Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-несортовані-текстів-5 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

          Частина 1        Частина 2        Частина 3        Частина 4        Частина 5

 

Частина 5

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

(Exterminator - Exterminator, deufoizer, desaucerizer,

перший виїмки на корпусі, там буде два)

 

Що, швидше за все, можна знайти прямо на місці - справжні кола на полях, створених в результаті впливу блискавки (блискавки) в кукурудзяному полі, а інтерференційних ефектів і резонансів проходження (величезний - величезний) потоків (звичайно, Ви можете знайти їх на місці кукурудзи подав на країна лежала в будь-якому місці)

 

  Перший Геомагнітні аномалії - LI (R) M - незвичайна поведінка компаса

 

  Другий Залишки статичної електрики - РГП - може бути виміряна

 

  Третина Залишки тепло, накопичене в підземних - Інфрачервона фотографія (але будьте обережні, що деякі дослідники пропонують Кола на полях десь на їхньому сайті як "IR" фотографії тут не буде опублікований натяк, це абсолютно neozdrojované, порожні креслення або фотографії до того, що б у мене було загальне наукове дилетант тільки коси. Ні згадані вимірювання методом, чутливість вимірювальних приладів і датчиків, спектральні характеристики датчиків. Це дуже часто спільна риса подібних досліджень, намагаючись зробити вигляд, що вони використовують тільки висококваліфіковані, спеціалізовані наукові методи і процедури , але вони ведуть себе як останній дилетантів, тому їх інфрачервоне фото більше схожа на перефарбувати класичний кольорової фотографії, яка виробляє дванадцятирічного хлопчика в будь графічній програмі, десятка на годину, і краще . Залишається, таким чином, до висновку, що навіть абсолютно нормально збирається infracamera захоплення інфрачервоних зміни в надрах (так це погода - прогноз) в будь-якому місці в області розряд блискавки, ніж ми можемо тільки гадати, є те, що в місцях Кола на полях аналогічні вимірювання були зроблені Так 2012 році, залишається одним зернового сезону перш ніж він потрапляє повному обсязі .. Камені і майя загроза перестає діяти, як стародавні майя передбачили.

 

  Четверте Частинки і FeO.Fe Fe2O3 (магнітна -. у всякому разі, чутливі до магнітних полів катодного можуть виникнути і піролітичної скорочення), розташованій у грунті - можливо, асоціюються з зерном і залишає klasům впливу тимчасових стебла намагніченості (дріт, хоча і з дуже високий опір), викликаних пропущенні струму

 

П'ятий Мертві комахи, часто абсолютно обпалені, přicucnutý на зерно, (він летить охопила з загоряти). Вона також може бути знайдений у відносно великій відстані від зразка, не у всіх випадках - можливо, передував дощі та комахи не достатньо, щоб приховувати - грім серед ясного неба - грім серед ясного неба

ліве фото © д-р Уве Engelmann, право © Janet Ossebaard     

 

Багато кола на полях (а також багатьох випадках подана , лежачого на землі зерно, ймовірно, виникає подвійна експозиція - перша рослин розряд називається "простих", створити "чутливого шару" з ослаблених рослин, які більш чутливі до будь-яких механічних та фізичним подразників, і тільки їм інші документи, розряд, який відбувається протягом декількох тижнів або місяців.

 

Поле ячменю, на який у 2010 році не було жодного розряду блискавки ( Benátecká Vrutice ) продовжувався в красивому фізичному стані до наступного врожаю, хоча над ним протягом вегетаційного сезону вітрів охопила досить багато і проливні дощі.
Так довго тексту є занадто серйозним на мить буде полегшений, повернувши ще раз, щоб перейти на один bláznivině. Численні, часто дуже точні у відповідності з декількома осями симетрії (3-8 більше), разюче схожі на зображення, створювані калейдоскопі. Його походження поки ще не досить ясно і фізично з'ясовно. Можливо, через величезну електричного заряду, напруги і струми, які відбуваються на місці.

 

  кельтський хрест 2002           р х р + у + р від орбітальної
Тимчасово створити щось, що може бути пояснено як "еквівалент атомних і молекулярних структур і кристалічних решіток", але гігантських розмірів. Проекція з трьох р-орбіталей в площині, перпендикулярній до осі одного з них виникає знаменитий кельтський хрест, а так само, якщо D і F-орбіталей б набагато більш складну структуру. Це дозволило б нам кельти намагалися вказати, в якому напрямі прийняти квантову механіку, Шредінгер задовго до того?

 

Якщо хтось хоче почути зрілого зерна, тільки іноді трапляються на краю смуги майже стиглої пшениці, жита, ячменю, може бути чітко підписати мовчати крекінгу. Кінець червня, липень і за її межами. Дуже цікаве явище.

