Оригінал чеською мовою - круги-в-зернового виробництва за людей-ні-іноземців . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
"Виробники" круги на полях (2)
Дуже довгий час на авторство кола на полях по всьому світу журналу на різних божевільних ...
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Ця сторінка намагається плодом їх хворого мозку

 бути виправлена ​​... (Intermezzo кола осіб, які беруть - 2)

Немає дурнів - виробників кіл на полях в дійсності ніколи не існувало (тільки аберрантной в їх мізках)

 

Ще одне міркування по аналогічній темі ТУТ .

 

У цій главі увага буде приділена головним чином відмінності між рослиною і тваринним світом, з точки зору можливого впливу грозових розрядів. Тому що з відповідей можна зробити висновок, що питання про людської дурості нескінченно, на початку вона буде спочатку передбачалося навіть згадки про коло органів.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Форма з вкладеними, високоточні мініатюрі: зображення дуже легко виробляти на комп'ютері, тим більш складною креслярської дошки (пантограф), але на поле? Вже пояснив деякі божевільні коло органів, таких, як діяльність, здійснювана в області?

 

Навіть якщо б це було можливо, щоб вірити всьому, що коло осіб, які беруть сурмлять гарні кільця і ​​багато іншого, не тільки фантастичною, але навіть регулярне різноманіття, на думку багатьох осей і центра дуже точно симетричні, а іноді навіть з поточними масштабу відображення в / з (! Декількома видами тією ж схемою В різних розмірів) моделі вони дійсно сфабриковано. У деяких випадках, візерунки складаються з десятків точно оцінені та реалізовані геометрії. Вони взяли роботу, спочатку на комп'ютер ретельно виготовлено дизайн, ввели фрактальної моделі, яка навіть розумію, і запропонував форму в результаті візерунок. Розвинені дуже докладний сценарій і часового розподілу діяльності під час будівництва фігури, без яких вона буде світитися вночі з ліхтариками і Місяця було будь-який рух навколо поля абсолютно неможливо, тому що зі шкіри геть лізуть, як купка п'яних повернення від інсульту. Розвиток такого сценарію є набагато складнішим zrzadlené моделі, якщо вони містять навіть змінює розміри, кілька тижнів і сильний удар secvičování команди mnohačlenného, ​​тому що всі заходи повинні точно встановити себе і один одного на місце. Форма повинна бути зроблена в одному, або в кращому випадку кілька годин, коли оцінка підгалузей можуть бути виділені тільки кілька хвилин часу, а їх виготовлення повинні бути тільки лічені секунди, не більше десятків секунд.

 

Перший Все людство ніколи не зупиняється дивного факту, що світ може бути таким дурням або навіть групи осіб, так тому у своїй діяльності мозку, працювати, що налічує багато сотень людино-годин в ціні, відповідної тисячі десятків тисяч євро або доларів, здався абсолютно безкоштовно Абсолютно ніяких претензій за будь-які компенсації, без будь-якого результату можна було хоча б частково монетизувати від їх імені та отримати фінансування має бути на благодійність або компенсувати фермерам пошкоджені посіви, або що-небудь ще. Увага, не порівняти з заходів, таких як написи на стінах, які можуть здійснювати свою діяльність без будь-якої підготовки і secvičování і виробництва і складним, що охоплюють багато квадратні цифри метрів це завжди питання більш ніж на кілька хвилин, і будь-яка помилка, як кажуть, «поглинається» в отриману геометричну форму вуличного спрей мистецтва. У разі ручного виробітку шаблонів в кукурудзу в полі з високою точністю (точність кладки чи вище), складними та витонченими діяльності, яка, в разі дуже складної форми, що налічує кілька сотень частин, необхідних, у тому числі принаймні, базову підготовку і suoslednosti репетиції і послідовність окремих дій někkolik до однієї тисячі людино-годин, що може бути виражено, як, скажімо, в 20 разів або кілька тисяч člověkodolarů člověkoeur. (Менше 20 доларів / євро на годину буде, часто в дощ і бруд, м'яка глина, в ГДК із запаленою фарою або ліхтариком в руці по полю вночі могли рухатися тільки повний ідіот)

 

