Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-nezhotovuji-ментально-перекіс-фізичних осіб . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

 

Ця сторінка намагається схожі обурливим вимислом

їх хворі мізки бути виправлена ​​...

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Повідомлення названий Intermezzo (+1), тому що, на відміну від декількох попередніх майже не пояснює принципи подана , лежачого на землі зерно, і написано в кілька більш легкій формі. Обговорюється явище, але, що частота круги на полях досить нерозривно супроводжує. Будь-хто, хто коли-небудь захоче мати справу з проблемами в зерні моделей, навіть якщо це будь-якої серйозної і наукової точки зору, повинні якимось чином стати на питання про існування людей, званих коло осіб, які беруть (коло органів, ошуканців). Це повідомлення буде перший і єдиний в довгий ряд, який буде. Єдиний справді рідкісний, або, вірніше, не більше згадки. Перш за все, дозвольте авторові, дорогі панове кола осіб, які беруть встати однозначно на бік фермерів, і до будь-якої з ваших заходах та творінь називається повним лайном, явище, проти якого воно є можливим і правильним, щоб тільки плюнути. На щастя, такі творіння не так багато на всіх, ніж це було б з вашою лайки, часто підтримуються близьких друзів, помилковою záhadology може здатися.

 

Коло органів. Дуже сумний випадок. Це дуже психічно неврівноваженим, порушене осіб, психопати, які були обмануті в одному з найбільш захоплюючих трюків, жартів, веселощів, містифікації які мати-природа особливо з них, а з ними і все людство може зробити. Вони підняли враження, але не тільки їх, але і різних груп záhadologů, що переважна більшість круги і фігури в будь-якому зерна, виробленого групам людей, для яких він використовується сьогодні, відзначаючи коло-мейкера, або навіть коло-мейкера, або містифікатором. Подібну точку зору поділяє і група скептиків (скептики також досить жалюгідне жертву Матері-Природи). Серед груп людей, які займаються дослідженням моделей, є стійкий думка, що насправді ця цифра становить близько 5%, решта підробка, фальшивка, обман, створених людиною. У зв'язку з цим, необхідно вимовляти ще досить єретичної ідеєю, а саме: "Так багато ідіотів, і в світі така, що 95% моделей були створені їм, і тільки 5% були справжніми, реальними, фактично розроблений природи".

 

Ще одне зауваження на полях: чому обманщики (фальсифікатор) говорить людина, яка, нібито, виробляє 95% Кола на полях, і справжньої (тобто праворуч), тобто тільки що залишилися 5% повинні виробляти природи? Вони ведуть себе не так, якщо тільки тому, що номенклатура використовуваних (95% обман, підробка, 5% Подолання) собі "záhadologové", або, як вони самі всі види паразитів званих заплутаних, як повні ідіоти? Вони не повинні бути в першу чергу, перш за все, пройти тестування на Chocholoušek? Не слід тоді, що, на їхню думку зроблений коло осіб, які беруть (з усіма "отвори для контактних»), відзначені як справжній, і що мати-природа виробляє таке обман, підробка?

 

Людство, ми вам віримо! Вирок "Так багато ідіотів в світі і такого немає" тепер може говорити тільки дуже великий оптиміст (або ідіот) ...

 

У самому справі, якраз навпаки, більш ніж на 95% від цифри, правда, природа створила. Люди створені, щоб бути незначний відсоток, що значно нижче статистичної похибки. "True" Коло органів, хоча насправді існує, але то лише в таких кількостях, що це було досить для названої статистичної похибки. Переважна більшість з них ніколи не були на полі, це тільки так звана кола осіб, які беруть - описувач, п'яниць, хвастощі, хвалився, хвалько, патологічний брехун, ледар, який тільки що повідомили про його заяви в творіннях когось іншого. Ми можемо тільки сподіватися, що це відносно нешкідливий тип психічного розладу, різні види «реінкарнація» (Наполеон, Пікассо, Ейнштейн, Гітлер, Bártová), десь в області шизофренії. У легкій формі це просто небезпечно для пацієнтів у всьому, але його важкі випадки божевільні у всьому світі досить перевантажена.