 

Ще одна божевільна ідея: Кола на полях - пошуки істини . [НЛО] AVI 19:50 / 1:54:23

 
Переважна більшість дослідників і документальні Crop Circles з них стверджують, що вони є явищем сучасності, хоча в той же час визнають, що це може відбутися навіть у давні часи. Так, були й деякі явища і образи древніх цивілізацій може бути їх vybrazením (Stonehenge, кельтський хрест, та ін.) Навіть не виключено, що стародавні цивілізації (фермерських) знаю / я, які виходять від блискавиць, ми просто забули / я кажу, що цей досвід або з уст в уста від покоління до покоління, зберегли псевдонім зникли. Може бути, деякі Архімед звернув на піску, перш ніж хтось zapíchnul. Може бути, це десь написано клинописом, або показано на ілюстрації деяких, вона просто не була пояснена або переведені. Кола на полях і блискавки, а також будь-яких інших природних сил (і руйнування) розглядається як діло Боже, і, отже, не вважають за можливе чи необхідне надмірно підкреслити, що друга причина, якщо причиною обох одна і та ж, це адже їх повинні розуміти один перспектива, чи не так?

 

(Інша божевільна ідея) Може бути Але можна подивитися на те, що форма в останні роки відбувається дещо частіше. Можливо, однією з можливих причин - хто шукає, знаходить, і в часи, коли кільця були проведені обшуки полів, тобто до 1970 року, вони не могли навіть знайти. Ідея про те, що це було схоже на англійський вікна на 70-й років, як і раніше, і як вони виглядають сьогодні. Їх поява навряд чи не відрізняються, за винятком однієї маленької речі. Справді значно відрізнялися obdělávací використовувати техніку. У той час як у 70 років, а раніше служив місцевим фермерам boneshaker не відрізняється від 50-соціалістична zetorům років наше сільське господарство, вагою близько 2500 кг, а ширина задніх шин близько 30 см, і коні орати служив сьогодні в John Deere на них їздить, з масою приблизно в два рази ширина шини, а також, ймовірно, це так, і те ж саме стосується ваги і шини Машини пов'язаних з ними (посіву, внесення добрив). Ви будете створювати набагато більше поле "трамвайних ліній", - трек після трактора, який буде працювати набагато краще, як блискавка. Краще громовідводи - більше флеш-пам'яті. Більш спалаху - більше кіл. Не руйнуй моїх колах. Але фермери досі навіть не сказати нічого. (На фото ghosts2 можна побачити, що новий трек після того, як трактор точно повторити минулий рік ... треба б запитати, як у фермерів в нашій країні і в інших країнах світу)

 

Ще одна важлива відмінність від попередніх років, продовжує індустріалізації сільських районів - промислових пейзажів підземних сьогоднішній безпосередньо переплітаються з підземними лініями - комунальні послуги, багато потоки часто тече в канавах уздовж поля, але в спорожненні труб під ним. Всі утиліти можуть бути залучені в незвично інтенсивні зваблювання потік під землю, закликаючи до можливих побічних ефектів (резонанс і перешкоди незвично сильних струмів).

 

Спостережуване збільшення числа моделей по всьому світу поступово від 80, 90 і більше років не може бути занадто статистично доказові факт, але це не зовсім неможливо, що це дійсно так. Тільки в останні роки, частота спостережень можна вважати постійною і відносно високою. Фермери самі ніколи не буде цифр у доповіді, не є зерно, сенсаційні громадськості, але да. З сенсаційним громадськості завжди буде в більшості розсудлива частина населення, пропозиція не призведе до зниження спостережень. Не виключено, що деякі найближчі роки буде повністю об'єктивним регулярних форм спостерігається зниження. Їх присутність може, в деякій мірі, на додаток до незліченних інших обставин, пов'язаних із сонячною активністю і частотою (але тільки, якщо вона має принаймні частково залежить штормової активності або частоти сильних грозових розрядів). Та в останні роки вона зазнала деяких піки і Захворюваність цифри прямо не копіюється. Немає значення, не може рости нескінченно, або середня температура Землі, або кількість моделей знаходяться в полях. Якщо середнє число правильних форм, які зустрічаються щороку у поля, іноді дійсно починає падати, не пропустити нікого, і врешті-решт, може бути, навіть любов přitopíme. Після того, підроблені хокейної ключки графік валиться, як вдома перекидається карти, або, як малюнок, що складається з доміно (ефект доміно). Єдиним винятком з звітності періодичних закономірностей в культурами є чисто професійних і наукових публікацій. Звертається увага на тих, хто в інших місцях на цьому сайті. Як там вказано, питання про фермерам робити кола на полях були досить широко відображаються, вони знають причину, розібратися в питанні і не бачить необхідності дати їй будь-яку непотрібну розголосу.

 

Ненсі Талбот (BLT, Круги на полях - пошуки істини [НЛО] AVI. 19:32 говориться про " великий електричний заряд ", кілька оманливе, але воно сприймається в напругу, яка утворюється між крейдою надр і туман, в коченню Наприкінці літа (або, можливо, навесні) після англійського схилах.

