Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-несортовані-текстів-3 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

   

         Частина 1        Частина 2        Частина 3         Частина 4        Частина 5  

 

Частина 3

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Звичайно, не можна сказати, що удар блискавки є єдиною можливою причиною слабкості стоїть у полі. Довгострокові вологи або сухої рослинності може також значно послабити. Але це можливо, на основі статистично значущим числом спостережень (2008-2010 - 100 + +, 2011-деякі інші), вимовляти попереднє припущення про те, що поточний стан сільськогосподарської техніки і рівень сортів і гібридів, кукурудзи та багатьох інших культур nepolehnou ( Не згинайте соломкою або всього рослини до землі) майже ніде не там, де вдарила блискавка (а іноді навіть і не там, як видно з деяких негативних результатів, наприклад, одне спостереження Stratov 2009-му 

 

Дійсно, більшість до декількох діб після удару блискавки, але навіть тижнів, починається кукурудзи poléhat , зігніть до землі (зігнути на землю), ви можете відвідувати інші, явно вторинні по відношенню до наслідки ушкодження електричним струмом - напад тварин і рослин шкідниками, різні фітопатологічного зміни. Перший Polehňa , вигнуті стебла земної поверхні, зерно якомога ближче до втручання, пізніше інших, менш постраждалих районах, час між polehnutím , згинаючи стебел на землю перший, найбільш постраждалих районів, а останній, найменш постраждалі також можуть варіюватися до декількох тижнів. В іншому місці, можливість розглядається два розряди блискавки приблизно в тому ж місці, де друга ударна кукурудзи потрапляє в абсолютно інший, і дуже помітно ослабленому стані.  

 

Необхідно також взяти до уваги, що спалах не просто потрапляє в поле, він може розширитися і вдарив різних об'єктів в районі, ел. ліній, стовпи, рейки, дерева, будівлі, лінії електропередач і тяги, так що ви можете опинитися в полі тільки невеликий відсоток енергії в деяких інших випадках, це може бути порушене практично все поле jedinéhým kolméhým прямий розряд блискавки, вся енергія, зосереджена в ньому включаючи всі його можливі наступні розряди. 

 

Повідомлення про випадки, коли після цілого "середній" грозових розрядів (6 кА) - дуже сильний дощ, коли протягом приблизно 30 хвилин впали кілька мм десятків опадів, плоскі , стебла нахилився до землі, цілу коробку з приблизною площею 6 гектарів, дуже нерегулярно форма (foto, Дві години "після факту", після виписки). Консультації з місцевим фермером виявили, що перед бурею полі, щоб відпочити на землю або лезо. уплощенная , лежачого на землі майже повністю, від 80 до 90%, в районах, які не були плоскі , соломи лежав на землі розташовані дуже випадково. Найближчі полів недоторканими, або їх статус незмінною, кілька разів, перш ніж їх статус перевірена і регулярно перевіряються. (У тому числі самих близьких, далеких тільки про ширину поля поїздки), не змогла б град вдарив так вибірково в одному полі, але так нерегулярно. Блискавки і грім були зареєстровані наступні візуально і акустично, комп'ютер, з якого спрямовані до інформації в світі знаходиться 1700 метрів по прямій від "місця злочину".  

Незареєстровані град. 

 

Іноді може виникнути ситуація, де є повне на місці розрядів зваблювання справжній штучний або природний громовідвід (дерево, флагшток В.М. ), Але всі підземні буде електрохімічних і теплових (фізичні та хіміко-термічної) зміни струму, що протікає через грунт і коріння рослин, які з часом можуть призвести до змін в їх зростанні. У метро, ​​але воно закінчується досягає 1 відсотка від загального обсягу скидання енергії. Переважна більшість воно випромінює в повітрі на дорозі - тепло, світло, більшість з соленоїда. випромінювання, механічної енергії і звуку. У зв'язку з енергією, яка передається в середньому на блискавці все ще може опинитися в підземному щодо великої кількості енергії, набагато менше в разі вище середнього розряду.  

 

Наприклад, в документальному фільмі під назвою " Що на землі, в таємниці кіл на полях ", Сюзанна Taylor , 2009, (насправді вважають за краще слідувати дуже ретельно збентежений , він може залишити серйозні наслідки психічного здоров'я та психологічного благополуччя), лозоходців їздити по полях, як божевільні і гілок у руках вони protáčejí як соціалізм колеса. Схожі зображення, але ви можете дивитися практично будь-який документ věnujícímu питання про колах на полях. Лозоходців нещасної, тому що ви не розумієте, що це тільки виявлення джерел або геологічних розломів, які були на місці задовго до того, основною причиною формування і відкриття закономірностей в зерно - розряд блискавки, але буде безпечно служити в якості громовідводу.  

