Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Jest to wstępne tłumaczenie, maszyna, niemal bez zmian. Wygenerowane przez komputer z oryginalnym czeskim i angielskim oryginale. Będzie on stale ulepszane i modyfikowane. Dzięki za zrozumienie.

lightning

Kręgów zbożowych.

Wyjaśnienie zasady kręgów zbożowych
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kręgi zbożowe są tworzone przez piorun. Naśladować fotograficzny zapis linii pola promieniowania elektromagnetycznego za pośrednictwem sieci ziarna w tej dziedzinie.

Kręgi zbożowe powstają podczas wyładowań atmosferycznych. Naśladować fotograficzny zapis linii pola elektromagnetyczne o życie, który jest tworzony w siatce roślin w polu.

 

Koło Affair Crop Gate - wiele hałasu o nic

Wydaje się tak fantastyczne, że wszystkie poprzednie komunikaty w sprawie wystąpienia środowisk w kukurydzy w dowolnym miejscu na świecie, oparte na teorii najbardziej fantastyczne - obcy, energia psychiczna, wojskowych zastraszanie, lub próby, jeże taniec, Kangury Gone, telekineza, parapsychologia - może być końcowy i ostateczny efekt odnieść się do krainy bajek, w rzeczywistości jedynie łyżka gotowania w wodzie, lub jak mówią, wiele hałasu o nic. Prawdopodobnie będzie wszystko co jest wokół kręgów zbożowych przez wiele dziesięcioleci pleców, 1970-2010, ale znacznie wcześniej, na polach i we wszystkich mediach odbyła się, za czasów przyszłych wywołać tzw

" Afera bramy kręgów zbożowych " ... (spodnie)

 

 

Nagrywanie zjawisk elektromagnetycznych w strukturze łodyg

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

Kukurydza Field - nośnik zapisu, graficznie przedstawiający dzieje elektromagnetyczne

Każdy, nawet najprostszy, jeden krąg można uznać za analogiczne do pola magnetycznego widzenia dzięki prostej przewodu opiłki metali w płaszczyźnie prostopadłej do drutu. Kręgi w zbożu i oczywiście uszkodzony kukurydza, częściowo wygięte lub leżąc na ziemi, można uznać za pewnego rodzaju rekord, właściwości wykresu lub zdjęcie zjawisk elektromagnetycznych, które miały miejsce w tym punkcie. Przekształcane przez procesy naturalne w zakładach, osłabiając je, a po zacięciu, zginanie łodyg do ziemi - wyjaśnia w innym miejscu tekstu - Mimikra i wiele więcej szczegółów na stronie chronologii widzialnej postaci. To widoczność ale może to potrwać wiele dni, aw niektórych przypadkach nawet miesięcy.

 

 

Graficzne przedstawienie

Po prostu, każdy krąg można uznać za "wizualizacji linii pola magnetycznego wokół przewodu indukcyjnych".
Jest to dość dokładne przedstawienie graficzne. Dyrygent w tym wypadku powietrza, a raczej plazma, która jest zrzucanie przez to stworzył, było około pięciu szerokości co najwyżej 10 mm, i prąd płynął przez nią kilka sto tysięcy amperów, czasami prawie milion. Pole magnetyczne takiego drutu jest oczywiście "coś więcej" niż to, co tworzy pole nauczyciela podczas fizycznego eksperymentu w laboratorium. Co ciekawe można zauważyć, że szybkość zmian prądu w przewodach podczas wzrostu, di / dt, nachylenie przedniej krawędzi i był ponad dwa sto tysięcy amperów dla jednej mikrosekundy - jedna milionowa sekundy. W obecnej praktyce inżynierskiej, począwszy silników, prądnic, przemijające zjawiska, pracuje z wartościami rzędu ponad milion razy niższe. Kąt nachylenia krawędzi natarcia jest głównym czynnikiem w indukcji przewodów okolic. Wyższe, im wyższe napięcie indukowane. I posadzić przewód.

 

Niektóre opcje przynieść elektrowni

Istotną rolę w pochodzeniu osłabienia roślin w kręgu zbożowym może grać tylko sam w elektrowni indukcyjnych. Ona jest dedykowana podstrona  Indukcja sekcja EFP . Prąd, szkodliwe roślin do niego, ale można dostać w inny sposób - drogą powietrzną lub zagospodarowania terenu. W innym dużym faworytem do przewodzenia energii elektrycznej w elektrowniach można uznać wyładowania koronowe, które mogą szokować niektórych otaczający bardzo dokładnie w kole. Wyładowania koronowe występuje tam, gdzie są wyższe napięcie niż setek tysięcy woltów, odgrywa znaczącą rolę w utracie linii wysokiego napięcia, może wykryć ostre krawędzie, zwłaszcza na temat przywództwa, a jeśli wysokiego napięcia, 400, 000 V lub więcej, można dotrzeć na odległość kilku centymetrów. W przypadku wyładowań atmosferycznych jest w odległości metrów do kilkudziesięciu metrów, milionów do miliardów V, kanał wyładowania otoczony okręgu, tak jak płaszczem. Co słychać kieruje VHV, osłabione lub szerszeń brzęczenie, rozładowania korona.

