Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-аномалія . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Аномалії в колах зерна
практично будь-які "аномалії" поруч із цифрами пояснюється просто недавньої грозового розряду
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Якщо ви nevybojuješ футбол, ти помер для мене Homolka.

Ця помилка відбувається в нашій максимальної інститут ... три рази в десять років.

Той, хто nenakrad, воно має бути зрозуміле як вони виграли нічого.

Це всього лише збіг?

«Аномалії» в колах не зовсім непояснені

PagPh
Кола на полях були створені чисто природних сил, нерозривно супроводжують різні «нез'ясовні» Аномалії

Деякі аномалії в структурі зерна (короткий вступ)

Ось лише короткий вступ і деякі практичні приклади, подробиці тут

Грозового розряду дуже простий, природний, і неймовірно логічно пояснити причини ряду електростатичних, електромагнітних та інших аномалій, які за своєю природою відбуваються в межах і в безпосередній близькості від будь-якого права, (справжніх), природні сили зробили круги на полях, "Поле піктограма" (PP ).

Якщо у вас є тих, limeys абревіатуру CC , ми будемо прокладати абревіатура PP .

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Примітка:

це місце слугує лише загальний огляд деяких з найбільш важливих аномалій nalézaných поруч круги на полях. Все питання більш докладно в наступній сторінці, АНОМАЛІЯ (докладно), частини головного меню і суб спливаючих підменю аномалії, де питання розроблені більш детально. Докладний перелік основних аномалії, деякі з яких будуть розглянуті більш детально, як є в кінці цієї сторінки тут . Це ще тільки попередня версія, ймовірно, коли-небудь в майбутньому буде уніфікувати сторінки.

 

Абсолютно все описано як важко зрозуміти і навіть майже повністю "нез'ясовні" явища можуть бути легко пояснені і зрозумілі лише як луна чогось в цьому місці якийсь час назад сталося - величезні, гігантські електростатичним - електромагнітна - електро імпульсів (LEMP так званий - Блискавка електромагнітної імпульсної), який на час позичив різних матеріалів на поверхні і під землею різні «нез'ясовні» властивості - різниця температур (і в результаті масивного перепади тиску - всілякі звуки), статичної електрики, магнетизму. У підвалі може бути пов'язано з тимчасовим зберіганням, і багато десятків кілограмів  з Власта N ebezpečných J EDU ZNJ .

 

Безпека перш за все , Люсі. Ми настійно рекомендуємо, щоб бути в таких місцях будь netahati морських свинок, особливо, коли значна частина їх на місці відчувають симптоми цілком і повністю узгоджується з вживанням наркотиків, такі як яйця. Вже більш ніж 20 років. Хто знає, якщо деякі з них не шукати такі місця і насолодитися неодноразово . Див попередження

 

 

 

Порушення електронних і мікроелектронних пристроїв

або що-небудь в цьому роді. Для передачі чи запису інформації завжди використовувати ... електричний заряд , іноді одночасно електромагнетизму. Те ж відноситься і навіть у набагато більшому ступені на знімній пам'яті (SD, xD, SDHC і т.д.) всі ці пристрої, які можуть бути статичною електрикою не тільки повністю зруйновані або серйозно пошкоджені (особисті спостереження), але "тільки" очищений ( Знову ж особисті спостереження), і, на щастя, на деякий час нездатною дії (більш особисті спостереження).

 

Вищі кількість статичної електрики всередині фігури дійсно колах дослідників культур були виміряні , використовуючи відповідне обладнання (електростатичний заряд метра). Це залишки електростатичного заряду, який був на місці безпосередньо перед і під час розряду блискавки сталося в його настільки, що він знаходиться поза будь-якого звичайного людського уяви, і навіть невелика частина його була ще велика кількість енергії, з якої вимірні залишків похований занадто глибоко під землею швидше за все, збережеться протягом тривалого часу.