 

Záhadologové дійсно такі ідіоти, що вони думають, що їх марення боронь Боже хтось читає достатньо, щоб вірити їм, не кажучи вже діють на них? Вони думають, що, можливо, що й інші, набагато більше дурнів, ніж вони є, вони йдуть в поле, де вони утворюють круги таким чином (ексцентриситет і т.д.) Для цього костюма з метою їх дурних теорій? Він думає, що якщо він коли-небудь дійшов висновку, і повідомив, що в справжніх кіл на полях часто знаходять мертвих щурів, або людських екскрементів, що коло осіб, які беруть почнеться відразу в свої творіння пролили мертвих щурів, або виробляють екскременти? Є так багато ідіотів, але так багато і таких насправді, як вже згадувалося. Як приблизний зразок дурнів та ідіотів людство цілком достатньо záhadologové себе. Скептики у всьому світі про них і їх дурості вже описано багато паперу. Хоча деякі скептики себе деякі його дії і заяви належать до дуже схожий «закритої групи» до яких відносяться záhadologové. Просто ще один ящик. На щастя, переважна більшість інших людей буде багато, а цілком присвячений різним формам роботи і розваг.

 

Різні záhadologové, "експерти" (в основному самозвані) з питання відкриття Кола на полях, НЛО та інші нез'ясовні явища насправді є головним чином лише паразити. Паразити на те, що є деякі важко пояснити явища. Вони використовують його для dumbing вниз по суспільній і здійсненні своєї професійної діяльності. Паразитарна точно так само, як і будь-який круг-мейкера. Це абсолютний мінімум, який дійсно існує, а всі інші хто претендувати тільки про себе, абсолютно такий же або навіть набагато більше, ніж вони самі паразити záhadologové. Вони використовують незнання більшістю людства, певна частина готовність людство повірити, що автори малюнків в основному є їх.

 

Навіть для тих же цілей готові і здатні теорії sesmolit, що в деяких випадках, ймовірно, після того, як вони вручну побудувати кілька моделей в цій області, самої природою там, тому що деякі з їх вищих здатність поставляти інше, як різні аномалії, магнітні, електростатичні, світло, звук , відчуваючи себе чужим людям і багато іншого. Чому він сказав, що в будь-якої геометричної форми прихована в якомусь дивному, невідомо інформація і енергія, яка виробляє подібні ефекти. Ця штука насправді можна в публікаціях Кола на полях і в Інтернеті, щоб знайти, див., наприклад, Crop Circles - Екхард Вебер. Не купити, вони були б марною тратою грошей. Автор скрупульозно уникає Чи можлива спроба пояснити реальне, але таємнича енергія його публікацій предостатньо. Просто прочитайте відгук.

 

Záhadologové і коло осіб, які беруть би, звичайно, затоплені sáhodlouhým mnohastránkovým суспільний дискурс про природні розлади речей і явищ, які призводять до того, що будь-яке невипадкове і регулярного розташування об'єктів у просторі призводить до викликати деякі невідомі сили, які так чи інакше піднімається з області тільки поблизу всіх геометричні освіти, і подібні причини важко пояснити речі і так далі. Автор цього трактату в порядку з однієї фрази, яка була випущена для всіх розповсюджувачів аналогічний марення:

"Коло осіб, які беруть всіх країнах світу, пішов ти!"

 

Creations, до яких коло осіб, які беруть часто так гордо, бо хтось інший зробив. Той, хто в будь-яких випадкових зустрічей в поле, якщо там дійсно знаходиться точно в той же час і тому ж місці, як він був, коли він «працює», абсолютно не замислюючись, негайно і повністю безжально вбиті. (Він би прийти до них "потиснути руку")

 

Якщо випадково той момент, коли Великий Творець дійсно створює майбутній зерна, знайдені недалеко від "сцени" Дуг і Дейв з свого місця і рядки, так що я б на момент відкриття шаблонів (від декількох тижнів до місяців після завоювання), навіть віддалено нагадував дрібних тварин, таких, як ця фотографія . Це те, що від них залишилося (каркас), давно б зі списком догляду за домашніми тваринами зовсім інший (так звані поглиначі - і черв'яки поширюються них). На місці, ймовірно, знайти кілька блоків біленої зброєю, і, ймовірно, навіть не це. Дикі свині, бродячі собаки та лисиці хрещених батьків дуже легко мати справу з таким матеріалом. Це називається харчового ланцюга, і не завжди повинен бути коло-мейкера до свого піку.

