Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-несортовані-текстів-2 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

         Частина 1        Частина 2         Частина 3        Частина 4       Частина 5  

 

 

Частина 2  

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Люсі Прінгл сам, один з найвідоміших явище dokumentaristek є одними з виділених таємничих електромагнітних і електростатичних вказує на місце явища Кола на полях ( http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm )!  

Інтерв'ю датована десь у 2001 році, згадується в багатьох програмах по Кола на полях в переговорах з LP

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/  

Page дуже вражаюче нагадує психолог зазначає, інтерв'ю з окремими особами zdrogovanými

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/brains/  

опис дуже схожі симптоми і наслідки

 

скопійоване з http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm , текст виділяється кольором (різні виявлені незвичайні почуття людей, присутніх на розташування Crop Circles)  

 

Список категорій та їх вплив на здоров'я:

 * Oral - смаку (металевий), зубний біль, незвичайна спрага

 * Черепно - головні болі

 * Очні - зміна зору, галюцинації

 * Слухові

 * Кишкова - нудота, діарея, раптовий голод, і т.д..

 * Системна - запаморочення, слабкий колінах, болі в ногах і т.д..

 * Психічне - розумові процеси постраждалих, короткострокова втрата пам'яті, почуття паніки, жаху, зла, миру, любові і світла, дезорієнтація, і почуття присутності

 

Перелік медичних категорій і їх симптоми

 * Mouth - смаку (металічний), зубного болю, спраги neozvyklý

 * Голова - головний біль

 * Eye - порушення зору, галюцинації

 * Слухові відчуття

 * Кишкова - нудота, діарея, раптовий голод, і т.д.

 * Системи - запаморочення, слабкий колінах, біль в ногах, і т. д.

 * Психічне - розумові процеси впливають короткострокові втрати пам'яті, відчуття паніки, жаху, зла, миру, любові і світла, дезорієнтація, відчуття присутності вищого істоти

 

головним чином розумове, дійсно класичний "миттєвою", але насправді абсолютно всі, без винятку, це класичний, майже підручник випадків зловживання наркотиками синдром, отруєння або різних хімічних речовин. Слід зазначити, що у зв'язку з тим, що останнім часом приходять до того місця, над землею і дрібними підземними відбувається, дійсно, дійсно не дивно. Працюючі тут, у області декілька десятків квадратних міліметрів (або обсяг в декілька кубічних метрів) кілька мільйонів або навіть мільярдів або більше Темелін влади один раз, навіть якщо тільки декілька мільйонних часток секунди (у середньому 100)

 

Дуже часто свідки розповідають, що вони залишають всі види хвороб синдроми, болі і відчувати себе здоровішими в цілому. Це не дивно, тому що їх тіла в ті моменти, швидше за все, зовсім інші проблеми. Якщо хтось падає у воду, звичайно, був секунду забути, що він був голодний, що він або стібок в сторону, що було хрестики в його очах.

 

"Багато жінок стверджують, що він страждав від менструальних порушень і проблем, характерних для перехідного періоду, після відвідування кіл на полях" (в перекладі з інтерв'ю з LP)

Знову ж таки, точно такі ж симптоми після прийому ліків або хімічних речовин отруєння ...  

 

Люсі: Я вважаю, що це результат електромагнітного поля знаходиться всередині кіл на полях. Люсі знає, що всередині Кола на полях є (був) електромагнітних полів, але шукає як можуть виникнути. Так, це точно. Електромагнітні поля там дійсно був (дуже великий), завдяки грозових розрядів. Чи може є ще підземні vyskytvat значна кількість chemikáli, аналогічних препаратів, або doknce щось набагато гірше. Гази, сильно збуджених іонів або молекул, електростатичні мегаджоулей прихована під землею. Також називається LIRM ефект - "Блискавка індукованого магнетизму Залишилося", "Молния-індукованої залишкового магнетизму», не так небезпечно.  