 

Ненсі Талбот (BLT команди, Круги на полях - пошуки істини . [НЛО] AVI 1:03:00 ) - СВЧ-імпульсу, волога перетворюється в пару рятуючись від тканин - розширюється і згинається вузлів. Щось подібне до цього ніколи не буде можливо, щоб імітувати в лабораторії. Розширення та згинання вузлів не буде ніколи, ніколи й ніколи насправді не більш ніж геотропизма (негативний), випадки, коли відразу ж після того, як житло , згинаючи стебла до землі рослини мають розширені або вигнутих вузлів просто не існує, це просто дуже поширена помилка багатьох дослідників Кола на полях, які, на жаль, багато разів, неодноразово proflákli в загальному обсязі сільськогосподарського неграмотні. Звичайно, вони можуть бути виявлені зразки, які є відразу ж після відкриття вигнутих і розширені вузли, але це не викликано нічим, крім зерна протягом кількох днів, що форма не була виявлена ​​до декількох днів після його формування ( житло , згинаючи стебел на землю. Або можливо, що це дуже поширене явище, яке вважається землю зерно дуже повільно, багато днів, і форма виявлена ​​повинні бути внесені в ступінь нахилу перевищує межу posorovatelnosti стебла. всього часу з моменту соломинку KSY почав, спираючись на землі але пішли їх випрямлення (вуха) прямо вгору і вигин вузлів, тому, коли вони виявили вузли під впливом декількох днів, і це викликало geotropismu вигин. кіл дослідників Crop поняття не мають про кількість енергії, яка необхідна для забезпечення процесів вони описують (випаровування води), і те, що ці переваги будуть наслідки електростанцій і життєвість його тканин . Їх рівень мислення є досить обмеженим і, ймовірно, ніколи не буде в змозі зробити аналогічні розрахунки. хід часу, будуть розміщені тут, але тільки до тих пір, , хоча вона вже давно існує. Záhadologům, але безумовно не пропустити.

 

Наведені вище вимоги "дослідники" Кола на полях тільки підтверджує сумний факт, що ніколи в житті не відвідав цей район часто, нерегулярно polehlým , стебла нахилився до землі зерно, яке, на їхню думку, не відвідав ні "невідомі енергії". Знайшли його в одній точно такий же симптоми і аномалії, і, перш за все вузла, в тому числі те, що вони називають "вибухнула вузли" або "вигнаний порожнини", яка була б дійсно важко пояснити їх. Як пояснив на іншій сторінці, ці явища жодним чином не викликано тиском газу усередині вузла, який є як би «підірвав» всі ці явища викликані виключно за рахунок природного зміни росту поступово і повільно зростаюча, нерегулярні місця сушіння і вмираючих клітин та тканин. Ви але навіть після майже повного некрозу та сушка перестають успішно виконувати функції судинної тканини - що дуже легко перевірити в будь-якій частині рослини - вузли, міжвузля, листя ( демонстрація, установка фото зі спробою + Timelapse )

 

Можливо також, що було б набагато гірше ", дослідники" Кола на полях мають аналогічні спостереження, коли-небудь зроблених, але до широкої громадськості легко заховати. За те, як це ми б навіть не підозрюють, немає. Незважаючи на те, сільськогосподарських неписьменних, які досить регулярно зі своїх спостережень тільки вибрати те, що їм підходить, те можна підозрювати у чому завгодно. Може бути, просто той факт, що будь-які подібні висновки вважається безперервно повторюється виключення, які тільки постійно і неодноразово підтверджувала свої правила.

 

Основна помилка hoaxerů - педаль круги - коло органів, відомо, тому що, по суті, ніколи не був на полі, не кажучи вже там вночі справив деякі цифри (за винятком декількох ніяково - платні демонстрації перед телекамерами, але протягом дня) є те, що вони не згадують одне з найважливіших фактів, абсолютно необхідно, щоб рухатися в поле, це дуже необхідно, щоб поле не було навіть натяку на мокрій, а тим більше після дощу або навіть у дощ. Все, повторюю все, в останній раз, абсолютно будь-яка людина, який йде по полю принаймні, мінімальний досвід, він знає, що прогулянка на мокрому полі, навіть у гумові чоботи і водонепроникний одяг належним чином, навіть у гуртожитку після того, як трактор (мокра найгірший життєздатною частини поля), на вершині всю ніч для ліхтариків мерехтливе світло, і місяць, і вона (!) як і раніше несучи щось у руках, так що в результаті дуже обмежені здатності впоратися досить швидко балансу в той час як ковзання по стані (не кажучи вже безкоштовно) просто ідіот. Або автор цих рядків. За час спостереження і фотографування в конкретних областях завершені в гусеничних тракторів на сотні кілометрів, але ніколи не вночі. Але дослідження було зроблено, і він ніколи не був там або отримати пару волів, фотографії були придбані достатньо лише перших трьох років досліджень, трохи більше 18000, в 2011 році ще не повністю оцінені. Будь поля для будь-яких цілей, принаймні іноді присутній б цей факт дуже добре пам'ятав, і, звичайно, не було б не згадав. Інше питання, що можна було б покласти hoaxerům - як вони переїхали в мотузку вирощених ріпаку, за кілька тижнів до збору врожаю

(Iv цього субстрату з'являються цифри). Незалежно від того, як рухатися в цьому матеріалі, навіть метр за метром, абсолютно неможливо. Вирощений ріпаку створює абсолютно повністю непроникним частіше, в якому ви можете ввести комбайн.  Хто бачив картину в даному матеріалі, неминуче повинен привести до висновку, що будь-яка спроба створити один народ неминуче повністю провалилася (право, президент!) рослини виглядають, як ніби вони працювали великої сили (тонн до декількох м 2 ) багато днів. Насправді, вони працювали тільки їх власну вагу і пошкодження клітин і тканин. В молодих пшениця, овес, ячмінь, кукурудза, рапс і, в будь-якому молодих стенд культур можуть бути легко переміщені без праці, в зрілому варто трохи складніше, навіть у кукурудзі, але з одним винятком: будь-який рух в зрілі згвалтування абсолютно неможливо .