 

Якщо ці люди свої божевільні, насправді, а більше 99% всього заявленої діяльності, іноді фактично виконаних в цій області, то, з точки зору сільськогосподарського маса була, ймовірно, найкраще можна охарактеризувати як найшвидший частиною харчового ланцюга відбулося насправді. Їх "передбачувані" діяльність фактично зробив хтось інший цілком - Великий Manitou спалаху . Якщо можливо, коли-небудь дійсно свербіж руки і хотів піти в поле, чи віддаєте перевагу ви в тисячу раз нагадати говорить, що будь-який, хто йде з тим, що, таким чином, також відсутній, і зрозумів, хто він намагався, щоб плескатися в ремеслах. Ніхто не буде, тоді справжній автор красива, дуже цікава і деякі так неймовірно складних електромагнітних перешкод моделей в зерні може звинувачувати його, якщо він хотів грубки на полях цілеспрямований пошук.

 

Звичайно, я буду тут на даний момент з урахуванням цих емоційно і психічно неврівноважених осіб ряду інших візуальних образів їх бізнес-моделі, великий вчитель , щоб зрозуміти, що він може зробити, коли ви не привертаючи книжки-розмальовки в полі, і як вони виглядали (до настання сміттярі), якщо вони вирішили протистояти ним лицем до лиця.

 

Все кругом осіб, які беруть у всьому світі важко хворі люди, психопати. Строго розумововідсталих, пошкодження. Duped природи на одному з її успішних займає досить багато трюків, пустощі, які зробили їх враження, що кола на полях не може бути нічого, крім людських творінь. Переконливі заяви є те, що самопроголошені «експерти» на Кола на полях (в основному називають себе záhadologové, або навіть - не дай Бог - серйозний záhadologové), деякі з яких, ймовірно, кола осіб, які беруть - Психопати дуже хороші друзі. Може бути, вони знають з того ж інституту, щоб бути разом, а іноді в одній кімнаті або клітці.

 

Дизайн для включення в підручники тлумаченні психології і психіатрії, а також словники для перекладу:

Коло-мейкера, коло-мейкера, cropmaker, Crop Circle містифікатор = психічно хвора людина, психічно ненормальна людина, збоченець, збоченець, збоченець, збочений людина, розумово неповноцінні особистості, психічного, психічно хвора людина, божевільний, божевільний чоловік, божевільний, Дементьєв, маніяк, психопат, паразит, дармоїд, нахлібник, болючий, патологічний брехун. Людини, що страждає психічним захворюванням - вона може бути такої форми легше, але важче шизофренії, уособлення хтось (як правило, легкі форми - Наполеони, президенти) або щось ще (як правило, більш важку форму - наприклад, тварини - собаки, корови, рослин або навіть просто об'єкти - дороги тумби, дерево, редис)

 

Цей легкий міркування, продовжуючи як і раніше лише кілька пунктів на цій сторінці, явище колі makerství (за винятком, може бути, кілька незначних згадок в тому ж напрямку на найближчі кілька сторінок), це місце раз і назавжди попрощатися і рухатися далі, інакше вона не буде цього мало наукових Webík цьому prašivým людського гною кров'янисті виділення. Хоча це може здатися на перший погляд, немає абсолютно уявити справжню, реальну фундаментальних досліджень, з усіма символами, повторюваність і наукової проверяемости.

 

Навіть якщо в якийсь момент в майбутньому виявилося, що я був неправий, і марно намагалися, принаймні, я намагався. JL

 

Навіть якщо в якийсь момент в майбутньому показав, що деякі мої зусилля були марні, по крайней мере, я сказав людству: ". Не те, щоб речі, мої друзі" Ярослав Cimrman

 

Оглядаючись назад в історію

Перераховані явища - коло органів, коло осіб, які беруть, для яких в чеському також іноді використовується дуже негарний, можна навіть сказати неприємне колах педалі експресії, до питання про закономірності в зерно після деяких коливань, досить твердо přimknul. Конкретні випадки навіть не названий, можливостях пошукових систем в даний час практично не обмежена. Вони всі випадки важких психічних розладів. Кілька психічно неврівноважених осіб спочатку досить невизначеним приєднався до творінь когось іншого. Через деякий час виявили, що реальний автор ніколи не входить в засудити їх своєю кричущою нісенітниці і лайки, навіть якщо це було sebenesmyslnější. Дуже швидко обтрусився, без найменшої зацікавлений у тому, хто справжній автор малюнків. Досить їх повністю практичні висновки, що він не входить в систему.