 

До речі, тільки одна дуже посередні блискавка несе набагато більше енергії, ніж було б необхідно знищити все людство, якби вони були пов'язані один з одним sérioparalelně. Але спочатку можна було б пов'язати з ... (І 2, який буде виплачувати податки)

 

Блискавка Hunter
Self спостереження: одне відвідування і стріляти в двох місцях подана , лежачого на землі кукурудзи (в перший день після того, як житло , згинаючи стебла до землі, через 10 днів після шторму і грозових розрядів, які готелів , нахилившись до землі викликало стебла) значна частина 16Gb карти видаляються і знищено - воно не може відформатувати на повну потужність, трохи менше 1 Гб. Камера "вижили". Поля, відмічені знаками питання -? ? ? ? ? - Зображення, які були видалені і не може бути відновлений, розташований в пошкоджених частинах карти. Будь-який з наступних відключення день, коли зйомки (відвідати ті ж місця, нові карти пам'яті), повідомлення "порожні карти" після перезавантаження функція відновлюється, зображення зберігаються. Вимкніть і геть! З апаратом здійснюється в провідній упаковці та фотографії.

 

 

Геомагнітні аномалії, незвичайна поведінка компаса:

- Наприклад, ефект називається LIRM (Lightning Індуковані Remanent магнетизм), можна знайти на англійській Вікіпедії . Чехія: Блискавка індукованих залишкового магнетизму. Це обумовлено величезним електромагнітним полем, що відбуваються в процесі розряду в безпосередній близькості, які мають місце протягом поточного середньому в 30000 ампер, але це також може бути більше 500 000A. Може бути дуже значно довгий час, щоб намагнітити будь-якій точці речовини, присутнього намагніченості здатні - у випадку особливо всюдисущий масив Fe, Fe2O3 . FeO, і в дуже багатьох випадках може бути невидимою, але нижче поверхні (в мороз без глибини, звичайно, завжди в глибоких оранці) цього водопровідних труб. Крутизна переднього фронту імпульсу струму становить від 5000 до 30000 ампер на мікро вдруге поспіль імпульсів навіть у більш ніж 200 000A/μs! Звичайно, було б можливо досягти цікавих висновків порівняння планів водопостачання і каналізації, електрифікації, газу і сигнальних ліній і мереж з форми і візерунки Звичайно nalézaných на них (таких, як центри кіл), не тільки поточні, але і плани від минулих років, і тепер повністю не використовується. Незначна частина для утворення деяких форм і ліній можуть також брати участь в археологічних структур - див археології.

 

Дивіться фотографії до - ймовірно, полягає в підземну трубу

але вона може бути вже тривалого простою.

 

Залишатися після блискавки блискавки більше постійно намагніченим. У літературі можна знайти докладну інформацію про намагніченості дроти проходженні струму блискавки, що призводить до намагніченості поховали металеві (залізо) труб. Наприклад, вимірювання намагніченості були визначені провідників струму через них пройшли під час грози. У книзі розряду блискавки (М. Умань) згадує, що в 1900 році вчені використовували вимірі намагніченості базальтів (містить мікроскопічні дисперсних металевих Fe), щоб оцінити струми, які проходять через прохід в сусідньому розрядів блискавок. Так що раніше, ніж 100 років тому, вчені бігли по полю з компасом, і не дивуйтеся, що виміряні відхилення, де нещодавно вдарила блискавка. У нього було тільки запитати ...

 

 

 

Мертві тварини, комахи прихильником частин рослин

© залишив д-р Уве Engelmann, © Janet Ossebaard, © lightningsymbols.com

 

Це є наслідком втручання влади. потік, в разі комах, ймовірно, так само, як струм, індукований в рослинах, або електростатичним або електромагнітним. Ніхто не не дивно, що місце, де вдарила блискавка, є мертвих тварин - від часток міліграма до декількох тонн (окремі частини). За оцінками залишається після кожного удару в область над землею і нижче декількох десятків до сотень кг мертвих тварин - в основному комахами і дрібними тваринами. Відразу стає частиною харчового ланцюга, і піклуватися про них інших тварюк.

 

На даний момент це не представляється можливим опустити котирування - і ми відчуваємо, вибачте за птах співочий птах (дошка оголошень), але якщо його смерті дійсно є до того, що є на сайті премії відбулася якийсь час назад, ймовірно, помер тільки початок, як якщо б він був вражений навіть крихітний супроводжуючим грозового розряду каналу, ні навіть головного удару - "зворотний хід" , швидше за все, вибухнула.

 

До речі, не тільки співаки птиці. Return Stroke переклади достатньо енергії, щоб сайт могли легко вибухнути і корови ...

