Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Jest to wstępne tłumaczenie, maszyna, niemal bez zmian. Wygenerowane przez komputer z oryginalnym czeskim i angielskim oryginale. Będzie on stale ulepszane i modyfikowane. Dzięki za zrozumienie.

Gra jest skończona.
Według gry, oszustwo o nazwie GATE kręgów zbożowych
Learn about thunderstorms RSS feed

Prawda sama pozbawia swoje niesamowite możliwości, które zostaną określone. (Heraclitus)

Prawda jest dziwniejsza niż cokolwiek można myśleć. (E.A.Poe)

Omnia vero fulmen gubernat:   Flash kontroluje wszystko. (Heraclitus)

Pierwsza zasada naturalne wyjaśnienie powstawania  kręgów zbożowych  przy użyciu sprawdzonych, statystycznie sprawdzalnych, powtarzalnych metod naukowych i metod badawczych. Anatomia roślin, patologii, fizjologii, biologii, chemii, archeologii, fizyki, Hydrometeorologii, speleologia, geologia, elektryczność, magnetyzm i inne często interdyscyplinarne dziedziny.

Zbożowe kręgi tajemnica ostatecznie rozwiązana

Rozładowania Błyskawica - jest jedna jedyna przyczyna każdym okręgu w ziarnie, znalazł w każdej chwili w dowolnym polu kukurydzy.

Schematyczny widok z prawej strony pokazuje jedną z wielu ciekawych analogii kręgów zbożowych i własności fizycznych wyładowań atmosferycznych. Nr 1 Podobieństwo wyładowania pioruna w strukturę ziarna, raster, nagrywać swoje linie pola elektromagnetyczne. Fabuła jest podobna jak podczas nagrywania zdjęć. Wynik jest wyświetlany, wyrzucane po wielu dniach.

Rozładowania Błyskawica - jest jedna jedyna przyczyna każdy z Koła w ziarnie, znalazł w każdej chwili w dowolnym polu kukurydzy.

Trudno opisać wyładowań atmosferycznych energii , prawie niewyobrażalne, jest również bardzo prawdopodobne, aby spowodować uszkodzenia i sprawia, gięcia łodygi na ziemię każdy kukurydzy, odkrył w dowolnym miejscu na świecie. Jest to o wiele bardziej interesujące i bardziej istotne niż jakakolwiek fakt jeszcze odkryte w przyszłości, kształt regularny. Szczegóły wkrótce.
Trudno opisać wyładowań atmosferycznych energii , prawie niewyobrażalne, jest również bardzo prawdopodobne, aby spowodować uszkodzenia i sprawia, gięcia łodygi na ziemię każdy kukurydzy , odkrył w dowolnym miejscu na świecie. Jest to o wiele bardziej interesujące i bardziej istotne niż jakakolwiek fakt jeszcze odkryte w przyszłości, kształt regularny. Szczegóły wkrótce.
Po prostu można udowodnić fakt, że naturalne wyładowania pioruna może być określony jako wyraźny przyczyny niemal każdej nieprawidłowości, wykrytych w obrębie lub w pobliżu  prawdziwych kręgów w zbożu, w tym "niewyjaśnionych spacerem uczuć i reakcji ludzi i zwierząt.
Po prostu można udowodnić fakt, że naturalne wyładowania pioruna może być określony jako wyraźny przyczyny niemal każdej nieprawidłowości, wykrytych w obrębie lub w pobliżu  prawdziwych kręgów w zbożu, w tym "niewyjaśnionych spacerem uczuć i reakcji ludzi i zwierząt.
Wszelkie gdy występujący w dziedzinie twórcy kręgów zbożowych , przechodzi nawet bardzo krótkie spotkanie z jednym z jedynego prawdziwego autora wszelkich regularnych lub nieregularnych kształtów uszkodzonego ziarna i wyładowań atmosferycznych i będzie wyglądać tak .
Wszelkie gdy występujący w dziedzinie twórcy kręgów zbożowych , przechodzi nawet bardzo krótkie spotkanie z jednym z jedynego prawdziwego autora wszelkich regularnych lub nieregularnych kształtów uszkodzonego ziarna i wyładowań atmosferycznych i będzie wyglądać tak.
Czas upływający od zrzutu pamięci flash aż do chwili wydaje się realistyczny kształt - łodygi wygięte do ziemi staje się zauważalny - wymagają co najmniej kilka dni, ale najczęściej tydzień lub nawet dłużej (!). Jest to również jeden z najważniejszych powodów, dla których głównym winowajcą nie był w ciągu wielu dziesięcioleci i nigdy nie zidentyfikowano i nie niezawodnie wykryte.
Po przejściu prądu z wyładowania elektrycznego przez rośliny, jest osłabienie łodyg, chemiczne - biochemiczne - Biomechanical - biofizycznych proces trwa kilka tygodni przed zginania łodygi na ziemię. Proces r., spadając do łodyg podziemnych może wywołać motyla efekt do tygodni po podboju, a dzięki domina efekt może trwać tylko kilka minut.  Poranna mgła, deszcz, wilgoć może spowodować bardzo szybki przyrost masy ciała o 50 do 100% całkowitej masy roślin, kilka g / ostrze, dziesiątki ton / ha, w zależności od typu. Cały proces jest bardzo podobny do ekspozycji i chemicznego rozwijających zdjęcia w galaretowatej warstwą srebra halogenków.
Czas upływający od zrzutu pamięci flash aż do chwili wydaje się realistyczny kształt - łodygi wygięte do ziemi staje się zauważalny - wymagają co najmniej kilka dni, ale najczęściej tydzień lub nawet dłużej (!). Jest to również jeden z najważniejszych powodów, dla których głównym winowajcą nie był w ciągu wielu dziesięcioleci i nigdy nie był wiarygodny i ujawnione.
Zakończyć całą tę nową teorię jest łatwy do sprawdzenia przez prawdziwej naturalnej, biologicznej, chemicznej i sił fizycznych i procesów. Dostępnej gamy, obiektywne, dokładne i naturalne naukowych metod i pomiarów. Przeciw wszystkim wcześniej może być poddany próbie fałszerstwa, jednego z najcenniejszych metod naukowych dowodów