 

 

Anomalie - Wstęp

Co można zaobserwować praktycznie w każdej film dokumentalny, książka, artykuł w gazecie lub strony dziennika telewizyjnego poświęconego kwestii kręgów zbożowych. Ci badacze tego zjawiska, często wieloletnim choć w dużej mierze samozwańczy, są wręcz zadowoleni z faktu, że lokalizacja zjawiska kręgów zbożowych w tych przypadkach, które nie zostały wyraźnie przez ludzi, prawdziwy, możliwe jest, z absolutną pewnością, że regularnie nagrać wystąpienie " elektromagnetyczny niepojętą ", i elektrostatyczny i znaleźć rozwiązania rozważyć coś w najbliższej przyszłości i dalekie nerealizovatelného absolutnie, jak problem ruchu całkowicie z każdej zwykłej wyobraźni ludzkiej. Zdecydowana większość z całego rozważanego badaczy kręgów zbożowych, którzy są w miejscach, gdzie ich obecność zmieniał, to chyba odkrycie zasady ich znacznie bliżej niż każdy z nich sobie wyobrazić. W szczególności tych z nich, który prowadził do wzorca z kompasem w ręku For Dear Life. Na jedna planeta układu słonecznego, zwanego Ziemia, że to kolejny sposób, aby spowodować odchylenie natężenia pola geomagnetycznego w trwania, co mogli dowiedzieć się, dopóki nie ma wyładowania pioruna. Na przykład, bazalt opoką. Wiedziała Pockels Mr. Ale zrobił swoje eksperymenty czasami tuż przed rokiem 1900. Miał tylko zapytać.

 

Ale takie rozwiązanie nie istnieje, więc dlaczego nie zaoferować im to! Rzeczywiście, sam fakt możliwości wyładowania pioruna może być uznany jako zjawisko, przechodząc całkowicie z każdej zwykłej wyobraźni ludzkiej. Bardzo często występuje w podobnych miejscach w duchu frazy  "there does not exist any possibility of an explanation using science methods", Sprawa nie można wyjaśnić metodami naukowymi.

 

"Short" lista prawie 40 dziedzin nauki, można znaleźć tutaj. Wszystkie z nich są całkowicie obiektywne, powtarzalne i odtwarzalne, stosowane w celu wyjaśnienia przyczyn różnych zjawisk, które towarzyszą rannych i osłabionych ziarna. Nie tylko zboże, ale także wszelkiego rodzaju innych roślin. Czasami ze względu na uszkodzenia i osłabienia zgiętych do ziemi. To może wyjaśniać wszystkie osłabione i zniszczone rośliny, które zostały utworzone wewnątrz każdego nieregularnym kształcie, nie tylko uszkodzone rośliny znalezione w "tradycyjnym" kręgów zbożowych.

 

Absolutnie, bez wyjątku, wszyscy oni znaleźć tak niezrozumiałe zjawiska i anomalie mogą być stosunkowo łatwo wytłumaczyć. Jakiś czas przed ich ustaleń, to właśnie w tym miejscu przedstawić ogromny, gigantyczny, prawie niewyobrażalne elektrostatyczny - elektromagnetyczna - Elektryczne - Plasma puls , które wywiązują się błysk jest. Bezpośrednio pokazuje doskonałe współgranie zjawisk, wpływów i siły, które mogą być używane do żadnych wyjaśnień na miejscu zaobserwowanych nieprawidłowości lub zjawiskiem nietypowym. Wielkość każdej wartości, prąd, napięcie, wiodący nachylenia krawędzi, promieniowanie plazmy moc, temperatura i inne, na przykład, patrz tabela, ruchy poza zwykłym wyobraźni ludzkiej. Każdy, kto weźmie go z tych sił faktycznie rozproszone, tak zwane "twarzą w twarz", nigdy by o nikomu nie powiedzieć. Możliwe jest sobie wyobrazić, że piorun może rozładować poprzez wyznaczone właściwości powodują żadnych anomalii stwierdzonych na miejscu, nawet jeśli nie wydaje się im zbyt podłączony. Energia być naprawdę ładna.  LEMP (Lightning Electro Magnetic Pulse)  - Wyładowania elektromagnetyczne impulsowe błyskawicy. Zobacz literatury, artykułów naukowych. Aby uzyskać więcej informacji, takich www.ufl.edu, wyszukiwarki. 

 

Znacznie więcej dodatkowych informacji, znacznie bardziej szczegółowe na stronie anomalii i sub. Nawiasem mówiąc, to nie tylko to fizyczne anomalia, znalezienie lokalizacji wszelkich autentycznych i środowisk naturalnych upraw. Elektrostatyczne, elektromagnetyczne, różnica temperatur, co spowodowało istotnych zmian w podziemnym ciśnieniem - "niewytłumaczalnych" dźwięk do tygodni po podboju. Także wiele chemiczne produkty - na miejscu mogą pojawić się szereg niezwykle toksycznych substancji, trucizny szczególnie niebezpiecznych, toksycznych chemikaliów w ziemi, dziesiątki kilogramów, wielu z nich w stanie gazowym. Wszystko całkowicie niewidoczne. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, proszę Alana Pinkertona. Odwiedzający kręgi zbożowe powinny starać się nie pracować jako króliki doświadczalne, a zamiast tego wolą najpierw zaprosić toksykologów. Z tego co toksykolog wydaje się być bardzo zaskoczony. Dozymetr nigdy nie było nenaměřil stężenia substancji toksycznych.