 

Незважаючи на зерно Polehňa , Ohne переслідує земної поверхні, іноді незабаром після грозового розряду, незадовго до збору врожаю, ймовірно, більш ніж в 90% всіх випадків. Звичайно, це залежить від того, як поле і навколо важливих розряді провідників поширення, скільки бічних і вниз за течією розрядів і скрізь, де вони приземлилися. Об'єктивність є необхідною, але зазначив, що вони були також зареєстровані випадки, коли після ударної хмара-земля блискавки в полі не житло , згинаючи стебел на землю не відбулося (2009 Stratov 2010 року, на північний схід Milovice 2010). Але це набагато менше, ніж 10% спостережуваних випадків.

 

Один з випадків, коли збирати, а не плоскі , лежачого на землі (не лежать на землі) нічого (Milovice північному сході, foto). Це може бути пов'язано з тим, що вдарила блискавка дійсно тільки великий басейн, розташований на поле під час розряду, і більше ніде, ев. неточностей у вимірі положення, коли він може насправді виявитися на сусіднє дерево або кущ (непомітно). Таким чином, може бути явищем в науковому дослідженні не унікальна, так звані негативні спостереження, яке приносить очікуваних результатів. Блискавка вдарила, але на додаток до вже добре висушеного зерна процеси дозрівання. Тканини можуть бути вже в стані, який не дозволяє суттєво змінити їх форму, щоб показати їх може істотно послаблена, крім того, що це може бути частковим proschnutím значно посилені. (foto, datum) Звичайно, в реальності дуже легко експериментально перевіряються в будь-який час у майбутньому.

 

Кола на полях - пошуки істини [НЛО] AVI. 53:00 Bert Яннсена вимовляються дуже цікава ідея, і можна сказати, що майже потрапив в точку на голові, навіть якщо вона прямо не вказати. Перш за все, це відноситься до того, що багато хто з фігур лежить в напрямку трамвайних ліній - не тільки описує шлях. Зверніть увагу, JL - це часто допомагає ідеї різних скептикам, що шлях йде по колу осіб, щоб уникнути будь-яких спостережуваних підходи, які допомогли б їх виявлення. Насправді, він пішов у тому ж напрямку тільки "великий творець" - ці сліди привели прямо або уздовж індукований електричний струм.

 

(Цитата з фільму Кола на полях - пошуки істини )

" Всі Круги на полях одна велика фальшивка, велика містифікація ". Хоча це існуюче явище, але досі не може визначити, що є причиною цього. Люди дуже обмежені у своїх розумових процесів (мислення), все ще тільки дослідження, будь то візерунки, створені іноземців або людей. Він думає, що це щось між ними, це насправді (спрощений переклад) створені самими людьми, просто досі не розумію, як це зробити. Він правий, президент! Фігури в області дійсно допомагає створити свій власний народ просто не розуміють, як це зробити. Ми просто тільки, що в деяких областях посадили, особливо зернових культур. Якби не було полів зерна, не було б ніяких кіл на полях, вона проста і зрозуміла факт. (Є, крім трави, будь-який вид рослинного та неорганічного матеріалу)

 

Ще одним важливим фактором є те, що в культурі утворюються треки для трактора, який виступає як відносно гарні провідники, як безпосередньо використовуються для проведення фундаментальних "розподілу електроенергії". Після першого шоку близьке до доріжці створює дуже сильна шар іонізованого повітря, водяної пари й пилу, які привертають afterdischarges як запах пива алкогольним.

 

Сотні фотографій, де ефекти блискавки, захоплених в полі, часто лежить зерно по залізниці, між ними, і так само часто або частіше, в центрі čtvrtzávitů. Точно така ж ситуація може спостерігатися в дуже велику кількість фотографій Кола на полях поряд з ними або навіть у віддалені місця в навколишніх областях. Крім того BJ правильно відзначає, що рослини першого Polehňa , нахилився стебла до землі, а потім починають зводити назад, на відміну від, наприклад, BLT. (Примітка JL) Перший Polehňa , нахилився стебла до землі, завдяки найбільша слабкість нижніх, можливо, через видалення токсинів до коріння.

 

Той факт, що формування моделей може бути дуже аналогічні прихована формування зображення в чутливий шар класичні чорний та білий матеріал halogenidostříbrného показано в статті, і в багатьох місцях на веб-věnujícímu цією проблемою, вона є однією з провідних ідей дослідження.