Między innymi jest to absolutnie doskonałe i całkowicie bezwzględny obcy zniszczenie .

Zakończyć całą tę nową teorię jest łatwy do sprawdzenia przez prawdziwej naturalnej, biologicznej, chemicznej i sił fizycznych i procesów. Dostępnej gamy, obiektywne, dokładne i naturalne naukowych metod i pomiarów. Przeciw wszystkim wcześniej może być poddany próbie fałszerstwa, jednego z najcenniejszych metod naukowych dowodów

Między innymi jest to absolutnie doskonałe i całkowicie bezwzględny obcy zniszczenie.

od: Wikipedia

autor nieznany

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

Na podstawowym wprowadzeniem do historycznych perspektyw w kwestiach kręgi zbożowe można znaleźć na stronie internetowej Wikipedia - kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień złożonych tam prawie wyłącznie w ramach pseudonauką (nauka śmieci), ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całej sprawie.

 

Szok!!

Obiektywnie określić, elektronicznie mierzony i obliczony zrzutów punktu uderzenia błyskawic. Pozycja GPS - kilkadziesiąt metrów, czas - milionowych części sekundy, polaryzacja, prąd szczytowy (kA).

 

Najbardziej szokujące wieści dla wszelkich poprzednich kręgów zbożowych obserwatorów: Prawie każdy leżał na ziemi, gięte, o końcówce, zakrzywione, pochyłe, pochyła, kłamstwa, skorumpowanej, słabej, zboża na świecie leży na ziemi tylko i wyłącznie, głównie z powodu osłabienia energii elektrycznej wyładowań atmosferycznych. Dołączonych fotografiach, są tylko bardzo mała próbka z kolekcji ponad 10 000 zdjęć. Większość z nich została podjęta dokładnie w miejscach, gdzie były obiektywnie stwierdzonych, elektronicznie mierzony i obliczony lokalizację GPS, czas, polaryzację i natężenie wyładowania pioruna. Także typ - wydzielina z chmury do ziemi (CG - cloud to ground) Oraz między chmurami (cloud to cloud - CC), Typ CC badań zostało pominięte. Przedmiotem badań były tylko piorun uderza w ziemię, w dziedzinach o zboża. Były one zbierane przez lata. Po zlokalizowaniu wyładowań atmosferycznych zostały opisane w kilku miejscach dokonane obserwacje i fotografie wykonane ponad dziesięć razy. Zaowocowało to w takich miejscach udokumentowanych szczegółowo chronologii rozwoju uszkodzenia zbóż. W prawie wszystkich przypadkach zaobserwowano, oczywiście z pewnymi wyjątkami, trwa wiele dni, aby w pełni zginać łodygi i leżał na ziemi. Czasem nawet kilka tygodni. Czasem więcej niż dwa miesiące. To samo dzieje się podczas powstawania kręgów zbożowych. Nigdy, nigdy, nigdy jakieś nieznane, niezrozumiałe siły. Wystarczy osłabienie łodygi, a efekt własnym ciężarem. W niektórych miejscach fotografie zostały zrobione kilka dni po piorun został zidentyfikowany tam. Ale wciąż bez najmniejszych oznak słabości lub uszkodzenia roślin. Chociaż proces osłabienia łodyg może potrwać wiele dni lub tygodni, pojawienie się form, które są przedstawione w załączonych zdjęć, może być tylko kwestią minut lub godzin. Zobacz efekt domina, chronologii. Wszystkie regularne, bardzo skomplikowane kształty, kręgów zbożowych stworzył zupełnie naturalny proces w przyrodzie. Tak zwane fałszywe są tylko bardzo niewielki odsetek, w terminie statystycznych błędów, ale raczej daleko poniżej jej poziomu. Strzały są przypomnieniem i wysiłek, aby oddać hołd największych i najważniejszych producentów materiałów fotograficznych kiedykolwiek stylizowany slajdy pasa w Kodak.