 

 

Mała galeria obrazów, zastosowanie do każdej lokalizacji kręgów zbożowych

Zamiast odwiedzania własne ryzyko.

Częstość występowania śmiertelnych toksycznych substancji chemicznych.

Prawdopodobnie obecność wysoce toksycznych substancji.

Wykonywanie tych prac szczególnie niebezpiecznych trucizn

 

Wzory na linii

wiele km w odległości od siebie

Przez burzę, awansując zawietrznej krajobrazu, jest możliwe do wyjaśnienia zadziwiający fakt, że wzorce polowe kręgów zbożowych często znajduje się na linii, nawet jeśli miały one miejsce w różnych dniach. W zależności od siły błyskawicy, który je stworzył, a wynikające intensywności "ekspozycja", także na obecnej kondycji i odporności roślin uprawnych i wilgotność gleby, w których zrzuty są widokiem, wiele mil od siebie: Krajobraz podróżował po małej chmury burzowej, dokładnie w kierunku Wiatr - co jeszcze i teraz, a następnie "zasadzone" obraz ... Wzory kręgów zbożowych, ale pojawiła się dopiero po wielu dniach, wiele mil od siebie, a nie w tym samym czasie, więc nie jest sobą, ani z sztorm minął, jeden nie łączy. Jeśli taka burza się stało przeszedł kilka "Lines Ley", który łączy utwór do bycia starożytnych zabytków, takich jak British Brytanii, która jest oczywiście możliwe, ale konieczne, aby jeszcze raz podkreślić, że mniej lub bardziej przypadkowo, ludzie zauważą, oczywiście, i pracy jeden duży błąd jest łatwo osiągnąć.

 

Czysty przypadek, jednak nie są, bo nie jest wykluczone, że starożytne zabytki, rzeźby kamienne, budowle megalityczne, autochtoni zbudowane, gdzie są w swoich dziedzinach lub pastwiska wzory obserwowano w ziarnie lub trawy. Wzory po prostu uznać Bożego polecenia, prowadząc je do wyciągając jakieś gówno jak, np. budowy megalitycznych budowli. Losowo możliwe jest wyliczenie Stonehenge, Rollright kamienie, Milk Hill, Alton Barnes, Silbury Hill, Avebury Manor, teraz myślimy, że to brytyjski Brytania, gdzie wzorce pojawiają się częściej.

 

To wszystko tylko przypadek?

 

Kolejne dwa zdjęcia zostały zaczerpnięte z dokumentu: "tajemniczym świecie - kręgi zbożowe"

"Crop circles: In search of a sign", Był prowadzony przez Michele Gardner-Smith

Lewy: crop circle Langdon, North Dakota - USA, 2000, 25 Czerwca;

Później odkryto jeszcze dwa inne wzory kręgów zbożowych, dokładnie na linii, kilka mil od siebie - obraz po prawej stronie. Świadkowie pamiętają burzę, a jeśli nie, mogą zwrócić się do meteorologów i ich zapisów. Jednakże, konieczne jest uwzględnienie, że burza może być kilka tygodni przed pojawieniem się kręgów. s.

 

W niektórych utworach kreskowych że kręgi zbożowe łączących lub ucieka z nich może znaleźć rur lub linie. Większość wody lub udoskonalenie, ale może być żadnej linii użytkowych, nawet dawno nieużywanych rur, linii lub ścieków, wchodzących dopiero w dziedzinie archeologii.

Aby uzyskać więcej informacji o miejscu linii w ziarnie 

Linia ofiara leży na ziemi lub kukurydzy martwego

- Nowo opisana anomalia, prąd

"Hunters" kręgi zbożowe są dość znane

w pełni pokazały w przeszłości istniejący

 

Ale jeszcze wciąż kręgów zbożowych tylko zjawisko, którego Amerykanie mogą zrobić tylko szeroki z

WOW!   (Czech: UAU!)

 

 

 

Kontynuacja na stronie głównej

 

Zauważyć

Nawet jeśli któryś z roszczeń na tej stronie okazało się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre wstępie oświadczenia:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

To może być możliwe do udowodnienia, że ​​...

Jest możliwe, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (clear) ...

Być absolutnie pewny swojej prawdy może naprawdę tylko idiota, kretyn lub idiota.

(Więc co tak naprawdę?)

 

To nie jest żart.

 

Oryginalne Crop Circles - The naturalne kręgi w zbożu

wzory ziarna wynikające w sposób naturalny - podstawowe zasady fizyczne

Znacznie więcej niż 99,9% z kręgów tworzących w zakresie każdego roku na całym świecie są tak zwane prawo, angielski prawdziwy , tzn. nie przez ludzkie ręce, to nie są podróbki.

 

Powstanie i rozwój wyznaczonych naturalnych środowisk z kukurydzy były spowodowane prawdziwymi, czysto naturalne, bardzo gwałtowne i intensywne mechaniczne, elektrostatyczne i elektromagnetyczne siły, pojawiające się tuż przed, podczas i tuż po wyładowania pioruna. Jeżeli w trakcie ich powstawania, aw niektórych przypadkach stosunkowo rzadkie, znacznie zaangażowany w ingerencji i rezonans zdjęcie może powstać nawet niezrozumiale złożonych i regularne kształty.