 

Абсолютно іншої причини збільшилася чутливість багатьох лозоходців та інших осіб, може бути також присутність багатьох високо токсичні гази. Їх присутність на землі ніколи не була доведена, необхідно буде почекати деякий час до цього. Але навіть так, чи, швидше, головним чином, просто тому, що всі лозоходців є велике спасибі! Спасибі вам велике, дорогі лозоходців! National Geographic - Is It Real - Круги на полях - час 2:33 (foto) дуже часто робиться на сьогоднішній день більша частина роботи в будь-якій області людської діяльності тих дослідників, які також в даний час світ дуже чітко сказав "Не сюди, друзі"

 

Артура Кларка Таємнича Всесвіт - Crop Circles Of ,  

У час навколо 9:09 місіс описує досвід 1930 року, коли щось подібне Кола на полях дивився "насувається бурі" (гроза підійшов), то говорити про це ще невідомо, чи буде він робить  

електричного струму (електричний струм), або погодні умови (кліматичні умови)  

- Дорога, вони обидва, взявшись за руки, ніколи не одне без стегно ...  

 

До цих пір всі фільми, перелічені тут, але, звичайно, 99% більше питання, звичайно, включати згадка про існування та діяльність зразки обманщики або коло органів. Вони намагаються імітувати власну щось насправді в набагато кращій формі створює абсолютно різні - мати-природа в поєднанні з електромагнітними імпульсами власного виробництва, отже, є або буде бути на сторінці резюме представлені для розрахунку порівняння «заробітки» з обманщиків і реальний автор. Hoaxerům є нагорода надається десятків євро на годину. Події повинні придумати, дизайн форми, інструменти для збірки, транспортування до місця, і те, що ці сорти пива в п'яному вигляді ... Хоча, не придумати подібні заходи, особливо для документального фільму або фільму? Це питання, але його можна залишити повністю в стороні. Нехай € 30 за годину, навіть мозок іноді використовується, так скажемо, 5:00 п'ять членів команди (дизайн форми, вибір місця, підготовка обладнання, транспортування до місця роботи, документування все це, амортизацію засобів, вечір вдячність за пивом ) близько 750 €  *) . Грозового розряду повинна створити набагато більш складне, більш точні і покращення робочого часу не більше ніж 150 мільйонних частки секунди, але це буде оцінюватися на ту ж суму. Картина середня крива розряду блискавки поточного сигналу з п'ятьма послідовними розрядами можна бачити, що чистий час "роботи" час поточної (99% енергії), вона займає близько 150 мікросекунд разом. Час, в якому потік не відбувається, від десятків до сотень мілісекунд між послідовними потрясінь, час затримки на роботі та відпочинку, коли розряд абсолютно Flake, які можуть не завжди корисно, це простої роботи і блискавки союзи не викликало ще немає. Простий розрахунок показує, що спалах займає 750 євро на 150 мільйонних частки секунди, приблизно в 5 мільйонів у секунду, що на 18 млрд. євро в годину. "Якби я був ковалем, є коло-мейкера, сьогодні я б, ймовірно, краще, якщо я впав кігті ..." 

 

*) Оцінка дуже скромно, якщо це було необхідно зробити шаблон для власних потреб, таких як кіно, ціна буде підніматися приблизно до десяти разів, персонал консультації з реальною лабораторії фільмі, наприклад, повинна включати в себе оренду та вартість польових культур 

 

Ось в цьому місці буде кілька перерахованих більш-менш нехтують або повністю забутими "ступінчастий колишнього лідера", тобто обставини, які можуть призвести до його формування. Ступінчастого лідера - початкова фаза розряду блискавки, попереднє розряді (Return Stroke, Найсильніші і потужні спалахи). Ступінчастого лідера в ході поступового зв'язку попередньо іонізований шлях між хмарою і землею, і пішла ще одна позитивна стример. Це являє собою щось посилання для підтвердження, що видається "натикатися" ступінчастого лідера, який знаходиться в невеликій висоті над землею разом (десятки метрів). Тільки в цьому випадкуReturn Stroke- Великі і видимих ​​розряду, протягом якого витрачається між небом і землею струмами від десятків до сотень тисяч ампер. У попередніх двох практично невидимим, і "просто працювати" з струмами від десятків до сотень ампер.  