 

За описом це абсолютно класичні симптоми інтоксикації отрутами або галюциногенні речовини. Важливо розуміти, що сайт був протягом часток мілісекунди випромінював надземних і підземних ступінь, в якій їхав вантажний потяг десятки і більше вантажівок (повною масою вантажівки - близько 40 тонн) від сотень до тисяч кілометрів. Принаймні, повідомили дані відносяться до "всього лише" повністю середніх розрядів блискавок. Там може бути занадто глибоко під землею створене величезне забруднення навколишнього середовища. Серед них можуть бути присутніми, але мало таких, як чадний газ, але крім того, він досі ... Але це дійсно знайти результати тільки для "черстві природи". У тому числі вкрай небезпечні отрути і галюциногенні речовини, десятки кілограмів і більше, з яких кожна людина чітко стану розуму біг, що б ноги могли нести його. Крім того, там може бути значна кількість залишкового зберігається статичної електрики (може бути виміряна -foto), Яка виникає інше шкоду - «Слухові» (різні звукові сигнали, тріщин) і може викликати різні флуоресценції. Залишкова статичної енергії можуть продовжувати створювати небезпечні хімічні речовини. У метро може тліти протягом декількох днів постійно присутній там дерево, перегною, торфу або аналогічні питання, і так безперервно доповнювати основному CO2 і СО

 

Зверніть увагу на "аудиторів" - звуки. Під землею накопиченої електричної енергії (десятки кіловат-годину більше), відразу ж перетворюється в тепло, може викликати величезні перепади тиску, які здатні створити набагато більш вираженим і помітним шумом. Підземні гази або рідини може рухатися багато днів з місць більш високій температурі і тиску в інших місцях, для створення звукових ефектів. Під землею, що відбуваються твердих речовин (скелі, каміння, валуни) може також зменшити підвищення температури змінити гучність, є тертя, яка знову піднімає звуки. Globe semtam відразу після грозових розрядів трохи "Гуркіт в живіт" (під землею). Процес насправді неймовірно схожий на те, що відбувається в людині přejedeného живота. Там також перерозподіляє матеріали з місця на місце, з різним тиском у рідкому або газоподібному стані.

 

Спілкувався факти можуть принести в ряди дослідників Кола на полях багато плутанини, але перший і єдиний, хто завжди повинен відвідати будь нововиявленими кіл на полях мають бути штатними співробітниками акредитованій лабораторії токсикології (обладнані відповідними захисними костюмами, масками та вимірювальні прилади), а також Тільки після багатьох днів відкриття моделей вони дозволяється тільки винести рішення - це дозволило ввести це місце, концентрація токсичних і небезпечних парів не небезпечного рівня. Огляд Кола на полях так, може бути набагато дорожче, але що це дешево сьогодні. Звичайно, краще, ніж багато люди сторонні мимоволі зробив із себе і зовсім несвідомо морських свинок і випробувані "металевий присмак у роті" в місці, де він спостерігається Кола на полях, металевий присмак у роті характерно для деяких особливо небезпечних токсичних речовин, серед іншого, .......).  

 

Практично всі люди, які були отруєні хімікатами будь-якого, навіть смертельними, і були в цій ситуації успішно вилікувані описати деякі почуття разюче схожі на ідентичний з тим, що вище.  

 

Переважна більшість смертельних речовин в суб-ліміт інтоксикації (сублетальних) дозах викликає симптоми, схожі дію препаратів, в той час як передозування наркотиків причиною смерті. При застосуванні будь-якого препарату насправді на південь від межі дози отруйних речовин. Об'єднує вплив складність, незрозумілість, до жахливість тільки що виявив моделей в розумах дослідників Кола на полях явище ослаблений на даний момент поки різні оздоровчі шкідливих речовин, все ще в поєднанні з іншими наркотиками, а адреналін (в тому числі наркотиків), свого роду Препарат варіантів контакт з чимось неземним, небесної, нез'ясовно, люди nezhotovitelným (що дійсно так), екстра-мірних, паранормальних явищ, не дивно, що на даний момент не в змозі мислити раціонально і реалістично. Залишивши їх у свою імперію, яку він частково створили самі, чи будете ви медитувати там, і створити ілюзію іноземців і таємниць. Самі але це надприродною сфері, а залишити назавжди, і ми буде продовжувати фокусуватися в основному на реальних міркувань (хоча semtam, Lomikar, президент ...).  