 

Wymienione uprawnienia są bardzo potężne, poza zwykłym wyobraźni ludzkiej.

od: Wikipedia

autor nieznany

© cropcirclesonline.com kształt

www.flickr.com

 

Początkowe uszkodzenie kręgów zbożowych roślin - przejście z prądu elektrycznego

Dodatkowo, wszystkie wzory kręgów zbożowych i uczestniczył w kolejnym osłabieniem roślin spowodowane przez upływ obecnych zakładów, które są indukowane w nich, czy zostały one wniesione bezpośrednio - lądowych, zjonizowanego powietrza, tymczasowa struktura stworzona z dotykające się łodygi i liście, korzenie i elektroliza to wszystko. Przede wszystkim, kolejne pojawienie się roślin szkodliwych substancji oraz bezpośredniego w ich ciała, gdy wszystkie elementy wymienione w tym momencie działał jako dyrygent prądu. W których napięcie w czasie flash indukowane.

Tylko wtedy, gdy lampa błyskowa - mniej niż 1/1000sec.

 

Niektóre komórki umierają, ponieważ od razu, inni stopniowo dodawane w ciągu dni i tygodni, tworzonych przez obecność szkodliwych substancji chemicznych, które roślin, ale jednocześnie stara się pozbyć. Chronologia procesu jest dość skomplikowany, ale rośliny mogą być od rzeczywistej szoku i skutecznie odzyskać.

 

Ponadto, podczas gdy wzory kręgów zbożowych może być bardzo znaczna część rezonansu i interferencji pomiędzy wszystkimi uprawnień wymienionych.

 

Mogą również dodawać rezonansu mechanicznego i interferencji różnych podziemnych miejsc w okolicach kręgów wschodzących roślin. Hollow - jaskinie wypełnione wodą lub, alternatywnie vodonosným podłoża - warstwy wodonośnej.

 

 

Orientacyjne parametry naturalnych wyładowań atmosferycznych

A bardziej szczegółowe obliczenia udokumentowane i rzeczywiste dane pomiarowe zobaczyć błyskawice i podstron.

Podczas zrzutu pioruna, na lub nad dowolnym miejscu na ziemi

zachodzi, a także rzeczywisty fizyczny - elektrycznie, elektromagnetycznie

i Zakładów Mechanicznych:

 

 

Interferencja między rezonansem i niezwykle silne promieniowanie elektromagnetyczne może być także jeden z fenomenów w których mogłaby prawdopodobnie wytłumaczyć przez tworzenie fraktali i innych kształtów złożonych, głównie wewnątrz okręgu. Na miejscu mogą być gięte, dyfrakcja, rozproszenie, odbicie i łamanie elektromagnetycznych promieni. Zachowywać się w pewnym stopniu, podobnie jak promienie świetlne. Nawet światło, w tym promieni UV i IR są elektromagnetyczne, fale o określonej częstotliwości. Światło widzialne w przedziale od ok. 390 - 790nm, co odpowiada częstotliwości 3,9 × 10 14 Hz do 7,9 × 10 14 Hz. W pewnych specyficznych warunkach, które występują w miejscu, nie może nastąpić całkowite odbicie fal elektromagnetycznych. Są tam znaleźć osoczu fazy interfejsy - powietrze, gorące powietrze - zimnego powietrza, wysokie ciśnienie - niskie ciśnienie, szybko poruszających się warstwę powietrza - warstwa powietrza na stojąco.

 

Uwaga: Łączna przybliżoną liczbę wyładowań atmosferycznych, które występują co roku przez grunty orne i na całym świecie łąk, jest miliard ...

 

Dla porównania: jeden tylko nieco większy niż przeciętny wyładowania pioruna zawiera i promieniuje tyle energii, że może podróżować za pośrednictwem w pełni załadowany samochód częściej niż raz na całym świecie.

 

Kręgi zbożowe wyjaśnił. Zawsze i na zawsze.

Szokujące wyjaśnienie !

Niniejszy ustęp stosuje się na tej stronie jako pauzy, to mówi tak w teatrze.

Logiczne, naukowe, wykorzystując prawa natury, rozumienia i wyjaśniania. 

 

Prawie niewiarygodne, szokujące, ale bardzo jasne wyjaśnienie kręgach w kukurydzy , chyba że sam proces i tworzenie kręgów w zbożu w sposób całkowicie naturalny i zrozumiały zapewnia bardzo łatwy i ciekawy wyjaśnienie wielu zjawisk innych, bardziej precyzyjnie, absolutnie wszystko, a pozornie nienaturalnych i nadprzyrodzone towarzyszącą łatwo odróżnić prawdziwy Crop Circles - wzory powstające naturalnie, patrz anomalie .

 

 

Mimetyzm

Jednym z najbardziej niezwykłych faktów, które są głównie ze względu na dotychczasową "głównego winowajcę" - tylko prawdziwy autor kręgach w kukurydzy udało się uciec uwagę jest fakt, że natychmiast po zdobyciu można zaobserwować w dziedzinie absolutnie nic. Nie było tylko coś, co można nazwać ekspozycja, dzięki niesamowitej okresie procesu z przebiegu utajonego powstawania obrazu w warstwie wrażliwej halogenku srebra materiału i jego późniejszego pobierania, stosowane w tradycyjnej fotografii i kinematografii. Gięte, wygięte łodygi kukurydzy na ziemię i wizualizowania kształty kręgów w kukurydzy, jest zwykle tylko kilkanaście dni lub dłużej, rzadko wcześniej, dzięki bardzo powoli trwa chemicznych i biologicznych marsze w roślinach. Tylko wtedy jest wizualizowane przez kręgu zbożowego, zwykle do kilku dni po wypisaniu ze szpitala i burzy, która spowodowała jej ..

