Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-типу-заводів . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Типу , пошкодження, ослаблення
Всі пласкі , лежачого на землі своїх кукурудзи ослаблений - зів'ялі, пошкоджені багатьох днів
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Краще пиво, ячмінь, пива, солоду, пива.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Природа приховує свої секрети як можна краще. Heraclitus
Кожна революційна ідея викликає реакції: 1. Це абсолютно неможливо і нездійсненно. 2. Це навіть можливо, але це не марно. 3. З першого разу я стверджував, що це чудова ідея. A.C.Clarke
Дурниця це сила сама по собі.

Плоскі кукурудзи в будь-якій області кукурудза ослаблена

PagPh
Найбільш важливі ідеї, що містяться на наступні тексти: Дослідники (самопроголошених експертів) кола на полях ніколи не зробив щось в дослідженнях називають "порожніми", і не пішов дивитися на вузлах рослини, які абсолютно нормально, неправильної сплощеної , лежачого на підлозі , поза всякими закономірностей, які часто називають круги на полях. Tj. з місць, де, на їхню думку, не були «загадкові» енергії.

Краще пиво, пиво, віскі, солод, ячмінь, пивовари.

 

Типу , пошкодження, ослаблення зерна. Основні принципи.

 

Кола на полях як і будь-які інші закономірності не містять нічого іншого, ніж просто регулярно, як правило, плоскі , лежачи на підлозі (ослаблених, пошкоджених) зерна, такі як ніде в світі. Будь-яке твердження, що вузли не повинні в природних умовах не міг зігнути або розширити таким чином, що іноді зустрічається в формах, непристойні брехня. Вибачення дослідників показано, що в їхньому випадку це брехня повністю neuvědomnělou шок, подив і невігластва, а також повна відсутність освіти і знань.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Краще ячменю, пиво, пиво, пиво, віскі.

 

     Всі попередні дослідження в цій області проводяться в будь-якій точці світу, були зроблені з професійних ботанічної - сільськогосподарсько повністю любитель diletantským шлях, і доказів того, що саме ці «експерти» представлена ​​широкій громадськості, що межують приховуванні доказів. Не може мати їх, на жаль зла, тому що дійсно майже ідеально в усіх випадках була абсолютна сільськогосподарських дилетантів і любителів. Хоча іноді екранований різні професійні назви, професійні звання і виконуються науково-дослідної діяльності (див.) імена та професійних лабораторій, щоб допомогти їм в їх дослідженні, яке вони зуміли відмінно широкої громадськості, а заплутався. Зі статистичної точки зору, всі дослідження, початі їм ще абсолютно непереконливі, так що тому практично нічого не коштує. Для порівняння, загальна кількість стебел зернових на рік, на полях по всьому світу Polehňa , нахилився стебла до землі, можна виразити числом 10 15 . Переважна більшість точно таким же чином - без порушення стебла, і рівно з тих же причин, що і в закономірності - число днів після пошкодження електрикою.

 

     Дослідники кіл на полях щороку, сотні фотографій, більше тисячі poškozných стебла форми. (10 12 разів менше, мільйон мільйонів разів менше). Всі закономірності, для управління стріляє, а також деякі недоторканими за його межами. Ні натяку, ні за що, навіть у найпотаємніші куточки розуму думати про те пошкоджених лопатей також можуть бути знайдені в досить нерівномірно сплощені , що лежать на землі, кукурудза, і, звичайно, буде думати про щось сфотографуватися. Це дослідження, як кажуть, були зроблені навмисно суб'єктивної чином, термінологія невдалою. Дуже схожі дослідження часто називають, навіть професійне співтовариство, яке було zprasen.

 

     Стебла, які були пошкоджені, і вони виглядають так само, як і в будь-якому закономірність, в усьому світі налічується приблизно один мільйон на рік. Треба сказати, що у випадку описаного дослідження záhadologové дійсно ступнув у лайні, і те, що порожньо, ніхто з них навіть не чув у своєму житті, і, можливо, натяк, якщо це так, то просто зіпсували. Наприклад, в медицині перевірити ефект плацебо, але він використовується і в інших місцях у фізиці - коригування нуля, настройка вимірювальних приладів. Завжди в першу чергу необхідно вивчити, що сталося і яка ситуація на контрольних точках, де předpokádané явищ не відбулося. Для контрольній точці, отже, абсолютно необхідно враховувати не тільки місце, де зерно плоскі , а не лежав на землі, але й місце, де зерно уплощенная на землі лежав абсолютно нерегулярно. Але через нерегулярної сплощені , лежачого на землі кукурудза не викликає асоціацій таємничої і чужої, цілком лежить поза всякого інтересу дослідників кіл на полях. У самому справі, але інтерес до них має бути найперше місце.