Другий Нехай їх, незважаючи на всі вищеперелічені заперечення вважати, що автори розглядали картини вони, коло органів. Однак, вони повинні пояснити, що це було те, що ідіот, який за ними в їх так складно і бездоганно підготовлені vlítnul моделей, так що в їх прекрасною і копітка робота працювала так жахливо кричущим чином і їм, образно кажучи, "потоптану бруд пирога "? Хіба це руйнівник, нероба ласун та шкідливих, насправді в кінцевому підсумку набагато більше ідіотом, ніж вони самі? Чому вони ніколи не бувають в інтернеті у своїх роботах не згадують про ці спойлери, спойлери для тих, хто їх великого наміри? Це не випадково, що, по суті, ніколи не був у будь-якій сфері, і всі їх "творчої діяльності в області», який так радий доповідь насправді відбулося тільки в межах своєї хворий мозок? (Швидше за все, залежить від поглинання значно вище, ніж незначна кількість із зброджених напоїв і, можливо, навіть підтримали споживання деяких галюциногенних грибів, або, що сувенір з Амстердаму?)

 

Третина Це помітно і дуже добре zdokumentovatelnou добре документований факт, що будь-який, хто управляє, щоб створити щось цікаве з нею рано чи пізно, як хвалитися, виявити і розкрити його авторство, принаймні, в моєму районі. За одним винятком, а саме, якщо воно є продуктом Матері-Природи. У разі живі люди завершено, і, отже, незначним винятком (публікація авторства). Її про це міг би розповісти, як пан Петро, ​​який, не маючи рук, м'язи в них затверділого заліза. Крім того матері-природи, особливо для випадків, описаних тут, ви можете вставити аналогічні несанкціоновані дії в основному в руках Зевса (Zeus, повелитель блискавок). Він і його колег, але і з публікацією будь-який з його авторство, не кажучи вже інтерв'ю з нашими співгромадянами, звичайно, перебільшені, принаймні, за останні кілька тисяч років.

 

Четверте У випадках, коли автор і його пісень дійсно ніколи не nepochlubí безпечно, із завидною регулярністю з'являтися з більш-менш випадкових осіб або груп людей, свого роду білі ворони, які так старалися зусиль, щоб полегшити їх реальним автором, а самі доповіді як вважають автори роботи. Досить часто буває у людей з дуже низькими або, принаймні, значно зменшити інтелекту. Їх інтелектуальний горизонт, або принаймні навіть не розуміють, що реальний автор до своєї роботи ніколи не вибирають у, якщо тільки тому, що це "не його стиль" або властивості. здібностей у його (автора твору) курсової роботи є створення, по але і всі інші його роботи закінчується. Є, однак, можливість спробувати себе навіть у найменшій мірі сажень або зрозуміти чому. Схожі групи людей в світі існує дуже багато. У випадках, описаних тут називають колу осіб.

 

П'ятий Кіл на полях в дійсності ніколи не будь-яких полях не ходять, всі їх "повернення" на авторство будь-якої з фігур, насправді тільки й тільки плодом свого тяжкохворого процідити. Якщо він згадав полів на ніч дійсно регулярно відвідують, рано чи пізно вони були б на одному з них з одного правої автор зустрічав. Автором усіх, незалежно від того регулярної або нерегулярної форми в кукурудзі. Частота візитів в кукурудзяних полях по всьому світу складає приблизно один мільярд в рік, так що рано чи пізно їм доведеться зустрітися. Нещасна кола осіб, які беруть після такої зустрічі буде виглядати приблизно як тварини в супровідних фотографій. Тут гіпотеза, звичайно, не виключає можливості того, що таке коло-мейкера ніколи не був у подібній ситуації буде знайдений, і від поля в груди видалена, або навіть довше або не був знайдений. У деяких випадках, ... але про це пізніше.

 

Шостий Таким чином, замість: нехай все життя, сидячи на pérdeli, (поки або ніколи не робили нічого іншого), і продовжували плести свої божевільні бачення творчої діяльності в області зерна, і фактичне створення кіл на полях залишать для тих, хто в ньому лише " дійсно отримав це ", але насправді може і робить. Уникайте так раз і назавжди будь випадкові зустрічі. Попередження про доданих фотографіях.