 

Як блискавка працює у багатьох випадках гній паль і трамвайних ліній - після того, як трактор треків . Трамвайні лінії відбивається дуже сильно, і форми дуже часто копіюють їх форми. Там, завдяки їм (трамвайних) і деякі цікаві функції, які будуть описані нижче або на спеціальних сторінках. Проблема формування грозових розрядів будуть розглядатися більш докладно на сторінці фізиці . Обставин, які передують самій ступінчастого лідера називають попередні Breakdown ( розряд блискавки , MA Умань , Dover Publications 2001, стор 71 ). В ході попереднього пробою в повітрі формування провідних шляхів, які характеризуються підвищеною провідності і може отримати їх у поступовому шляху від хмари до землі ступінчастого лідера переважно вибраний. Наприклад, із купи гною безперервно випаровуються різні пари сильно дисоційованому, які збільшують електропровідність повітря над ними до декількох порядків, на висоту в десятки і немає вітру до сотень метрів. 

 

Інша аномалія: наявність мікроскопічних частинок Fe.FeO.Fe2O3 в грунті. Незважаючи на те частинки будуть сформовані і стирання методи, використовувані в сільському господарстві з найдавніших часів (і rozpadáním і zrezivěním). При механічній - електромагнітне вибух, який відбувається, коли дія розряду (розряд випромінює стільки енергії, що електровоз витягнув на відстані кількох тисяч кілометрів), вперше порушив пил, який містить ці частинки, як рослини проходять індукованої (електростатичні та електромагнітні) електричного струму й вони стають магнітами на хвилину, що ці частинки привертають; Незважаючи на все це лише мала сума в порівнянні з тим, що сільськогосподарські грунту містить природний вміст іонів заліза (3% мас.) 

 

Якщо спалах може утворюють поле, що, чому б закономірність повинні робити щось інше?  

Тут, результат спроби вплинути на удар і тиск хвилі, викликані електричним розрядом конденсатора розряду (2500 V, 10000pF, тобто близько 0,03 Дж, довжиною близько 1 мм розряди) в об'ємному матеріалі (борошно, NaCl).  

Створює дуже правильне коло (діаметром близько 11-18 мм), регулярно, тим більше повторюваних розрядів відбудеться. Вплив і розмістити відразу ж після ударної хвилі (в шоці - надзвуковий загасання хвилі) електричного розряду з енергією в декілька мільярдів джоулів (середні спалахи), це приблизно близько stomiliardkrát (10 +11 ) сильніше. Через механічного впливу розрядів (перпендикулярно лінії нагнітання відносин у зв'язку з поверхнею) зменшується приблизно пропорційно кубу відстані (точніше, десь між другою і третьою, скажімо, ближче до трьох), якщо на поле замість кукурудзяного борошна лежачи (пісок, зерно, сіль, будь сипкий матеріал), не було дощу і вітру немає, зробивши коло діаметром приблизно від 15 до 20 метрів. Те ж саме відстань складе механічний вплив одного і того ж шоку і хвилі тиску на зростаючий стебел кукурудзи. Хіба це не брехня, є лише частки секунди, але може значно стебла механічні пошкодження, а також прямих і наведених струмів, що проходять через дуже суттєво впливають на життєздатність рослин і причини житло , згинаючи стебла до землі рослинами далеко в майбутнє. Подібні експерименти з порошком-Fe2O3 та Cr 2 O 3 , які імітують тимчасові магнітні властивості соломинку під час розряду - не підробка або обман, спроби легко всякий раз, коли це можливо і відтворюваним. 

 

Ще один дуже важливий фактор, який негативно впливає на здоров'я рослин, є дисперсія енергії та струму підземних кореневої системи рослин, а також електрохімічні та термохімічні процеси в метро, ​​сприяють формуванню високою реакційною здатністю радикалів, що виникають з них (більш розчинні) з'єднання також може негативно вплинути на цвітіння. Той факт, що деякі з кільця розташовані за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки, і один, може навіть бути пов'язаний з поточною електронної напрямок. поточний час експозиції, а просто випадкових механічних імпульс у момент житло , згинаючи стебел на землю - наприклад, переважний напрямок вітру в момент житло , згинаючи стебел на землю, а також місце, яке починається ефект доміно. Використовуючи ефект доміно може бути пояснена часто стоїть в середині кукурудзяного згустки форми - група повалення соломинку, як орбіті. 