Кожна корова має черевце близько 200 кг вологого бродіння рослинної сировини, і якщо він поглинається і лише невелика частина енергії, що проходитьReturn Stroke, Розірвав її, ймовірно, хотіли дві тонни вибуху TNT, так що потім більше вільно ширяє над полем у вигляді хмари пилу і газу.

 

Описаний процес повинен включати не тільки корів. Спасибі, я просто повністю середніх розрядів блискавок могла вибухнути у будь на полі, в той же час знаходиться коло-мейкера ...

 

Хоча більшість з кола осіб, які беруть в набагато меншій кількості рубця ферментації рослинного матеріалу, ніж корови. Але набагато більшу кількість рідини з ферментованого рослинного матеріалу.

 

Випадки, коли хтось зустрічі і схожі виживає, швидше за все, будуть спостерігатися лише через те, що був просто вражений деякими "низькорослих зразка," Паралельні руку ступінчастого лідера (передає набагато нижче, струмів і зарядів, ніж MS), або навіть індукованих струмів, або Основна частина енергії була проведена сусіднього дерева або будь-який інший обгрунтованої об'єкта. Може бути, просто для ілюстрації можна вказати, що одне лише трохи вище середнього випромінює блискавка Під час подорожі між хмарою і землею, коли подорожує трохи більше милі, менш ніж за тисячну частку секунди, сухий і кількість енергії, що завдяки Не було б електровоз пройти кілька разів по всьому світу. Такі вище середнього блискавки відбудеться кілька десятків Під час нормального бурі (в середньому бурі: Кілька тисяч до десятків тисяч розрядів, хмари подорожує декількох десятків до декількох сотень, але більше однієї тисячі кілометрів). У разі "насправді набагато більше, ніж середня," Що було всього кілька екземплярів на сезон, то, використовуючи би їх влада з відстані протягом Сем дійсно перевантажені вантажні поїзди. Описується однією, хоча набагато більше, ніж в середньому блискавки.

 

 

 

Мікроскопічні частинки Fe або Fe2O3

прикріплені до stéblům, листя або klasům.

Частинки були прикріплені магнітні сили, заснованої на стебла і листя кукурудзи, тому що вплив електромагнітної індукції через них за допомогою електричного струму. Стебла і листя рослини також є електричними провідниками, хоча і дуже špatné.Vzhledem, що в них у процесі розряду напруга індукується багато тисяч вольт на метр, струм повинен пройти.

 

Помітне кількість (спостережувані пошкодження рослин) електроенергії по всій рослині також можете переглядати електростатичної індукції.

 

Все тіло рослини під час розряду поводиться як класичний провідник струму, тому їхнє оточення діє як звичайний електромагніт (магнітне поле навколо провідника), і будь-яке зерно zmagnetizovatelných речовин, включених в електромагнітному - Електростатичний - електромеханічний вибуху, викликаного грозовим розрядом, відбувається в сильно іонізованої пилу і місце м'яч в достатку. Крихітна частина заліза, що міститься в грунті (де вона становить 3%) можуть бути представлені у вигляді розчинних сполук (сульфатів, бікарбонатів, dihydrogenfosfát), і під час грозових розрядів може відбуватися електроліз (зниження на катоді) можуть бути перетворені в чистому Fe . Крім того, даний стан можуть бути отримані шляхом електролізу водню в якості відновлювача може викликати цілий ряд речовин, присутніх в грунті може статися, високі дисоціації і деградації.

 

Магнітні частинки в грунті: під час грозових розрядів в даний момент створює величезне магнітне поле, яке протягом тривалого часу всі намагнічених феромагнітних матеріалів на відстань у кілька десятків метрів, металеві труби під землею і далеко за її межами. Зміст заліза в грунті становить близько 30 г / кг у вигляді гідратованих оксидів, фосфати, карбонати та їх частково розчинній формі. Можливість перетворення в чистому залізі під час розряду було пояснено в попередньому пункті, і цілком природно, що всі створені заліза буде проявляти вимірних магнетизм. На BLT можна знайти, наприклад, тут використовується картинка. Хоча говорити про ймовірне походження метеоритного заліза, щось подібне, але ви повинні забути якомога швидше. Видиме слово, використовуване в тексті, хоча це можна перекласти як безперечний, але також очевидно. Тому вважаю за краще використовувати другий варіант. Загальна кількість заліза в оброблюваних сільськогосподарських районах, то це тільки тому її природного вмісту в грунті (близько 3%), близько 100 тонн з гектара, і що, коли ми використовуємо тільки шар грунту на глибину до 10 см. Це тому, що там дійсно достатньо, і це абсолютно марно наполягати на вивченні деяких метеоритах. Точно таким же чином, як і скорочення викликане заліза може намагнітити і все на місці оксидів присутність і інших з'єднань.

