Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-несортовані-текстів-4 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

          Частина 1        Частина 2        Частина 3        Частина 4         Частина 5

 

Частина 4

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

У багатьох документах і програмах, присвячених Кола на полях з'являються абсолютно не впливає згадки рослин, "чужий" змішаний, культивували в монокультурі (MZáci зосереджені тільки на ячмінь і пшеницю опущені) - звичайно, різні вологість, різні опору, інші індукованої енергії, зеленішою Рослини можуть з'явитися абсолютно незачепленою. У той час (спостереження 2010 року,foto foto), Де ячменю в деяких областях вже в цій стадії зрілості, що значна частина його леза сухої соломи, пшениці в інших областях і раніше дуже зелена з високим вмістом води і електричним опором, звичайно, багато тисяч менше, так що наведене напруга практично коротке замикання . Звичайно, цілком можливо, що через кілька тижнів в світі Polehňa , нахилився стебла до землі і змішують в монокультурі осіб, які отримали набагато більш низької дози електрики, але це наш дорогий Crop Circles průzkumníčci ніколи не записано.

 

Напруга, наведене в прямий провід можна розглядати як дуже м'який джерело живлення, напруга якого з'єднання з низьким опором провідника ніколи не піднятися на таку високу вартість, так як напруга на провід з опором набагато вище. Те ж саме відноситься і до енергії, отриманої іншими способами - прямим керівництвом і електростатичної індукції. Інший можливий шлях електричного струму на стебла зерна, що називається крок напруги і є таке падіння на VN дріт заземлення - завдяки опору грунту може бути напруга між двома точками на Землі на відстані людського кроку багато тисяч вольт і спалахом, звичайно, набагато вище. Крім того, значний внесок в пошкодження рослин додати струму, що проходить через свої корені в дисперсії струму блискавки в землю, тобто поточні класично готова керівництва - диригент, не викликав.

 

Ще одним цікавим явищем є той факт, що в деяких місцях, де грозових розрядів в полі з'явитися через кілька тижнів молоді рослини того ж виду, час проростання може бути оцінена в момент розряду. Це може бути пережиток давніх часів, який спочатку служив для збереження виду, який тепер виріс і культивованих видів зерна, звичайно, більше не потрібно, але, звичайно, було б корисно, якби земля була інша великі лиха. Наприклад, той, стародавні майя передбачили за 2012 (Rolling Stones пенсію). Типовими в цьому відношенні є насіння деяких рослин, можливо, від австралійського буша, можливо, навіть деякі ліси, які проростають лише після пожежі. Гермінат, перш ніж це буде пов'язано з регулярністю місцеві пожеж було майже важливості, тому що тоді все населення вимерли.

 

Кола Explorers Crop, звичайно, будуть розглянуті їх замість того щоб знайти щось подібне, або навіть вже є щось таке, записаний в моїх фотографіях, але не оцінюються.

 

Об'єктивно слід визнати, що деякі дослідники кіл явище Crop давно помітили, що в безпосередній близькості від цифри можна зареєструвати наявність (або попереднього існування) "Електромагнітна незрозуміле щось". Однак воно має бути подальше konstatovati, що плід, який повинен був закінчитися, можна майже у всіх випадках вказують на абсолютне лайно. Ми збиралися судитися, ми не згодні з цим, але це все, що може з цим вдіяти.

 

Зігнуті і розширені вузли:

Вони зустрічаються на всіх абсолютно подана , лежачого на землі зерна в світі. Вже протягом періоду часу менш ніж за годину відразу після типу , згинаючи стебел на землю можна зареєструвати зростання kolénkách зміни, що завод намагається виправити стійкі відхилення від вертикалі.

Той факт, що дослідники (зігнутих вузлів в кукурудзі подано , лежачого на землі в будь-якому місці) Круги на полях помітив ще, ви, можливо, може виправдати своє здивування, здивування, захоплення і пристрасть до досліджень чимось фантастичним і незрозумілим, і, здавалося б, можна легко чужорідні ідеї або небесний розум, вона, на жаль, не думав мати справу з чимось настільки звичним і буденним, такі як "нормальні" вельми нерівномірно сплощені , зерна лежав на землі, без візерунків. дивлячись на деякі моделі в зерні освіти, їх відкривачів, ймовірно, нічого не робити Перед:

Перший очних яблук рол

Другий Примітка: цього не роблять людину (право, президент!)