 

Dopiero po tak długim czasie od upływu prądu elektrycznego przez rośliny pędów słabną na tyle aby nie utrzymywać swoją wagę i zginać na ziemię. W odróżnieniu od poprzedniego procesu, osłabiając łodygi, która trwa kilka dni lub nawet tygodni na przetwarzanie ich wygięte do ziemi - własnych wzorów roślin wizualizacji kręgu - może być mniej niż godzinę, a nawet kilka minut (efekt domina, efekt motyla)

 

Dlatego nie plandeka, gięcie łodyg do ziemi i wygląd kręgów zbożowych, jedna nie skojarzyć z burza upłynęło w tym miejscu. Zaraz po burzy nad rolnikami pól i kontroli sprawdza szkód lub bez uszkodzenia znacznej mogą wystąpić, ale kilka tygodni później, często z pięknej pogody, łodygi kukurydzy zaczynają masowo położyć na ziemi, chociaż na pierwszy zaledwie kilku metrów kwadratowych (najbardziej zniszczonych obszarów), później dodając coraz bardziej, aż w końcu leżał na ziemi dziesięciu procent, niekiedy więcej niż 90% całej dziedzinie. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie i udokumentowanie tego zjawiska jest lub będzie na miejscu chronologii i stron podrzędnych.

 

 

"Automatyczna ekspozycja"

Zależność okresu, który upłynął przed wpływem wyładowań atmosferycznych w strukturę ziarna, a momentem, łodygi zgiąć do ziemi, intensywność ekspozycji

Innym bardzo istotnym faktem jest to, że zagięte, wygięte łodygi kukurydzy na ziemię w wyniku wyładowania nawet jednego pioruna może nie wystąpić w tym samym czasie, lub powiedzmy w ciągu jednego dnia, a wręcz przeciwnie. Dość często również opisane zjawisko kręgów zbożowych jest to, że niektórzy z nich w końcu "completion" do kilku dni. Oczywiście, teoria przedstawione bardzo wyraźnie pokazuje, że ostatnie "zakończenie", jak również stworzenie poprzednich figur, w żadnym wypadku nie brała udziału w żadnych "czynnika ludzkiego". Różne dla odkrycia niektórych części o różnych kształtach spowodowane tylko przez "intensywności ekspozycji." W dodatku, ale bardzo często zdarza się, że po początkowym

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

odkrycie wzorców, który został potrącony przez największą dawkę energii elektrycznej, pierwszy w jego pobliżu, a później w większej odległości pojawią się nieregularne kształty, ziarno leży na ziemi, co skutkuje dokładnie przyczyn samych, ale dotkniętych energii mniej i znajdują się z powodu jego nieprawidłowości absolutnie poza wszystkimi zainteresowanymi harcerzy wzorów regularnych. Dwie towarzyszące im zdjęcia można znaleźć na stronie bltresearch.com. Z tych informacji w tym drugim przypadku wzorzec energetyczny odwiedził ponownie, nie trzeba się kłócić, oczywiście, ponieważ możliwe jest przyznać. Pszenica, jednak zachowuje się bardzo dobrze nawet bez dalszych wizyt w jakiejkolwiek innej władzy, wystarczy jej jedno wizyta - pierwsza i jedyna (poprz) wyładowania pioruna lub System spustowy (w zakresie od nie więcej niż jedną sekundę) może prowadzić do stopniowego zginanie łodyg do ziemi, uszkodzenie, osłabienie zboża do końca sezonu wegetacyjnego. Każdy czytelnik tej informacji powinna zapytać: kiedy "energetycznej koło ma zrewidować powstawaniu" (energia, która stworzyła wzorzec, odwiedził go ponownie), dlaczego nie stworzyć kolejny okrąg - okrąg? Autorzy tekstu, by czytelnicy faktycznie nieświadomie, nawet dla nich samych, opowiadają informację, że tworzenie RDF - nieregularne kształty poprzez "Circle-uczynienia energii", energii tworzące koła, jest czymś zupełnie naturalnym r. On ma rację, prezydent! Łodygi kukurydzy widać powoli na ziemię dookoła, na całym terenie, dość nieregularnie, aż do żniwa, w tym miejscach, które nie były widoczne w ogóle wpływu na wyładowania pioruna. Tylko zrzut lub System spustowy w odstępach nie większych niż jedną sekundę zazwyczaj jest wystarczająca do realizacji wszystkich (zaobserwowane, sfotografowane). Ponadto, konsekwencje mogą być jeszcze inne skutki uboczne, takie jak nierówne dojrzewania. Może to nastąpić nawet w ziarna, łodygi są ​​prawie nigdy nie kłaniał do ziemi, także głównie z powodu porażenia prądem. Na tej samej stronie można też znaleźć inne zdjęcie z opisem, zajmujących się