 

 

     Рослинництво Ніхто не Кола дослідники хочуть виконувати свої зауваження по відповідною кількістю стебел. Нехай 10 10 -10 12 , який буде мати сотні тисяч квадратних кілометрів подав , лежачого на землі зерна. Де найбільша помилка в його спостереженнях протягом останнього десятиліття, та як її усунути в наступного року (2012) і ін, також покажуть у наступному.

 

     Одна з найбільших помилок, які люди роблять абсолютно все , насправді цілком і повністю все , ще раз, і, нарешті, абсолютно всі дослідники кіл на полях, а також будь-які інші регулярні форми зерна винним, це сумний факт, що не роблять так звані «нульові налаштування" ( більш точно сліпий експеримент , сліпий експеримент). Ні Вважається, піти подивитися, як це виглядає на зерно, де плоскі , стебла нахилився до землі, абсолютно неправильна, абсолютно не в формі, таким чином, очевидно, не викликаючи їх так багато adorovaných, vyzdvihovaných, абсолютно незрозуміло таємничих сил. Що, якщо він виявив, що це дещо здивувало.

 

     Дуже грубі помилки, яка була, ймовірно, найгіршим з усіх, насправді досить регулярно дослідники скоєних стебел і рослин вивчали тільки в двох місцях. У моделі, де кукурудза плоский , лежав на підлозі, і за її межами, де плоскі , лежачого на підлозі немає. В своїй безмежній простоті насправді вважав, що, вивчаючи й порівнюючи nepolehlého (neležícího на землі), зерна з'ясувати дещо в якості еталону, очистіть. В своїй безмежній простоті не зовсім забули, що подальше порівняльне дослідження необхідно повністю беззастережно, де зерно плоский , лежав на підлозі абсолютно нерегулярно. Кожен лічильник повинен бути встановлений на 0% і 100%, то це можна виміряти. Переважна більшість сучасних пристроїв встановлюється на заводі таким чином, щоб виконати ці два завдання в нормальних умовах практично не потрібна. Зерна на полі, але не застосовуються там, тому що з дослідників, хто коли-небудь перейшов в колах в кукурудзяних ще ніхто не знав, де 0 і 100%, навпаки фермерів.

 

     В якості одного з найбільш переконливих доказів того сумного факту, що дослідники Кола на полях в моєму житті ніколи не було в полі зерна в інших місцях, ніж поява шаблони Висилка порожнини (див. - Google ). Вони, не були викликані тим, що кола на полях про них дослідники повідомили - ні тиску, ні газу. Це абсолютно природний приріст зміни, які відбуваються в процесі росту, дозрівання і поступове висихання частини рослин. Це призводить до формування змін, які ще не повністю висушені і затверділа, poloměké, і піддаються зростаючому тиску оточуючих тканин. У будь-якому випадку, без газу.

 

Примітка: тиск зростаючих тканин величезний і легко збуджують кладки, випаленої цегли, бетону, так що він може легко порушити і змінити інших м'яких тканинах рослин в їх околиці. Що дослідники називають Кола на полях Висилка порожнини (опуклі, задув добре), спочатку повністю невидимим, мікроскопічні порушення тканин. Це збільшення великих і проходить в безпосередній близькості від яких відбувається подальше некроз тканин. Що це може бути викликано цілком природною дозрівання і росту рослин. Я майже сухі частини рослини, як і раніше виконує одну зі своїх найважливіших функцій - провідні сітки.

(doplnit vlastními snímky)

 

Краще солод, пиво, віскі, пиво, пивоварні заводи, ячмінь.

 

     На початку будь-якого збитку первісно було вельми невимірний збиток мікроскопа, неозброєним оком абсолютно непомітно. Клітини безпосередньо вбиті електричним струмом і продуктами електролізу, без механічних пошкоджень. Більшість механічних пошкоджень, мабуть в результаті зміни тиску газу є лише зростання. Переконливі докази можуть бути створені в будь-якій школі біо - лабораторія заводу або клумби, не викликаючи жодних «загадкових» і nezáhadné енергії.