 

By the way, rolnicy dobrze wiedzą wszystkie skutki wyładowań atmosferycznych do ich pola kukurydzy w czasie sezonu wegetacyjnego. Również z innych roślin. Buraki cukrowe, ziemniaki, pomidory, bawełny lub innych. Rolnictwo nauka i naukowcy zwracają uwagę na nich dziesiątkami artykułów i publikacji naukowych, co zostanie omówione w dalszej części bardziej szczegółowo na jakimś podstrony. Oni dobrze wiedzą, że bardzo często po wyładowań atmosferycznych na pole, po pewnym czasie utworzyli krąg, uszkodzony, osłabiony, źle uprawy roślin lub całkowicie zniszczone. Miał tylko zapytać. Fakt, że nasi drodzy rolnicy udało podobne informacje z nauki śmieci wielbicieli i jak niedoszły odkrywcy do chwili obecnej z powodzeniem trzymane w tajemnicy, można uznać za bardzo dobrze wykonaną żart. Oni mieli jeden naprawdę zabawne cały czas, wraz z Matką Naturą. Ale jest to dość logiczne, bo nigdy fani UFO, psychotroniki, tajemnica i nieznane energii, takie jak zainteresowany obiektywnych informacji. Dlaczego zapoznania się z głupców literatury, którzy w ciągu dziesięcioleci najwyraźniej z jakichkolwiek informacji naukowej i technicznej, a co dopiero książka, nie miał kontaktu w ogóle. Niewykształcony człowiek, który dla każdego profesjonalnego doradztwa najwyraźniej nie obchodzi w ogóle, a jeszcze tylko zapłacić odsetki i nonsens. Służy im prawo. Zdecydowana większość osób, które złożyły kręgi zbożowe były kiedykolwiek tak, wannabe, pseudo "profesjonalny" odsetki, w rzeczywistości tylko pasożytów na fakt, że cała sprawa jest bardzo trudna do wytłumaczenia. W większości były to pasożyty, nic więcej.

 

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

 

Trzy bardzo, bardzo, bardzo podobny do podobieństwa

Podobieństwo czysto przypadkowe ... Powstawanie kręgów zbożowych - monstrualny, extreme, ogromne.

Znowu i znowu, będzie nieustannie podkreślał: proces tworzenia wzorców kręgów zbożowych, ale co tam, całkowicie nieregularny kształt uszkodzonego ziarna jest bardzo podobny do klasycznego procesu fotografii i filmu, opartego na żelatynowej emulsji zawierającej halogenki srebra. Po ekspozycji, najpierw tworzy ukryty, niewidoczny obraz.

 

Podobieństwo # 1 - Rośliny ekranu w zakresie czynów ziarna, jak warstwa światłoczuła, nagrywanie ukrytego obrazu wzór jest rejestrowana jako linii pola elektromagnetycznego.

 

Rozwój - chemiczne, biologiczne i fizyczne zmiany spowodowane przez upływ prądu elektrycznego, co prowadzi do osłabienia ich łodyg. Po pewnym czasie są tak osłabione, że nie są w stanie utrzymać swoją wagę, i zginać na ziemię. Wszystko to bez interwencji jakiejkolwiek innej siły, efekt, lub zjawiskiem innego. Niezrozumiałe, nieznane, niezrozumiałe, nadprzyrodzone. Proces ten może trwać bardzo długo, a nie tylko dni, ale tygodnie, a nawet dłużej niż miesiąc. Jednak w niektórych przypadkach dość wyjątkowych, wzór może wystąpić niemal natychmiast po burzy i wyładowań atmosferycznych, odzwierciedlając Polaroid. Po indukcji wzór kręgów zbożowych staje się widoczna.