Третина Примітка: це були створити деякі форми розумного життя або буття (тут з правдою дещо гірше, що Президент)

Memo 3: Кола на полях дослідників заперечення проти природною, без розвідки utvářenému картина вказує на те, що самі по собі або тільки природні сили, тобто випадкових, з закономірності в природі може створити. Але вони можуть, тільки пам'ятайте:

кристалічної решітки, кристалічна структура, кристалографія

Будова атома, електрон оболонки, молекулярна структура матерії, атомних і молекулярних орбіталей та їх гібридизації, будівництво атомного ядра

фрактальної структури розряду надлишкового електричного заряду (Lichtenbergová форми), Фрактали в живих організмах (судинної і нервової систем, коренева система, форми листяних і хвойних дерев ... Фрактали в неживої структури - форми галактик, сніжинки, і, нарешті, знову і знову: резонансу та інтерференції - фізики, механіки, електроніки, оптики.

(foto, obrázky, foto, obrázky, foto, obrázky)

 

Ми можемо тільки запросити дослідників явище кіл на полях, виконувати щось в більш ніж тридцяти років досліджень Кола на полях, ймовірно, ніколи не робив. Перейти в смузі кукурудзи подана , що лежать на землі досить нерегулярно, без будь-якого натяку на шаблон. Я вважаю, є багато (повністю ідентичних) аномальна effetcs, зігнутих і тривалий вузлів. Порівняння ідентифікує вузли, абсолютно не відрізняються від тих, які розташовані всередині Кола на полях. Вони виявили, що мухи є смаженими так само, як ті, хто перебуває Кола на полях. Infra, статичної електрики (несправність), магнітна, і багато іншого.vzorek.jpg, moucha.jpg Все, що там буде, в тому числі порожнині і вигнаний explosed вузли, магнітні аномалії з'являються і мобільний телефон перестає працювати. Абсолютно ідентичні вузли змін навіть з'являтися, навіть коли робляться спроби шляхом зміни напрямку росту рослин в лабораторії, тільки насильницьку зміну позиції соломинку. Знову ж таки, вигнаний порожнини прийде. (Zero корекції, порожній, вже згадувалося)

 

До цих пір це був хтось зробить це за них. Відвідують сотні і тисячі сайтів інспекцію, де кукурудза була плоскою , лежачої на підлозі абсолютно нормально, сумбурно. Чисто "випадково" опинився в більшості випадків було місце, де вікно, перш ніж блискавка вдарила кілька годин, днів або тижнів до цього. В інтернеті є сайти, де вона є (був) можна отримати деяку обмежену інформацію про місцезнаходження грозових розрядів (із зовнішніх джерел) з відносно високою точністю - від десятків до сотень метрів. Помилка була дана, а той факт, що розташування GPS від того, де вона починається і де розряду Виявляється, в деяких випадках суттєво відрізняються, або, що ще один розряд сам по собі може мати кілька паралельних руки і плечі паралельні, можливо, назвав його подальших ударів також називається чеканка, які можуть виявитися в різних областях місцями, в цілому, і значно більше, ніж один квадратний кілометр. (Посилання на літературу, кілька фотографій -kouty.jpg)

 

Дуже так нерегулярно, зовсім випадково polehlých яких стебла лежав на землі частинах ділянки кукурудзи неймовірно велика кількість фотографій, опублікованих у книгах та на сайтах колах дослідників рослинництва, кожен може подивитися на себе, поки тільки кілька прикладів найбільш типових .

Wylatowo.jpg

 

Переважна більшість моделей формуються блискавки нагадує сучасного мистецтва (простіше кажучи мазанину - нерегулярно), лише невелика частина є класичний, античний, бароко, модерн - закономірності, хоча деякі з них можуть також відносяться до сучасного мистецтва.