 

Сьомий Кіл на полях (коло керівників) може бути перейменований колись в майбутньому на круг-божевільними, ідіотами, або культур свиней в кукурудзі. (Англійською crapmaker наприклад, crapcircle-мейкера, crappycircle-мейкера, crappymaker,)

 

 

Телефонуйте в будь потенційне виробництво спонсором кіл на полях: Ваші постачальники з багатогодинна праця в полі, і вони потребують десятки і сотні людино-годин, щоб створити щось, що тільки розряд блискавки може підготувати протягом 100 мільйонних частки секунди, а решту просто тримати на співробітництві ряду природних, біологічних і фізичних сил і законів. Спалах також працює в найбільш досконалою секретності, що можна ввести для своєї діяльності (природних міміки, Джеймс Бонд). Відразу ж після його роботи в більшості випадків галузі спостерігається абсолютно нічого, хоча модель уже перебуває в структуру рослин незгладимо створений. Не виключено, що в майбутньому деякі виробники цифри в полі під час своєї сумнівної божевільні заходи, що проводяться в області за Вашим замовленням, вони зустрічаються з справжнім автором форми, і він під час цієї зустрічі на місці вбиває. Відповідальність за виконання вельми істотні CASIO, на додаток до їх власної дурості, ти і ти.

 

Щоб опублікувати розділений на дві частини, і це.

 

Різниця між рослинний і тваринний світ

Відмінності у впливі грозових розрядів на рослини і тварин

Найважливіше розходження між живим істотам і рослинам є той факт, що тварина, постраждалих від ефекту спалаху відразу помітно відрізняється і дуже легко візуально відрізняється від тварини, що нічого подібного не сталося. Щось подібне відноситься і до тварин, які тільки виконувати каліцтва або поранення, і вижити, хоча і з труднощами. Такі тварини, які вижили при падінні в несвідомий стан (тим самим істотно відрізняється від заводу) буде довгий час після того, як поле дуже неузгоджені стрибка, тим самим знов з рослин відрізняються дуже значно.

 

У разі рослин, але такі правила не поширюються на всіх. Рослини, якщо вони не дуже механічно пошкоджені або спалені, насправді абсолютно не відрізняється від свого оточення чи їх ситуація не може показати будь швидкі рухи, не кажучи вже підстрибуючи на поле - звані Poker Face. Навіть ті рослини або їх частини, що мають електричний струм миттєво вбити, навіть тих, хто отримує кілька електричної потужністю, необхідної, щоб убити їх, ще кілька днів від шкідливого заводу енергію в повній недоторканності практично невиразні. Ситуація убитий рослини можна порівняти, наприклад, узяв квітку у вазу з водою. Його стебло, листя і квіти ще багато днів не відрізняються від neutržených квіти, хоча вона повинна бути повністю мертві коріння. Деякий час ще зовсім нормально проявляти обміну речовин. Багато абсолютно мертві частини рослин, що містять тільки мертві клітини і здавалося б, зовсім суха, вона може ще є багато часу, щоб виконувати функції судинної тканини, і якщо є значний збиток, струмовідні частини з них відокремлений від решти частини рослини можуть продовжувати рости і продовжувати брати участь в житті Функції рослин, тобто в першу чергу фотосинтез і обмін речовин, і дозрівання, якщо вони відбуваються в статевих органах. (timelapse, foto)

 

Практично вся рослинність, яка вдарила блискавка і, отже, ослаблені та пошкоджені, за винятком того, що через деякий час має ряд побічних ефектів і пошкодження. Випадкові вторинного нападу ослаблених рослин і тканин будь-якого рослинного і тваринного шкідників, коріння і бульби гнилі, цвілі, деформацію і пошкодження плоду. Будь-які такі вторинні наслідки можуть бути сплутані і менш професійно освічених верств населення помилково невірно, як оригінальні причини пошкодження рослин, і в літературі можна прочитати в багатьох місцях, що це дійсно дуже часто.

 

Завдяки поле для мирян з померлими та більш-менш пошкоджених рослин виглядає дуже часто (груба оцінка більш ніж 90% випадків), як і раніше відносно довгий час після шторму (днів, тижнів), так як практично недоторканими, ймовірно, одна з головних причин, чому грозових розрядів Питання про загибель врожаю прикріплені практично немає сенсу і значення значно нижче, ніж є насправді (не літератури). Це виглядає як поле для справжніх експертів, зміни були б неможливі знайти щодо ретельного лабораторного дослідження. Наприклад, зниження або відсутність метаболізму. Строго кажучи, ці зміни будуть спостерігатися навіть неозброєним оком. Povadnutí листя, передчасно вуха вклонитися до землі (в основному ячмінь), повільне дозрівання. Однак, це obtířné відрізняється від звичайної терпимості росту і дозрівання, вплив випадкових і невипадкових місцевих умов. Наприклад, місцеві відмінності в живильних речовин, місцеві зміни в запас вологи. Дуже часто симптоми рослинності (cropmarks) проявляється наявністю підземних споруд, див. археології . Це стосується головним чином зернові, оскільки ефект блискавки в установках з низькою щільністю посіву досить добре відома фермерам у літературі належним чином підготовлений, як уже згадувалося на інших сторінках цього сайту. Фермери дуже добре знаю, і також згадується в літературі неодноразово згадує і фотографії показують, що після грозових розрядів в полі з будь-яким вирощуваних сільськогосподарських культур буде генерувати кругові тіла помітно пошкоджений або навіть мертві рослини.