 

Приклад "наукової" дисципліни, як і раніше в значній мірі використовуються кола дослідників Crop: езотеричні, парапсихології, біолокації, (MO) психічної енергії, іноземців, міжзоряного і міжгалактичного зв'язку, паранормальні явища, НЛО, ET, енергія і сила думки, досліди передачі енергії, військових Експерименти, шпигунство, + різні інші змови і теорій змови (частки відсотка, неймовірна кількість інших неназваних взагалі, навіть якщо насправді включені в плані сюжету і теорії змови) 

 

Приклади природничих наук, яка замість реально можуть бути використані, цілком на відміну від перерахованих pseudovědám, pavědám і різних оман záhadologickým, відносно надійні і  перш за все повністю багаторазової , тут 

 

Багато Кола на полях міститься щось, що можна назвати "цифровий підпис". Кілька невеликих кіл з діаметром 0,5 м і менше, а іноді знаходяться дуже далеко від шаблону і дослідників явища повністю ігноруються. Це та точка, де світло падало відгалуження інциденту шок. Упевнений, що є випадкові величезний lánech з "цифри" абсолютно нерегулярно подана , зерна лежав на землі, без будь-яких подальших більш правильної форми, і ви будете дослідники Кола на полях явищем нехтують навіть більше. Вона являє собою підтвердження справжності природним, не штучне походження таких моделей, оскільки D & D мозок занадто простий і порожні його для підключення до його творінь щось настільки ж марні, і тьмяним opominutelného.  

(foto

 

Спеціальність сайтів cropcircles.cz є те, що майже всі без винятку, звичайно, більше 90% кіл на полях виявлені в Чехії називають "ймовірно підроблені / містифікація, ймовірно," , який призначений моделей, створених людиною. Така вимога може бути категорично проти, а більше 99% реально, створені чисто природних сил. Так багато ідіотів, і, можливо, ті, в Чехії немає, і, можливо, в світі. З іншого боку, якщо всі ідіоти світу зробили нічого, крім виробництва круги на полях, хоча і зменшилася на інші проблеми, але знову б нічого, щоб пожинати. Навіть якщо вони псевдонім жатки і молотарки комбайнів у підйомника.  

 

На цьому етапі необхідно ще раз попередити будь-якого виробника кіл, так що будь-які ідеї по виготовленню моделей, залишених раз і назавжди, або одна з їх єдиним справжнім творцем в області задоволення. Тоді буде на полі готові до збору врожаю себе. Але потім вони будуть пожинати Люди в чорному (автомобіль).  

 

Над полем насправді відбулося щось, що можна (силою впливу) в порівнянні з вибухом сотень, у крайньому випадку, навіть багато тисяч кг тротилу на невеликій висоті над ним. У всякому разі, після вибуху вибухівки в будь-якій точці світу над землею або під ним створюється кожен, і тільки круглий кратер ... (Так само, як в результаті впливу об'єкта у воді створюється на hledině виключно і тільки кругові хвилі). 

 

Найближча аналогія грозових розрядів в полі з механічної точки зору, був вибух шнура, що детонує (ось який збіг назви), з масою принаймні, кілька сотень грамів вибухового за метр, висить і вибухають близько до поверхні поля з висоти від декількох сотень метрів до декількох кілометрів від Небо (найбільш механічним і електричним розрядом вплив на лопаті можна очікувати від тієї частини, яка до декількох десятків метрів над полем).  

 

Грозовий розряд досить складне питання, яке можна прочитати в ряді фахових видань, серед яких виділяється головним чином Блискавка: фізика і ефекти , В. А. Раков, А. Уманський , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6 . І автори зовсім виразно вважати двох світових «гуру» в вивченні фізики грозових розрядів. Ви просто констатую кілька основних фактів про негативні хмара-земля блискавки (найпоширеніший випадок, четверта глава книги, стор 108-191 ). Найбільш важливими компонентами процесу формування та само-розряду ступінчастого лідера або Dart лідера ( SL , DL , наприклад, стр. 109 ), які варіюються від хмари до землі, а коли поруч з нею протягом кількох метрах від одного з них починається сильна, часто обгрунтований на поверхні (диригент, купи гною), навпаки вгору вгору підключенні лідера ( вгору Підключення лідера , позитивні Streamer ), обидва декількох метрів до декількох десятків метрів над землею і будуть стикатися процес зв'язування ( Додаток процесів ), які нарешті, що з'єднує два місця - земля і джерело заряду в хмарі - із спочатку величезна різниця потенціалів (до декількох мільярдів вольт) проводить канал, в буквальному сенсі "дріт", і тільки кілька мільйонних часток секунди після підключення слідують основні "театр" або "феєрверк", -Return Stroke, Столиця і найбільше розряду, а тільки тривалістю в кілька десятків до сотень milóntin секунд, піковий струм до декількох сотень тисяч ампер. ТількиReturn Strokeдійсно бачив попередні два явища практично невидимі і можуть бути зареєстровані тільки чутливий метод вимірювання і реєстрації (струми слабкіше 100-1000X). Набагато більш детальну інформацію про грозових розрядах, їх фізики та енергетики взяті з публікацій, згаданих і деяких інших, або можна буде прочитати сторінок і підсторінки меню спалаху