 

Не дивно, що він ніколи по-справжньому ніколи не вибирають у, можливо, вроджена скромність. Крім того, послідовні neuklidí ніколи не "дірки PIN-код", на відміну від кола рішень. "Чекаємо позиції" і може тільки підготувати на хвилину, що в один прекрасний день неминуче повинен був відбутися. Це психічно неврівноважених осіб все більше і більше роздутою гордості від того, що ніхто не може втручатися в їх безглузді просторікування і у всьому світі вважають, що їх кричущою вигадки. У сп'яніння самостійно на основі плодом їх власного хворої уяви, які коли-небудь починає виходити на поле, щоб там спробувати «щось» виготовив і поставив своїм žvástům більше ваги. У той же час, але доведеться почекати реальні цифри автора, який також виявився на поле, і там з ними ніколи не може "потиснути один одному руки". Коло осіб, які беруть потім прибув на поле, "Люди в чорному" (автомобіль), і прийняв їх у дерев'яні ящики (якщо вони були коли-небудь виявлені). Залишається їх тільки шкода, що цього не сталося.

 

Серед іншого, тому, що кожен розряд блискавки в області досить безжально вбивств над землею і нижче декількох десятків до сотень кілограмів дрібних тварин (жаб, мишей, хом'яків, syslíci, комах, кротів). У деяких окремих випадках, більше десяти тонн. Багато що залежить від відстані від розряду особою вплив, але насправді, ймовірно, вбивати дрібних тварин і деяких великих явищReturn Strokeсупроводжуючих або попередні і наступні за ним (ступінчастого лідера, незавершені Позитивні розтяжки, див. Блискавка). Також маленькі комахи можуть бути вбиті через індукції в рослинах. У виняткових випадках, але іноді "після дії" на землі, і багато тонни тварин набагато більше. Дійсно, наші - ваші дорогі кола осіб, які беруть намагається бути включений у майбутньому між ними?

 

Припустимо, що здавалося навіть розглядати можливість того, що інопланетяни регулярно створювати шаблони або коло органів, в той час як удар блискавки і подальше пошкодження кукурудзи призначена тільки ті нерегулярно. От ніколи б не зустрілися? Тисячі випадків на рік? Те, що розряд блискавки навіть у межах одного пропустив випадок з кимось, хто мав таку репутацію псувати свої примітивні спроби тільки полюють на його роботу? Відомий як закон?

 

Occam пальці схрещеними

Коло осіб, які беруть тільки що мимоволі протягом тривалого періоду часу (кілька десятиліть) з його божевільними заявами, записані в partičkám читачеві дещо збентежений скептики у всьому світі, які неправильно унісон інакше щодо безпечного функціонування принципу правило Оккама : "Якщо більш ніж одна з можливих рішень є тільки правильні (швидше за все) найпростіший ".  Найчастіше той, що потребує якнайменших додаткових випадкових і невизначених умовах, переважно немає.

 

Якщо діяльність здійснюється безперервно протягом десятиліть абсолютно таємно, але все ж дуже скоординовані, Партік п'яний у всьому світі, хтось повинен представляти для найпростішого із можливих рішень, не потрібно йому в такий позов в будь-якому випадку захищати. Це, ймовірно, краще всього розмістити якомога швидше будь-якого з інститутів, створених для цієї мети.

 

Той факт, що після всього цього тривалого часу, повністю непоміченими і виявити, є відносно складним додатковою умовою, незважаючи на те, що в декількох частин на тисячу в кров, вони були б майже нездійсненною умова була знайти тільки коробка ...

