізики повинні підлягати будь-якій операційній тут і відьом, магів, таємничі і незбагненні явища, Баба Яга і старі чоловічі Morozkové, дошки оголошень.

 

----- Lewengood Meaden і були тріщини явище, хоча досить близько себе, але й несправного міркування виявилися в дуже важко повністю перевіряються або непроверяемимі міркувань. Вони отримали по таким кілометрів, або більше світлових років від можливих рішень. Їхні міркування послідовно з'єднує електромагнетизму. Майже кожен, а також найбільші тимчасове явище електромагнітної природно розряду блискавки. І дуже швидко стали замислюватися про таємниці, один з мікрохвильові печі (L), другий (M) до важких вихори повітря, електрифікованих на тертя. Разом вони єдині у вірі "щось електромагнітних незрозуміло", що виникнення цього явища в різних місцях з'єднань. Те, що зв'язок явище може бути дуже інтенсивним, дуже зрозуміло електромагнітне явище - розряд блискавки, але до цих пір вони не отримали в своїй роботі. Це можна пояснити ряд об'єктивно спостерігати та спостережуваних та вимірних аномалії розташування Кола на полях. Не багато, але майже всі без винятку. Включаючи все дуже суб'єктивно і дуже важко піддаються перевірці почуттів місць, де відвідувачі картина відбулося.

 

 

----- Http :/ / www.cez-okno.net/clanok/kruhy-v-obili/kruhy-v-obili-a-barbara-lamb

БЛ: Я думаю, що кола на полях, безумовно, твір деяких неземної розум, те, що в інших місцях. У всякому разі, те, що ми не знаємо, чи є круги на полях створені інопланетянами у фізичній формі, або інших осіб, таких, як вихідцями з інших вимірів реальності. Але я точно знаю, що ці художники, автори, вони дуже розумні, творчі і мають великі знання геометрії, пропорції і математики і здатні створити форму, так чудово і точним у всіх деталях. Хоча ніхто ніколи не бачив будь-яка істота з іншої планети для створення кіл на полях, але все вказує на те вони приходять з інших країн. Ми також знаємо, що є моделі "штучних", які створені людиною, але більшість з нас не в змозі визнати їх від «істинного».

 

 

----- "Злови ваших колах фальшивомонетників урожай"

http://www.ufo.cz/obili/0210b.htm

Щось подібне до цього ніколи б дійсно не було нікого, щоб спробувати, тому що, якщо він під час подібна спроба дійсно вдалося "зловити" реальний автор круги на полях, відповідно, зустрітися з ним (йому руку), я б ніколи не повернувся з полів, і якщо він не був знайдений, і взяв його від "ногами" (але тільки в тому випадку, якщо його тіло перебуває в одній, твердий шматок). Враховуючи те, що відбувається під час удару блискавки (у разі так званого "Return Stroke»). Якби це було дійсно страждають від цього, а не тільки деякі з подій, що передують або супроводжують його ступінчастого лідера, позитивний стример - всі вони не обов'язково перетворюватися в Return Stroke, Зворотного ходу при розряді має місце лише одна або декілька - в середньому від 3 до 5, деякі з них можуть мати кілька паралельних зброї, у той час як позитивні стримери, незв'язані може відбуватися до декількох десятків незавершених ступінчастою лідери і багато десятки і сотні. У разі прямого попадання RS є цілісність будь-який предмет дуже серйозно підірвана, і це не виключено, що будь-який об'єкт, який може бути до втручання RS описано, як живий організм, було дуже рівномірно розподілене на площі в кілька гектарів після розпаду частині, що не перевищує розмір у кілька сантиметрів . У той же час або незадовго до розпаду (фракція тисячних часток секунди), буде досить істотною частиною оригінальної живий організм (десять відсотків ваги) перетворюється в газ. Місця для RS явищ, які супроводжують, попередній і наступний, ступінчастого лідера, позитивний Streamer, постійний потік - не передати навіть 1% від загальної енергії розряду, але все ж, будь-який з них може вбити стадо корів.

 

Переважна більшість тварин, у тому числі людей, убитих блискавкою, ймовірно, не через втручання RS вбили, тому що вони в момент удару давно померлих або, по крайней мере до приголомшливих явищ, які передують йому.