 

Podobieństwo # 2 -. obraz jest wizualizowane za pomocą (bio) chemicznych i procesów fizycznych naśladuje działanie wywoływacza i utrwalacza w fotograficznej ciemni.

 

Zdjęcie, nagraj kształtu uszkodzonej uprawy - krąg jest tworzony, zarejestrowany podczas wyładowania pioruna, który działa podobnie jak fotograficzną Flash powoduje zmiany w delikatnej warstwy. Można powiedzieć, że incydent energii na wrażliwej warstwy może być w takim przypadku, a czasem nawet 10 18 razy większa. To jest 10 podniesione do osiemnastu lat, jeden po 18 zerami.

 

Podobieństwo # 3 - obraz jest nagrywany, kiedy scena jest zapalony przez piorun

 

 

Porównanie obrazów, które są wyświetlane w polu przez naturalną dewelopera, można znaleźć w licznych publikacjach i naukowych artykułów, które zajmują się archeologią lotniczą. Jest możliwe, aby dać przykład  Leo Deuel- Odkrycia z powietrza: historia archeologii lotniczej,  Mladá Fronta 1979, ISBN: 23-047-79, strona 50: "roślinność działa trochę jako deweloper chemicznego narażeni negatywne: podnosi ukrytych obrazów". W oryginale (Flights into yesterday: the story of aerial archeology, St. Martin's Press, NY, 1969, ISBN 9780356031521, Strona 38): "In this way, vegetation acts in somewhat the manner of a chemical developer of exposed photographic plates: it throws up the latent pictures." Autor może użyć pionierem ofertowe w tej dziedzinie, może nawet sam Crawford. Można wywnioskować z wypowiedzi »płyty fotograficzne", które były wykorzystywane bardziej w 1922 roku, kiedy Crawford przeprowadzone jego badania niż w latach sześćdziesiątych, kiedy Deuel zbieranie materiału do jego publikacji.

 

Archeologia lotnicza jest całkiem realne, klasyczna dyscyplina badań naukowych (zob.). W odróżnieniu od poprzednich teorii o bardzo wątpliwy z kręgów w kukurydzy. Uznały one przyczyną większości cudzoziemców, UFO, latające spodki, promieniowanie mikrovlnnné, raporty z wszechświata, energii, pomysłów lub podobnych, czasami znacznie gorszego bezsens ust drylowane kangury, jeże). Kilka innych tradycyjnych dyscyplin naukowych, które będą stopniowo wykorzystywane do potwierdzenia tego całkowicie nową teorię, znajduje się tutaj.

 

Teoria jest dla każdego wystąpienia każdy "genuine"Natural krąg dość wiarygodnie weryfikowalnych powrotem wiele lat wstecz, 20-30, możliwe jest zwrócenie się do meteorologów.

 

Wszelkie doniesienia o kręgach zbożowych przed tą datą były prawdopodobnie tylko wiele hałasu o nic - Much Ado About Nothing.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się cropcirclesonline (at) gmail (dot) com

 

 

Jedyną przyczyną zjawiska zwanego kręgów zbożowychoświetliły zrzutów do pól lub w bliskim sąsiedztwie. Czy ogromna wartość promieniowania elektromagnetycznego, pól magnetycznych, elektryczności statycznej, siły mechaniczne. Efekt rezonansu i interferencji wszystkich sił wymienionych.

Wyładowań atmosferycznych są również dziwny wyjątek od przyczyny prawie wszystkich rannych i osłabionych ziarno leży na ziemi na całym świecie. Na całym świecie, możliwe jest, aby przyjąć więcej niż 60 do 70% w niektórych miejscach ponad 90%, czyli tak naprawdę są jedynie możliwą przyczyną. Powiedzmy, że ponad 90%, z wyjątkiem huragany, tornada, powodzie. Ale są to niezwykłe, rzadkie zjawiska naturalne, ekstremalne warunki klimatyczne. Rozładowania Błyskawica sama w sobie jest jedna z najbardziej ekstremalnych zjawisk hydrometeorologicznych. W niektórych parametrów # 1

 

 

Magia Matki Natury

Wszystkie dotychczasowe obserwacje sugerują, że, niestety. Trwać około 40 lat, nie licząc nieuwierzytelnione, a dodatkowe raporty z poprzednich lat. Członkowie Homo Sapiens - Ludzkość ludzkość - natura całkiem jawnie, najgorsze jest to możliwe, ale dość rzadko, straszne, niewyobrażalne, a nawet upiorne, przerażający i lekkomyślny sposób  szturchnął kpiny .

 

 

Cóż nam więc jedliśmy ją z wciągarką.