 

 

 

 

Графічне представлення

Відповідно до спрощеної ідеї можуть бути кожен кіл на полях вважатися "графічним зображенням індукції магнітного поля ліній навколо провідника" .

Диригент в цьому випадку повітря, точніше, плазма, яка з нього через розряд створений, широкий близько 5, не більше 10 мм, а струм протікав через нього кілька сотень тисяч ампер. Магнітне поле такий провідник, врешті-решт всього лише "трохи більше", ніж поле, яке створюється вчителем під час фізичного експерименту в лабораторії. Цікаво то можна відзначити, що швидкість зміни струму в провіднику при підйомі (DI / DT, нахил переднього краю) була також більше двохсот тисяч ампер протягом однієї мікросекунди. У загальній інженерній практиці (починаючи двигуни, генератори, перехідні) працюють зі значеннями порядку в мільйон разів менше. Схил передові є критичним фактором під час індукції в довколишні провідники (і рослин дроти), вище, чим більше наведеної напруги.

 

 

 

Інфрачервоне випромінювання

 

Відносно великі дози електричної енергії перетворюється в тепло, метро (до сотень мегаджоулей; 1 кВт-год = 3600 000J, 100MJ = 27,78 кВт-год), залишилося накопичується, може збільшити локальну температуру в метро на кілька градусів і може призвести до аномалій і інфрачервоного багато днів після того, як розряд блискавки. З тієї ж причини, помістити форму або в його околицях, а також в інших місцях, де він плоский , зерна лежав на землі, мають значно нижчі вологи в грунті, ніж областях незмінним. Але це, ймовірно, буде лише питанням подальшого розслідування. Десь в інтернеті дійсно можна знайти деякі фотографії круги на полях, захоплених "нібито" в інфрачервоній області, але це картина абсолютно непереконливі, без будь-якої документації на датчик або фільму в ІК-спектрі, і будь-яка згадка про інструментального обладнання, а також будь-яка інтерпретація отриманих колориметричних колірній гаммі. Більше схожі на звичайний кольорові фотографії з переглянутою колірній гаммі. Набагато більше схожі фотографії і відеоматеріали, мабуть, випадково з регулярною цифрових фотоапаратів і відеокамер. Їх CCD датчики не так прекрасно фільтруються інфрачервоній частині спектру, але і про те, що переважна більшість фотографій не має значення. У разі істотного збільшення теплової - ІК - випромінювання певної тематики в порівнянні з навколишнього середовища (грунт, повітря), але може таке явище на запис, щоб показати, як підвищене значення червоної складової. Завдяки деякі фотографії можуть з'явитися "щось", що якщо образ не належить. Це було б самої піднесеної червоного компонента зображення, як якщо б місце було набагато вище червоної значення, ніж є насправді. Це може викликати пересмикування в інших папках - G, B, (у зв'язку з датчиком CCD структури) і призводить до спеціальних тіні або привиди в образі. Це питання буде далеко докладно описані в інших ( інфрачервоний або CCD датчики )

 

 

 

Nepolehlé домішки чужорідних видів, вирощених в монокультурі

Інші аномалії (як описано на сторінках або документах кіл на полях) є місцями з polehlým , стебла нахилився до землі зерна (наприклад, ячменю), яка включена в такій невеликій кількості пшеницю, будучи плоскою , леза лежав на землі, це всього лише ячмінь, - тут ми pšenka nepolehne (не згинайте соломинки на землю) . Це можна легко пояснити, як пшениця могла б грати в грозових розрядів, які мали місце в області, скажімо, кілька тижнів тому, набагато вище вологість, менше опір і отримали низькі дози стільки енергії, що вона майже так само шкідливі, як ячмінь присутні. На додаток до всього увазі відмінності не такі, як пшениця, ячмінь проти значно краще, фізичної конституції і механічну міцність, - пояснив в іншому місці. Щоб подати заявку на місцях так само, як різні ступені ефект доміно , падає після ячменю соломинку, а не в пачках, а пшеницю залишаються недоторканими. Деякі суми, але він все ще може отримати, і після декількох тижнів може слідувати Ječmínka спати і лежати теж. Крім того, вона зазвичай спостерігається, що сусідні поля, де ячмінь помітно на "сухої соломи" pšenka сусідньому полі або навіть не починають жовтіти, а також включає в себе дуже великий відсоток вологи. Все, звичайно, залежить в значній мірі від строків сівби.