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

właśnie obraz wysiewu zjawiskiem. Po 12 latach będzie to prawie niemożliwe do śledzenia świadectwem wielu burz i pioruna została na miejscu. Ponownie, jest to możliwe, aby wyrazić przypuszczenie, że w pewnych okolicznościach, wszystko, co dzieje się w dziedzinie od pierwszych objawów zginania łodygi na ziemię, aż do żniwa. Najpierw pojawił się koło, kilka tygodni po pasie przechodzącej w polu zboża, a tylko w postaci niewielkich w końcu. Mogą być konsekwencje pojedynczy, choć wiele zrzutów (1 Return Stroke i po średnio od 4 do 8 Kolejne linie, patrz Flash ), które w "narażonych" wszystkich kształtów i ich wzajemnych połączeń, choć w różnym stopniu ekspozycji. Biorąc pod uwagę, że krąg wokół T - skrzyżowanie zostało odkryte na raz, można przyjąć, że wszystkie pola tej samej rośliny były uprawiane, choć niekoniecznie regułę. Po krótkim pobycie w Google na przykład, można pobrać ze strony internetowej www.noufors.com lub freethinkradio.com obraz kręgów zbożowych po lewej stronie, nieznanego autora, w tym samym miejscu, podczas gdy czysty okręgu, bez dodatkowych obserwacji. 

 

 

 

Dotyczy wszystkich ranny leżał na ziemi ziarna

Po raz kolejny należy podkreślić: nie dzieje się w sposób opisany w sekcji

Mimikra i automatycznej ekspozycji , ale w całej witrynie i wszystkich podstron www.cropcirclesonline.com i Pokrewne witryny sieci Web, która ostatecznie zostanie udostępniony, mają zastosowanie do wszystkich ofiary leżące na ziemi ziarna na świecie, i gięte, gięcie łodygi na ziemię, tam prawie zawsze ze znacznym opóźnieniem w wykonywaniu flash (tygodnie, miesiące). Aby utworzyć regularny wzór, np. kręgów zbożowych, jest bardzo przybliżonych szacunków o około wypadku w jednym z kilku milionów. Bardziej szczegółowa dokumentacja szczególnych przypadkach rozwoju obrażenia w czasie, przechylanie i zginanie łodyg zboża do ziemi po wyładowań atmosferycznych i procesów zachodzących w tkankach roślinnych po przejściu prądu elektrycznego znajduje się na stronie chronologii i stron podrzędnych, ale również w innych miejscach, takich jak EFP (ze względu na upływ elektrycznych płynąć do tkanek i części roślin, Elektrofytopathologie )

 

 

Efekt domina, efekt motyla (Butterfly)

Kolejne bardzo ciekawe i niesamowite fakty, które mogą być opisane przez teorie stopniowej ekspozycji i rozkładu roślin w strukturze kręgów zbożowych stosunkowo łatwe do wyjaśnienia, często występujący nad sobą regularnie ułożone wiązki słomy, najwyraźniej nezhotovitelné żadnych ludzkich procesów F, F. Ostrza są przetrwała do najnowszej możliwym czasie pionowo, tylko z powodu stopniowego osłabienia lekko przechylony, więc roślinność jest najpierw powstały więzi z setkami innych wspieranie słomy. Stoi w przybliżeniu pionowo, nawet jeśli ledwo, dzięki temu, że wspiera innych. Rośliny i ich części, które sąsiadują ze sobą, ze przyłączają się do wymiernego siły ze względu na napięcie powierzchniowe wody, która jest stosunkowo niestabilna struktura roślin maleje znowu na jakiś czas ustabilizować i chronić siebie przed spadkiem do ziemi szybciej. Widoczność upraw proces wzór okrąg jest tak nadal opóźniona.

 

Wtedy nagle motyl przybywa, siada na jednym Butterfly Effect . Łodygi wciąż stoi głośność zaczyna toczyć się powoli, ale nadal stawia opór. Tylko wtedy, gdy kąt przekracza pewien limit, kilkadziesiąt stopni, atrakcją był całkowicie obezwładnia go, a potem spada na ziemię stosunkowo szybko. Wprowadza minimum o jeden, ale raczej kilka innych, tak że nie trzeba żadnego motyla. Wreszcie, choć wielkość ułożyła pewne losowe, ale bardzo regularnie na siebie poprzez efekt domina , gdzie w stosunkowo krótkim okresie czasu spadały nad sobą jedną objętość po drugim. Wzór krąg jest widoczny, a wreszcie do niezrozumiale szybko, pozornie bez żadnego widocznego efektu i siły znane, powinny być przestrzegane przez przypadek - nie są podobne świadectwo. Jak może być postrzegana jako prawie niemożliwe, że taki wolumen spada łzy sobą tylko jeden, ale dwa lub więcej, nawet taki proces może być bardziej porównać do reakcji łańcuchowej. Oczywiście, tylko łańcuch chemiczny reakcja, bomba atomowa wcale nie był konieczny do gry i tak i tak większość czytelników jako głowa wanny.

 

Efekt domina na dysku może także pomóc przepływu powietrza spowodowane przez upadające woluminów łodyg. Demo znajdzie się tutaj. Wieje powietrze i pył może wyglądać nieznanej siły, zwiększając się z głębi ziemi, a obserwatorzy opisywali, jak tworzyć kręgi zbożowe mogą więc wyglądać nieco szeroko otwartymi oczami, zaskoczony i zdumiony. To jest naprawdę im prawie nic.

