Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-electro-patologia-indukcyjna-current-w-roślinach . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Indukcja prądu w elektrowni
Kilka praktycznych eksperymentów
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Nigdy nie mów ludziom, jak to zrobić. Powiedz im, co robić i będziesz zaskoczony, jak oni to robią. G. Patton
Jak byśmy zawsze wybrać najlepszy, ale jeśli kiedyś nie stanąć. Kin Hubbard
Zadaniem geniuszu jest zapoznanie idiotów pomysłów dwadzieścia lat do przodu.      L. Aragon

Kręgi w zbożu , crop circles indukcyjne prądu w elektrowni

PagPh
Kto nie płakał, nie koreańskim.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

W tym momencie próba będzie wykazane, wynikiem zainicjowany przez wszystkich późniejszych badań zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienia i plonów i inne rośliny. To był test, aby sprawdzić, czy jest możliwe, że w zakładzie przez indukcję elektryczną stworzył taką ilość energii elektrycznej, który może uszkodzić ją. Jeśli jest to możliwe, nawet jeśli będzie tylko minimalne energii rozłożone pod powierzchnią gleby na boki i uszkodzenia korzeni, po interwencji wyładowań w dziedzinie natychmiast zniszczone porażenie prądem i fabrykę w odległości kilku metrów do kilkudziesięciu metrów od wylotu. Średnia kanału wyładowania pioruna sam jest rzadko więcej niż 5mm. Niektóre źródła wskazują, szerokość kanału pioruna i czas rozładowania 10-20 mm, który może zależeć od dokładnie w chwili średnicy czytania, które mogą się różnić w nanosekund. Na przykład w latach średnich i maksymalnych przebiegów prądu "dużo czasu", który jest faktycznie zgłaszane w mikrosekundach, ale w czasie może to oznaczać, aby zmienić kanał kilka razy. Średni prąd występuje w dwóch przypadkach - część rosnąco i malejąco krzywej, a średnica kanału w obu przypadkach zupełnie inna. Najważniejszym wnioskiem jest to, że nigdy nie rozmiar przekracza zaledwie kilka centymetrów.

Wynik doświadczenia jest stwierdzenie, że moc elektryczna jest rzeczywiście indukowane w roślinach .

Wystarczy wciśnięcie i osłabieniu korzeni prawdopodobnie nie prowadzi do ogólnego osłabienia i degradacji nadziemnych części rośliny i późniejszego dla hoteli , zginanie łodyg do ziemi, może to doprowadzić do zmniejszenia plonów. Już istniejące nasiona nasiona będą dojrzewać do wielkości poniżej średniej. Roszczenie jest oczywiście założenie zwykłego, ale jest to oczywiście zawsze można statystycznie i doświadczalnie potwierdzić lub obalić. Można nawet powiedzieć, że założenie kwalifikowana syntetyzowane na podłoże wiele obserwacji roślin narażonych na niektórych niekorzystnych warunkach wzrostu i dojrzewania.

 

Struktura elektrycznej roślin vodivostii

Tkanki roślinne zawiera elektrycznie przewodzące, szczególnie materiały elektrolitów. Możliwe jest, że przewód jest tak niskie, że nie jest ich udział znaczna (supraliminal szkodliwe) indukcja elektrycznej w tkankach roślin wystąpiły. Dlatego, niezbędne jest przede wszystkim w celu określenia, czy inne środowisko znacznie w których elektrolit jest w strukturze metalu tkankach roślinnych, mogą spowodować indukcję elektryczną. Taka okoliczność, nie przyjmuje automatycznie, ze względu na sposób obecny elektrolitu lidera (przewód 2 rzędu) jest sposób przewodu (zwykle metalu, aby drutu 1-gi) jest inny. W metalach przekazuje aktualny gaz elektronowy przewodzenia, które są swobodnie porusza elektrony najwyższą sferę walencyjne, natomiast elektrolity pośredniczyć przewodzenie elektryczności anionów i kationów będących w roztworze. Jeśli tworzy się przez zastosowanie napięcia elektrycznego na przeszkodę (np. komórek elektrolitycznych barier) byłoby prowadzenie prądu elektrycznego przez indukcję materiału roślinnego niemożliwe. Najprostsza metoda, aby upewnić się takie coś jest praktyczne doświadczenie.