 

Хоча це здається дуже малоймовірним, деякі тварини захистити себе від смерті розряд блискавки, тому що через явище попереднього RS оглушає, так лежав на землі. Деякі з них будуть вбивати навіть так, в той час як вони можуть впасти з висоти. Деякі з них можуть бути вбиті навіть тоді, в зв'язку з тим, що MS йде занадто близько до них. Тим не менш, будь-яка тварина, що лежить на землі прямо не втручається RS це тільки з тієї простої причини, що вплив буде використовувати набагато кращий провідник. Струми в декілька тисяч ампер дійсно потрібно "краще блискавка". Будь й багато мірної тварин, заражені безпосередньо і точно RS, відразу вибухає. Як і деякі в кілька тонн дерева, які були порушені "безпосередньо всередині багато". (foto) Усі дерева, які від блискавки "всього лише" ущелина, поломки або розриву, по суті, тільки RS "облизав", відбулася поряд з ними.

 

----- Одна з найбільших помилок кіл дослідників урожай, щоб допомогти принести вам досліджувати кола на полях уфологія, астрологія, záhadology, faktaXology, психотроніки, психічний, Biotronik, езотеричні, окультисти, маги, чаклуни й різні інші подібні pavědce. Вона хотіла паразитів в цих місцях починається автоматично, масштабування, як таргани або оси на пиво.

 

Навіщо шукати обстеження на місці представник класичної та основні наукові дослідження, ботаніки, фермери, фізиків, хіміків (toxicologists!! Особливо), біохіміків, біологів, геологів, спелеологів, управління водними ресурсами, метеорологи, гідрогеології, археологів, фотографів, що спеціалізуються на покадрової фотографія? Просто тому, що вони «нез'ясовні» явища пояснити раз і назавжди, з них найбільший страх, і повинні після žížalkách.

 

----- Будь-які претензії "200, 300, 500% подовженні вузлів не представляється можливим в природних умовах" (розширення вузлів не може відбуватися в природних умовах) є фолом брехня. нещасний Кола на полях дослідники повинні були носити тільки випадково показують, що якщо Явище Кола на полях було, в реальному житті не буде полем відвідав. Звичайно, це також ніколи не бував в будь-якому місці з поля зазвичай не polehlým з лопатями нахилився до землі зерна. Вони були точно такі ж зміни вузлів, в тому числі ті, які гордо й претензійно називається "вигнаний вузли", "вибухнула вузли» або «вигнання порожнини". Щоб переконатися, що вони повністю у всіх випадках, абсолютно всі без винятку, це абсолютно нормально і природно для будь-якої зміни подав , лежачого на землі зерна. Всі їх роботи і раніше здійснюється таким чином, що вони взяли зразки і фотографувати вузли моделі з polehlým , стебла нахилився до землі, і проб зерна з довколишніх районів, де кукурудза плоский , лежав на землі. Але те, що не ніколи, протягом багатьох десятиліть Ніколи знову повинен підкреслити, НІКОЛИ, не далеко від їх правильної форми навчався в місцях, де є RDF (Випадковим чином Збитий формування, неправильної сплощеної , нахилився до землі, освіту) та зразки не будуть прийняті там.

 

Але якщо після всіх проти всіх очікувань, іноді візиту в будь-якому місці, як це зробити, аналогічно пошкоджені культур там, напевно, здивовані, виявивши, широко відкритим ротом. Але вони не зробили нічого, але щоб всі подібні випадки оголошений як виняток, який підтверджує правило. Заявлено лише, що вони є енергією, яка ніде в світі не робить нічого більше, ніж виробляється закономірності, з незрозумілих причин, швидше, "бич приступив нерегулярно і побіг в районі».

 

На даний момент, будь то záhadologům сказав раз і назавжди: всі вони так хвалені "надприродне", "чужий" енергією бути запропоновано право на них в 2012 (те, що запропонував стародавніх майя?) Десь в межах від 0,5 до 1,5 мільйона квадратних кілометрів пошкоджених , ослаблених і подав , лежачого на землі зерна в світі. Це приблизно в мільйон разів вище, кількість і розмір випадків, ніж у закономірності. Він покаже точно такий же ознаки ушкоджень, які знаходяться в регулярних моделей. Відвідування таких місць достатньо нижче їхньої гідності, і вони роблять щось на зразок цього, звичайно, не буде зменшуватися. Не беріть в голову, але він когось зробити це за них, щоб зберегти їх від своїх брудних морд záhadologické раз і назавжди зупинити і гною вирили в ній.