 

Для порівняння: будь-яка група людей буде являти собою відносно просту схему при підрахунку всіх індивідуальних завдань, необхідних для її створення, створюючи десятки, скоріше сотні людино-годин грозовий розряд 100 мікросекунд в словах сто мільйонів часток секунди (сто bleskomikrosekund).

- Як зазначено в назві, цей дійсно стверджують, Occamek пальці схрещеними ...

 

Скептично вікна (повороту)

Як дзвонити люди, які вірять десятиліття чітко божевільні заяви, або навіть демонстративно виконується перед камерами, також, очевидно, абсолютно божевільним дією групи психічно неврівноважених осіб явно зміщені в низькому інтелекті, посилаючись на них як на напівбогів, тримаючи їх пояснення, коричневі сорочки , і їх діяльність побудована справ не на небі, і називають себе єдино можливим і правильним поясненням?

 

Видання буде розділено на дві, і тут.

 

Наступні щось з противного (дуже схожі процедури)

Denton, Garsington, 1996; Wylatowo, 2002. Звичайно, отже, на мить, що коло осіб, які беруть існує. Виробляти всі різні форми в кукурудзу, а деякі з них говорять, у співпраці з інопланетянами. Деякі інші знову дали про себе іноземців. Да, навіть ми визнаємо, що інопланетяни існують, і рука об руку з колом осіб, які беруть виробляти колах. Ми довіряємо їм, що один або іншим, або зроблені спільно сказав фігури на двох супроводжуючих фотографії (сині стрілки, форми ...... До речі, моделі дійсно добре). Який ідіот, гвинт-до, ковбой, Демент, zmetkař, що дурень patlal, провал, що некомпетентні криво volšová руку, але потім він зробив усе, що на фотографії відзначені червоними стрілками? Хтось повинен був зробити.

 

До речі, як побічний доказ автентичності форм на Wylatovu повинні служити порівняно легко виводяться факт, що навіть ідіот, як кола-мейкера ніколи б не вибрали для своїх творінь площі, яка знайшла б об'єкти зазначено червоними стрілками ...

 

Це, можливо, трохи п'яний під час фізичних вправ? Може бути, вони зламали сидіння для унітаза й шнури? Їх магнетрони, фазер, мазери, Насер, лазери, Poser, гарпуни, циклотрони, рис, синхронізація, Фазотрон, granátosery, Roentgenova лампи, мікрохвильові випромінювачі, електронні гармати, або будь-яке інше пристрій, який поля млявий бомбардує сволоти? Не вдалося адекватно зосередити свої розумові здібності і поточної (або недорозвинення) для вихорів індукований їм, релігії чи душевні сили пофарбовані досить струнка фотографії? Вони не повинні, тому, принаймні частково, щоб відчувати себе трохи як дебіли? (MH + коло осіб, які беруть)? На щастя, не тому, що вони не існують. На щастя, обидві групи разом можна привітати той факт, що ніхто не в будь-яке місце якраз в той час, коли там дійсно будь-яка картина виникла. Вони взяли їх в патології (коло осіб, які беруть) або NASA (MZ). Або Пароубек (Чеська поліція в разі визнання марсіани, якщо вони хочуть, щоб експериментувати з відновленням і використовувати їх колись під час виборів)

 

Зауважимо, нарешті,

Для любителів існування і вплив незрозумілою і таємничої енергії, теорії змов, вплив záhadology інопланетяни, уфологія, і всі інші однодумців: крапками відзначені червоними стрілками знайти рослини візуально або за допомогою будь-якого іншого методу дослідження (в тканинах, клітинах, вузлів, мікроскопія, механічних властивостей), повністю відрізнити від рослин, які люблять, щоб сфотографувати, виміряти і вивчити рослини в звичайних моделей. Рослини з усіма мислимими видами ушкоджень і ослаблення, які знаходяться в шаблонах. Нижче наводиться приблизний огляд того, що в будь-якому цілком нерегулярний в будь-який час у майбутньому знайти.

 

  - Рослини обвуглених - незначний відсоток, що значно нижче 1%. Не може бути знайдений на всіх, якщо під розряд блискавки пройшло достатньо часу і природі піклуватися про них сама.