 

Найбільш важливою частиною процесу блискавки розряд Return Strokeі, можливо, повторно ударів, які також називаються послідовними або наступних ударів - afterdischarges. Їх відстань після перших RS або від декількох десятків до декількох сотень мілісекунд. У їх випадку, це абсолютно нормальне фізичне явище - проходження струму через дріт, яка проходить через етап в десятку кращих в сотні тисяч ампер, і виробляє близько неймовірно сильних електромагнітних полів. Таке поле може все ще бути підготовлені в лабораторії (десятих часток до декількох тесла), але не на такій великій площі і не з такою крутизни схилу. Поточна швидкість може доходити до десятків тисяч ампер в одній мікросекунди (мільйонних часток секунди), деяких наступних RS 200000 . Це так відрізняється від детонує прирівнюється до тільки підготувати театральної публіки видно і чути. На відміну від нього підготувати розряду блискавки досі невидимі театру, приблизно стільки ж або навіть більше енергії - величезний вибух електромагнітної (менш схожі на електромагнітний імпульс після вибуху атомної або термоядерної бомби). Крутизна переднього фронту імпульсу собі те, що ніколи не може бути (електромагнітного поля) připravitelné лабораторії. Крутизна переднього краю необхідно відзначити, тому що вона відіграє важливу роль в індукції струмів і напруг в довколишніх об'єктів, у тому числі рослин, але і в коренях рослин та грунту.  

 

Не повинні бути особливо багату уяву, щоб отримати висновок про те, що імпульс струму, досягаючи пікових значень, скажімо, 800000 ампер, яка проходить уздовж доріжки галузі, скажімо, у восьми кілометрах на 200.000 кілометрів на годину, з передовими крутизни 200000 ампер на MICRO другий ( мільйонну секунди), точка удару створює перешкоди та резонансних трохи ширше, ніж просто "грюкнути води". Імпульсів струму себе, особливо в її найбільш потужна частина ніколи не триває довше, ніж кілька десятків мільйонних часток секунди. Вона несе в собі величезну енергію електромагнітного, можна створити надзвичайно обширний і незрозуміло регулярних електромагнітних картина, тільки за допомогою втручання і резонанс. Деякі з них можуть входити в структуру рослини в області досвіду, побачити розташування. Вплив числа таких послідовних імпульсів в різні періоди часу і відстані може виникнути дуже складна інтерференційних ефектів, навіть якщо дуже коротко.  

 

На відміну від електромагнітного випромінювання, але механічні наслідки таких різких і інтенсивних, високо енергія імпульсу може вплинути на точку зберігатися протягом декількох секунд. Плазмового шнура дуже швидко починає розширюватися в бік, спочатку на надзвукових швидкостях, які через деякий час сповільнитися до швидкості звуку, а ще пізніше до дозвуковой. До його швидкість падає нижче, скажімо, 300 км / год (одна третина швидкості звуку, але все ще набагато вище будь-якого навколишнього вітру), то це буде його форма і контроль за розповсюдженням в першу чергу самі по собі, законів і правил. Спочатку він буде поширюватися на всі боки дуже рівномірно, так як дуже точну коло. Крім того, дуже ймовірно, хоча все ще дуже важко переконатися, що принаймні в деяких випадках, або сильним, або тільки середню блискавки, сайт створюється вихрове кільце. Високої енергії під час локальних змін в газоподібному середовищі виникають дуже часто.   