 

Серед іншого, навесні 2008 року, але протягом багатьох років, часто майже випадково, але й цілеспрямовано приймати багатьох областях постріли ще «до події» (блискавки), без втручання блискавок або постраждали від коробки час, але як і раніше без будь-яких ознак житло , згинаючи стебел на землю.foto vzorky ze stožáru

 

nějaké obrázky

 

Але те, що дійсно красиво паралельно, Чеська кажучи з'єднання: не мізерно малий частина колах дослідників Crop вважає, що інопланетяни створили, скорочено MZ, для яких також використовується в англійській назві іноземців (в розмовній мові, особливо серед шанувальників наукової фантастики). Задовго до того, автор цих рядків помітив цьому зв'язку він повністю автоматично, використовуючи тип хмари хмара - земля короткі в чеському Міністерстві охорони здоров'я, назва інопланетян ... (Англійська хмара на землю, скор CG, там було так багато не робить). Так що ті прихильники MZ походження кіл на полях, принаймні вдарив щось ... (І ще один, президента: за викиди, які відбуваються тільки серед хмари - хмари хмара MM Скорочення англійською мовою, англійською або Intracloud хмари до хмари, скорочено CC - щось на зразок кіл на полях ...) - і, за деякими спостереженнями здається, що навіть CC - хмара - хмара може в рейках після того, як щось трактор naindukovat.

 

poznámka

"supernatural"

 

Ідея про те, що форми з'являються в основному в нічний час. Це принаймні один фільм, Ненсі Талбот ноти, але без зазначення джерел (велика помилка!), Що моделі з'являються найчастіше між 4-5 годинами ранку. foto Звичайно, не всі, але іноді це може бути причиною «ефекту доміно» ztěžknutí ранкова роса рослин ще темно, і їх подальше складаються на землю. Але він не виключив, що нерідко створює навіть протягом дня, тільки щоб бути виявлені протягом декількох днів. Ви повинні були б включити більше на психологію - ймовірно, ніколи не буде виявлений Кола на полях протягом ночі (в порядку убування можна зробити висновок, що виник в день). Це цілком природно, враховуючи той факт, що вночі, коли люди роблять все можливе поля спостереження між тими видами діяльності, безумовно, немає. Практично неможливо, і випадкових спостережень естакаді висотою політ будь-якого транспортного засобу, в основному через того простого факту, що ніч темна. Тому спостерігачі, які ніколи не зрозуміти, чим вдень не може з'явитися, тепер пропонує одна відповідь: ". Повинно бути, це було зроблено на ніч" Малюнок може легко піднятися протягом дня, може бути, 5 днів тому.

 

Було б дуже допомогло установки сповільненій камери в місцях, де моделі найбільш вірогідні, яка при сучасному стані технологій не повинно бути особливих проблем. Він, таким чином, можна розглядати як усього лише "звичайний" типу , пошкодження, ослаблення зерна і визначити часом між бурями, з покадрової Canon може бути запрограмований так, що він буде ловити навіть блискавка інциденту в кут. Важливою особливістю (деякі) апарати Canon те, що вона може бути дуже хороша програма для інтервальної зйомки і записи швидких подій (розряд блискавки)

 

Стебла зігнуті, не порушена. Розсіяна стебла майже напевно відбувається в Круги на полях, особливо на краю форми, особливо у випадку ефект доміно. Дослідники явище кіл на полях факт, представлені в декілька "зміна" форми, або так званого гнучкого формату ( Так, пане міністре ), і невеликий відсоток зламаних стебел, а не просто зігнуті, просто сфотографуватися або включені в звіти про перевірку або просто "випадково" опустити або розглядатися як виняток з правил.

 

Таємниці Xtreme - 062 - Crop Circles, 2002 , 1:47 / 24:34

(xtremem.jpg) На верхньому краю зображення (уздовж горизонтальної лінії трамвая), ми бачимо явища, характерні для звичайних розрядах блискавки в поле, крім того, протягом наступного шаблону зазначено, вторинний шаблон (аналогічні явища мають місце в багатьох класичних Кола на полях) дослідники Кола на полях повністю знехтувати - це світлові лінії розходяться від центру до країв, які можуть слідувати рекомендаціям, через який біг підземними розрядами електрики; примітка: щось подібне можна спостерігати в багатьох інших сільськогосподарських культур фотографії круги, це еквівалент подвійної експозиції з багатьма порівняння класичної фотографії

 

8:55 під високовольтними проводами ... не зовсім згоден з усім, що пропонується скрізь на сайті - ВЛ дуже хороші провідники.