 

Тільки через вплив таких препаратів підозрюються paranormalismu і екстра-dimensionalismu ви можете пояснити, що так зачаровані дослідники можуть пояснити тривалий і зігнутих вузлів спектакль "влада", а хто змінилося. Кола на полях дослідники Тому необхідно дуже обережно повідомити, що сайт не породили жодної сили, крім земного тяжіння, явище, яке розтягує і вигини вузлів називається негативним геотропизма і через вузли спробувати виправити житло , згинаючи стеблини до землі рослини - намагається випрямити рослина, яка Polehla , соломинки нахилився до землі і, здається, його типу , згинаючи стебла до землі, або під час нього. Цей процес може зайняти кілька хвилин або годин, а кілька днів або навіть тижнів. Ні, вони думають, що дослідники Кола на полях явище, яке відбувається дія невідомою сили або форми енергії, вузлів Ohne декількох секунд до десятків секунд і, отже, викликає житло , згинаючи стебла до землі рослин. У деяких місцях є навіть раз в наносекунд, були "спостерігати". Це повинно бути дійсно цікаво "спостерігати". Людина, яка здатна спостерігати природу процесів, що відбуваються в наносекундного діапазону, слід розпочати якомога скоріше в добре впорядковану ліжко закритій палаті г-викладач Chocholoušek.  

 

BLT Research: ( http://www.bltresearch.com/plantab.php ) "вузол подовження (розтягування), який є постійним ефект, викликаний утворенням енергії" "У деяких культур утворень енергетичної системи, задіяні є досить інтенсивним, щоб викликати вигині цієї апікальної (верхній) вузол " , тобто, що сила діє на рослини, деякі вузли вогню, інші розширені і, отже, рослини Polehňa , нахилився стебла до землі. Ні, ні, ні, ніколи, ніколи, ніколи, помилки, помилки, помилки.

 

Цілі та принципи вузлів (stébelných), щоб посадити кукурудзу будь дуже правдоподібно пояснити студентів першого курсу будь-якому середовищі (висока в Америці) сільськогосподарські школи. Одна з функцій вузлів (вузлів) lipnicovitých (Poaceae, але і майже у всіх інших) рослин займає перше відхилення від вертикального зростання, це робиться за місцем їх гіпертрофія, яка є протилежним відхиленням від вертикалі (nákres) І зміни незворотні (він робить це збільшення числа клітин, а не їх розміру і форми). Якщо рослина може повністю випрямити вигнутий перший вузли повинні випрямити подальшого розмноження клітин на протилежній стороні і залишаються значно тривалого (nákres), Якщо рослина настільки слабкий, що він не в змозі навіть підняти kolénkům все одно нікому не розповідати, а вона просто постійно подовжуються (в спробі підняти завод, який не вдається). Часто поєднання обох цих явищ, коли рослина настільки ослаблений, особливо в нижній частині, що, скажімо, перші два вузла знизу не мають достатньо сил і рослин neuzvednou і тільки розширити, ще зібрати щонайменше решті частини рослини у вертикальному напрямку (foto), Що дозволило значно допомогти при зборі врожаю nákres principu. Дуже схоже на вузлах, використовуючи аналогічний принцип і для досягнення тієї ж функції може вести себе як майже будь bezkolénkové стебла, стебла або стовбури будь-які інші рослини, і, звичайно, будь-які злаки рослин ще до їх виникнення більш вираженої диференціації тканин. Так що стебла деяких рослин в міжвузля без цієї функції використовуються тільки вузли. Одним із прикладів є мак. Міжвузля і раніше, містять виска меристем, щоб вони могли виконувати необхідні функції без обмеження міжвузля.

 

Крім того, завод буде в силу відразу ж після електричного струму в широкому діапазоні токсичних речовин, для неї, це в найближчі дні "Міграція", де ці токсичні речовини рухалася в нижній частині рослини, яку потім фактично жертви для успішного "навчання потомства", в даному випадку, зерна та краще збереження генетичної інформації. Протилежному напрямку, вгору, в той час як туристичні агентства корисно для розвитку успішного завершення зерна. Навіть якщо це не так, і здається, що завод практично сухими і в належному стані зібрати тільки контрольовані dosychá, процеси дозрівання і транспортування рідин ведеться до останнього моменту, і вони знають своїх фермерів, що в так званому підкреслити ječmnene при зборі врожаю зерно не повністю заповнений стану зрілості, він займає кілька місяців, перш ніж кукурудза досягає оптимальної і збалансованої проростання.  