Bo to był żart, jak mówią, "zupełnie w jej stylu" i możliwości.

Dowcip kręgów zbożowych.

 

Moglibyśmy naprawdę dla siebie, ponieważ wszyscy jesteśmy bardzo ONU czas dlouhau, straszny i niewyobrażalny sposób, miele w kółko. W ziarnie.

 

Jeśli niesprawdzone i dodatkowe raporty z poprzednich lat są włączone, powyższe 40 lat można przypisać do każdego innego szacunków od 5 do 6 tysięcy więcej lat. Trudne do zweryfikowania teorii na tych stronach są naprawdę niewiele przynajmniej, ale trudno zweryfikować teorię naukową do pracy należy. Tutaj, jeden jest:

 

Możliwe jest, że starożytni Chińczycy Ying charakter - Yang (Ting - Tang), odkryta na polu, a dopiero później stał się częścią ich symbolikę. Coś podobnego może być prawdą z innymi ilustracjami starożytnych cywilizacji - Majów i innych. Możliwe jest również, aby wierzyć, że Stonehenge i wiele innych tysiącletniego kamienia zbudował autochtoni zgłasza tylko dlatego, że nie mogłem stać bezczynnie patrzy na regularnych sprawozdaniach kręgów zbożowych, że w odstępach kilku lat w sąsiedztwie nie witryny. Oni je traktować jako boskiego polecenia, aby wykonać pewne podobne gówno, co to jest stan megalitycznych budowli.

 

To nie jest żart.

Ale był. Kręgów zbożowych. To była jedna z największych żart, co może ludzkość od Matki Natury może kłuć, teatr epicki, wieloletni cykl filmów, które ludzkość całkowicie Reżyseria przez samą naturę w jej nachystaných tło dokładnie i całkowicie w jego kierunku, w którym różni ludzie, zwierzęta, rośliny ust Adele!), chemiczne, biologiczne i fizyczne procesy działają w wielu większych i mniejszych ról, takich jak marionetki, helpery, prostaków, figurki, lalki, klaunów, Jesters, gobliny i Kašparec że jeśli Matka Natura celowo wystawił szereg zaskakujących i niezrozumiałych sytuacji i nepřetržitěje w swoich kreacjach nakręcony z ukrytej kamery.

 

 

 

Nazwa filmu: Jak zrobiłem mój tyłek ludzi. Matka Natura

Rok produkcji: MCMLXX - MMXI nawet wcześniej. (VI.M pne?)

Exteriors ceny: przyroda, przestrzeń, ziemia

Reżyseria: Nature & Science i ich prawa, niedz

Obsada: wyładowania pioruna gra samego siebie, ale nawet zakładając, że role wieloma dodatkami, lalki i dodatki: kompetencje telepatycznych, kosmici, moce psychiczne, głupich twórców kręgów zbożowych, gobliny, duchy, latające spodki, UFO, uprawnienia paranormalnych od sił Crypt wiry, promieniowanie mikrofalowe i wiele innych

Inne główne role: Słońce - także głównym dostawcą energii,

globus - prowadzi również catering,

miesiąc - także Lalkarzy lunatyków

Prowadzenie lalki ceny: skutecznie uniewinniony wszystkie cztery z głównych ról

Gwiazdki Przytulność: Prawa natury, prawa fizyki, rośliny, rośliny, zwierzęta

W ramach wspierania role: Cała nieco słabnący ludzkości, rolnicy, fizycy, chemicy, biolodzy, psycholodzy, psychiatrzy, specjaliści wojskowi, naukowcy, urzędnicy państwowi, przywódcy, policji, tajnych agentów, szpiegów, tajna policja, redaktorzy gazet i telewizji, pracownicy filmowych, czytelnicy gazety, filmu i telewizji widzowie

Dodatki: radiesteci, UFO, latające spodki, czarnoksiężnicy, szamani fani UFO i obcy, operatorów voodoo, magików, kreatory mędrców, astrologów, telepatów, mistyków, wróżki, parapsychologów, miłośnicy tajemnic, miłośników paranormalnych, nauki alternatywnej, transferu pomysłów i pseudovědci i innych podobnych "specjalistów"

urojone obcymi. Podczas kręcenia "przypadkowo" całkowicie zniszczone, za zgodą, Pan Dyrektor, zadanie z przyjemnością i miłością przyjmując główną rolę - Jego Królewskiej Mości flash.

wyimaginowany okrąg-maker. Kiedyś w przyszłości będzie całkowicie zniszczony i całkowicie zniszczone, za pozwoleniem, panie dyrektor, zadanie ma przyjemność zająć i przyjąć główną rolę - Jego błysku Majesty .