 

Два з половиною роки + один-два дні з початку дослідження, 14 серпня 2010 року, знайти іншу аналогію з класичної фотографії: приховане зображення в "чутливому шарі" в полі зерна, що зберігаються в флеш освітлення ... (Використання спалаху освітлення, тільки кількість енергії, випромінюваної "природний лампи блискавки" 10 9 - 10 18 вище, чим ми користуємося сьогодні при зйомці)

 

UFO Club Ac FLASH ( посилання ) дуже зацікавлені в явища, пов'язані з появою кіл на полях. Але що насправді на краю, як кулька. Наприклад, вона стала майже фольклором, в деяких документах і фільми вирішення питання про Круги на полях у фоновому режимі, як символ таємниці екранований інциденту блискавичний кидок під час грози. (foto - Супроводжуючі фото з фільму показує блискавки)

 

Для порівняння, у звичайній спалаху, що хтось в камері, розряд випромінює енергію в 5 Дж, а набагато менше (десяті Джоуля). Це те, що називається «спалаху» при зйомці вашого мобільного телефону (дуже світяться LED) випромінює енергію в 10000 разів менше 1000, але в зв'язку з якістю придбаних forografie цілком достатньо. Великий спрацьовує студія працює з енергією 500 - 2500J. Середня блискавки під час грози випромінює енергію в порядку 10 9 J, під час шторму там генерується кілька тисяч. Унікальні флеш вище середнього і випромінює 100 до 10000 разів більше. (Примітка: чутливого шару датчика фільм або камери зазвичай виявляються більш 1/100000 світла, випромінюваного блискавки, а на "чутливого шару" потрапляє кілька десятків відсотків світла і всі інші енергії, випромінюваної блискавки ...)

 

Площа подана , що лежать на землі, і так пошкоджені, кукурудзи та інших сільськогосподарських культур в результаті впливу зливових грозових розрядів у всьому світі оцінюється в 0,5 до 1,5 млн. км 2 пошкоджених і polehlých області, стебла лежачого на землі

 

Fe2O3 - зазначив в іншому місці

 

Значній мірі може бути на остаточну форму деякі цифри беруть участь механічної вібрації і резонансу порожнеч або порожній (печера), або з водою (природних водойм), або наповнені субстратом, який заповнюється водою (водоносних горизонтів). В одному фільмі věnujícímu питання Crop Circles такий приклад описаний - Круги на полях з'явилися прямо над штучними водоймами, можливо, вода.d

 

На думку деяких теоретиків - скептики, які намагаються спростувати будь-які інші способи зробити Кола на полях, ніж у людей або тварин, створити врожаю їжаки колах спаровування. Milovice (схід, в першу півдні області дорога, що веде до Zbožíčko). У травні визначені спалах зеленого пшениці на полях, у відмінному стані, ніяких ознак типу , згинаючи стебел на землю. В цей же шторм записали ще два розряди над сусідньому полі ячменю (близько 0,5 км). Він слухняно почав "зберегти спати" після кількох днів, як раз на місці втручання, з плином часу все більше і більше. Пшениця ще нічого. Другий тиждень - нічого. Третій тиждень - нічого. Тут ми pšenka nepolehne (не згинати стебла до землі) ... Він увірвався пшениці не було бур'янів або хрипким беззубий старий, було багато більше 30000 ампер. Пшениця під час грози, перш ніж vymetením (до повного заголовка), повністю зелені, ячменю після 

викид, починає жовтіти. І тільки приблизно через місяць, починаючи з пшеницею "щось" з'явиться (дві фотографії вище), але це дуже відрізняється від аналогічних спостерігається, коли зерно поклонившись до землі спочатку дуже повільно. Є кілька спостережуваних місць, досить нерегулярно, з підозріло невеликій площі (2-3 квадратних метрів), але він ретельно polehlých чиї стебла лежав на землі, пов'язано в значній мірі зламані, а не просто зігнуті. Крім того, якщо між ними навів деякі зв'язки шляху ...

Те, що їжаки? Через деякий час, це зрозуміло. Ось!

Дата отримання: 27 Шостий 2010 (і попередні два) Дата отримання двадцять третій Сьомий 2010 року, в декількох ярдах

?

Таким чином, він як і раніше їжаки ... Полюс ж, зрештою, сплощені , стебла нахилився до землі протягом більше двох місяців після завоювання, в декількох місцях (сотні квадратних метрів), набагато ближче indikovanému блискавки, незадовго до збирання урожаю, але не точно у відповідності з правилами житло , пошкодження, ослаблення Після грозових розрядів, де деякі з постраждалих районів ніколи не nepolehnou (не згинати стебла до землі) зовсім в іншому місці Polehňa , вигнуті стебла до землі повністю, дуже швидко, але поступово починають взводу назад (через вузли - вузли). Області для "відтворення їжаки» не піднімається ніколи не натяк, що у вас багато чи достатньо, щоб взяти на себе. Або що там буде насолоджуючись Дуг і Дейв? Вони два старечого старі в цих областях, а не робити нічого, ніж там разом "грав" (якщо такі є поля, коли відвідав), то їх німі, ви могли б сказати дивовижно дурних виправдань виробництво кіл на полях міг повірити, можливо, пані Бауер ...

 

Більше часу між блискавкою і polehnutím , згинаючи стебел на землю в цьому році (2010) спостерігався тільки в Sharp (пшениці - на північ від залізничних колій), майже чотири місяці. Ячмінь (південь трек) poléhá , соломи лежала на поверхні грунту 1-2 тижнів після операції набагато раніше, але дуже повільно. По-перше, тільки в кілька десятків квадратних метрів, що значно нижче 1%, то приблизно близько 20% від усієї області. Фото на сторінці хронологія .