 

Малюнок "Танці диявола" ("The Devil Переміщення") (pic). Можна спробувати уявити собі, як люди в минулому уявляв собі диявола? І, як інтерпретуються грози і блискавки? Може бути, справа Боже? Як вихор фей і німф? Як танцюють янголи? Або, скоріше, як танець диявола? Звичайно, це тільки право, і тільки останній варіант. Фото саме представляє і пояснює комунікативних можливостей і можливостей сучасних художників, що закономірності в зерні утворюються після впливу грозових розрядів в полі, по якому прокотилася буря. Очевидно, ви не могли сказати. Дане зображення є один кадр з цілого ряду мозаїк на доказ того, що фермери та зацікавленими сторонами знати причини правильної форми в кукурудзяному назавжди. Просто все людство через природу роблять головним чином з його допомогою в протягом десятиліть, сотні, тисячі років серйозно, чесно весело. Можливо, це повинно бути решти людства раз і назавжди настійно радимо їм теж ... не включені до інших втручаються в ремесло. Особливо nevzdělancům, polovzdělancům, і самозвані pavědcům vědátorům.

 

Досить так мало. Трохи фантазії, трохи тлумачення навички, готовність мати справу з невеликими натяками і притчі, занадто мало готовність і здатність пригнічувати їх власної дурості і відсталості. Досить добре, щоб читати те, що він написав у 1652 році, г-н заводу про погоду і її наслідки в Стаффордшир, і проблема може бути вирішена. Але záhadologové прийде на десятиліття хліба, різних теорій змови і абсолютно незаслужену популярність.

 

Це можна розглядати як майже впевнений, що фермери про колах на полях завжди знаю, напевно, підозрюваних або навіть дуже добре відомі причини, вся ця інформація може бути передана усно з покоління в покоління, і все, що вони роблять успішно приховував від громадськості. Це відбувається головним чином тому, що все, що Мати-Природа не зіпсувати його, найцікавіше, що ви так успішно протягом багатьох років з їх дійсно допомагав бідним широкої громадськості робить, оскільки те, що люди є люди (точного датування існують різні думки). Після виявлення кіл, ймовірно, були просто весело спостерігати, як вони їдуть після різних груп самопроголошеної "вчені мужі" záhadologů, уфологія, екстрасенси, pseudovědců, сповідників віри в інопланетян, pavědců і аналогічних паразитів після Masarek, як лайно.

 

Як уже згадувалося в тексті, дослідники згаданих типів в точності частина ОНУ nedovzdělanou населення без винятку абсолютно збиває з пантелику причина і наслідок, і всі вторинні ефекти від грозових розрядів може розглядатися в якості основних причин, що були всі пошкоджені і місце аномалії уявити собі привести . У свою плід може бути прочитаний з цвіллю і грибкових захворювань, що розповсюджуються в коло, грибкова хвороба, яка вбиває комаху летить так швидко, що навіть не достатньо, щоб піти соломинку, і подібні дурниці. Наприклад, грибкові захворювання і гнилі, яка вражає бульби буряку всередині, але в той час як перекази між рослинами і поширюється по колу (!). З внутрішньої сторони до внутрішньої іншого буряк буряк без видимих ​​або декількох рослин пошкодження. Мав деякі проводів, або рослинне пропозицію або самонавіяння? Хоча треба враховувати, що дуже схоже záhadologické поширення ідей: зсередини буряка (череп) záhadologa один всередині іншого буряка záhadologa ...