 

Знайшов би, що вузли і рослини проявляють в таких місцях, точно так само зміни, в тому числі їх багато adorovaných "вигнаний порожнини", "вибухнула вузли", які все в рівній мірі, якщо не приписують інопланетне походження, принаймні причину свого роду "духовний - pretersenzual - extrasenzual - астрологічні "поле духовності, паранормальне, астрології або будь-який інший подібний паршивий науки сміття. Буде знайдено, що на сайті є всі прекрасно захопили їх змінений зростання - розширена і вигнутих вузлів, включаючи всі їх передбачувані зміни, нібито викликані тиску газу, але насправді це абсолютно природний приріст зміни, викликані тиском однолітків зростаючих тканин. Деякі досі зелених частинах рослин може призвести до тиску інших, вже мертві і сухий, або просто вмираю і сушки (це абсолютно природний наслідок процесів росту і дозрівання однорічних рослин). Це може потім бути в змозі прийти до висновку: те, що якби це було можливо, що все і регулярно сплощені , лежачого на землі зерно моделей, нерегулярне і абсолютно плоскі , лежачого на землі ніде в кукурудзяне поле, має точно такий ж причина? Він правий, президент! Затримка дозрівання в polehlých чиї стебла лежав на землі рослин відбувається абсолютно у всіх без винятку місцях з нерегулярними polehlým , стебла нахилився до землі зерна.

 

Майже всі без винятку круги дослідників рослинництва є паразитом на те, що кукурудзяне поле і хліб MEBO скибочка хліба дуже велику відстань, і переважна більшість населення в цілому ніколи не бачив поля зернових, крім з вікна поїзда або автомобіля. На їхній захист ми покажемо, що, але вони представили докази ясно показує, що незнання широкій громадськості завдяки паразитують власного невігластва, через погану широкої громадськості розділений на кілька полів відвідувань, на якому відбулися деякі закономірності в зерні. Див місця, де кукурудза сплощені , лежачого на підлозі просто повністю неправильним, він все одно буде набагато нижче їх рівня, і це абсолютно марно в кінці кінців, коли була зовсім іншою і нічого подібного там бути не може. На жаль! На всіх місцях нерегулярно polehlým з лопатями нахилився до землі зерно буде знайти багато марок, які вони приписували зовсім без винятку "таємничий ефект невідомим подіям енергії", які зроблять його poblinkali. Таємничі явища і невідомих сил, що діють як в швидко забули, логічні і вимірний ефект eistujících сил, і навіть високої енергії є правильним. Примітка: Виключенням є яскравим прикладом розвідники Кола на полях з Італії, який, імовірно, вперше помітив, що регулярні та нерегулярні сплощені , лежачого на землі зерно має дуже багато спільного, і в багатьох місцях на цьому сайті, вони неодноразово дякував за це (фото).

 

Хоча майже всі сліпуче дослідників і шанувальників таємниці на сьогоднішній день під час обстеження Crop Circles вів себе як неймовірно тупий скоти, а не після них, навіть після того, як коло-мейкера ніхто не вимагає полів піти туди і зробити щось точно виміряти, коли тільки там дійсно є справжня, справжня картина в зерні. Більш конкретно, коли структура стебла повинні бути записані. Будь коло-мейкера або záhadolog, які будуть безпосередньо порушені найбільш енергійної частини грозового розряду,Return StrokeМало того, що він помер на місці відразу, але в той же час і той момент ударного імпульсу голови Return Strokeрозрядів блискавки вибухнули. (pic)

 

----- Спостерігачі (особливо самозваних «експертів» з питання про Crop Circles) повністю в шоці від того, що сама природа могла створити щось неймовірно симетричним і складним. Спостерігачі сильно занижені матері-природи, як кожна клітина якого організму в мільйон мільйонів разів більше складним, ніж навіть sebesložitější фігурою в зерні, але все ще дуже симетричні структури, на додаток до виконання різних функцій.

 

Marvel хтось, що природа може створювати красиві кристали та їх збірки, різні кристалічні інших? Тисячі різних інших цілком природно формування фрактальних утворень, дельта річки в море, гілки дерев, судинної системи рослин і тварин, структура грозових розрядів, кореневі системи рослин, планетних систем, galaxie, молекул, макромолекул, і мільйони і мільярди інших прикладів, не перераховані тут ? Природа без проблем всі описані структури, створені для мільйонів і мільярдів років. Ми і буде продовжувати все людство такими присосками, що вона буде постійно намагатися це здатність точно і чітко в цьому конкретному випадку взяти? Всі інші навички, які вона допускає мільйони і мільярди інших випадках формування регулярних і фрактальних структур, в тому числі його власного тіла. Навіть людське тіло є дуже регулярну структуру, працюють тисячі і тисячі абсолютно природним здібностям природній формі фрактальної структур. Всі ці можливості милостиво дозволити природі, і кілька мільярдів більше до цього, і тільки в цьому одному випадку, ми будемо намагатися приписувати всі іноземці справу, невідомо енергій і теорії змови?