 

2010 - спостерігається у багатьох місцях, що пшениця реагує виконувати в той же час набагато повільніше, ніж ячмінь (Milovice - схід, грози, в одному визначені як у ячменю і пшениці, через кілька хвилин: ячмінь реагує приблизно через два тижні, пшениці в сусідньому полі протягом 2 місяців після виписки показує, немає і натяку на житло , згинаючи стебел на землю (тільки їжаки, вони дають нам); ячменю на наступний день були вказані блискавки після викиду, стадії росту 71-75, пшениця, перш ніж vymetením (з наступним приблизно 2-3 тижнів), набагато зеленішим, більш високим вмістом вологи, стадії росту 37-39. ячменя дуже багато в сухому стані, стебла нагадують майже сухої соломи.

 

Але також спостерігаються (місцевість Ostráвід Літол) житло , згинаючи стебел на землю ячменю набрід з невеликою кількістю пшениці, набагато зеленішим, і практично без всякої слабості, Polehla , соломинки нахилився до землі ячменю повністю скоординовані і без винятків, швидше за все, завдяки ефекту доміно .

відблиски зеленого пшениці, ячменю та інших

 

Взагалі кажучи, з агрономічної точки зору, пшениці та ячменю, жита по суті "cimprlín" або "Měkota", і не останній майже стільки, скільки вони мають побічні ефекти, всі реагують значно більш чуйно. Це також робить пиво все більш і більш дорогим.

 

 

наслідки гулянки «їжаків» в пшениці (тому ж місці, в декількох метрах один від одного, поділ зображень 60 днів)

 

 

Інший, поки ще не описаних аномалій

Перший проростання в області ще nevzešlých насіння

Невеликий відсоток посівних насіння зернових не проростають (близько 1%, деякі люди / м 2 ). Відразу ж після грозових розрядів, у зв'язку з величезним теплом і хімічні зміни в грунті також можуть бути спровоковані ці насіння проростає, як "полковники заздалегідь", який буде проростати тільки через грозових розрядів в безпосередній близькості, завдяки величезним зміною кроку властивостей грунту (хімічний склад , рН, тепловий удар, disocisace, термічний розклад)

 

Пояснення : рослини минулого, ймовірно, тримати деякі резерви в разі різних лих. Це відомий факт, що насіння деяких рослин австралійському буші проростають після пожежі, тому що якщо вони виросли перед ним, це може призвести до вимирання всього населення (щось про нього знати, Майк і його приятелі Данді aboriginiové).

 

Сплощені , що лежать на землі, зерно, то можна знайти набагато молодше рослини, які роблять собі дорогу через плоскі , стебла лежав на землі, рослинності, час проростання приблизно відповідає часу, коли буря пронеслася над полем і вдарив його будь-яким спалахів . Тут але будьте обережні, якщо більш зрілі зерна кукурудзи можуть навіть впасти з качанів і uzrálejších проростають. Подивіться на дату слайд.

 

 

 

Другий Фігури, закінчуючи довгими ланцюгами

Їх появу можна пояснити таким чином, що потрапив в це місце називається ланцюгом (бісер, ) спалахом, яка складається з безлічі послідовних кулі удару об землю і вибуху і повітряні кулі, як якщо б раніше припинених на рядок з неба. Може бути, це газів (H 2 , O 2 ), отриманий шляхом електролізу або шляхом термічного розкладання води. . Це явище набагато рідше, ніж звичайні флеш-бару, один з передбачуваних декількох тисяч розрядів. У разі формування патерну був, імовірно, одним з послідовних завоювань, яких слід «штрихи» всю форму.

 

В якості прикладу дві фотографії, більш ретельні дослідження, безсумнівно, буде можливо знайти більше ...

  

Знову ж, звичайно, з архівів přebohatého Люсі Прінгл .