 

Світло, що світяться явища, що рухаються по полю, часто представлені зображення у фільмах про колах на полях. У цих фільмах також є свідченням того, що в деяких випадках це може бути підробка, або (що цілком логічно) розмиті літаючих об'єктів (паперовий пакет, насіння і частини рослин). Це може бути випадок, якщо ви раптом випустили з підземних сильно іонізованого хмари газу і пилу, який нещодавно був піддаватися potenciálovému різниця залишкового статичної електрики декілька тисяч вольт і більше. Крім того, він може також містити іонізований горючих газів (CO, H 2 ), кожен з яких може бути присутнім в метро протягом багатьох днів після виписки, які все викликано. Повітря може рухатися десятків секунд після того, як вітер. Він також світитися, але тільки, щоб мати навіть проти атмосферного повітря різними показник заломлення, спектральний коефіцієнт відбиття, пропускання або світлого кольору, принаймні, деякі з них можуть бути за вказаних вище умов. Це може бути навіть просто хмара диму і пилу, утримуваних разом протягом деякого часу, або просто статичні вихори повітря. Крім того, CCD, може, за певних обставин, щоб записати теплової відмінності.

 

Ще одне припущення: що в деяких місцях старої доброї Англії взяті найчастіше по відношенню до решти світу, може бути викликано тим, якщо в цих місцях nevanuly так часто і сильних вітрів, як і в іншому світі. Це припущення не підтримує жодних доказів фізичного або метеорологічні точки зору, напевно, не знайти ніяких доказів, що підтверджують це припущення. Швидше за все, деякі долини, кілька захищених від вітрів, а просто суперечить Англії. Там, ймовірно, буде більш локальним деяких ще невідомих геологічних аномалій. Щось не за горами, крейда надр показує значно більш високі цифри захворюваності, також може сприяти підземних вод (і механічного резонансу), археології. Грім серед ясного неба?

 

Мертві тварини, комахи - такі, як черв'як мертвим на місці розряду протягом декількох днів не було (foto), Які можна віднести до нормальних процесів, які відбуваються в природі. Скелети хребетних тварин - птахів, наприклад, - як сказано в іншому місці, тварини в дикій природі вони живуть і hrobečky ви не робите. Я відчуваю жалість до нас Птах співочий птах, але якщо дійсно загинув під час, коли зображення "викрили", напевно, це було тільки від шоку і, звичайно, не потрапила безпосередньо на каналі блискавки розряд, тому що, якщо це було зроблено, швидше за все, вибухне і виявили, Ми майже нічого від нього, якщо завгодно.

 

Комахи - (foto) На грилі і випаленої мух можна розглядати як достатньо переконливі докази блискавки на аналізі розташування. Немає невідомих енергій, військові експерименти, extaraterrestrial або чужорідних сил тощо.

 

CCD

 

Ще одна «аномальність», який був описаний дослідниками кіл врожаю. Деякі можуть відзначити в " Кола Ovni Crop - Cercles Dans Les сліди d'блохи ovnis - Planete ТВ 11.02.2006 "- ні, це було в іншому місці. Можливо, вам доведеться простежити на Кола на полях сайтах і в деяких публікаціях. Картинки форми, на якій відображається "таємниче щось" (Ghosts іншого типу), місце не було спостерігати неозброєним оком, і може бути присутнім частково (або навіть вельми видалені) із захоплених шаблоном. Швидше за все, це тільки зображення, отримані з цифрових фото-і відеокамер, не halogenostříbrným класичний матеріал. Він пропонує пояснення того факту, що зображення naexponovala частині інфрачервоного спектру, що людське око не сприймає. Під землею можуть бути деякі цифри ще накопичилося дуже велика кількість теплової енергії (знову ж таки, середній блискавки передає енергію принаймні, кілька сотень кіловат-годин до декількох мегават-годин), і хоча країна як і раніше менше одного відсотка, до цих пір викликає зміна (теплової), які можуть бути в інфрачервоній області спектру дуже добре помітно. У той час як класичні матеріали halogenostříbrné не є інфрачервоні спектри навряд чи чутливі, їх спектральні чутливості навіть в кольоровому і чорно-білих панхроматичний матеріал десь 690n, спектральної чутливості людського ока знаходиться десь між 700-720nm, чутливість звичайної кольорової ПЗС значно перевищує поріг 780 нм (1050 - 1100 нм). З цієї причини, перед ним включити ІК-фільтр, але часто частині фільтра ІЧ діапазоні, що переважна більшість звичайних фотографій порядку. Але не виключено, що фотографія Кола на полях показує наслідки такого одночасного або подальшого розряду, який не створює ніяких картина, тільки в довколишні підземні нав'язати "Teplíčko". Я розрядах ця цифра насправді створюють, таким чином вони можуть представляти свої "шляхи евакуації" в метро. (" таємниця (!) кіл на полях, Bongiovani, Карії "cd1). 11:15 (AP1, AP2) Alton Priors, Wiltshire 11 липня 1997 (Lucy P.)ap1.jpg ap2.jpg 18_51.jpg 18_59.jpgІК тільки вказує на розташування Кола на полях присвячена дослідників, це подальше розслідування аномалії, але і дати їм абсолютно недостатньо і непрофесійно, тому не буде ніякого опорного кадру, навіть якщо вони існують. (Лінкfoto від досліджень СЛП). CCDresponse.jpg Типовий спектральний відгук сенсора зображення CCD. (Взято з http://www.customs.gov.au/site/page5973.asp )