 

Зробіть спробу визначити і як šnytlik привертає проходить потоку частинок Fe2O3 і Fe. Результати повинні бути тут, але нічого не буде, тому що нічого не відбувається. Мабуть, тільки vyredukované заліза, багато magnetičtější. Ну, ну, так собі. Загалом, експериментальним розряду enercie 0,03 J, очевидно, "трохи нижче", ніж зазначена середня енергія грозового розряду (5 х 10 9 J)

 

Зерна моделей часто сплощені , лежачого на землі дуже багато (дуже контрастні відмінності між потерпілим і здорових рослин в їх околиці), а також часто показують ефекти в тому ж місці на наступний рік. На відміну від створення неправильної форми, в разі Кола на полях в деяких випадках можливе виключно сильною блискавки. Може бути, було б цікаво визначити, чи є поряд з деякими цифрами робить підземних водопровідних труб. Підземні води, звичайно, досить часто - відмінний провідник. Доза електроенергію, яка працює в ціле рослина, треба розкласти частина, яка отримує надземної частини рослини коріння, і скільки записано в грунт рослинних речовин несприятливі (середня частина на одну рослину). Для продуктів з меншою щільністю посіву, скоріш за все, така інтегральна доза частіше, звичайно, зовсім вбити, навпаки зернових культур, де енергія може бути розподілена вкрай нерівномірно. Такі справи розглядаються досить широко в науковій літературі, наприклад, у сільськогосподарському монографій з окремих видів сільськогосподарських культур. З них відвідають ряд демонстрацій, в основному, сільським господарством на стор 2.01 і, ймовірно, на деяких сторінках, присвячених elektrofytopathologii

 

Деякі з можливих причин оцінками, сягають дуже високого контрасту зображення шару зерна, ви можете отримати особливий, неіснуючу сторінку високий ефект контрасту

 

Кола на полях - пошуки істини [НЛО] AVI. 1:42:55 - " абсолютно дурними ". М. Глікман намагається сказати нам, що процес іноземними культурами, які, ймовірно, спробує щось, але обережність у той час як замість того, щоб з їх НЛО приземлився і вийшов з них і сказав: "Ми тут" трохи безглуздо. Ми не знаємо, що будь-який з інопланетної цивілізації і іноземець не те, що це всього лише результат ініціативи людства (сільське господарство) і абсолютно земні сили -. Електрики і магнетизму 1:43:40 Вони вивчають нас (поширена думка в Чеській Республіці і займає часто сприяє місіс Plíšková приклад). Якби це було правдою, неминуче іноземці прийшли до висновку, що всі люди дійсно дуже нерозумно ... Нічого, те ж саме ви можете думати про них абсолютно все людство, тому що тільки мрія ідіота хотілося б, щоб приземлитися на лінії електропередачі ... (Див. кілька пунктів, які Zuidland )

 

Дуже схоже зору експерименту, в якому іноземці намагаються спровокувати людей реагувати, щоб вивчити його підхід до проблеми, так як вона намагається вирішити: уряд і політиків іноді намагаються щось уздовж цих ліній, щоб пояснити їх мотиви можливо дотримуватися - збройні сили - і все ж, як папери спалили дияволів ...

 

http://zajfyz.physics.muni.cz/index.php?web=dopad_kapky2009ky2009

 

http://zajfyz.physics.muni.cz/en/index.php?web=kapky

 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/ (1994)

Тут на цій сторінці, ми бачимо, що Люсі опитування, проведеного дослідження з проблем здоров'я особливих почуттів і психічних розладів у Круги на полях з 1994 року, і навіть у співпраці з місцевими костоправ ще не досягли задовільного пояснення того, що може викликати.

Тому, щоб допомогти їм і бути добрим до них, оголосивши, що вони були трохи втомлені хімічних речовин, деякі з яких можуть бути особливо небезпечні отрути (ZNJ), і нехай поруч з будь-яким нововиявленими шаблон швидко запрошуємо токсиколог.

" Мені потрібно кваліфікованої медичної допомоги. Я сподіваюся працювати з місцевим лікарем, який люб'язно погодився, щоб спробувати проаналізувати теза доповідей "місцевий костоправ не надходило протягом 16 років (1994-2010), щоб досягти результату, це не карти ...

Наприклад, часто ознаками відчуває металевий присмак у роті досить типові для отруєння ціанідом. Ціаністий водень (HCN), розряд може утворитися під землею, де у зв'язку з детектором уздовж матеріалу і проходження струму в кількостях, вимірюваних кілограмами. Тут є все, H + C = HCN + N. Рівняння не створюється відповідно до правил в галузі хімії стійка, і набагато більш нагадує математичне рівняння. Це, здавалося б, повністю від хімічного правил, а також незалежно від складу вихідних матеріалів і будь-яких супутніх реакцій і проміжних продуктів. Через тепла, енергії, тиску, електричного струму, напругу, іонізація, і все, що відбувається, насправді щось подібне може статися. Навіть якщо таке рівняння, ймовірно, навіть трохи кожен знаючий хімік, а називають "хімічною гротеск." Деякі інші хімік, тільки трохи більш інформовані, можливо, вони були б ще краще, щоб виробництво подібних рівнянь безпосередньо виражається в лайні. Це дійсно на жаль, досить серйозне питання. Малі підземні autoklávek б дуже хотілося, щоб приготувати щось, що міг, майже в рівняння ...