 

Ліва місцевості A361 Між Beckhampton і Devizes, графство Уїлтшир 21 липня 1998 , право Заходу Woods - номер факсу Lockeridge, Wiltshire 10 липня 1998 .

Фото справа знову ж, багато «класичні, абсолютно неправильний" типу , згинаючи стебел на землю після удару блискавки в правій частині залишили по залізниці від трактора у верхньому правому куті форми, а на правій стороні вікна мініатюрної фігурою, дуже незграбно в середньому, близько 2 , 5-3 м. Дослідники відмінній формі, що, безумовно, показаний в здивування і подив ( WOW! ), також знайшли точно такі ж симптоми житло , згинаючи стебла до землі, як у формі досліджені. Зігнуті і розширені вузли, рослини плоскі , що лежить на землі, не порушуючи стебла. Звичайно аномалія б знайти на тому ж рівні, що і в цифрах. На додаток до лівих ще одну картину Каліфорнія, округу Солано. Двадцять дев'ятої Червня 2004 року. Він може бути знайдений тут

 

 

 

Cracked каменями

Явище описано, але це буде опублікований тільки час, як маленький сюрприз

(Там буде доданий в цей момент).

 

 

 

Fulgurity

Місць кіл на полях коли-небудь виявлені. Там може бути глибоко під землею. Щось подібне, але все ще може бути виявлений, сайт BLT дослідження і, можливо, в інших місцях. Але те, що не може бути, і він платить, щоб шукати. Вона там, в глибині десь.

Вони будуть виплачуватися всю сторінку Fulgurity .

 

 

 

Підвищена захворюваність бур'янів у повзучої , що лежать на землі, зерно

Феномен ніколи не був включений в аномалію, знаходження місць правильної форми, в основному супроводжують явища, явища подані , лежачого на землі зерна нерозривно пов'язані. Це цілком «автоматично» документально в багатьох формах фотографій, особливо після збору врожаю. Зібрані в таких місцях дуже чітко обмежені зелені зони - місця з підвищеною частотою від бур'янів. В зазвичай вирощують і обробляють в полі зерна монокультури не бур'ян не місце, тому що рослини висаджують з щільністю, близькою до stoprocentnímu використання поживних речовин у грунті. Після грозових розрядів, а частина рослини (кілька відсотків) вмирають, яке є частиною цих поживних речовин негайно звільнений для небажаних рослин. Рослини, які вижили протягом декількох днів практично зупиняє ріст зрілої більш повільно і чітко, так, щоб було повільним виснаженням грунту поживних речовин, також помітно ослаб, кожна з яких відіграє в руки небажаних рослин. Феномен ніколи не спостерігалося на ділянках програмно захворюваності круги на полях, але, звичайно, вона буде контролюватися і оцінюватися в будь-який час у майбутньому. Слід зазначити, у багатьох фотографіях кіл дослідників рослинництва в якості додаткового ефекту, а також деякі фотографії з карти Google Maps , Google Earth , Bing Maps, Yahoo Maps і багато інших аерофотознімків в будь-якому місці.

 

 

 

Отвори "палиця PIN-код"

Через розряду блискавки в полі зерна ще можна пояснити «аномалія», що дослідники самі круги явище Crop ніколи не вважав аномалії: Отвір для контактних застряг . Це завжди було розглядати як чітке навпаки доказів фальсифікації цифр людей. Але ви можете легко собі уявити, що це було щось подібне розряду блискавки може створити в країні. Його діаметр становить рівно в той момент, коли найбільша передача енергії, що значно перевищує 5 мм, але «прилипає» до поверхні землі силою електровозів. Що ще гірше, виконує на швидкості від 1/3 - 2/3 швидкості світла. Дійсно, тількиReturn Stroke, Основного розряду, який несе велику частину ударної енергії рухається тільки ця швидкість, інше процес йде набагато повільніше, так як короткий огляд тут . У таблиці вказано, що розряд блискавки є досить складним процесом, що складається з ряду взаємопов'язаних частин. Як отримати фотографії, як тут , розряд блискавки є дійсно досить сильна, щоб не "дотримуватися шпильку в країні".

 

Будь-які інші деталі сюжету, який відбувся на місці, тут .

 

 

 

Інші ще не відкритих аномалія - ​​шляхи.