Koszty: wiele miliardów dolarów, euro, funty, jena i podobnych wielkości i wiele innych, niektóre z obecnie nieistniejące, walutach wymienialnych i nie wymienialnej. Znaki, franków, ruble, forinta, drachmy, lira, pesos, juanów.

 

 

 

Jedyną przyczyną środowisk w kręgach zbożowych kukurydzy jest

 

naturalne wyładowania pioruna

 

Gigantyczny, ale naturalne, ale całkowicie naturalnym procesem, obiektywnie istniejący, mierzalne, zrozumiałe i wytłumaczalne, poza jakąkolwiek nadprzyrodzoną moc obowiązującą

 

Ekstremalne siły, które transmituje wyładowania elektrycznego i nie emitują gigajoule podczas długiej podróży dwóch kilometrów średnicy, aw skrajnych przypadkach nawet terajouly 10 12 J) porusza się z prędkością 1/3 - 2/3 c, jak liczba przesyłanej energii jest absolutnie niepowtarzalny, a nawet niemożliwe laboratorium lub w przemyśle.

 

Natychmiast po bardzo intensywnym impulsu mechanicznego. Początkowo porusza się z prędkością ponaddźwiękową - fala uderzeniowa, wtedy prędkość prędkości dźwięku i Subsonic - i dźwięk fala ciśnienia, wstrząsnąć ziemi.

 

Towarzyszy przejawami elektryczności statycznej i impulsem elektromagnetycznym, a następnie - Wyroby do smarowania z prędkością światła i wtórnego do rozprzestrzeniania się fal elektro-mechanicznych i elektromagnetycznych - rozprzestrzenia się przez indukcję w łodygach i liściach, utrzymanie elektrowni, które sąsiadują ze sobą, obecnego kierownictwa zjonizowanego powietrza, zjonizowanego wilgotność powietrza, ziemia i poniżej.

 

Również opisania trudnych skoków i kierunek bieżących opłat, w tym elektrochemicznej transmisji i możliwe zakłócenia i rezonanse pomiędzy wszystkimi wymienionymi cechami.

 

W niektórych przypadkach strona jest prawdopodobne i niewyobrażalnie potężne obrotowe pole elektromagnetyczne.

 

Znacznie więcej niż 99,9% z kręgów znalezionych w każdej chwili na świecie został stworzony doskonale naturalny sposób, aby uniknąć nawet najmniejszego wsparcia ze strony ludzi.

 

Wyznaczone kręgi w ziarnie spowodowane prawdziwym naturalnym, niezwykle silnym, sił mechanicznych, elektrostatyczne i elektromagnetyczne i ogromnych napięć i prądów.

 

Każda z tych sił jest wyjście poza zwykłym wyobraźni ludzkiej.

 

Również zjawisko kręgów w kukurydzy zaangażowany normalne, klasyczne, ponownie bardzo trudno sobie wyobrazić przewodzenia prądu przez powietrze, gleba, łodygi, liście, korzenie, elektroliza to wszystko.

 

W miejsce tego zjawiska kręgów w kukurydzy i pirolizy miało miejsce, HV dysocjacji pary, cieczy i ciał stałych, rozkład termiczny i podobne zmiany.

 

Podobny happening odbył się w łodyg, liści i korzeni z powodu indukcji elektromagnetycznej i elektrostatycznych.

 

W miejsce tego zjawiska kręgów w kukurydzy może czasami odgrywają ogromną rezonans i zakłóceń między wszystkich wymienionych władz, jak i między równoległym i kolejny podbój restrike, która odbyła się na placu, a między elektromagnetycznych promieni, które są emitowane z nich.

 

Szacunkowa powierzchnia uszkodzenia

Od 0,5 do 1,5 milionów km2 leży na ziemi lub w inny sposób uszkodzone ziarna rocznie. Kręgi w kukurydzy i wszelkich innych regularnych są upoważnione jedynie milionowy obszaru, nic mówić. Jednak, chociaż nie wydaje się w ogóle, zasady ich tworzenia i przyczynach leżących u podstaw absolutnie zgodzić się z żadnym powszechnie, całkowicie i zupełnie nieregularne uszkodzony kukurydza, łodygi pochylił do ziemi, gdziekolwiek na świecie. Sposób formowania regularne wzory - koła w ziarnie może być bardzo znacząco w zależności od lokalnych warunków - Wielka Brytania, aw niektórych przypadkach możliwe jest, że ich formacja jest także z powodu wyładowań atmosferycznych, które występują w tym samym miejscu dwa razy. Drugi kilka tygodni później okazuje się, że struktura ziarna znacznie osłabione. W niektórych przypadkach możliwe jest również, że absolutorium jest regularny kształt struktury, był bardzo mocny, poza zwykłym wyobraźni. Każda, nawet najsłabszy błysk absolutorium, współpracuje z parametrów fizycznych takich, że każda z nich jest poza zwykłym wyobraźni. Napięcie, prąd, magnetyzm, prowadząc nachylenie krawędzi. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, proszę. Alan Pinkerton