 

Що б не зробив над землею ядерний або термоядерний вибух створює грибів відомі. Крім того, можна бачити, що в той час як кожен такий гриб комбіновані (обгону) набагато швидше в бік поширення вихрового кільця (надзвукової швидкості), хоча і менш відомі і помітні, або просто відображати ударної хвилі на будь-якому інтерфейсі. Фаза кордоном часто з'являється зміна меж точки роси, але дисплей може також взаємодіяти повітря - повітря при різних швидкостях або тиск у зв'язку зі зміною показника заломлення. Абсолютно завжди створює високоточні кола (фото) 

 

Існування вихрового кільця в місці грозових розрядів дуже важко продемонструвати в основному на тій підставі, що будь-який потенційний свідок, який стався в такому місці, як це, звичайно, не фотографія нічого, ні, звичайно, спробувати спостерігати, що фізичні явища, що відбуваються на місці. Його єдина турбота в цей час, щоб спробувати врятувати своє життя, і в той час, в основному деякі дійсно дивляться, не кажучи вже про зйомку або навіть експериментів, багато часу зліва. Ми можемо тільки займатися дослідженнями на даний момент ваша уява і намагаються імітувати переживає комп'ютерні моделей і, можливо, набагато менше експериментів фізики високих енергій. 

 

Можна, наприклад, відзначити, що в порівнянні з деякими спорадично виникаючі розряди блискавок будуть тільки побудували, хоча самі енергійні лазерних Břežany світі, в умовах створюється і передається влада, тільки лише "prdítko". 

 

Уява в наукових дослідженнях нічого шкідливого, просто пам'ятайте, ви говорили тільки її корисність для будь-якого наукового дослідження близько ста років тому пан Ейнштейн. 

 

Хоча індукції можна назвати тільки змінний струм, але навіть одного розряду блискавки можна розглядати як один напівперіод змінного струму, хід цілком нормально індукує в будь-якому проводять об'єктів у цьому районі. Строго кажучи, навколишніх предметів, щоб спонукати кожного зростання і падіння краю форма електричного струму  

Ці явища досить детально в електричних стандартів, пов'язаних з блискавкозахисту, а саме. (EN 62305). Це електромагнітне вплив, також може бути посилюється одночасно, паралельно і плечі mimoběžnými ж шок або наступних розрядів (наступні розряди) і паралельно зброя, яка може все разом електромагнітні, електростатичні і механічні (звукові вібрації і низькочастотних землетрусів - lissajoussovy шаблонів) для формування перешкоди і резонансу.  

 

Відразу під час Return StrokeАбо будь-який наступний розряд може бути виміряна в каналі розряду блискавки напруга "всього" близько 100 - 300 000 В / м Це значення знаходиться в значному відмінності від přeskokovým напруги електричної іскри в повітрі, який є 0-90% вологості приблизно в 3 мільйони вольт на метр. При 100% або більш високій вологості (насичений пар), наприклад, трохи вище рівня води, але це значення падає тільки до 100-300 тисяч вольт на метр для metr.tů. 

 

(Не рекомендується спробувати і оцінити на місці - такі дослідники буде постійно ослабла, й вони повинні були б бути поповнений регулярно). Перед відбувається розряд між хмарою і землею в деяких місцях напругу до кількох сотень тисяч, але за мільйон В / м (є також працюють дуже рекомендується).  

 

Навіть на краю: в той час все ще з'являються розетки і творіння призначені виключно серйозно, тепер буде вставлена ​​одна маленька "божевільна ідея": гусеничних тракторів (англійською мовою трамвайних ліній) в областях, які є значно більш провідного середовища від оточення, в поглибленнях скупчується багато більше вологи і стоячої води (foto). Волога в них тримав довший (перевірено), створення добре функціонуючої провідників, в яких strefují блискавки і після чого, пройшовши через американські гірки. (Verified nafotografováno), та інші посилання нижче, це не те, що божевільна ідея)  

Майже всі без винятку в будь-якому місці в калібрувальних полів виробляють відносно точного ковдру н-рол, разюче схожі на те, що виробляється в друкованих плат (і це божевільна ідея), відомо з електротехніки та часто генеруються в друкованих плат, можливо, лише зрідка злегка перекручений подорожуючих у віддалених керівництвом щогли ель, відмінними провідниками проходження, дерев і чагарників, а також відмінними провідниками та іншими природними особливостями, а також відповідність конкретної галузі дизайну? (obrázky) Котушки індуктивності має, її керівництво має опір, тому що разом вони можуть створити RC член, який має резонансну частоту, і це найбільша ідея. 