 

Різниця між швидкістю сухі рослини, яка має мертві коріння і безперебійного транспортування води, і рослини водного транспорту було повністю перервано, величезна. У першому випадку відбувається povadnutí листках видно після багатьох днів, протягом другої хвилини (для супроводжуючихfotoPHY)

 

Тільки рослини, які отримали дозу енергії смертних багато тисяч разів вище, ніж доза може бути відразу ж після завоювання пожовклі, коричневого кольору, чорні, обвуглені до обвуглене (див. «аномалія»). Такі рослини, які показують наслідки грозових розрядів дійсно в місцях CC знайдені сторінці, про що свідчать показання однієї тисячі фотографій. Саме тому необхідно, щоб вони всі дослідники CC дуже красиво спасибо. Це, однак, у більшості випадків кілька одиниць, якщо зерно може бути, можливо, навіть декількох десятків до сотень штук (при щільності тисяч рослин на квадратний метр). Один гектар з них містить близько десяти мільйонів, і хто хоче бути там після шторму будемо шукати. Протягом декількох днів для них, але не на полі навіть не пам'ятники. Збільшена рослини гинуть, звичайно, через деякий час після бурі легко помітні, мертві стебла зерна, але через деякий час, висушити і розсипаються в пил, що нагадують рослини, такі як картопля на наступний день або більше після збору врожаю. Дуже важливо, що рослини настільки пошкоджений, що вона перериває кругообіг води, яка в іншому випадку може бути спокійно протягом довгого часу і практично мертві рослини. Рослини в безпосередній близькості від розряду (десятки сантиметрів), може бути значно пошкоджений і механічно трохи на відстані до декількох метрів. У всякому разі видимих ​​пошкоджень рослин є тільки невеликий відсоток у порівнянні з рослинами, які були значно пошкоджені, але вижив, і дуже довго на них можна буде спостерігати абсолютно нічого.

 

Г-жа Pliskova приклад описує місце, де рослини пожовтіли. Через кілька днів рослини "зникли" (приблизна цитата). Жовтий рослини рослини були повністю мертвий протягом перших спостережень, і протягом декількох днів буде висихати і розвалюватися настільки, що їх останки або відвідувачів не вважаються рослини. Загальні дикорослих рослин в зелений стадії зростання, тобто більше у вегетативній стадії розвитку, буде висихати до 2-3% від початкового ваги і об'єму. Не завадить поставити його тут деякі інтервальної зйомки, а принаймні кілька пострілів. (řepka)

 

Інша значна група рослин є ті, які, хоча вони і вмирають, але тільки на кілька днів або навіть тижнів. Накопичений в них, а також в їх кореневої системи і навколишнього грунту в першу чергу шляхом електролізу багато шкідливих хімічних речовин, які протягом деякого часу гинуть. Такі рослини висихають дуже повільно, цикл їх рідинами організму не переривається і не може бути стільки, скільки відрізнятися від його околицях. Для них характерні такі глухі вуха, але якщо вони залежать від енергії до моменту, коли зерно суттєво розвинутий, навіть якщо, наприклад, тільки у молоці зрілості також може дозріти, хоча і не до такої ж якості, як завод незмінним. Насіння можуть бути менше, незвичайної форми - висохлі, виті, тому що замість типового дозрівання яких відбувається в здорових рослин, а просто висохли в його остаточній формі. Усі випадки пошкодження рослин, описаних в даному пункті також дослідників в місцях CC неодноразово пошуку, і потрібно їх за це красиво спасибі.

 

Хоча ембріон розвинуті до такої міри, що він здатний розвитку, але можуть бути пошкоджені, а інші підтримують проростання насіння, особливо запаси крохмалю не може бути розвинене до такої міри, як у повній недоторканності і здорові зрілі насіння.

 

Рослинність в цьому випадку можуть істотно відрізнятися від непошкоджених рослин дозрівання фарбою. Це, звичайно, не означає, що зерна не можуть бути подрібнені борошно і випекти хліб. Проростання, швидше за все, дещо слабше, і навіть те, що вони проростають, не може успішно завершити розвиток. Може не вистачити з'єднань зберігання на завод отримає на землю.

 

Частина їх тканини можуть бути пошкоджені пройшло негативні наслідки, так що вони можуть досягти і незвичайні форми ..

 

Рослини пошкоджені тільки загинути на всіх, але на деякий час значно уповільнює розвиток. Впливає на них істотно нерівномірне дозрівання, відбувається схоже на шок від пересадки. Механізм росту рослин після ушкодження електричним струмом буде присвячено набагато більше місця на інших сайтах. ( хронологія , EPP та ін)

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z