 

Одна з найбільших промахів самозваних "дослідники" Кола на полях полягає в тому, що дата фрактали вважати початок 20 століття, коли obleveny їх першовідкривача, або навіть до 70 Влітку, коли перший комп'ютерного моделювання. У самому справі, було десь від першого моменту Великого вибуху, і навіть дуже ймовірно, ніколи не було, або філософське або фізичної точки зору.

 

Шановний (назад) Таємниця любителі дають найбільші шанси якоїсь таємничої влади, коли nezáhadné Я люблю мікрохвильові печі. Але, перш за все, воліють деякі таємничі ще не відкриті форми енергії. Якщо він все ще (не дай Бог для них) були деякі "нормальні", повністю nezáhadnou форми енергії, повинні, на їхню думку, теж є якийсь особливий, таємничий і надприродними властивостями. Це було тільки за рахунок їх виконання найпоширеніших форм енергії були сформовані спеціальні і так незрозуміло правильної форми. Навіть якщо це було просто абсолютно звичайний електричний розряд, на їхню думку, це повинно було б бути принаймні "невідомих або раніше незареєстрованних типу електричного розряду». Вона може хто-небудь уявити собі щось подібне "невідомий тип електричного розряду"? Мабуть, тільки фанатичні прихильники таємниць і загадок. Всі можливі існуючі електричні розряди через фізиків, природні і фізичні закони, чудово описані і охарактеризовані. Де людство повинно щось, це теж цілком безпечної експлуатації (двигуни внутрішнього згоряння, літотрипсія). У випадках, які повністю непридатні для людства, таких, як розряд блискавки, то принаймні дуже добре описані і охарактеризовані. Як стало звичайною нормою, але всі описані областях техніки, науки і досліджень нерозривно цілком в одному з суб-дисциплін фундаментальних і прикладних досліджень. Всі ці види діяльності, яким шанувальники і любителі таємниць бояться як чуми. У них було все, починаючи від улюбленого хід тільки в їх колах досить нестійка і складної павутиною і визнання помилки. Всі вони підготовлені під дією іноземців, психічна енергія, психічна ЗМІ, тематичні дослідження і десятки подібних pavědeckých претензій або теорії змови, і змити їхній знову і знову, як прядка.

 

Це буде величезним розчаруванням для них, що це явище для них так нез'ясовно, такі як кола на полях, може викликати щось настільки огидно звичайних, таких, як розряд блискавки. Просто вивчити кілька фахових виданнях (Умань, Раков, www.ufl.edu ) всім вдалося переконати, що "звичайні" блискавки розряд йде про дійсно екстраординарне. Величезна енергія, працює дуже регулярно і відповідно до дуже суворими правилами і законами фізики. Чи може це можливо, час, щоб пояснити навіть самим собі, що за фізичне явище, яке може рухатися електровоза на відстані багатьох тисяч кілометрів з поїздом, там дійсно немає нічого особливого, щоб змінити напрямок росту зерна (в основному пошкодження), або "забити кілок у землю". Любителям таємниць займе багато років, перш ніж вони в змозі впоратися аналогічним примітивне пояснення, що хтось так огидно чином "потоптану пиріг бруду". Завдяки недавньому розряди блискавки можуть бути пояснені повністю всі без винятку «аномалії» спостерігається в області круги на полях. Висихання грунту під випадковим чином, змінити компас відхилення, вихід з ладу електронних приладів. Якщо грозовий розряд струму і напруги, що подається на постійній основі, він може влада багатомільярдні токамаках операційної, або мільйони прискорювачів CERN одночасно.

 

Малий соска: Ще раз, і, звичайно, не останній: Ufologům, záhadologům своїх лояльних змовників і аналогічних видів паразитів, що питання про Круги на полях завжди просто паразит, необхідно все питання Круги на полях абсолютно без пощади, як швидко і можливі терміни видалити, відключити десь, блокувати і викинути ключ. Воно з них і так báboviček в той час як їх nerozšlapaných, залишається ще достатньо. (Як довго?)