 

Кілька зауважень здавалося, англійською полів дуже часто коротке замикання котушки над потоками, на відміну від, наприклад, чеські, але це просте припущення засноване тільки на статистично не дуже надійним зразком. Пізніше спостерігається на Чехію короткий котушки, і розвідка статистично значущі кількості аерознімків (сотні) виявили, що протилежний швидше виняток, тому перше враження було, ймовірно, випадковим. Трамвайні лінії вздовж волокон пошкоджений ( плоскі , що лежать на землі) в результаті розрядів блискавки дуже часто, і дуже часто ближче до середини čtvrtzávitů (зображення), або навіть випадкових місцевих "більше, ніж čtvrtzávitů" - (одна заковика -2010, + Щось із LP).  

 

У цей момент буде показувати кілька фотографій, які більш-менш (але деякі з них дійсно дуже більше, це майже доказ) підтримує теорію кіл по грозових розрядів, прийняті до цих пір круги явища дослідники рослинництва, + дещо з Google Earth , яка також дійсно дуже більше (підтримувати враження, що житло , нахилившись до землі стебла кукурудзи виникає після поразки електричним струмом, переважно під керівництвом треків TRAKTOR) 

Для хлопчиків від inglézka створив термін «Блискавка Формування теорії Crop Circle"  

 

Деякі кола на полях виглядають, як фотографії безпосередньо впливати позитивним чи негативним іскрового розряду (Кірліан фото, Lichtenberg) - , Кола на полях і розряду.  

 

Кола на полях в інших дослідників з їх підвішений над їх структурою fraktálovitou. Фрактали в математиці були виявлені нещодавно (1905, графічне представлення використання комп'ютерів основні 1975). Але важливо розуміти, що природа завжди знає, фрактали - атомна структура, з'єднань, галактик, різних структур рослинних і тваринних організмів, хвойні та листяні дерева, їх кореневої системи інших рослин, судинної і нервової системи тварин, річок, гір, хмар, сніжинки ... Навіть один дуже частий можливість надмірної заряду розрядка відбувається через фрактал. Майже кожен спалах фрактальної собі, деяких крайніх випадках навіть утворюють фрактал. Набагато більш типовий приклад фрактальної ніж фактична спалах ступінчастого лідера, але її не видно. Є також записи фільму, на якому він візуалізується, просто подивіться. 

 

Чому, якщо це можливо, щоб пояснити все так добре, не призводить до колах на полях в кожній точці поля, де хіти блискавки? Цей факт може брати участь з кількох причин. Це може бути:  

- Повністю невизначене збіг  

- Геологічні умови в місцевому співтоваристві: провідні шляхи утворюються в підземному для взаємодії грозових розрядів в довколишні мільйонах місць років, природних і штучних підземних водних потоків, каналів, джерел, ємності для води, конденсаторів (вода і електричне), резонансу та інтерференції (механічні та електромагнітні + електростатичної) і перерахованих геологічних формацій (Elst і електромагнітних полів величезні і навіть між ними може привести до резонансу і втручанню)  

- Складне для виконання умов (Storm): спокій і відсутність дощів  

- Прогнозована і досліджував додаткові можливості в тому, що принаймні деякі закономірності відбуваються, коли в тому ж місці двічі хіти блискавці, з довгим інтервалом (днів до декількох тижнів). Перший з них тільки "підготувати грунт" (виробляти до декількох мільярдів "předexponovaných" ослаблені стебла, але, незважаючи на те, що з ними трапилося, але не плоскі , а не на землі, на які в подальшому розряді після декількох тижнів роботи набагато простіше. Знову ж таки, інше схожість з класичною фотографії, деякі з яких можуть бути дуже чутливими шарами піддаючи невелика кількість світла, свого роду předexpozicí, шар уваги навіть вище чутливість). Різниця в механічної міцності і сили, необхідні, щоб зігнути або зламати шок постраждалих і здорових стебел величезний і становить від десятків до сотень грамів (вигин) багато кілограмів (перерва). Але це багато в чому залежить від часу, що пройшов з часу інтервенції електроенергії, ослаблення тканин рослин після того, як проходить дуже повільно. Незалежність від блискавки та електрики незайманою рослинності nepolehne (не згинати стебла до землі) навіть в розпал бурі взаємодії дощ, коли культура постраждала від води течії і вітру більше 100 км / год, але nepolehne (не згинати стебла до землі) леза. Ті, хто страждають і nepolehnou (не згинати стебла до землі) відразу Polehňa , нахилився стебла до землі не більше ніж на декілька тижнів або нехай собі тече суд тільки легкий вітерець, або коли вони важкі ранковою росою. 