"Такі давно ячменю врожаю дозрівання"  

Технологія виробництва солоду і пива , Kosar, Walk , VÚPS 2000  

ISBN 80-902658-6-3, стр. 34

 

Широкий спектр процесів, що відбуваються в рослинах при несприятливих умовах розвитку, які описані як випадки типу , згин леза на землю ослаблені рослини, можна прочитати в:

Керівництво заводу Стрес сільськогосподарських культур вище , Мохаммад Pesarakli , Dekker, 1999,  

ISBN 9.780.824.719.487-й  

Уривки з книги серії заміток будуть виплачуватися на наступних сторінках  

 

Основних тем, що необхідно відзначити, це те, що будь плоский , лежачого на землі кукурудзи зерна ослаблений, і необхідно, щоб знайти причину цієї слабкості, а не наполягати на навчання після mmimozemšťanech. Дослідники кіл на полях явище, звичайно, необхідно, але дуже хороший дякую вам за це, начебто, для них, в той же час навряд чи з'ясовно і зрозуміло явищ, збитого себе в купу більш ніж достатньо. Той, хто ніколи не хоче, щоб спробувати пояснити принцип круги на полях, ви, звичайно, і їх велика заслуга деколи відчуваю, як ласка в курнику, або порося в смугу жита. Просто візьміть розумні книги, і покласти в поясненні.  

 

Рослини насправді працює "дуже висока енергетична держава", але дуже часто багато тижнів, перш ніж він плоский , стебла нахилився до землі. Це був (дуже ймовірно), в основному за електроенергію, яка є "електромагнітного вибуху" індуковані в рослинах в їх тканинах. Інша частина енергії може поставлятися електростатичної індукції і більш прямий ель керівництва. поточне високо іонізований газ, в безпосередній близькості від будь-якого розряду високої напруги -foto, nákres - Є декілька десятих доль мм, спалах до декількох метрів, і багато десятків метрів (а також коронного розряду, nákres). Інша частина енергії може бути передано прямий струм нижче поверхні грунту (особливо корені), і, нарешті, ослабленням можуть внести значний внесок електрохімічні зміни в грунті. Інтенсивність всіх перерахованих подій повністю припиняє працювати на відстані загасає в міру віддалення від впливу сайт, поки на деякій відстані повністю припиняється. Немає вітру - рідкісне явище під час шторму - і рівномірно розподілені електричного опору грунту може бути результатом досить точний коло. Навіть з урахуванням всіх можливих неточностей, але цілком можливо, що, в кінцевому рахунку, інтеграл дії декількох дуже точні круги складає разом один зовсім точним, так як він удосконалив через ефект доміно.

 

Висилка порожнини, převzít obrázek z BLT(Blew депресії; цікаву назву збіг - вигнання розрив - дме блискавки ...) - не буде настільки ж об'єктивний доказів впливу влади або повноважень на все включено. Вони призначені для будь-яких подібних цілей абсолютно непридатним для використання. Це і буде пояснено більш детально на багатьох інших сайтах. На фотографіях показано деформація рослин зовсім не бути викликано будь-яка дія, будь енергії чи сили, але фактична сила і тиск росте і сушки і, отже, зміні форми тканин, тканин і частин рослин. Пошкодження рослин, хоча могли реально брати участь проходженні електричного струму, електромагнітних і електростатичної індукції, механічну міцність, ліній електропередач сильно іонізоване повітря у безпосередній близькості від розряду. Коронний розряд - доходить до відстані декількох метрів до декількох десятків метрів, в повітрі, як і раніше дуже точно круговими, а її діаметр залежить практично тільки від інтенсивності проходить струму (nákres). Крок напруги (nákres). Середнє питомий опір верхнього шару грунту з МЕК 332000-5-54 близько 100 Ом на метр. Питомого опору грунту визначається як опір куба землі, на краю одного метра вимірюється між протилежними стінами.  