 

Якби він мав деякі дослідники моделей випадково отримали, щоб помістити його протягом декількох хвилин, щонайбільше протягом двох годин після форм, ні одна на всіх, насправді абсолютно нічого, останній зовсім немає взагалі такого збитку не буде з'являтися там. Є тільки три можливості:

     1) виявив картину, що складається з подана , лежачого на землі стебла кукурудзи більшість (за оцінками, понад 90%) мають тільки стебла вигнутий, але не зламався, на висоті 5 см над землею, і всі вони є повної довжини точності дорівнюють, без жодного натяку на зігнутих або розширені вузли. Це, однак, починають з'являтися (вигнутих вузлів), майже відразу ж, навіть у перші кілька годин після того, як житло , згинаючи стебел на землю.

(zde bude následovat několik vysvětlujících time - lapse fotografií).

Інша частина стебла, здебільшого, на краю форми, все, що нижче 10%, стебла зламаний, але в іншому точно такі ж по всій довжині все прямо, без зігнутих або розширені вузли, без зміни форми. Будь-яка зміна форми, в основному вузли, але і під час росту різному скручені і ушкоджені частини рослини у формі, щоб створити наступний годин, днів і тижнів.

 

     2) Випадок (я 3) стосується в основному ячмінь, але частково спостерігається і в інших зернових, таких як пшениця, жито, тритикале та овес. У деяких випадках це просто попередником, перед-будинок, як був зображений виявили картину, найбільш небудь стебла лягти на землю, тільки сильно нахилена в бік (декілька градусів). Це забезпечить структуру рослин в умовах фотографічних значні зміни в структурі сітки. Було б дуже важко виміряти, але це дуже добре видно здалеку (приклади збільшені мережі - навряд чи наблюдаеми, а відстань). Вони також можуть створювати групи рослин, які покладаються один на одного, приблизно в сусідніх

 

     3) може запобігти один випадок і 2 Рослини можуть ще не відхилився від вертикального зростання, але помітно знітився прапор лист, або взагалі самий верхній аркуш (praporcový ще не створено), а деякі нижче або значно уклоняющаяся вухом не впливає растений. (Зміна напрямку вуха відносяться майже виключно ячмінь). Знову ж таки, це дуже помітна зміна в відстані, схожі на ті, які вже описаних змін у характері растрового зображення.

 

Примітка: обертання цілком опік нерозривно практично для всіх звичайних наливу зерна, крім вівса що має латів. Пшениця, ячмінь, жито, тритикале - протягом останніх стадіях дозрівання, їх вуха будуть поступово перетворюються з оригінального ідеально прямий положенні 0 градусів до 180 градусів, кінцевий стан, у якому шипи звернувся безпосередньо до землі. Ячмінь, однак, дуже чутливі до будь-яких змін в умовах, які для нього є істотним чинником стресу, і вращение вуха може відчуватися набагато раніше, наприклад, перебуваючи в областях, які були пошкоджені в результаті ураження електричним струмом. Враховуючи структуру та дизайн вуха (борода), такі зміни дуже помітні на околиці nezasaženému. Для пшениці, жита, тритикале шип починає повертати в заключній стадії дозрівання, коли вони майже повністю розроблена зерна і рослини, в основному сухо. Він уже давно втратив значну частину зелених і дозрівання просто продовжував пролити вологості (ярові після початку липня). Ячмінний колос обертання може відбутися відразу ж після викиду (навесні приблизно сортів в середині травня), коли рослини ще зовсім зелені боби і молочних продуктів в першій стадії зрілості. Якщо він в основному тільки в місцях, які потрапили електроенергії грозових розрядів. Для пшениці, жита, тритикале удар електричним струмом від удару блискавки розряд відбувається повільне дозрівання (přesazovacího еквівалентну дію), і тому обертання сплеск відбувається пізніше, скоріше навпаки.

*****

     Дійсно, якщо будь культури дослідника колах тільки один раз в житті відвідав поля в місцях, де кукурудза, як правило, нерівномірно сплощені , що лежать на землі, без будь-яких ознак регулярності, що те, що вони говорять, так благородно порожнини висилка буде знайдено там же. Було б виявили, що навіть в такому місці, де, за його словами, відсутність «таємничі, надприродні" сили, є точно такі ж зміни в рості і вигин вузлів, і вигнання порожнини (підірвано вузлів) відбуваються не слабшає.

 

     Примітка: не виключено, що деякі дослідники згаданих місцях (зазвичай з неправильною polehlým , стебла нахилився до землі кукурудза) і відвідав, і той факт, що існує рівно деформованих вузлів і заводів просто професійні і громадські приховувати. За те, як це можна також використовувати термін "лайно гіршому калібру", а її народ може тільки дуже низькі моральні якості.