  - Рослини з витими і деформовані листя, стебла, качани, деформовані дозрівання зерна. Також, ймовірно, перевищує 1%, а частка лише трохи більше, ніж непошкоджені області.

  - Рослини з близько до землі, 2-5 см зігнутий, nezlomenými леза. Трохи більше 90%. Більшість з них матиме у порівнянні з нормальними здоровими стебла рослин, які не плоскі , а не переслідує потяг до землі, завод більш ніж в 5 разів меншу міцність від поломки. Крім того, вони, очевидно, буде дуже легко зігнути стебла до землі, без перегинів.

  - Я nepolehlé (не перебуває на землі) рослини можуть згинатися до землі, не порушуючи стебла, але тільки дуже повільно і виявляється набагато більший опір, ніж нахил стебла плоскі , соломи лежав на землі в їх околиці, приблизно в 10 разів.

  - Рослини лопатей приблизно на тому ж місці, 2-5 см над землею порушені. Там, за оцінками близько 10% стебел лежав на землі. В основному в районах, що безпосередньо прилягають до краю картини. Їх стійкість до поломки або нахилу (вигину), за оцінками, не більше 2 до 3 разів нижче, менше в порівнянні зі здоровими контрольними рослинами.

  - Досить часто вони виявили пучки стебел, покладених рівномірно один з одним - у результаті ефекту доміно.

  - Дуже часто вони також знайшли розшарування nepolehlých (без стебел нахилився до землі) всередині великих форм.

 

У будь-який момент часу в майбутньому на всіх сайтах, згаданих тут описані зміни дійсно знайти. Ця заява може спробувати спростувати роки, безпосередньо наступні. Щось у тому, що вони, ймовірно, вже послав древніх майя. Вони будуть доставлені на багато мільйонів червоні стрілки по всьому світу, як багато ви говорите, і вони зможуть спробувати та довести, що немає нічого подібного. Вони можуть вибрати їх вибору. Це називається передбаченням, і належить до цілого ряду методів, використовуваних в наукових фундаментальних досліджень , які мають майже всі záhadologové в дуже рідкісних лінії як скалка в дупі.

 

Їх сингл, а також найбільша проблема зараз я дійсно тільки їх власною проблемою. Вони, звичайно, роблять величезні проблеми для відвідування щось настільки загальне і абсолютно нормально, як і будь-які незвичайні в зерні. Він як і раніше повністю під рівнем землі та відвідувати те, що не відбувається або, можливо, таким же або аналогічним чином як багато їх заповітне закономірності. Не беріть в голову, але він дуже радий, що хтось зробить це за них.

 

На закінчення, повідомлення всім колом осіб, які беруть у всьому світі, поряд з класичними: "Я хочу, щоб кинути вас ..."

 

 

 

Зробіть що-небудь дійсно самого кінця (тільки для сильних характером)

Один з найвідоміших випадків: заявлено два старечого дідусь у Великобританії в дев'яності роки (див. Google , введіть: від D & D Crop Circle), який стверджував, що автори кожному з полів піктограми самі по собі, не будучи в змозі їх дуже сумнівну пропозицію навіть у самих маленьких ступеня бути доведено. Сумно, але факт залишається фактом нещасного журналіста вони стрибали приманку неймовірно diletantským і дурним способом. Викинув будь-яких, навіть самих основних заповідей про необхідність перевірки джерел і звітності. Ах, ці нещасні журналісти. Вони стали де-факто співавторами однієї з найбільших містифікацій 20 століття, яка, можливо, не має аналогів в історії, і він навіть не призначив Орсон Уеллс. Вони як і раніше повинні були бути зрозуміло з першого погляду, що ряд питань, відповідним обраної б як слинотеча дід одразу ж засуджений болючою lhavosti. Але в цьому випадку, відразу ж втратять багато тисяч вантажних і жирів плату. Це було не в перший раз і не в останній раз журналісти hloupoučcí власні зусилля безпосередню участь в обширній містифікації.

 

Два цвілі dědci думав, що при підключенні до піку своєї слинявий bekovky шматок проволоки, як "шукач", всього людства вони вважають, що з його допомогою виробляють круги на полях, як легко і швидко, як компас на креслярської дошці. Сотні колами протягом десятиліть, ніколи не nepřistiženi. Треба сказати, що журналісти повірили їм. Слід зазначити, що журналістів не означає, що все людство. На щастя.