 

Share Utilities - wiejskich industrializacji (1)

W zakresie prowadzenia prądu elektrycznego w pobliskim podziemia mogą odegrać znaczącą rolę w obecności różnych sztucznych linii metra. Usługi inżynierskie - woda, prąd, gaz, kanalizacja, drenaż, drenaż. Ich obecność i kształt może znacząco przyczynić się do wynikających z kształtów postaci elektromagnetycznych - koła w zbożu. Ze względu na istnienie sieci podziemnych, człowiek sztuczny, nawet mogących być jeden z najbardziej powszechnych zjawisk prostej linii ofiarę leżącą na ziemi lub całkowicie martwy na polach kukurydzy. Gdy podróżnicy, ale zjawisko jest tak naznaczona "strasznym - strasznym zakresie niezrozumiałej i dotrzeć", takich jak kręgi zbożowe, zjawiska dość drobne i peryferyjnych, nie płacą go praktycznie wcale lub tylko bardzo uwaga jest znikoma. Poświęcił całą stronę linii. To jest tylko kształtu zjawisko, zwłaszcza bardzo dokładną pozycję, może z powodzeniem przewidzieć przyszłość. Jego występowanie może być w stanie wykryć wiele zdjęć lotniczych z przeszłości. Samodzielnie, bez specjalnych linie leżące uszkodzonego ziarna mogą wystąpić w pobliżu lub w ciągu całkowicie nieregularnych kształtów uszkodzonego ziarna. Oczywiście, pojawiają się tylko wtedy, gdy w bliskich trafień piorunów zbliżeniowych. Ale jeśli tak się zdarzy, na pewno pojawią.

 

Crop circle created by lightning with underground pipesWstań więc, że niektóre może być bardzo znaczna część energii przechodzi przez spłaty wszelkich podziemnych występujących rur lub sieci. Każda sieć maszyn, może być również ceramiki, betonu lub tworzyw sztucznych podziemny drenaż. Wokół nich jest zawsze koncentována wysoka wilgotność. Net wyładowań atmosferycznych energii, który przechodzi wszelkie podziemnych struktur, częściowo osiąga systemy korzeniowe roślin znajdujących się nad nimi, a tam jest szereg kolejnych wydarzeń, jak opisano na stronie chronologii . Elektrochemia, chemia, biologia, fizjologia, patologia. Rośliny uszkodzone i osłabione przez upływ energii elektrycznej są łatwiejszym celem dla wszelkich szkodników. Okres kilku dni lub nawet tygodni i roślin w linii dokładnie replikacji kierunek linii metra przed dziobem, zginać pędy na ziemi lub całkowicie umrzeć. To może oczywiście wystąpić w różnych okresach czasu, jeśli dotknięte linie metra przekracza granice kilku dziedzinach, z powodu różnych uwarunkowań lokalnych i różnic w odporności nad uprawami.

 

Jest bardzo prawdopodobne, że te proste, wynikające w zgodzie z wyjaśnieniem uzyskanych w poprzednim ustępie są częścią wielu stałych wzorców kręgów zbożowych, znajdujących się w dowolnym momencie w przeszłości. Plany są na miejscu i narzędzia są do śledzenia. W wielu dziedzinach istnieją systemy odwadniające. Pod ziemią znajdują się również naturalny przepływ wody i wilgoci.

 

Linia lub niektóre bardziej złożone kształty mogą wystąpić na niektórych archeologicznych struktur. Architektura krajobrazu może prowadzić do kształtów jeszcze bardziej złożona. Kręgi Oczywiście, takie jak miejsce, gdzie była również, rondo klepisko, w oczku wodnym. Z chronologii, w ciągu kilku dni lub tygodni może być ziarno tych linii stopniowo słabnąć, i zginać na powierzchnię, lub bardzo często całkowicie więdną i umierają. Choć położony jest blisko wszystkich kręgów zbożowych, są całkowicie poza uwagę każdego obserwatora kręgów zbożowych. Możliwe również, że te linie przejechać więcej niż jedno pole zboża, niekiedy wiele. Zobaczyć Opočno.