 

Одна з найбільших помилок , що не всі дослідники Кола на полях вчинені абсолютно, без винятку, є той факт, що сайт отримує одне відвідування або польоту літака, робить знімки, і все це робиться для них. Їх основна і найважливіша обов'язок, але має бути регулярним відвідинам кожного такого сайту в кілька днів на самих інтервалами до збору врожаю. Вони документа є цілком природним природним явищем, яке відбувається в той час (див. хронологію), а також розвивається з плином часу. Задовго до polehnutím , згинаючи стебел на землю, і після нього до наступного врожаю і після. Спочатку плоскі , соломи лежав на землі кілька відсотків від площі поверхні поля часто множиться на прибуття. Дуже легко міг би виявили, що в постраждалих районах поступово poléhá , соломи лежала на поверхні грунту все більше і більше зерна, і що вони опитаних, "абсолютно незрозумілі надприродне» явище має багато спільного з регулярною polehlým , стебла нахилився до землі зерна . Те, що ініціатором регулярних та нерегулярних абсолютно житло , згинаючи стебел на землю є тільки один. Найкраще було б рекомендувати дослідники кіл на полях, щоб відвідати і так описані в інтервалі декількох днів поле досить часто, нерегулярно polehlým , стебла нахилився до землі зерна. Щоб перевірити, що ситуація розвивається так само, як в районі, так і всередині правильної форми. Вивчення полів з ​​нерегулярним polehlým , стебла нахилився до землі зерно, але, ймовірно, буде щось зовсім під їх рівень. Було б краще, щоб їх сюди замість того, щоб мріяти мрії про інопланетян і їх літальні апарати, таємнича енергія і грибкових захворювань, комах, які знищують це так швидко, що не вистачає навіть соломинки випуску (див.).

 

---- Те, що це можливо, наприклад, за допомогою мікрохвильового випромінювання, для досягнення аналогічних ефектів в тканинах рослин (Ніколи Не тестувався неодноразово і дуже погано документовані), можна порівняти наступний тип рахунку: Моя собака має чотири ноги. Кішки чотири ноги. Моя собака кішка. (JPP,). Твердження, що дії мікрохвиль може призвести до пошкодження тканин, звичайно, ви можете довіряти, але стверджують, що вплив мікрохвиль відбувається ОНОВЛЕННЯ вузлів (наприклад, ячмінь) можна без будь-якої перевірки спроби описати як підробка. Позов має таке ж значення, як якщо б після виявлення останків вареного м'яса з періодом 6000 років тому стверджував, що аборигени газові плити, електричні плити та мікрохвильові печі, тому що сьогодні він не зробив інакше ...

--- Помилки Новий розділ (може бути, в кінці кінців переїхав до користувальницької сторінки) -----

 

 

 

Омани. Ще одна важлива група теорій, які вже не можуть бути

описано тільки як помилки безперечні маячня і неправда цільових містифікації та дезінформації, що межують теорій змови нецензурну неуцтво лежав аудиторії. Ті, у кого ці сайти, звичайно, намагаються уникати як можна більше, але іноді це дійсно не так. Читачі можуть зробити хоча б приблизне уявлення про те, záhadologickým навоза іноді бути серйозним дослідником ритися.

 

Hesemann М. : Повідомлення від простори, ETNA, Прага, 1993, стор 64:

(Космічний зв'язок: урожай формувань і контактів по всьому світу ET)

Зерна діяли хвилі частотою електромагнітного у нижній зоні частину gigahertzového. Вони повідомляють може порушувати *) електронів в атомах грунту і рослин на більш високий енергетичний рівень. Розрахунок рівнів енергії, то створюється саме ті аномалії, які проявляються в колах на полях.

(Існує ряд доказів цього твердження досліджень? Примітка. JL)

 

Різні омани побудована довкола Crop Circle геометрії - не треба прикладів або держави, введіть пароль у пошукових системах. Точно такі ж графіки і результати можуть бути отримані, будуть піддані подібні дослідження будь-яка молекула, атом, кристал. Листя дерева структури (зерна), і інші, і інші.

 

Щось це не тільки маревних, те, що вони є відвертої брехні:

з веб-сайту UFO klub Záblesk

... Зразки були відправлені для вивчення того, рослини не викликають мікрохвильового випромінювання.

... підтвердив, що так.

де вони були відправлені, коли, ким? , Який досліджував, як, завдяки тому, що він прийшов до аналогічного висловом? методологія дослідження? як визначається частотою випромінювання?

хто ідіот може підписати щось подібне? (Якщо такі заяви взагалі існує)

ідіот, який не може цілком аналогічні звинувачення недоведеними опубліковані в будь-якому місці?

--- Конец помилок, які можуть бути переміщені в іншому місці --------------

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Творці знають, що досконалість не досягається, коли їсти нічого додати, а коли немає нічого, щоб видалити A.de Saint-Exupery
Ви ніколи не повинні здаватися. Переможець ніколи не здається, і тих, хто передчасно здаватися, ніколи не виграє. Ted Turner
На все в природі є щось чудове. Аристотель
z