 

- Виключно висока інтенсивність грозових розрядів, або все або майже вся енергія сконцентрована в одній або в декількох (від 5-8) вертикальних розряд хмара-земля (MZ, або "чужий");  foto foto,  

- Або щось зовсім інше.  

 

Той факт, що тільки через (Для команди) вітром і дощем залишився лежати на землі або лезом, ви можете легко відстежувати наприклад, під час Вертоліт проліт низько над полем, солома на вітрі як прапори комунізму, багато разів вони нахиляються на 45 градусів, але при найменшому ослаблення поривів відразу сміливо ставити назад у вертикальне положення. Discovery Science, Кола на полях: Загадки в полях , реж. Джон Тіндалл , 2002 - 39:08 ;  

 

Кола на полях у той час як після грозових розрядів в кожній області будуть понесені (за оцінками, 1/1000000 або менш випадків), але то якраз досить звичайний щось відбувається майже завжди (див. sděleníčko номер два).  

 

Так звані sděleníčko номер два: Майже всі плоскі , лежачого на землі зерно (95% або більше, тобто близько мільйона квадратних кілометрів в рік по всьому світу) несуть відповідальність за грозових розрядів в полі або трохи вище них. Згадка було в початку тексту і картинки - все пласкі , лежачого на землі в полі Benátecký Vrutice.  

 

Уточнення: це було не завжди так. Один з контрольованих власності, зокрема на зерно (для простоти ми обмежимося тільки пшениця, жита, ячмінь, овес, кукурудза), так званого "опору типу , пошкодження, ослаблення ", або, точніше, спонтанне опір вилягання , пошкодження, ослаблення та в минулому можуть бути недоступні на деяких злаків, з деяких сортів ячменю, жита або пшениці майже досяг висоти дорослої людини, а не високої. Цільові сортів розведення були вирощені, але значно нижче, і це не виняток, прогулянки в довколишні поля, такі як ячмінь (майже до зрілості, коли вона росте довго у висоту) може бути визначено, що його вуха на висоті десь між щиколотки і коліна. Сьогодні сортів жита, пшениці чи ячменю, порівняно, скажімо, з літа п'ятдесятих років минулого століття тенденція до спонтанного житло , пошкодження, ослаблення практично до нуля. (Фото з ​​фільму всіх добрих громадян, 1968 )  

 

Як круги на полях, і це досить поширене правило, згідно з яким зерно Polehňa , вигинів стебел на землю, іноді до декількох тижнів "після факту", так що відразу після шторму, залишаючи фермерів дуже часто з подорожі по землях цілком влаштовує, тому що здавалося б, «нічого не відбулося», не підозрюючи, що у багатьох випадках вже "посадили" або краще сказати "викрили" на великий безлад і руйнування. Хоча навіть дуже сильний шторм, щоб відпочити на поле або stébélko, через кілька тижнів, прекрасна сонячна погода, смугасті, тут і там лише зрідка невеликі дощі приносячи таку необхідну вологу, нещасним фермерам тільки дивитися, жах, так як вони в цих ідеальних умовах ", введені спати "( poléhá , соломи лежала на поверхні грунту), і значна частина поля буде дуже важко зібрати. Фермери мали звичку зв'язку будь плоскі , лежачого на землі кукурудзи (стебла лежав на землі), особливо після бурі з градом, які діють спільно, так що якщо кукурудза не плоскі , лежачого на землі відразу після шторму, у них пізніше "nedocvakne". Таким чином, ми не будемо сердитися на них чи сміятися над ними, ніхто ніколи не хочуть фермери мають вчений ступінь з фізики та електротехніки, а також, скажімо, від електрохімії. Після того, як багато працює світі дослідники явища кіл на полях, який залишив багатообіцяючу кар'єру у фізиці або електротехніці і мали разів мабуть, набагато виконані.  

 

Крім того, фермери є ті, які в багатьох своїх експертизи та дослідження неодноразово документально дуже точно наслідків грозових розрядів в польових культур, багато з яких є або будуть відтворені на цих сторінках. Буряк, дині, картопля, томати, бавовна, соя ... 

 

Кінець Частина 3 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

   

         Частина 1        Частина 2        Частина 3         Частина 4        Частина 5  

 

z