Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-фермерів . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Фермери
Деякі поради для всіх фермерів, як в майбутньому мати справу з колами на полях, які будуть розташовуватися
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Краще ячменю, солоду, пива, пивоварний завод, пивоварна.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Якщо є щось, що ви дійсно можете відмінно посадові особи і душі ненавидіти, то вони рідкісні моменти, коли вони змушені в силу обставин працює для публіки. Kin Hubbard
Нескінченні лише Всесвіт і людська дурість. По-перше, я не так впевнений. A.Einstein Світ знаходиться у ваших руках. Використовуйте його. Phil Collins

Кола на полях виникають з моменту, коли людство існує

PagPh
Хоча в колишні часи, звичайно, не так багато, як сьогодні. У світі немає навіть полів, ні людей, ні зерна. У якийсь незначною мірою, це може відбутися в будь-який час, як повідомляє вказують давні часи.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

Краще ячмінь, віскі, пиво, солод, пиво, пивоваріння.

 

Хороші новини для фермерів.

Не тільки для них, але і для мерів, співробітників поліції і будь-які зацікавлені особи.

 

Найцікавіші новини для фермерів та інших фахівців заводу:

 

Вилами і косами можна заховати в сараї, знятий в шафах, ящиках заряд. Невдача ніколи не необхідність для вас, щоб вигнати будь-якого з полів форми виробник - коло органів. Єдина причина, мабуть, простий факт, а саме, що ніколи не існувало (коло осіб, які беруть).

 

Той, хто дійсно створив зразки, ви ніколи не зловлять, а зовсім навпаки. Найкраще, щоб приховати його і раніше. Це були саме блискавки з грозами, які можуть мати місце кілька тижнів до того, як з'явилися моделі.

 

Краще ячмінь, солод, пиво, пиво, віскі, пиво.

 

В Насправді, ніхто ніколи (не існуючий) ніколи не ступить на ваших полях, так що там щось робиться. Якщо ви дійсно на полях будь-якої форми з'являються, не тільки ті, регулярні, в якому буде вказано, що "хтось" дійсно зробив кращий рада, щоб поспішати до церкви і молитися голосно, що жоден з вас буде в точності той же самий час, коли дійсно, що "хтось" зразок виробництва. Справжня причина фігури на ваших полях, насправді під час грози. Це може бути грім серед ясного неба. Ні вітру або дощу. Обидва зазначених причин поверхні подав , лежачого на землі зерно бере участь у створенні незначно. Якби не було причин, грозові розряди, було б в полях по всьому світу сплощені , лежачого на землі майже нічого. Тільки град можуть викликати подібні ефекти, а набагато гірше - зерно після них, тому що абсолютно зруйнований, і повинні бути безпосередньо списані. Зерно сплощені , лежачого на землі після того, як розряд блискавки, але все ще дуже часто відновитися настільки, що він може бути зібраний. Оцінка (якщо бути більш точним) по всьому світу причиною граду лише близько 1/1000 Після відсотків зерна в порівнянні з районами, які сплощені , лежачого на підлозі в результаті попадання блискавки.

 

Один з найцікавіших і найбільш дивним фактом є те, що житло , згинаючи стебел на землю там майже ніколи не буває відразу після грози і розряди блискавок, які způsbil все, але не до багатьох днів. Іноді тижнями, або навіть довше, ніж два місяці.

 

foto blesk, krávy

 

Краще пивоварінні, ячмінь, солод, віскі, пиво, пиво.

 

Якщо хто-небудь в будь-якій області (кажуть, що деякі дурні коло-мейкера) дійсно зустрілися саме в той час, коли формуються форми, з тими, хто там дійсно створені, треба б зателефонувати людині в чорному (автомобіль) з ним допомоги, а також здійснюється з поля свого pozůstaky, перш ніж він починає сміттярів. Якщо є блискавка зустрілася з будь-яким великим тваринам, необхідно подзвонити в наданні заводу. (foto)

 

Дуг і Дейв? А деякі, як вони «місіонерів»? Ну, як найкращим чином визначити ... Г-н Allzheimer дійсно поганий порадник, і, хоча його можна пити разом з паном ...