 

 

Rurociąg

Miejsce, gdzie można by się spodziewać rurociąg jest w ośrodkach przyłączeniowych kręgów zbożowych, które na zdjęciu po lewej stronie nadal prostej do krawędzi fotografii.

Lewy Wschód Pole, Wiltshire, 18 Lipca 2005. Prawo Winterbourne Bassett, Wiltshire, 23 Maj 1998

Obraz na prawym kole w ziarnie można założyć występowanie podziemnych rur lub linii. Oczywiście, mogą pojawić się dawno temu niewykorzystanego historycznej lub prehistoryczny relikt cywilizacje starożytne być może, ale to naprawdę nie ma. Porażenie prądem jest tu oczywiście na jakimś kanale lub linii "pobiegł pod" drogi. Opis obrazu jest rzeczywiście stwierdził, że " The formation also crossed over a road" nawet wzór przechodzi nad drogą, ale powinno to być wyraźnie stwierdzone, że został przeprowadzony pod -  under.

 

Prawdopodobnie byłoby możliwe, aby znaleźć wiele inne zdjęcia kręgów zbożowych, które zawierają kilka działów wierszy, z których część lub linią prostą łączącą środek okręgu mogą być identyfikowane z rurociągiem przywództwa lub cokolwiek, energii elektrycznej, danych, materiałów, wody, odpadów, tj. wszystkie użyteczności publicznej. Dodatkowo, najczęściej występujące pola pod powierzchnią - drenaż i odwodnienie kanałów prowadzących do podziemia. Zjawisko Zmiňovanému bardziej szczegółowo zostaną podane do serwisu linii ziarna uszkodzone , które będą skoncentrowane w kilku innych zdjęciach badaczy kręgów zbożowych z lat ubiegłych.

 

Liczba fotografii z jednego z tych miejsc, można je znaleźć na tylnej stronie poświęconej lokalizacji błyskawicy zrzutów lokalizacji lampy tylne. Jak widać na zdjęciu, prądu elektrycznego z rozładowania rury napędzane metalu ma bardzo specyficzną "zasięg", dosłownie kilka centymetrów w miejscu, gdzie się kończy nie jest już martwy roślin lub opadający zboże nie znajduje się na ziemi nienaruszonym i nadal rośnie.

 

 

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

Flashback z emisji kręgów zbożowych

http://wylatowo.pl/download/kregi_fenomen_poza_logika.pdf - podsumowanie aktualnego stanu wiedzy i badań przeprowadzonych w kwestii kręgów zbożowych, dość szczegółowo - LEBEK, Bogusław: Kregi zbożowe – fenomen poza logiką (Zbożowe kręgi - zjawisko poza logiką). Jest to dość obiektywne spojrzenie na kwestię z przed 2007 r., choć z pewnymi subiektywnych cech (zaufanie w wątpliwych twierdzeń dwa pasożyty D & D). Przetłumaczone na język czeski wersja artykułu znajduje się tutaj. Innym ważnym źródłem jest poprzez wyszukiwarkę można wyszukiwać poprzez wpisanie hasła "kręgi zbożowe" lub "kręgi zbożowe". Innym stosunkowo obiektywne źródło pracy wydanej przez Dee Cragg ust www.swimoutsidethepool.com / sitebuildercontent / sitebuilderfiles / cropcircles.pdf). Ani ta praca nie może pomóc trochę subiektywnej oceny, zwłaszcza w części " nut w Fields - Prace Gragg i Hawkins 'i UFO. Przeciwnie, jest bardzo możliwe, aby podkreślić swój pogląd Doug i Dave, które rozważa tylko dwa zdegenerowane fałszerza i wypaczenie zjawiskiem naturalnym.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się cropcirclesonline (at) gmail (dot) com

 

Kręgi w zbożu - tajemnica ujawniona.

 Zawsze, na zawsze i całkowicie.

Niewiarygodnie prymitywne, i może być wstyd powiedzieć, śmieszne, głupie, a nawet wyjaśnienia. Miłośnicy tajemnicy UFO, parapsychologia, latające spodki, energii nieznanej i nie istnieje i nonsensów podobnego może zorganizować transport do Forever (zawsze).

Innymi słowy, mogą one pociągnąć w dupę .

To samo można powiedzieć o cudzoziemcach .

W tym Paroubek na Marsa. Można je także przeciągnąć ...

Uwaga: Paroubek - stosunkowo niewielkie Czech idiota

 

 

 

Jesteś dla Was przygotowaliśmy, a wszystko teoria przedstawiona tutaj bardzo dokładnie badane eksperymentalnie

 

Jan Ledecký