 

W niektórych przypadkach zdjęcia kręgów zbożowych mogą być śledzone w podobny sposób wynikający wiązki słomy, które nie neskácely na ziemię. Może to być spowodowane przez takie częste przemienności mokrych i bardzo suche okresy na przeciwnie, w trakcie, który następuje tymczasowe struktury utworzonej na zestalenie się w określony sposób, trzymać ze sobą za pomocą napięcia powierzchniowego wody, co wpływa na części do siebie i mogą pozostać częściowo z powodu parowanie wody, soli i częściowego wydalania penetracji zewnątrzkomórkowych płynów. Zdjęcie jest wtedy możliwe do identyfikacji struktur, które mogą być nadal stojące ilości ziarna, które nadal leżą na ziemi lub leżące na ziemi tylko częściowo.

 

Jako inicjatora motyla efekt może, oczywiście, tu i tam, aby zaimponować nam jakieś trzmiela .

 

 

Ewentualne pomysły na odkrywców kręgów zbożowych ceny:

Gdzie szukać kręgi zbożowe:

gdzie były burze, najlepiej na miejscu zlokalizowanych wyładowań atmosferycznych w tej dziedzinie; położenie można znaleźć na stronie internetowej zajmującej się tego problemu, kto szuka, znajduje. Możliwe jest również, aby obserwować pole po burza i piorun uderzył w świeże sprawdzenie stanu w pobliżu drzew stojących. Świeże uderzenie pioruna może być bezpiecznie wyróżnia się kolorem drewna. f W niektórych przypadkach po pewnym czasie w niektórych miejscach w tablicy można wyróżnić miejsce, w którym został trafiony, jeszcze przed słoma w końcu skłonić do ziemi. chronologia

 

Gdy szukasz kręgów zbożowych:

Po pierwsze nigdy podczas burzy. Takie odkrywcy będą mieli bardzo mało wytrzymałość, a oni często bardzo orzeźwiający.

 

Po drugie najlepiej długo po burzy - co najmniej kilka godzin, gdy są one naładowane elektrycznie chmur w bezpiecznej odległości, czy już nie istnieje. Większość przyjdzie pierwsze oznaki przechylania, zginanie łodyg do ziemi, zaledwie kilka dni, nawet tydzień po absolutorium błyskawicy. Ale może również wystąpić, gdy ukośne i gięcia łodyg do ziemi następuje niemal natychmiast po podboju. To może być bardzo obfite opady deszczu, które mogą przyczynić się zarówno do zwiększenia obciążenia mechaniczne na roślinach, zarówno kadra kierownicza do elektrowni i powierzchni ziemi i tuż pod nią. Na bardzo szybkim nachylenia, položnení, łodyg gięcia do ziemi, może również uczestniczyć efekty dwóch wstrząsów w zob. nn.).

 

Po trzecie, w niektórych przypadkach pozycjonowanie, zginanie łodyg zboża do ziemi bardzo długo po burzy - dwa miesiące lub dłużej. Nie jest również wykluczone, ale to nie może być tak, że składane noże do podłoża tak przede wszystkim dlatego czasem, a także w znacznie większym stopniu niż w okolicznych polach, hit piorun, które odwiedziły tego samego pola dwa razy, całkowicie niezależne burze, odległe w czasie co najmniej kilka dni, ale nawet tygodni. Ta opcja jest opisane bardziej szczegółowo na stronie efekt dwóch zrzutów. Pierwszy zrzut tylko niektóre nieokreślone stworzenie dużego obszaru lub obszarów, kilka, kilka akrów hektarów kukurydzy osłabionych i stopniowo traci coraz więcej, ale że pomimo tej słabości trwał do zbioru, lub tylko znikomy procent, łodygi pochylił do ziemi. Piorun uderzył sekund kilka tygodni później, ale ma znacznie najłatwiej niszczącego efektu, ponieważ wpływ struktury jest znacznie mniej trwały i mocny, nawet słabszy, tym większa rozpiętość czasu pomiędzy pomocą opisanych wydarzeń. Kłaniał się, zginanie łodyg do ziemi, bo przecież sekund wstrząsy występują niemal natychmiast, bardziej widoczne skutki mogą być nawet siłą w szoku padającego - fala uderzeniowa i ciśnienie, efekty, które w innym nieuszkodzone ziarna przetrwały praktycznie bez szwanku. Podobnie, czysty sekund hitem błyskawica, bez wcześniejszego "předexpozice" kilka tygodni przed zrzutem, to on zadał znacznie mniej obrażeń tylko, czy nawet zmiany do żniwa, wzroku, a może nawet niewykrywalne laboratorium.

 

Time - lapse - kamera

 

 

Czwarty jest bardzo ciekawy do monitorowania procesu powstawania kręgów zbożowych jest oferowana zainstalować poklatkowy aparat , a nie martwić się więcej. Na przykład, niektóre aparaty Canon może być zaprogramowany do pracy tylko jako solidnego czasu - kamery ciągły, ale dodatkowo rejestruje winowajcą - ". W ustawie" lampy błyskowej bezpośrednio Podczas montażu dwóch takich identycznie zaprogramowane kamery w niewielkiej odległości od siebie, metr lub dwa, tak jak podczas fotografowania stereo, koncentrując się na linach do obrazów przechwytywania ziarna stereo, byłoby możliwe dzięki stereo metod fotogrametrycznych do określania zrzutów miejscu uderzenia lub wyładowań z dokładnością do centymetrów.