 

Немає зерна, в яких утворюються форми, не потрібно збирати передчасно. Всього непотрібної роботи. Все зерно в регулярних патернів сплощені , стебла нахилився до землі, з тих же причин як і будь-який інший плоскою , що лежить на землі зерна більше ніде в світі. Тільки через величезний шанс, щоб те, що відбувається тільки в одному випадку мільйони, була правильної форми.

 

Ця причина була великим механічним і електромагнітним, гака резонансів електростатики і перешкод між болтами, рослини і поверхню землі. Проста модель робить коло в гранульований матеріал по короткій серії з декількох еквівалентних іскрових розрядів можна побачити тут . Тільки дуже наближеного рішення, але в змозі пояснити, що механічні сили будь-якої вертикальної поширюється розряду в колах (він детонаторні і хвилі тиску). Те ж відноситься і до електромагнітних хвиль. Але у ваших полях там не стало механічне ушкодження (в основному), набагато більш реально електричних пошкоджень - електроліз, тепла, пари та газів, тиску, все зробив класичний електричної індукції в рослинах, спочатку тільки зміни мікроскопіка, абсолютно невидимі для очей, навіть Якщо рослини сильно пошкоджені або загинули.

 

Така кукурудза спроби знову підняти (через вузли - вузли), і в більшості випадків, принаймні частково успішними. Дозріває так само, як оточуючі неушкоджені зерна, тільки трохи пізніше.

 

Також можливо, що в посуху пошкодження рослин стали Буде фітопатологічного вторинних ушкоджень - комах, вірусів, бактерій, цвілі, грибків. Продовжуйте, піклуватися, то немає необхідності використовувати велику кількість хімічних речовин, сильно пошкоджені ділянки сільськогосподарських культур, або не врожай, орати під. (Ви знаєте, це, суха інформація розміщені об'єкта в спеціалізованій літературі багато разів)

 

Це стало культур подав `повинно бути (пошкоджені, ослаблені), як і будь-який інший подав `повинно бути (пошкоджені, ослаблені) культури в світі, але тільки завдяки дуже аномальних умовах, коли від мільйонів, стала симетричною фігурою.

 

Це урожай буде задовольняє залишитися після декількох днів, і в більшості випадків буде робити (корисно для прибирання). Буде стиглий як і будь-який інший подав `повинно бути (пошкоджені, ослаблені) культури, тільки через кілька днів. Сильно пошкоджені або культурні рослини (якщо такі є), щоб не збирати, орати під.

 

Наступний рік - кращий урожай.

 

Незалежно від того, більше часу тепер, тим менше інтересу ніхто в ці цифри. Особливо після попередження . Може бути, абсолютне не новий інтерес після цього.

 

Може бути, краще для вас, сьогодні відвідувачі будуть страшні ніякі відвідання будь Кола на полях в будь-якому місці.

 

Вони будуть лайно-боюся, що в будь-який час у майбутньому.

 

Велике спасибі за ваш інтерес.

 

Ваш чоловік в B & W , нині працюючих у deufoizer, desaucerizer і dealienizer, теж.

 

Джеймс блондинка

Також фахівець в Alien-Криси ліквідації.

 

 