 

Дилетантизм доступ до певних явищ знаходиться в точці Кола на полях є однією з головних причин того, чому ніхто з поточного дослідники кіл на полях не вдалося потрапити в саму точку, і замість того, щоб вдаватися дуже поверхневе пояснення, переважно повністю недоказово. Тільки за допомогою досить примітивних тепловізори можуть бути повністю метою виявити присутність значної кількості кіловат-годин зберігатися під землею, і, що було б занадто довго, щоб спокусити mmimozemšťany неможливо.

 

Ghosts - примари. У деяких місцях з'являться в наступному році разючу доріжки, схожі на первинну форму, коли зерно, звичайно, не polehnout (зігнути стебла до землі) (але це можливо, хоча і значно слабкіше).

Cerchi nel grano (Maurizio D'Amato) 28_48-46_08.jpg

1

Cerchi nel grano (Maurizio D'Amato) 28_52-46_08.jpg

1

ghosts1.jpg © Пітер Соренсен

ghosts2.jpg Фото: Пітер Соренсен

boh1.jpgФото № 1 (с) Мирослав Zuzánek формування моделей: ймовірно, від 2 до 4 Фото з 4 7,1999 Сьомий 1999 року, коли ця цифра була виявлена ​​Мирослав повісити Сусанна. Огляд цифри: 7.7.1999

boh2.jpg Фото № 2 (з) Мирослав Zuzánek

boh4.jpg boh5.jpg Фото № 3 (с) Zdeňka Seidel Кадри № 4 (з) Zdeňka Seidel Фотографії взяті з весни 2000 року на місці, де він був у минулому році, круги на полях виявлені.

boh3.jpgФото № 5 (з) Мирослав Zuzánek Фото від 20 травня 2000 там же кілька місяців потому. План вже чітко видно. На місці його відкриття виріс рослинність обмежена.

Знімки, зроблені зі сторінок http://www.ufo.cz/obili/1212c.htm , де ви можете прочитати докладніше

 

Фотографії (boh2 і boh3), надрукований у виданні " Піктограми в Чеській Республіці та енергетичної системи Земля - краса кола на полях в Моравії з 2000 по 2006 ", автори Mgr. Tiffany Plíšková і співавт. , з коментарем: він був побудований, ймовірно, між 2.7-4.7.1999. Виявлено було 4.7.1999 і 7.7.1999 Опитування було проведено. У полі, недалеко від залізниці, було знайдено п'ять кілець з майже однаковими діаметрами, які варіювалися від приблизно 17,5 м Згідно стан, в якому картина знайдена, було очевидно, що дослідники Streaker вперше увійшов у форму. Дизайн polehlých областях були дуже точними, якість, з яким до того часу жоден з опитаних Кола на полях зустрічалися. Урожай пшениці, однак, існування кіл на полях протягом Bohuslavice. Після того як всі стандартні агрономічних операцій, що складається в основному в зорати землі, посіву нового врожаю тощо, навесні наступного року знайдені за тією ж схемою ще раз. Цього разу, однак, не відбивається на рослинності polehnutím культур, але її відсталості. Рослинність була в розташуванні всіх п'яти кіл карликові усього вегетаційного періоду. (залізничний шлях - громовідвід, зверніть увагу, JL)

 

Слід зазначити, що на сайті крупних електричних струмів здійснюється, серед яких були різні перешкоди, які були зареєстровані тільки в рослинах, але і в грунті безпосередньо під їх через електрохімічні та термохімічні маршів, що місце там. Крім того, в бур'янистих рослин через кореневу систему рослин токсини, які накопичуються в них, а вони знаходяться в грунті ще може бути розташоване. Тому наблюдаемості в наступному році - в місцях, де великі струми мало місце, було більшу кількість рослин може не шкодять, але ні відсутності хімічних речовин. Навіть фактичних місцевих умов в місцях, де немає виділень мало місце, може викликати різні відтінки дозрівання або стиглої кукурудзи у великій lánech здорові зерна зернових, що зовсім не плоский , лежачого на землі. Це якась аналогія cropmarks відомо з археології .