 

Вже багато років тому Роберт Хайнлайн висловив думку, що немає необхідності в несумлінності, де достатньо, щоб пояснити причини загальної людської дурості. Звичайно, немає необхідності дивитися не теорія змови. У разі D & D, але на жаль це було, безумовно, головною причиною всіх помилок, чітко дурниця журналістика, безумовно, підтримується мішок пан сміливий видавець (як вона йде). Перейти на плямочка, хоча іноді когось можна, але хто в цьому випадку він, швидше за все, були звичайними три маленькі крапки.

 

http://cestovanie.aktuality.sk/destinacia-tyzdna/svet/kruhy-v-obili-podvrh-alebo-umenie/

Пошук по сайту для всіх жінок

Ці "хлопці" ніколи не буде або розкриття, а не Bowerovej дружина. Вона зауважила, спідометр їх автомобіль najazdených багато кілометрів і, більш того, жодна людина не знали, пояснити, де вони проводять ніч. Нарешті, звинувативши його в невірності і, таким чином Бауер і Chorley вийшли з істиною. Chorley помер у 1996 році. Бауер в його честь у 2004 році створив свою остаточну форму в житі. Він додав, що якщо б не було ревнощів до його дружини, напевно, ніколи б не neprezradili.

 

Шановна пані Бауер! Світ усе ще може бути реалізований протягом багатьох десятків мільярдів заперечення того, що було єдиною метою - знищити і приховати подвійний зраді. Той, який прийшов з D & D є однією з неперевершеного безглузда, яка коли-небудь була введена в дію в історії людства, і яка була зарахована, хоча і не всіх. За її рівень значно підписаний ментальному рівні як її авторів. Ми не знаємо, де ви зараз знаходитесь, г-жа Б., не піклуються про нас. Може бути, де Chorley. Якщо це так, поклав його туди мої ідіоти (якщо він вже там) власне вдарив і пояснити йому, що раз брехня приходить до світла, навіть після смерті.

 

Самі вони ніколи не круги на полях не дали, це був просто привід, щоб виправдати ніяково поїздки в курей .... жінок. Він як і раніше може, те, що вам і разом з вами для всього людства, зроблений для ідіотів. Може бути, навіть не їздити Баба Даг їхав позаду Дейв, сьогодні це сучасна. Одна річ, однак, ви можете бути майже впевнені. Якщо все насправді виконується на полях (сотні ночей раз багато годин, що працюють в областях), швидше за все, вони були б реальним автором засідку цифри у поле, і, принаймні в одному випадку, зустрічався з ними і дав їм рукою. Вони принесли їх додому в коробці. Будь-які природні сили мали б розглянути як єдине моральне зобов'язання зробити щось подібне в двох ідіотів мА.

 

На закінчення: ми можемо бути на полі вони були. Може бути, там були тільки два з них. Швидше за все, так, але чи буде це краще для нас назавжди залишаються загадкою. Може бути, після них навіть деякі пом'ятий зерна залишилося. Щось подібне до Milovice - Схід - зареєстрований випадок "спаровування їжаки» з 2010 року. Звичайно, не випадково, що це місце (перше поле на схід від Milovice на південь від дороги) був призначений робочою назвою Дуг і Дейв. Може бути, після D & D в області час від часу, щось залишилося, іноді сумки, іноді рукавички. Just'll ймовірно, ніколи не знаю, якщо залишилися, а сумка для Doug або Дейва ...

 

Іншим дуже неприємним наслідком перерахованих випадок був досить неприємний факт, що вони майже відразу зупинився кожен більш-менш серйозної спроби реального наукового пояснення феномену кіл на полях. Немає хоча б мінімально авторитетний вчений не в якому випадку навіть не намагатися вирішувати ті питання, які були два міліампер такі дурні так грунтовно скомпрометований. Дійсно, згідно з наявною інформацією, принаймні, одна організація, яка поки мало спробував зібрати інформацію про серйозне явище, після цього «одкровення» повністю припинив свою діяльність, яка повинна бути перевіряються через пошукові системи.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z