 

Uwaga:

Zarządzanie elektrowni, oczywiście, możliwe, rezystancja elektryczna liście i łodygi kukurydzy mogą być mierzone i zielone roślin w około kilku megaomów na centymetr. Tkanki roślinne nawzajem informować ich statusu poprzez sygnały elektryczne, podobnie jak w tkankach zwierzęcych organizmów. Tematem problemu z całej dyscypliny naukowej nazywanej Zakład elektrofizjologii. Szczegóły można wykryć na przykład w Roślin elektrofizjologii: teoria i methodss , George Alexander Volkov , Springer, 2006 ISBN 9783540327172

 

Próba Arrangement

Dla celów weryfikacji indukcję prądu w elektrowniach transformatorowych powstał który miał po stronie pierwotnej 5 zwojów drutu miedzianego po stronie wtórnej 2,5 PagPhzamienia sestrojeného z materiału roślinnego. Jako materiał roślinny został wykorzystany bilet šnytlíku (Allium schoenoprasum) znajduje się w koszulki. Opór elektryczny šnytlíku był ustawiony na ok. 2,5 mW / cm. Do pierwotnego transformatora cewki doprowadzono sygnał 1kHz około 0,3 V i sygnału cekundární pierwotnej cewki był stosowany do wprowadzania podwójnego belki oscyloskopu. Ostatecznie nie zostaną umieszczone kilka zdjęć. Próby są od maja 2008 roku.

 

Przed tym doświadczeniu próbowano kontrolę, kiedy jako materiałem wtórnym cewki używane miedź - zarówno 2,5 nici. Końcu spowodować innym doświadczeniu kontrolnym, w celu wykrycia i wyeliminowania w indukcyjności pasożytniczych przewodów łączących bezpośrednio, jeśli takie istnieją indukcyjna. Coś takiego nie dzieje się automatycznie wykluczone, ponieważ różnica między drutu oporowego i materiału roślinnego można oszacować na 10 9 razy niższe. W tym drugim przypadku, że użyto zamiast drutu nieprzewodzących miedzi włókna nylonu. Wszystkie trzy próby były takie same uspřádány miejsca.

 

Jeśli zmierzone napięcia šnytlíku kilka setnych mV, miedzi - około 0.15V, nylon - mierzono w nic, nawet cienia jakiegokolwiek hałasu. Został Oczywiście, z uwagi na stosowane techniki pomiarowej. Najważniejszy jest fakt, że możliwość dowolnej pasożytniczej indukcyjności były wystarczająco wyeliminowane podczas eksperymentu i mierzone prądy indukowane w rzeczywistości pochodzą z używanych słomek šnytlíku. W przypadku dodatkowych eksperymentów "ustawienie stosowanej aparatury pomiarowej" na 0 (zero korekty) i 100%. To był rzeczywiście podwójnie ślepej próby design (ślepy eksperyment). Nie mylić z podwójną ślepą eksperymentu, to coś zupełnie innego. W takim przypadku nie ma próba oceny całkowicie niezależne, która nie być w ogóle informacji, co materiał, w którym jest używane próba. Takie doświadczenia (podwójnie ślepej) mają szczególne znaczenie w medycynie. W prostych fizyki brak znaczenia, ze względu na możliwości, próbując powtórzyć w każdej chwili, na dokładnie takich samych warunkach lub bardzo podobne, co jest wystarczające dla obiektywnej oceny wyników i wyeliminowania subiektywnych wpływów.

 

Przeprowadzone eksperymenty wykazały, że nawet w przypadku materiału roślinnego jest do wywołania energii elektrycznej prądu elektrycznego przez zasady, to jest możliwe, w celu współpracy z nim. Najprawdopodobniej jest udział w nim, jak również w trakcie przewodzenia w instalacji, w której obecne elektrolity. Schemat zastępczy roślin można uznać głównie szeregowe połączenie grupy oporu. Prądy indukowane w materiale roślinnym, podobnie jak w sieci trakcyjnej (patrz CSN - EN 62305 1-5). Po prostu trzeba się liczyć ze znacznie większą odpornością materiału roślinnego.

 

Strzały są łatwo weryfikowalne, realne i powtarzalne. To jest zupełnie bez wyjątku eksperymentów możliwych w każdej szkole, laboratorium fizyczne lub biologiczne.

 

Ogólne konsekwencją prób jest ustalenie, że nawet w elektrolitów jest indukcyjna. Chociaż nie dyrygent Pierwszej Instancji jest. Praktyczne próby wpływ prawdopodobnie blisko do zera, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby projektantom transformator wymaga zbudowany w wodzie lub w wodzie ..

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

 

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy indukowane prądy elektryczne, które sprawiają, że wniesioną wynika wykazują właściwości elektromagnetyczne i mogą działać jak igła kompasu. Pole magnetyczne średniej błyskowa absolutorium w pewnym momencie około dziesięć tysięcy razy silniejsze niż pole magnetyczne Ziemi. Promień okręgu pokazuje zakres około piorun siły elektromagnetyczne wyładowczych.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Celem naukowców w dyskusji z kolegami nie jest się przekonać, ale do wyjaśnienia.  Leo Szilard
Uczciwość płaci, ale to nie wydaje się na tyle, aby się na to przynajmniej ktoś ubrany. Kin Hubbard
Czy uważasz, że twój szef jest głupi? Pamiętaj, że gdyby był mądrzejszy, chcesz być z pracy.     J.Gotti
z