У безпосередній близькості від великої кількості кола на полях є шляхами - призводить до форм або, як його. У зв'язку з великим числом спостерігачів, які знайшли місце, ймовірно, не буде нічого незвичайного. Але УВАГА , не всі були бути створені людьми. Цілком імовірно, що деякі з них надлишок електричного заряду. Частина шок, який пройшов шлях від місця, величезний заряд надлишкових, в будь-якому місці, де це миттєве відсутність, відповідно до правил електродинаміки.

 

Навпаки момент, коли вдарив розряд блискавки, відсутність електричного заряду в будь-якому місці, і скидання видається зазвичай найпростіший спосіб, але не таким чином. Іноді (не завжди), вона може бути безпосередньо прямо під землею, а іноді і навпаки до остаточного зваблювання в країні значна частина енергії все ще може образити цікавий і відносно великі відстані по землі і трохи нижче. Іноді це може бути особливо після сліду трактора, інші можуть блукати поза ними, а через них, вони також можуть брати участь у різноманітних фітингів та ліній метро, ​​а також археологічні об'єкти, або вони можуть об'єднати деякі з цих варіантів.

 

Рослинності, таким чином, іноді можна створити до звивистого шляху незрозуміло, що іноді здавалося, нікуди не ведуть, зроблені з гусячого "п'яних матросів». Часто скорочується і може виникнути деякий час після відкриття шаблонів. У більшості випадків (100.000%), вони не платять абсолютно ніякої уваги на будь-який спостерігач знаходить тільки, що просто «хтось вперше". У деяких випадках, але через їх форми дійсно не міг бути запідозрений у їх створенні не що інше, банда п'яних - вітри іноді незрозуміло.

 

Іноді проріджування до ослаблення, відповідно до поведінкою електричного струму. Будуть розташовані кілька фотографій подібних випадках. Це картина моделей, в яких деякі, але не всі шляхи до оточення, можливо, не були створені людьми, а земля повзе і звивисті розряду "блискавки змія", вірніше, його dohasínajícím відпочинку. Eg. Хессеман, 145

 

Тільки один раз вони дійсно звернули увагу на було, в цьому випадку, але це не був правильний шлях, але радіальне розширення центрального кола (Чехія), і там було дійсно пізніше, можливо на наступний день.

 

 

 

Незвичайне почуття

Крім того, багато (безпека перш за все, Люсі !) проблеми зі здоров'ям, оголошений багатьма дослідниками. Будь-який з них може бути пояснено тим, що: величезна кількість електричної енергії, може виробляти велику кількість небезпечних хімічних речовин, отрут через спеку і електролізу в неорганічних і органічних матеріалах там (під землею). Багато хто з них дійсно може бути дуже небезпечно і може викликати деякі ефекти, такі як наркотики. (Відчуття присутності, нудота, металевий присмак у роті, галюцинації, спрага, дезорієнтація, втрата пам'яті, почуття паніки, жаху, зла, миру, любові і світла, або щось на зразок цього, запитаєте токсикологи).

Читайте попередження .

 

Список аномалії:

Вузлів

Магнітного поля

Частинки Fe, Fe2O3 . FeO в грунті можуть бути рослини

Електрична несправність обладнання (зламаною електроніки, автомобілів, комбайнів - статична електрика)

Інфрачервоне випромінювання (тепло-сухого грунту під шаблон)

Обвуглені рослин (реактивні двигуни ...)

Мертвих комах

Мертві або скалічених тварин

Аномалії дозрівання - (глухі вуха, деформовані насіння, схожість зміни)

Дефекти рослин:

Звуки

Світлові ефекти

Нез'ясовні об'єкти на фотографіях місць в Круги на полях

Біолокація (робіт, безсумнівно, буде з зав'язаними очима, лозоходців, як правило, дуже чутливі осіб, хоча і рідко, або ніколи не знаємо, що насправді відповісти на їхні почуття, але тут безпечно відбуватися хімічно виявлені токсини)

Порушення в організмі людини і тварин   (ефекти ліків, мало пов'язані з proutkařením)

Привиди - його цифри особливо в зимовий час, але і в наступному році зростання або більше

Розплавлений куль SiO 2 - температура плавлення близько 1600 ° C. Одним з кандидатів був би в своєму каналі присутній температурі 30000 ° C

 

Окремо:

Білі таблетки

Жорсткий ідентифікувати масу, здавалося б, органічного походження

розділені, тому що в їхньому випадку, на відміну від усіх попередніх, цілком можливо, що хтось приніс на місце, щоб збільшити аудиторію. Може бути доставлено у вигляді гранул з SiO 2 , але діоксиду кремнію в якому вона була явно вище, ніж температура 4-5000 ° C, в аптеці важко знайти. Інші перелічені речовини, незалежно від того, наскільки чиста і навіть таємнича, звичайно, може потрапити абикуди.