 

До речі, подібні дослідження проводилися, електричні розряди в обмеженому просторі, і представляє собою дуже прості хімічні речовини (H 2 , CH 4 , NH 3 , води) утворюються набагато більш складні хімічні речовини, такі як амінокислоти. Експерименти, проведені Стенлі Міллером в 1953 році.

 

Дізнатися почуттів від людини, яка отруєний іона CN (-) , або у вигляді ціаніду або синильна кислота, є дуже рідкісним збігом або, скоріше, цікавість. Для того, щоб з ким поділитися своїми почуттями, мій час рідко буває більше двох хвилин. Експериментальні тварини почуття перед вмирають, це якось врегулювати ситуацію на принцип. Таким чином, тільки морських свинок, які, ймовірно, ніколи не зможе розділити мої почуття після отруєння ціанідом (на щастя podletální дози оскільки більшість із них, за свідченням залишає поле після), ймовірно, залишиться назавжди тих, кого Люсі тягне його в долині, як котенят і залишаючи їх на як заповнювати анкети.

 

" Цікаво, що в той час як фізичні відчуття, як правило, незручно з емоційної, це якраз навпаки. " - Так це насправді не що сказати, кажіть щось на зразок цього робить кожен споживач наркотиків.

 

усвідомлення присутності `` під час відвідування і освіти, а своєрідний `` металевий присмак у роті, напади паніки, затуманений зір.

світності

Галюцинації фізичного або візуального спостереження

"Не вдалося увійти, і попередження фізичний бар'єр був мене, і я відчула нудоту"

"Досягнення зовнішнього кільця очей освіту, де я вдарив невидимою стіною, яка змусила мене в два рази старше. Відразу За цим пішло головокружіння та запаморочення".

"Не дивлячись на те, вимірювання і фотографування цього утворення, я почав відчувати нудоту і запаморочення, особливо у верхній частині, яка виглядає як` Лабіринт `. Вийшовши, почуття пішли."

"Я почав відчувати себе досить схвильований і, нарешті, довелося піти. Ефект був найбільш інтенсивним у верхній частині. Ми залишили освіти близько 5 або 6 годині вечора я почував себе чудово, поки пізніше в ту ніч, коли я прокинувся, відчуваючи нудоту. Наступного дня я і відчував себе слабким і дезорієнтовані "

Він відчував себе дійсно клаустрофобія, і було досить страшно

До того часу я добрався до машини, я почував себе чудово, хоча я усе ще був невеликий `метелики в животі почуття`.

Це паніка відчуття було гака повідомив Джон Sayer при відвідуванні веб-Павука на схід від комплексу Ейвбері: "Непросто стало гірше, зміна передчуття, через паніку, що майже терору як я відступила від освіти, я мало не увірвався в. бігти. Я намагався боротися з цим, але відчуття було переважною. Зізнаюся, я скорочується до стану параної, коли я вийшов з поля ". - Господь описує короткострокові, але не напряму підручник аберації

 

" Металевий присмак у роті "- типовий приклад гострого отруєння свинцем, а й багатьох інших, органічних і неорганічних отрут, у тому числі ціаніду.

 

" Неясність зору ", - після десяти dvanáctkách деякі можуть побачити розмито, а якщо ні, ви все одно можете приїхати з пляшкою рому. Що ж, один споживач "пір'я"?

 

Ще один цікавий факт, що Люсі описується на цій сторінці те, що його колега в одній формації не працює з спалахом ... Ви, напевно, знаєте, що в тому ж місці, в останній час працював його, скажімо, 10 12 до 10 18 разів сильніше, хлопець, і якби це було в його владі, він взяв його і побіг з тим, що його ноги могли нести його. Але, як відомо, фотографічні спалаху не в змозі рухати ногами ...

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/passage/les/passage/ (2004)

Тут перший англійський оригінал (описати свої відчуття і почуття після відвідин кола на полях;

це фактично продовження і розширення сайту в 1994)

ЗДОРОВ'Я КАТЕГОРІЇ. ORAL (металевий присмак у роті, зубний біль, незвичайна спрага)

Черепно (головні болі)

ОКО (зміна зору, галюцинації)

АУДИТОРІВ (Acoustic) слухання голосу, музики і т.д.

Кишечника (нудота, діарея, раптовий голод і т.д.).

Системна (запаморочення, слабкий колінах, болі в ногах і т.д.).

Психічні (розумові процеси постраждалих, короткострокові втрати пам'яті, відчуття паніки, жаху, зла, миру, любові і світла, дезорієнтація, і почуття присутності)

 

а от переклад

Наслідки для здоров'я (в основному зміни в чуттєвому сприйнятті, і більше)

РТУ (металічний присмак у роті, зубний біль, незвичайна сухість у роті) йому в рот)

SKULL (головний біль)

Vision (зорові розлади, галюцинації)

Слух (акустичні сприйняття - сприйняття різних звуків, музики і т.д.)