 

До речі, дуже схожі ушкодження вузлів можна знайти в місцях, де стебла зігнуті чисто механічно (мирно, без ломки) до майже 90 °, для тих вузлів, які починаються з рівними сплеск назад у вертикальне положення (1-й і 2-й зверху, foto). Якщо навіть схожі механічних пошкоджень, механічних сил, що виникають проліферації клітин пошкоджені вузли собі, без будь-яких істотних наслідків для життєздатності рослин. Ймовірно, це пов'язано з тим, що це крайній випадок, змінити напрямок росту, майже на 90 °, в більшості випадків вузли вирішує кутового відхилення на кілька градусів.foto  

 

Однак, щоб спробувати щось подібне поточному явища дослідники Кола на полях вірити не залишалося, як спробувати знайти себе в місцях, де вони не були б на всіх. Необхідно також запросити всіх тверезих дослідників Кола на полях явища, коли-небудь спроба собі, широко використовується, особливо в серйозних і об'єктивних наукових досліджень. Це називається порожнім або порожній експеримент. Він широко використовується, особливо у фізиці, але і хімії та біології, але частіше називають "корекцією нуля". Просто нехай ростуть рослини кукурудзи в лабораторії, не викликаючи жодних енергії. У якийсь момент вони змінюють напрямок росту, тільки обертові контейнери, в яких вони ростуть. Деякі з них можуть після того, як якийсь час назад. Крім того, різні види порожнім, щоб пропозиції - відвідати місця з досить нерівномірно polehlým з лопатями нахилився до землі кукурудза, де, за їхніми словами, не було «чужій владі», ні будь-яка інша, повинна мікрохвильовій печі.

 

Крім того, як наркотики і екстра-dimensionalismu paranormalismu дослідників явища можуть вплинути на розташування Кола на полях, можуть містити тільки дійсно «особливі» дивні і незвичайні сполуки, вільні радикали, іонізованих атомів і молекул, схожих шкоду, яка може вплинути на людський мозок, як гриби у вигляді спрею.  

 

Було б наш улюблений людства, яке рано чи пізно прийшов в себе. Це та інші круги, майже будь-яка цілком регулярних та нерегулярних форм в кукурудзі, звичайно, більш ніж 99.9999999% породжених грозових розрядів, а не через деякий помилкове proklamátorů, це просто об'єктивна реальність, а об'єктивна реальність може виявити його в кінці кінців (іноді ), він може зробити це, вона є. (Навіть якщо ця розриває вже більше 30 років, і результати якось нікуди ...)  

Але це не має значення, в кінці кінців, в інших випадках це було набагато гірше ...  

 

Природні мімікрії (рис. 1)

Один з найважливіших і найцікавіших причин, чому це було так - природних сил використати один з найбільш природних способів маскування, як вони ніколи не вдавалося побудувати. Це дуже чудовий і унікальний природний мімікрії. Це всього лише щодо дуже простий факт: Кола на полях є тільки абсолютно рідко зустрічаються в той же час вони були створені, тобто відразу "після подій", хоча іноді може трапитися, але насправді, ймовірно, тільки дуже рідко. Навпаки. З'являється в самих до декількох тижнів або навіть місяців після того, як воно було насправді створили "Exposed" із зернистою структурою поля струмом від блискавки. Використання слова "Exposed" в даному випадку насправді на місці, форма процесу зі звичайним фотографічним процесом, наприклад, або будь-який з його попередників - дагеротип, як це чудово. Як із зображенням в "чутливому шарі" в області продуктів створює абсолютно невидимим приховане зображення. Друга причина, чому слово "Exposed" дійсно на місці, є той факт, що для створення форм - вплив - відбувається, коли блискавка пояснення, як і багато фотографій. Відразу після удару може бути на сайт, щоб знайти деякі дуже рідкісні явища - мертвих комах, обвуглені рослини або рослини плетені нитки у вкрай напруженій обертаються вихорів, які іноді трапляються після грозових розрядів і займає менше секунди. Крім того, зміни в магнітному полі, зміна температури в підземному статичної електрики надлишки будуть виявлені відразу. Останнє, але не менш (мабуть, ще не тестувалося, це все ще тільки оцінка) для ряду організмів, шкідливих хімічних речовин. уплощенная , лежачого на підлозі із зерном, але з'являється в основному тільки через кілька тижнів, або навіть довше, ніж два місяці. Переважна більшість рослин відразу ж після завоювання невідмітні, щоб повернутися у вихідне положення, і все починається. Починають зникати, завдяки електрики, яке пройшло через нього. Також можуть бути пошкоджені в певній мірі, раптове рух, і їх розпад займає тижні. Той факт, що рослини часто стояти протягом тривалого часу у вертикальному положенні, ймовірно, набагато довше, ніж це було б в іншому випадку постійного ослаблення конституції дозволила поодинокі рослини, з великою часткою, ймовірно, поверхневий натяг води . Їх житло , згинаючи стебла до землі, але які насправді відбувається після декількох тижнів, в свою чергу, може в деяких випадках працювати неймовірно швидко в порівнянні з, як довго зникла. У той час як ослаблення рослини кілька тижнів, їх житло , згинаючи стебел на землю може статися навіть у дуже великих моделей досить швидко, протягом декількох хвилин. Дуже помітна частка цієї реальності іноді, ймовірно, Domino Effect . Дуже часто в зв'язку з тим, що він облетів навколо метелики .  