 

Інша аномалія, стор колах дослідників Crop поки не знайдено. cfad22_07.jpg cfad22_29.jpg Кола на полях - кросовер з іншого вимірювання (2006) , 10:07 вечора до 10:29 вечора Як ви можете бачити на фотографії, незабруднених зерно містить відомості про більш високого ступеня зрілості (поворот вуха, постраждалих качанів кукурудзи, як і раніше ідеально прямий пшениці ураження електричним струмом та продукти. електролізу в грунті дозріває повільніше чітко дотримується, сфотографували багато разів, неодноразово Іноді ви можете бачити чітку різницю в кольорі - ... постраждалих зерна ще зелені, незайманою вже благополучно соломи доказів тут безпосередньо з кіл дослідників сільськогосподарських культур,+ několik vlastních. Фото 6.8.2010, Kounice - дуже схожі випадку, а також колосся пшениці лежачих стебел дозріли, і розмір дійсно кілька тижнів позаду. Зразки з 20 осіб, постраждалих коштують до 20 місць стоять nezasaženého. Об'єктивно кажучи, вуха стенд nezasaženého в порівнянні з рослинністю polehlým , стебла нахилився до землі дійсно "Мак" (за оцінками, 20-30% + обсягу). У той час як жоден із зразків не було фаворитизму, завжди тримайте цілу купу стебел і вуха сколи всі з них, невеликого розміру, все те ж саме. Все буде зважували, підраховували кількість зерен на колос, середньої довжини і ваги вуха, середня вага зерна. Пізніше слідують схожість (перейти нерівності і небажання проростання викликано післязбирального дозрівання, або, принаймні, два місяці). Докладна і безперервні вимірювання на www.cropcirclesonline.com / Kounice . Вони, можливо, у інших місцях. Пшениці, що дійсно дає вам деякий час про президента! (Особливо в цьому році Sharp - близько 4 місяців ...)

 

Фактів або висновків, який тягнеться всі покази абсолютно на Кола на полях:

Це занадто ризиковано для електронного обладнання на формування врожаю. elekvipmentu Там дуже чітко написано в товстих літер, або, принаймні, в інструкції, " може призвести до несправності статичної електрики ! " Тут, у місці, де вони досі зберігаються в підземних мегаджоулей залишкового статичної електрики (раніше він відразу ж під час особливо сильного розряду блискавки в землю нижче і погоні і гігаджоулей тераджоуль ...)

 

В якості ілюстративного прикладу можна назвати випадок отруєння вуглекислим газом (toxikologie..., str. LucyP.) Круги на полях - кросовер з іншого виміру (2006) описує металевий присмак у роті, і всі інші симптоми отруєння близько 49 хвилин до кінця шоу

 

Glickmann: Багато людей спить краще, після відходу Кола на полях освіту (багато людей сплять набагато краще після відвідин Crop Circles). Ні для кого не дивно, що вони так багато в ньому, як якщо б vyžahli пінту рому, плюс п'ять дюжин і ще přikousli деякі галюциногенні гриби. ..

 

Таємничий світ-кіл на полях . AVI . 17:12 геології і спадкоємність з грунтових вод (не тільки це, JL ноті, але з підземним каналам і трубопроводах повинен мати довгий використовується, див. фото) 18:25 - дуже величне вітрових хвиль в зерні -

 

1686 Роберт Ділянка вчений з Оксфорда в кінцевому підсумку прийшли до висновку, що деякі кола на полях у Стаффордшир ( Natural History Стаффордшир ) були викликані блискавкою. Досить бравади, багато років тому Франклін (який проводив дослідження по всьому 1750), це не дивно, на все, що залишилося незрозумілим. Вона не хоче, щоб люди дійсно розуміють навіть у вік сучасних технологій. Але коли вони бачать ці фотографії ...

zskvo20_06.jpg zskvo20_13.jpg

достатньо глибоко вкоренилися у фольклорі багатьох документальних фільмів справу з Crop Circles, що таємниця їх походження ілюструє картину інциденту спалах ...