 

Тим не менше, їх присутність можна пояснити принаймні, в деяких випадках: це може бути "магматичні" - відразу ж після шоку можуть бути розташовані в невеликих родовищ підземних вод з декількох сотень ° C і відповідне тиск, який може швидко перейти до поверхні, якщо До речі, а ви берете те, що стоїть на її шляху. Якщо ви потрапили в білий порошок, взяти його з собою, якщо ви потрапили пластикову або органічні відходи, він може розплавитися і взяти їх теж. Відходів у підземні може отримати як по офіційних каналах (дамп) або неофіційно (чорний звалище, випадкові розсіювання).

 

Примітка:

аномалій, таких як проростання - іноді дослідники виявили, що насіння місць всередині фігури мають кращу схожість, ніж зовні форми. Це викликано тим, що дослідники кіл на полях майже без винятку абсолютно безграмотні ферми, які ніколи не чули, що є такі явища, як спокою (інгібування проростання) і післязбирального дозрівання, і намагається проводити занадто рано. Спокій є природним природним явищем, яке захищає насіння (зерно тільки) від проростання, тому зерно, як правило, тільки після збору врожаю значно нижче, схожість і дуже нерегулярно, і це займає кілька тижнів або місяців, щоб досягти найвищої цінності. Це логічно, тому що нащадки повинні підтримувати найвищі значення зерна проростають до наступного року. Тому цілком нормально для деяких зразках, взятих з форми, може мати деякий час проростання краще, ніж зразки з неураженої ділянок. Нижня проростання nepolehlých (зі стеблами стоячи) простір прекрасно, тому що він зберіг гальмування проростання і вище схожість насіння від форми просто показує їх пошкодження, в результаті провалу спокою. Якщо дослідники форми і задавали багато дурних пивовара з одного пивоварного заводу, він би розповісти їм про таке явище, як спокою дав докладні пояснення відносно, бо якщо не брати до уваги відносно низький пиво. Якщо, проте, виявили пивні , який нічого не знає про спокою, а також таких може бути (деякі пивоварні Не приймати свої власні розчину), це, звичайно, був би в змозі пояснити докладно працівників солоду або studentíci будь-якому середовищі (висока в Америці) сільськогосподарське школи. Однією з причин відмови для досягнення більш високих спокою і проростання в самий невідповідний час, іноді це може бути сушіння грунту під впливом енергії картину розряду блискавки, яка, безумовно, буде об'єктивно задокументовані. Насіння можуть рости дещо швидше в стан аналогічним терміном погашення, хоча і не повністю стандартним способом (і, таким чином, частково пошкоджені, які можуть бути описані розлади). Насіння можуть дещо швидше, щоб досягти стану зрілості схожі, хоча і не цілком нормально. Насіння уже більш ніж за місяць до збору врожаю в цій стадії розвитку, після розриву не зовсім dozrálého вуха тільки сухе, не дуже зрілий, всі їх репродуктивні органи вже, але на даному етапі розвитку, які вони можуть виконувати свої репродуктивні процеси від проростання до погашення подальшого потомства, навіть якщо не так розвинена, як насіння повністю дозріли (не повністю 100% розроблюваних запасів крохмалю). Вони також можуть бути по-різному скручений і засохла. Вітою і суха насіння, які, можливо, щось було в його фотографій наших улюблених форм дослідників в зерні?

 

Зерна кожен повністю dozrálého шиповані неушкоджені зерна, таких як пшениця, обсяг і вага один з одним в різних терпимості, і особливо два верхніх значно нижче середнього, але проростає нормально. (foto)

 

Всі ці аномалії в осяжному майбутньому будуть детально описані на сторінці

 

Аномалії (сортування і пояснення), частини головного меню і його суб-сторінок.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Можливі немає пояснення використанням методів науки

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z