Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-гумору . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях - Гумор
Має бути весело, навіть якщо це не було для хліба і булочок були в алмазах
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Іноді ви можете обдурити всіх людей. Деякі люди постійно. Але це не можливо зробити дурня постійно від усього людства. A.Lincoln
Дурість навмисного культивування невігластва. W.Gaddis
Досить розвинена технологія навряд чи можна відрізнити від чудес. A.C.Clarke

Кола на полях , круги на полях Гумор Ельби Kotlinky

PagPh

 

 

Введення

Тут буде щось тут, щоб розважати

 

а також Круги на полях ... (Або зерна; сайту - деякі неназвані село)

 

                               

 

 

Секундна стрілка

 

                   

 

 

 

Для цікавих осіб тут визначити, де насправді все дослідження причин житло , пошкодження, ослаблення зерна та наслідки грозових розрядів (зареєстрована і виміряна) відбулася в областях

                   

 

 

Деякі зображення на дорогах

 

                   

 

 

Крупним планом

 

                   

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Початковий текст

 

Рудольф християнські , оглядач

У порядку курсивом

Із серії автора колонки на Чеське радіо 3 - Влтава

 

Художники з космосу

Чому це, що інопланетяни хотіли б зробити на нашій планеті темні і таємничі кола на полях? Форма Також на території нашої країни. Щороку народжується в середньому близько двадцяти таких моделей. Крім того Мухи слов'янських Епічна мірний так що навіть менше Epopej просторі.

Очевидно, що ці хлопці художньо налаштованих людей. Globe для них здається екзотикою, яка була для Гогена Таїті. Деякі з фігур на зерно показує послідовний підхід творців. Інші - прості - може виходити від дітей. Зокрема, слухачі чужі народних художніх шкіл. Поки не відомо з якої планети до нас ці художники прибувають. Це може бути де завгодно, де кукурудза росте. В іншому випадку, іноземці були стурбовані за свої творіння достатньо будинок соломою, і не пішов до всесвіту літальних апаратів County. На додаток до зерно для них очевидно рідкісних і трави. І ріпаку: навіть тоді, створений в Rájec-Jestřebí коло, ретельно фіксувалися внутрішні kruhology.

Те, що ці цифри приходять з іноземців, про що свідчить їх великих розмірів. В результаті зовнішній вигляд може бути оцінений тільки зверху. Хоча автори завершили свою роботу, сидіти склавши руки в літаючі тарілки, з видом його створення відповідної висоти. Як я чув скарги, що людина під впливом помилки, чи вірю я в авторстві іноземців, хоча жодна з фігур не забезпечує свій підпис. Але що, якщо це не звичайне для них?

Кола на полях є в даний час пише так само, як жадібно, як і в минулому використовували, щоб бути на перших сторінках газет, описуючи "žňového постійних зусиль" - ". Ні зерна даремно" в дусі колишнього гасло Ці пароль, а потім популярним продуктивності привів до питання про доцільність збору зерна та ячменю.

Наприкінці вісімдесятих років минулого століття закінчилася в засобах масової інформації знову докладні обов'язкові щорічні звіти подаються різко і майже войовничим, як "битву за зерно» на чолі kombajnérskou "жесть кавалерії". Урожай знову став якими вони були протягом століть. Таким чином, щорічні частина сільськогосподарського року. Іноді успішно, іноді менше, так як це природно в природі.

Але з кінця бою задуманий žňového новини були ризики, які виникають в іншу крайність. Те, що дозрівання врожаю зерна і засоби масової інформації не з'явилося член. Що робити, якщо через навести інопланетяни? Через круги на полях піклуватися про нього так, щоб принаймні, таким чином, ми отримали верхи на сільськогосподарську тему в звітах. Можливо, цей мотив керуються деякі землян. Я маю на увазі тих, хто тут і там публічно визнати, що кола на полях їх створив. У них навіть є свій спеціального призначення - коло органів.

Для його хитрощі зазвичай використовуються дошки і мотузки. Покладених на них і астрономів на зерно поле поблизу обсерваторії в Úpice. Зрештою, дуже розважає, коли урочисто прибув уфологів. Але це нічого не значить. Хто ж зацікавлений в мистецтві, вона знає, що на додаток до оригінальної картини, є підробок! Часто дуже успішною, як про це, ви можете побачити в книзі Arnauově мистецтва фальшивомонетників.

Дійсно, навіть лікар Грігара, відомий астрофізик, наукових скептик і приємною людиною, не виключають, що початок кожного року круги на полях objevovaných може бути не тільки робота людських рук. У теледебатах, він визнав, що це може бути результатом вихор, званий Мевлевіханесі. Вже зараз г-Грігара цінне. Ми не можемо побажати їй авторство визнав себе для інопланетян. Це було б з його боку несерйозно, якщо не літаючі тарілки бачили в телескоп, як я одного разу сказав в дружній бесіді. Навіть я ніколи не бачив літаючу тарілку, але я ніби як ідея, що є десь іноземців, що виявляють інтерес до мистецтва. Деякі з їх творінь зернових настільки унікальні, і магічний, який також високо оцінив мага жита. Може бути, король ячменю. Він упевнений, що квіти pšenka уяву.

Квіти і багато ufologům, включаючи російську. Коли в безпосередній близькості від місцевого міста Тольятті почалося відкриття круги на полях, він був одним з імпульсів до створення спеціальних шкіл для вивчення так званих паранормальних явищ. Тетяна Маркова, російський представник уфологів заявив, що одним із завдань школи в Тольятті є підготовка студентів для зустрічі з інопланетянами.

Можливо, такі знання можуть бути корисні для фермерів з творінь ufonských не на всіх порушених. Накладення зерна не підходить для збору врожаю. Що Незвал чужорідні художники приходять наземних kruhologové. З нетерпінням бігав по полю з пристроєм і вивчити соломинки, які просто зігнуті або зламані.

Підготовка до зустрічі з інопланетянами має раціональне зерно. Тепер пора уточнити, чи будуть вони потрібні візи для перетину наших кордонів. Якщо, проте, виходять? Там також питання про те, чи не розчарований тим, що мирської професійної критики мистецтва не вирішує - за дуже рідкісними винятками - оцінка та аналіз їх творіння зернових. Але не кинути в рушник, особливо не в vykrouženého. Деякі з молодих критиків може зловити шанс і спеціалізується в цій області. Нагородою будуть запрошені на стажування десь у Всесвіті.

Якщо Ви впевнені, що винуватцем химерні візерунки дійсно могла б люди всесвіту, це не означає, що я хотів би нав'язати цю точку зору. Безумовно не так люто, як він змусив молодого Голландська поліція коло-мейкера, коли він був спійманий робить круги в пшениці. Він зрозумів, що він загрожує покарання за пошкоджені посіви. Так почалася охоче і пристрасно переконати поліцейського патруля, що він невинний, і що на тій підставі, що кожна людина у світі знає, що робити кола на полях інопланетяни!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Наука надає докази, але без впевненості. Креаціоністи пропонують упевненістю, але без будь-яких доказів.  C.E.Montague
Факти для вчених, що повітря для птахів. Без них вони не можуть літати.  Linus Pauling
Проблема полягає не в існуванні надлишків дурні, але що блискавка спрямована в іншому місці, ніж слід.  M.Twain
z