 

     Дослідники кіл на полях будуть нагороджені одній точці цього добра порада. Вони можуть навіть не турбуватися зйомки стебел, їх різні деформації і вигнутих вузлів. Такі образи з'являються щороку в інтернеті кілька десятків, максимум сотень. Фахівців і широкої громадськості, видається дещо заплутаною. Вони можуть бути абсолютно впевнений, що всі інші поля по всьому світу, де кукурудза плоский , лежав на підлозі абсолютно нерегулярно, вони виглядають так само, як соломинки. Є "всього лише" трохи більше. 10 оцінками, 15 рік. Було б сфотографувати. Професор Ернест Резерфорд говорив, що в науку, ніколи не повинні ставити проти ставкою, яка перевищує 10 12 на 1

 

     Можна навіть виконувати холостий хід з активним втручанням експериментатора, деякі рослини ретельно згинати майже до землі, заряд, нехай вони ростуть на деякий час в зміненому положенні, і спостерігати, як вони поводяться у своїх вузлах. У цьому випадку є абсолютна впевненість, що рослини не було ніяких інших додаткових додаткові сили, і що з ними відбувається не викликано зовсім іншу дію geotropismu і fototropismu. Відсутній, і немає ніякої таємничої енергії або газ, що виділяється електролізу або теплових процесів. Тим не менше, дослідники кіл врожаю може бути абсолютно впевнений, що те, що вони говорять, що підірвано вузлів або вигнаний порожнини через деякий час зовсім невіддільні на (деякі) описав стеблах з'являються.

 

     Все , насправді все , і знову, і останній дійсно кожен чоловік у світі має можливість зробити точно такий же зігнутої фото і розширені вузли, просто встановити на будь-яке з полів на відстані, в середньому, не більше декількох сотнях метрів від його резиденції. Протягом вегетаційного сезону, є, звичайно, деякі плоскі , лежачого на землі зерна відбувається, і навіть якщо ні, то вони можуть взяти свої мобільні телефони Digifoto або наслідки fototropismu geotropismu на рослини і механічним нахилом від вертикально поруч з треку після трактора. Так чи інакше, але на кожен квадратний кілометр поля зернових у середньому по крайнього заходу кілька сотень квадратних метрів регулярно подана , лежачого на землі для можливого зерна. Це просто прогулянки на природі.

 

У помірній зоні, яка включає в Чехії та сусідньої Європі, складає в середньому 2-3 розрядів блискавок на квадратний кілометр в рік. 2-3 милі значить розрядів для скидання електромагнітним зареєстровані. У кожній з них може бути тільки першимReturn Strokeміститься ряд етапів (3-5, а також 15) R, яка може потрапити в приблизно тому ж просторі. Іноді в абсолютно тому ж місці, але в деяких випадках, від десятків до сотень метрів один від одного. Кожен з перерахованих MS може містити безліч, аж до десятків паралельних зброї, яка в деяких випадках може виявитися навіть далі, ніж в декількох сотнях метрів один від одного. Описані факти означають, що один квадратний кілометр поля може втручатися в перебіг року, в середньому, іноді дві руки розряду блискавки і нічого більше, але і до декількох сотень.

 

     Дослідники зерна фігур в самих рішучих виразах немає іншого вибору, окрім як рекомендувати, що в наступному сезоні (2012) дуже ретельно і відвідав місця, де досить часто, абсолютно нерегулярно сплощені , зерно лежить на землі (або зробити це принаймні один раз, в перший раз), і намагався сфотографувати рослин і їх фізіологічні зміни в таке місце, і спробувати зрозуміти, що відбувається навколо там. Маленька підказка: точно так само, як і місця, де вони були знайдені і правильної форми. Просто там не відбулося дуже випадковим і унікальним вираження і резонансних перешкод, ні дуже випадкові ефекти, які викликають, щонайменше колі самотнім.

 

     Примітка: рекомендації від попереднього пункту та попередніх пунктах скарга не є Кола на полях дослідники і фотографи з Італії, який виявив щось багато років тому. Одна посилання хвали і подяки, наприклад, тут: www.cropfiles.it .

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Деякі люди думають, що Земля страждає від лихоманки. Вчені намагаються переконати нас у тому, що навіть Марс має свою власну потепління. Це призвело деяких людей, не обов'язково вчені вважають, що Марс і Юпітер, який nesignovali Кіотський договір мешкають структур, які бродять по своїм міжпланетним SUV-пластинок між кільцями Сатурна. Fred Thompson
z