Кишкові розлади (нудота, діарея, раптовий голод)

Системні проблеми (запаморочення, підірвали коліні, болі в ногах)

Психічні розлади (що впливають на процес мислення, короткострокова втрата пам'яті, почуття жаху, паніки, страху перед терором, зле почуття, почуття миру, любові і світла, дезорієнтація, відчуваючи себе дивно)

 

Дорога Люсі! Всі описані почуття ваших морських свинок, пов'язаних з вживанням наркотичних засобів та отрут, можливо, смертельно отруюють сублетальлними доз токсичних речовин (CO, CO2 , HCN), який в ході візиту моделей дихати. Ще на іншу сторінку. Sr.čku діарея псевдонім ніхто не хоче їх. У зв'язку з тим, що без жодного попередження і запобігання відвідування місця колективно досить імовірно, потенційних ZNJ присутності - Особливо небезпечні отрути, надзвичайно токсичних та небезпечних хімічних речовин, які можуть бути отримані з тисяч письмових свідчень, ви можете навіть не заслуговують нічого ...

Ще на здоров'я наслідків (§ 188а)

 

Zuidland, Південна Голландія, Нідерланди. 2002nd Ну, ось на лівому малюнку все це разом приємно з громовідводом. Існують і інші кадри, а також за допомогою Google Планета Земля можна порівняно дуже достовірно переконатися, що немає в даному випадку я aliénos stupídos приземлився прямо на дроти високої напруги. Nenakopali ви, чорт забирай? У заголовку сторінки, крайній праворуч у верхній частині, як ви можете бачити по тій же схемі з проводами.

 

HV можна знайти в багатьох формах, Кола на полях, і однаково часто в будь-якому нерівномірно повністю подано , зерна лежав на землі, він буде приділено особливу сторінку. Будь HV привертає блискавки набагато краще, ніж просто громовідвід, тому що це відбувається в безпосередній близькості від нескінченного числа іонізованих частинок.

Блискавка в полях (титульний лист - Тайланд 2011)

 

Звичайно, було б можливо знайти цікаву інформацію від компаній, що займаються розподілом електроенергії (тільки не в ČÉZku), чи були вони зареєстровані на блискавці хіти ліній електропередачі, які працюють поруч із цифрами, за деякий час до його відкриття.

 

ČEZ - це питання не розглядається. У нашому суспільстві, це не тіло, зареєструйтеся або удару блискавки, пов'язані з цим явища. (2008, немає ніяких підстав вважати, що в цьому напрямку протягом довгого часу нічого не змінилося). Було б цікаво запитати, чи є і як вони захищені від блискавки втручання електростанції, Дуковани та інші ... Вони не існує трохи безлад в магазині розрядників? Вони використовуються для чогось? Це просто не цікаво, яким чином електрику конкуренції ...

 

Переважна більшість електроенергії в світі гігантів володіють і управляють, або принаймні сильно підтримує, обширна лабораторія фундаментальних досліджень , широко пов'язані з науковими колами, присвячений дослідженням, грози, блискавки, фізичні принципи та їх наслідки. Не так наш бідний ČEZík.

 

Кола на полях - CBC News (28 січня 1989 Енн Макміллан) 10:17 / 14:23

"Наш свідок, Рей Бернс, один з небагатьох людей в світі, які стверджують, що бачили, як вони сформували коло на полях. Трапилося якось увечері, після шторму, коли він йшов собак".

Відзначимо. JL: Що ви хочете більше? Під час грози, а саме вплив уже сталося, пошкодження рослин, й вони слідували за собаками тільки результати. Але це зовсім не виключено, що експозиція картина була вже тривалий час - до декількох тижнів, і спостережуване шторму сприяли ztěžknutí вологи для рослин за рахунок вологості - до декількох сотень тонн з гектара, так що може бути проявом ефекту доміно , або допомагали іншим грозового розряду, як описано в іншому місці. теорії подвійний удар

"Спочатку він побачив лінію 50-75 м в довжину, не надто широкий, і коли він дивився на неї кілька секунд, він почав формуватися коло навколо неї".

(Pozn.JL. Я бачив кілька сотень мільйонів рослин, що піддаються - пошкоджений блискавкою нещасний випадок в той самий момент, коли їх власні сили (постійно зменшується) була подолана їх власну вагу, плюс вологість поставляється буря, через їх ослаблення реєстрації для точного моменту, коли почав розміщувати ефект доміно ., ймовірно, відбудеться в той момент, коли він облетів навколо метелики ...)

 

Приклад буде представлений rostlince šnytlíku. Видно, що один або кілька розрядів (потужність близько 0,03 J) в безпосередній близькості від рослин. Переважна більшість струм не проходить через рослину, тільки в безпосередній близькості від нього, він працює в основному інфрачервоного випромінювання і наведених струмів. Тільки один розряд достатньо, щоб скласти вбивати рослини трохи нижче нього. Але наслідки спостерігаються протягом декількох днів. Що в силу негайно, протягом декількох секунд не більше хвилини, ослаблення стовбурових клітин. Будуть представлені експерименти Šnytlík розчарування першої спроби - один екземпляр рослини повторюється багато разів, на інших зразках не вдалося повторити ту ж вражаючих результатів. Не виключено, що це не вдасться. Просто ромашки šnytlík, але повністю замінити. У довгостроковій перспективі (хвилини, години, дні) веде себе дуже схоже на багато інших рослин, такі як молоко грубої (Sonchus азрег). Хай живе подорожник! Хто буде перетинати подорожника і ячменю, стає правителем у всьому світі пиво ... (І віскі)

 

Молоко на додаток демонструє щось поки не вдалося дістатися до будь-якої іншої станції. Буде фото.

z