Погляд у минуле

Кола на полях навіть не в ранній давнину майже в тій мірі, спостерігається, оглянули і сфотографували. У більш ранні століття не відбувалося майже стільки ж rogallistů і власників літаків, як сьогодні. Крім того, власники камер. У середині 19 століття бігав протягом декількох Дагер перших власників пристрої, контролюючі технологію, і ви, безумовно, зацікавлені в багато інших речей, ніж круги на полях. Але якщо після всіх були записані, з відносно високою ймовірністю були помічені у вигляді картин і є записи, деякі зображення на стародавніх цивілізацій. Саме цей факт досі не виявлені. Записи древніх цивілізацій novověkým дослідники відкрили все більше і більше. Навіть деякі з ключових образів стародавніх культур можна витягнути з форми зерна, такі як символ Інь - Ян, Інь - Ян, або деякі картини древніх майя. В ті часи, звичайно, були розглянуті на діло Боже, і до них були правильно лікувати. Як великий парадокс може бути, що це не є неможливим, що деякі древні цивілізації можуть навіть прийти до усвідомлення того, що моделі в зерні виникає після грозових розрядів. (наступний текст замінюється залежністю цивілізації, у облігація люди-I) , але тоді не потрібно цей факт не подальшого вивчення і розвитку, так само як і його більш докладно, тому що, як розряд блискавки, тому він створив форму, розглядатися і як діло Боже. Їх доступ до них може бути в обох випадках дуже схожі, і не потрібні ніякі складні або запис про те, що один може виникнути в зв'язку з іншим, або тому, що автор був для них в обох випадках один і той же - бог Зевс Громовержець коштів та їх еквівалентів, а також аналогічні міркування я очікував від тих, хто буде їх зображеннями в майбутньому мати справу. Тому дуже ймовірно, що більшість розвинених стародавніх цивілізаціях, щоб будь-яке зображення, яке може бути досить точно відтворити закономірності, виявлених в зернах, у поєднанні з високим представленням богів або бога. Якщо ви розумієте моделей утворена грозових розрядів чи ні. Коли дві структури вважається робота Бога, це майже один. Можна навіть сказати, що це було набагато краще, ніж сучасне суспільство, навіть якщо їх взаємозв'язку nedovtípili. Існує ще набагато більш простим припущенням спалаху - Бог, круги на полях - Богу, ніж спалах сьогоднішньої виводять працю людство - природа, круги на полях - інопланетяни. Або те, що вони врешті-решт проводити тільки блискавки інопланетяни? Це повинно було б бути přeptat майстрів і викладачів Ракова Umana, UF ( www.ufl.edu ), але дві з них буде щось подібне, що дійсно важко погодитися. У будь-яке видання, яке ці два "гуру" світу розрядів блискавок науки писав, йде не про будь mmimozemšťanech не згадується, ні того, що б з біса потрібне, навіть якщо писати про таких розрядів на Венеру і Юпітер.

 

Як круги на полях підхід сьогодні?

Не надміру. Ні polointeligentní не виробляється, божевільних і старечого коло органів, ні polointeligentní, божевільних і старечого прибульців або зелений mužíčci. Для їх існування не треба злитися на кого, ні для переслідування чи покарання. Зерно в будь-якому закономірності зерна плоскі , лежачого на землі в той же причин, які викликають пошкодження і житло , вигин стебел кукурудзи на землю в будь-якій точці світу. Будь-яка людина з будь-яким малюнком у зерно відповідає, навіть якщо неустойка ніяких ознак регулярності, і який відповідає будь-яким polehlým , стебла нахилився до землі зерно в будь-якій точці світу, я можу тільки привітати вас, це було не зовсім в тому місці, точно коли прокласти спостережувана картина насправді відбувається (було записано, що піддаються). Це не має значення, чи є це закономірність, чи абсолютно випадкове нагромадження нерегулярні подана , лежачого на землі зерна.

 

Якщо, незважаючи на все це, хтось досі сперечаються, що моделі в зерні він виробляє не потрібно, щоб він не спростовують. Немає вибору, окрім як просто побажати йому удачі ніколи не зустрічався з людиною, яка виробляє зерно форми не на жарт. Напевно, краще поставити цю людину в конституції, яку багато по всьому світу, і де вони знаходяться на зберіганні і приховуванні аналогічні структури належним чином обладнані.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Соціалізм являє собою філософію відмови, віросповідання невігластво, віра в заздрість, і його найбільшою перевагою є спільне страждання. W.Churchill
Дурість часто захищають людей від розуму. O.W.Holmes
Може бути, я п'яний, міс, але вранці тверезим, поки ви ще так само, як потворно.   W.Churchill
z