Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-CCD-датчиками . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Це бенкет нас, коли ми надаємо людям гроші.

Nepotěším ви, юна леді. Тим не менш кудкудакати, клікнувши як і раніше ...

Ми не будемо вдаватися в žádnejch великих подій ...

ПЗС-датчики були ІЧ- фільтром достатньо

PagPh
Для переважної більшості зображень не проти, але якщо фотографії в умовах низької освітленості, сенсор камери, щоб записати щось зовсім невидимим для неозброєного ока - частину інфрачервоного спектру.

 

ІЧ-фільтр

Розташовані в передній частині датчика поточного камер не всі neodfiltruje інфрачервоного випромінювання. Як вже говорилося, переважна більшість фотографій не заперечую, але в місцях, де можуть знаходитися величезні залишкового тепла (сотні кіловат-годин), накопичених в метро, ​​де випадкові незначні спалаху гарячих газів (погляд зовсім непомітні), то камера може або відеокамери для запису різних "духів", які були очі абсолютно непомітно. Конструкція датчика CCD може також передавати впливом сусідніх пікселів, і приходить до створення різних nepochopitelnýchobrazců повністю.

 

Спектральна чутливість звичайних (Ag-галоїдних), і колір кінофільмів, повністю гарантовано закінчиться 690n, і наступне, що ви просто "не neškrtnou". Такі випадкові процеси запису понад 700 нм, тому що вони повністю виключені. Спектральної чутливості людського ока, хоча закінчення між 780-790 нм і вище 700 нм, насправді практично не помітно.

 

Той факт, що фотографії (придбаних цифрових пристроїв) може відбутися «щось» на місці було визначено присутній, може також приймати участь, серед інших останків статичної електрики, хоча нешкідливі, але все ще достатньо сильна, щоб викликати заворушення та вихід з ладу будь-якого електронного пристрою. Усі записи та збереження інформації в таких пристроях здійснюється за допомогою переносу електронів. На місці залишкового електростатичного заряду після грозових розрядів є «надлишки» електронів до (одна тисяча Мдж; несправність може призвести до пилу, часток, що несуть кілька мільйонних часток Дж). Порушення мікроелектроніки через електростатичний заряд дуже легко моделювати та спостерігати як можна ближче до Ван-дер-пузирчастий генератор (пристрої, а не група). Будь бере участь в одну розетку з настільним комп'ютером, таких як джерело напруги 3000 - 10000VA або трансформатора Тесла, і залишили його на деякий час в діяльності («іскри»), ви можете бути майже впевнені, що комп'ютер не більше 10 хвилин і перезапускає без відключення джерела високої напруги навряд чи матиме стійкий в управлінні. Повітря, тому що через деякий час настільки насичена сильно іонізованої молекули і частинки пилу, які досить сильно, що порушив основне правило роботи кожного мікроелектронних пристроїв - " Берегти від статичної електрики "

Howgh.

 

 

 

Примітка:

з якоїсь незрозумілої об'єктів на фотографіях з будь-якої точки світу може взяти участь, але багаторазові відбиття між лінзою об'єктива. Складна оптична структура Сьогодні масштабу вже містять більше 16 членів, і нічого навіть віддалено не нагадують такі пам'ятні tříčočkovému Tessaro з майстерень Чарлі Cajzů блаженної пам'яті.

 

Інші можливі причини навряд чи з'ясовно об'єктів на фотографіях можна руху об'єктів повністю з діапазоном фокусних відстаней - пил, пір'я, пил, комахи, пухнасті фруктових дерев і рослин (тополя, кульбаба, клен). Важливо розуміти, що майже всі люди, які беруть участь у дослідженні кіл на полях, все можливо, просто не fotografičtí професіоналів. Не дивно, що тоді можливо, що вони можуть мати іноді лінзи від липкого закуски. Під час зйомки в області може статися, погода не завжди ідеальні, і будь-які фотографії, звичайно, працює краще, ніж будь-які документальні цілей - закуска не призначений в якості принизливій порівняння, такі, як роси чи дощу під час документальна фотографія репортаж є дуже поширеним, але такі фотографії стосовно до своєї мети; побачити деякі фотографії автора сторінки.

 

Одним з найяскравіших винятків на зйомки моделей в зерні (не регулярно), отже, полягає Leidorf Клаус , але він, перш за все, відмінна пан фотографа , особливо в повітрі фото, фотографія форми для нього так само, як «вбок» і на їх дослідження угоди.

 

Останнє, звичайно, не незначна група таємничих об'єктів на фотографіях поля можуть утворювати нормальні людські підробки, всі ці речі іноді трапляються, і не буде займати їх подальше тут. (Вони призначені фотографічних підробок)

 

З часом воно стало майже правилом, і той сумний факт, що феномен кіл на полях протягом довгого часу "застрягли" багато дивних і сумнівних існування, який швидше слід, поміщених в установи, які були створені для цілей проектування. Тому необхідно розглянути безліч підробок і не дуже надійні автори стверджують.

 

 

 

якщо цікаво контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Як приємно зустрічі з дурнями більше, ніж ми самі. Повинен любити його просто за те, що вони існують.  J.K.Jerome
Бути оптимістом після того, як ви досягли всього, чого хотів, не враховується. Kin Hubbard
Якби ми знали, що ми робили, було б неможливо навіть назвати це дослідження, чи не так?  A.Einstein
z