 

Шановні людства!

Наступного разу ви віддаєте перевагу небудь від старечого Відмова радять не залишати.

Якби не ці два старечого недоумства піч, D & D, які колись десь в таверні upatlali "визнання" могли дослідження десятиліть прийняти зовсім інший напрямок, як і будь-які інші класичні і абсолютно серйозна наука. У всякому разі, пізніше людства питання, звичайно, вирішив сам, такий Juhůhu (YouTube) відео можна знайти (можливо, Wylatovo?, Поки немає, і це Wylatowo це не так, так воно і буде, він виявив), де люди скликано тільки що виявив Кола на полях, і на відстані досі розглядається відступає бурі ...  

 

Далі в тексті також згадується, що в документальному фільмі висловив думку, що це може бути синіми струменями і червоні спрайт, які є грозові розряди, але високо в атмосфері, виявили порівняно недавно. Це, ймовірно, досить оману. Їх відстань занадто велика, щоб бути в змозі приземлитися на поверхню щось так сильно обмежена причини. Я про них можна знайти в Блискавки: фізика і ефекти , Раків, Умань , str.  

 

Ще одна причина, звичайно, люди прийшли абсолютно один , те, що світ все більше буде встановлена ​​в різних місцях так звані веб-камери (або, принаймні сповільненій камери), навіть у важкодоступних місцях на планеті, і рано чи пізно б це тільки до тих колах погода (хоча з'явився лише через кілька місяців) хтось приєднався.  

 

Остання причина в тому, що є такі компанії, як Vaisala - Siemens (2011 - відключені від Siemens, просто дуже Vaisala), які вимірюють вплив розташування, тип, інтенсивність і полярність угоди блискавки, мають велику базу даних минулих років, і для них, звичайно, не буде проблемою (якщо цікаво) необхідні дані простежується. (До речі, їх дані часто є дуже точним, навіть якщо вони зазначені похибка вимірювань становить кілька сотень метрів, вони часто є набагато більш точними і менше 10 м). З цієї причини, теорія "CC-Блискавка" розглядається як "абсолютно зворотному перевірці" і Fidli. За збір даних про грозових розрядів (час розряду, GPS дані про вплив крапки, полярність, потужність, тип - Crop Circles neboCG), наприклад, у Центральній Європі мережу спецпропозиції CELDN - Центральна європейська мережа виявлення блискавок в Європі, то багато інших. Всі детектори використовують мережу Vaisala-Siemens, або аналогічний. Це буде дуже цікаво подивитися, які форми Зрештою, всупереч всім очікуванням, показати, як "не людиною", тобто справжній, чи не так?  

 

На додаток до вище варіантів існує http://www.blitzortung.org   - Сторінка мережу простий удар блискавки система дослідників, які використовують свої власні мережі детекторів. Хоча, ймовірно, не як точну інформацію про місцезнаходження, але вони можуть додати до все питання цікаві дані.  