20:33 Дикі вітри ... Я їх!

zskvo25_39.jpggАномалії - електромагнітне, Elst, наркотики -: величезний комфорт, ейфорія, благополуччя (то також повідомив наркоманів після прийому препарату), головний біль, сплутаність свідомості та інші проблеми, що стоять тут ячмінь, який тільки Polehňa , вигинів стебел на землю,

 

35:30 вигнаний cavitiess

 

38:10 нехай ці кола створюють чогось або когось, він повинен бути кваліфікованим математиком. порівняння із зображеннями калейдоскопі. Якщо припустити, що чотири роки дитина з сильним мальовничим талантом, який ніколи не почув щось на зразок математики існує в калейдоскопі руки і кольорові олівці. Фарби такі зображення, які з'являються на термін до 5000 років, дослідники пишуть про них і математичні принципи, які знаходяться в них все, стопки товстих книг ...

 

41:08 і вчений бояться, щоб ввести його

 

. 43:10 вимірювань ЕРС потужні сили природи Навіть сьогодні, деякі спостерігачі стверджують, що поява Кола на полях спостерігався після шторму - чого ще можна бажати? см. блог Tiffany Pliskova, iDnes: (рис. Jitrava 2010) Форма в 2010 році в зеленій кукурудзи в великих бур і в попередні дні, близькі форми вирізані западини від води, що стікає по схилу (блискавки, зверніть увагу, JL) , відкриття закономірностей у пшениці вухо твердо притиснуті до землі і покритою стебел кукурудзи форму шаблону бруду було чудово ...

 

2008 jitrava2008.jpg Перше враження від фотографій враження, а підроблений, але кожен може помилятися ... jitrava2010.jpg 2010

Tiffany Pliskova блозі:. Круги на полях у кадастр Šlapanice мають давню традицію. Я Šafránková популярна актриса Люсі згадує в своїй книзі, як він грав тут дитиною в колах на полях ...

 

Краплі води, що падають на поверхню (foto) Також дуже симетричним це підірвані кілька сторінок, і ніколи не відомо заздалегідь, скільки. Це також один час, короткострокові, стрибки імпульсу, падаючого зверху.

 

Проблеми відвідати круги на полях, а не підкорятися

www.kpufo.cz / області / СМА / см / ccweb / index.htm

Посилання вже порушена (2011 осінь), спочатку на цьому місці була знайдена який цитує пропозицію в цьому пункті. На цих сторінках вже можна знайти тільки в документ з адресою http://www.kpufo.cz/dokument/ccpost.pdf (англійською мовою). Це фрагмент з великого тексту "Гіпотези про технології кіл на полях"

1.1.1. сплощена зерна

Спеціальним способом подала зерна спочатку спробував пояснити погляди, це цілком природний ефект, який створює круглу форму випадково. Ця точка зору, дуже скоро відмовилися за своєю абсурдністю, не було навіть після двадцяти років у Чехії її прихильників.

Підкреслені речення можна після незначної корекції на будь-якому знаку. Просто перед словом «нещасний випадок» може бути додана до витримки - "в деяких випадках не"

Весь PDF документа про функціональні тепер пов'язаний сайті в якості "робочого процесу в колах досліджень врожаю". Ми не можемо, але всі кандидати сильно застерегти від будь-яких досліджень, які ніколи не подобалися vědátorům безкоштовно морських свинок і постачальник інформації, і будь-які agrosymbolům далеко уникати. Місце іноді зустрічається як багато шкідливі хімічні речовини, він отримав би наркоманами на протязі десятиліть. Будь-яка задача, щоб відвідати такі місця, таким чином, кордони з просування препарату злочину, ви, ймовірно, може бути також застосований до документа.

 

§ 287 Сприяння наркотиків

(1) Хто приносить інший зловживання психоактивних речовин, крім алкоголю або підтримує його в тій чи іншій зловживання психоактивними речовинами, яке підбурює чи іншим чином поширювати, карається позбавленням волі на строк до трьох років або заборона діяльності.

 

Кінець Частина 4

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

          Частина 1        Частина 2        Частина 3        Частина 4         Частина 5

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z