 

Інша справа, що (з точки зору точності), що часто тільки багаторазово розгалужені спалахом (плюс його можливого afterdischarges) в стані "спрей" на площі в кілька гектарів foto ( у разі дуже сильних ударів, безумовно, може також включати в себе набагато більше). За даними літератури (наприклад, імені Блискавка: фізика і ефекти , Умань, Раков ) не є винятком явище, при якому один спалах розгалуженої зброї dopdají до декількох кілометрів один від одного. Тут знову немає вибору, окрім підкреслити, що найважливіший факт : грозових розрядів в полі, на якому з'явилася закономірність, часто навіть на кілька днів, але навіть тижнів до декількох місяців, перш ніж соломинки дійсно Polehňa , вигнуті стебла до землі.  

 

Фермери та їх працівників, навіть якщо вони були подані шаблони регулярних і спостерігав це своїми власними очима, ви завжди такі спостереження для себе, а також будь-які висновки вже готові шаблони регулярних в своїх областях, і дуже добре знаю, чому. З їхньої точки зору, це завжди і тільки плоскі , лежачого на землі кукурудзи і нічого більше, і це ставлення є єдино правильним. Їх робота завжди була і буде піклуватися про свою культури, а не фігня. Візерунок у польових культур не є. Будь плоский , лежачого на землі зерно цікавить тільки з точки зору того можна буде зібрати ще. Kombajnér, який шаблон з'явився на полі, і назвав його журналіст повинен втратити свою роботу, і він ніколи б його, як ніхто kombajnéra nazaměstnal. Висновки правильні форми в полях ніколи не від самих фермерів, завжди від когось «ззовні», від сенсаційних широкої громадськості.  

 

Як описано вище, так що навіть після відносно тривалого часу після завоювання, протягом якого стовбурові розпаду займає тижні, фактичні строки житло , згинаючи стебел на землю може іноді дійсно можливо тільки зайняти кілька хвилин (ефект доміно), іноді прямо перед переляканим випадкові Спостерігачі (Fractal Stonehenge). Звичайно, іноді може мати ситуацію, коли зерно Polehňa , Ohne стебла до землі відразу ж після завоювання блискавки в секундах, хвилинах, годинах в більшості, але це більше із самих виняткових випадках. Очевидно, це залежить від поточного стану, стану та стиглості зерна, яке спрямоване для виконання, а також на підставі конкретного інциденту блискавки, ймовірно, в тому, як гілки, і як багато наступні потрясіння відбуваються в одному місці. Це також може вплинути на інтенсивність падаючого дощу, і в результаті вологість і електропровідність рослини і поверхню грунту. Дуже часто, але буває (особливо, коли зерно ще зелені достатньо, з високим вмістом води в клітинах), що навіть після дуже сильних грозових розрядів не спостерігається в області абсолютно нічого, не тільки відразу після шторму, але для багатьох Наступні дні і тижні.  

 

одним з природних жарти nejobludnějších що ви, ймовірно, коли мати-природа приготувала для людства, разом, разом Мімікрія № 1 і 2

 

Міміка номер 2

Танці Air Vortex

На додаток до того, що вже було описано в цілому, то можна звернути увагу на ще один дуже цікавий факт повинен бути встановлений на місце. Незважаючи на різноманітність природних процесів, що відбувалися на місце задовго до того, polehnutím , згинаючи стебел на землю, взяв сотні годин, випадкові спостерігачі можуть спостерігати, як за соломинку Тепер розглянемо землі, то, що не можна побачити більше ніде, і що можна займає всього кілька хвилин: Це Мімікрія номер 2 - Vortex Танці Air.  

 

Перед Vortex Танці Air докладно описано, це буде декілька подій перераховані в списках або ефекти, які зазвичай передують йому. Але далеко не всі перераховані, тільки декілька найбільш поширених з них. Набагато більше буде брати участь у ньому процесів, розроблених такими проблемами, як сторінки хронології і підсторінки, або в розділі Додаткові ефекти .

 

Ці приклади явищ, деякі з яких уже дуже давно, деякі дуже тісно передують фактичного явища типу , згинання на землю стебел кукурудзи в закономірності. Не тільки правильні форми, але насправді все подано , лежачого на землі зерно, яке з'являється в будь-який час і в будь-якому місці. Один з найбільш істотних відмінностей, за винятком регулярності та нерегулярності в результаті форм, є те, що правильної форми, ймовірно, набагато більш застосовно Ефект доміно , ніж в іррегулярних формувань. Пояснення деяких можливих причинах буде розташований на připravovné, але все ще існуючої сторінці високий ефект контрасту .

 

Деякі з відповідними наслідками для створення області подав , лежачого на землі зерно в полі, розташовані в хронологічному порядку: ефекту впливу , ефект перешкод , вицвітання стовбурових ефекту , поверхневий натяг води , The Butterfly Effect , Ефект доміно  

 

Відразу ж після настання ефекту доміно, коли інший ефект - ефект віри Танці (повітря). Але це не для нього створено ніякої спеціальної сторінці буде ставитися тільки до ефекту доміно як частина його, тому що безперечно, так і без нього, ніколи не було. У той час як будь-який з попередніх перерахованих ефектів для створення форм активної участі і може бути однією з багатьох причин нерозривно пов'язані, переміщення повітряного вихору є повністю пасивним наслідком як такої після введення в воду курс буде завжди з'являтися на поверхні кілець. Я вихор, що рухається майже синхронно на зерно томів, які в даний час вважаються країни, в першу чергу є результатом, а не причиною, здавалося б, незрозуміле явище, хоча така вимога може спочатку здаються абсолютно неймовірними.

 

Таким чином, вихровий повітряної вихровий Мімікрія називається номером 2 - бо дуже добре виконує важливу функцію маскування і необізнаності спостерігач повинен майже неминуче відчувають, що створення шаблонів повністю нерозривно беруть участь. Як невідомо, що дуже важко відстежити, але в кінці кінців, навіть якщо насилу силу спостережуваної. Нібито може здатися одним з найбільш вірогідних причин цього процесу, як би «спускається згори», або, навпаки, що стирчав із землі. Розширення повітряного вихору дуже точно контролює положення пучки стебел, поступово, що встановлює як доміно. Зв'язки з соломи тому в кінцевому підсумку вони можуть бути складені одна на іншу, як тканим візерунком, що робить весь процес ще більш додає таємничості. Весь феномен повітря танці, але віра є ніщо інше, принаймні спочатку, тільки і всього повністю пасивним повітря індукованих пучки стебел, які падають на землю - початку майбутньої ефект доміно. У країні вважається багатьма сотнями кілограмів матеріалу, Навіть при дуже великий показник може доходити до декількох тонн, середня висота менше, ніж на півметра. Такий рух матеріальних вже кілька повітряний потік викликає. Навіть настільки сильним, що згодом може дуже навіть частково бере участь у вирубці деякі інші не надто віддаленому пучки стебел, і в деякій мірі протягом Domino Effect брати участь, що, звичайно, підтримує тільки загальне враження таємниці і таємниці спостережуваного явища. Звичайно, але особливо очевидна повітряного вихору рухається майже точно на місцях, які не вважаються країни, хоча це не повинно бути причиною. Ефект доміно може діяти цілком самостійно індукований пориви повітря, і робота одна велика помилка легко зробити. Звичайно, немає необхідності підкреслити, що найбільша доза таємниця і таємниця цього явища досягається при повному вітрі, під час якого вище, і між пучки стебел повалення повністю самостійно і незалежно Circle Танці Air Vortex. У верхній частині приладу ще не точно, де тільки пучки стебел впав на землю. Спасибі, здавалося б, тільки як силу, місце було абсолютно одні, без усякої причини, навіть нібито в якості сили, що всі рухи, на яку місці сам викликав.

 

Серед іншого, компанія, яка володіє базами даних позицій блискавки, ймовірно, власні те, що вони поняття не мають, що це дуже докладна база даних стану здоров'я і життєздатності сільськогосподарських культур у різні роки на великих територіях.

 

Кінець Частина 2

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

   

         Частина 1        Частина 2         Частина 3        Частина 4        Частина 5  

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z