 

Piąta najmniej instalacja dodatkowego czasu - wygasną kamery po odkryciu wzorców kręgów, lub oglądania Bliskiego i Dalekiego na okręgu w strukturze ziarna i co najmniej kilka dni przerwy. Raczej z szacunku odległości, patrz ostrzeżenie, strzelając z odległości, najlepiej z góry całkiem wystarczające. Od 2012 roku, następujące dokumenty powinny być najbardziej podstawowym obowiązkiem każdego małego Explorer kręgach poważnych upraw. Jeśli ktoś taki na świecie istnieje. Wizyta pole, ale w jak najmniejszym stopniu, aby wybrać tylko te obserwacje, które mogą być oglądane z pełnej szacunku odległości. Należy podkreślić, że bardzo geometryczny wzór dla celów późniejszego badania prawie nieciekawe, konieczne jest przede wszystkim skoncentrować się na bliskich i dalekich sąsiadów, w której zdecydowana większość obrazów kręgów zbożowych prawie nigdy nie występuje!

 

Szczegóły dotyczące obecnego rozmieszczenia kamer w timelapse badawczych "procesów w polach" oraz możliwości ich wykorzystywania kiedyś w przyszłości znajdzie się tutaj .

 

 

 

Somerton, Somerset 27 lipca 1996

Regularne wzory kręgów zbożowych

w połączeniu z nieregularną

Tutaj zdjęcia kręgów zbożowych w 1996 r., obszerny Archiwum Lucy Pringle r. Jeśli są one całkowicie pominięte z kręgów zbożowych z obrazkami, jest dość powszechne, typowe uszkodzenia piorun do roślinności. Typowy jest przede wszystkim fakt, że uszkodzenia toru następuje kierunku ciągnika, przez co prąd elektryczny potencjalnych klientów, a gdzie wytwarza najwięcej energii elektrycznej. Najbardziej zauważalne uszkodzenie znajduje się w pobliżu torów na skraju pola, gdzie ciągnik okazuje - często nawet z poza różnicy. Gleba jest najbardziej koleinę tam, trzymając go znacznie dłużej niż woda wokół, dzięki znacznie niższym oporze elektrycznym, największe przepływy odbywają się tam i rośliny spowodowane są najbardziej zniszczone.

 

Fotografie kręgów zbożowych, początkowo uzyskane z nieznanego źródła, zaznaczonych miejscach z Denton, Garsington r. Później zidentyfikowano strony Oxfordshire Centre for Crop Circle Studies, Została podjęta 3-ga Lipca 1996. Oprócz wzorów kręgów zbożowych na nim można wyraźnie wyróżnić trzy przewody - linie przesyłu energii elektrycznej, które mogą bardzo skutecznie przyczyniają się do "przyciągnięcia" wyładowania pioruna. Oprócz wzorów kręgów zbożowych w miejscach poniżej widzimy typowy uszkodzenie roślinności nieregularny przez piorun, widać, że padło kilka pomocniczych lub afterdischarges. Być może słabsza, może być "dmuchane" ciśnienie lub fala uderzeniowa. Kształt i położenie iskry uderzenia, plazmę z wyładowań, które jest flash, możliwe jest wpływanie na dodatek elektromagnetycznych i elektrostatycznych pól i strumień ciśnienia powietrza i fala uderzeniowa są. Równoległe wyładowania ramię i zrzuty z kolejnego dodatku mogą oddziaływać elektrostatycznie i elektromagnetycznie. Rozładowania piorun można porównać do wiązki elektronów w ekran próżniowej. Miejsce jest ogromne obecny elektromagnetyczne i pole elektrostatyczne, które mogą odbijać wiązkę jak w ekranie oscyloskopu - elektrostatycznie - lub telewizora - elektromagnetycznie. W afterdischarges incydent, ale może również wpływać na siebie nawzajem. Na przykład w książce Lightning: Physics and effects ( Uman, Rakov ), Rozdział 8, "piorun Zima w Japonii" można przeczytać na stronie 313 pozytywnych zrzuty GK (chmura na ziemi), które nie osiągną afterdischarges nigdy to samo miejsce, ale zawsze w pewnej odległości od poprzedniego rozładować. Na coś takiego może występować tylko sporadycznie w zimie, i tylko w Japonii. Każde koło na załączonym rysunku, coraz mniejsze stopniowo od pierwszej bazy, można uznać za "nowe rozwiązania na ziemi."

strona 313 Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground.

 

Wideo i zdjęcia z sztucznie wywołanego piorunem można zauważyć, że kanał wyładowania pioruna porusza się z wiatrem. W niektórych przypadkach downstream przed wpływem wyładowań mogą podróżować dziesiątki, rzadko kilkuset metrów. piorunów i fizyki. Sztucznie wywołane błyskawica Artificial Lightnings: Jeśli zmierzone pole elektrostatyczne pod chmurką osiągnęła wystarczającą wartość, rakieta wystrzelił w chmury dołączonych do uziemionego przewodu. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (zdjęcie po lewej) - bardzo ważnym źródłem informacji i linki do publikacji na temat fizyki wyładowań atmosferycznych, fotografie, filmy. Zdjęcie z prawej - przód strona Martin Uman : tłoczna Błyskawica

 

 

 

Uszkodzone ziarna, leżał na ziemi, normalnie istniejące w dziedzinie

nieregularne kształty uszkodzone, osłabione, leżące na ziemi ziarna

więcej szczegółów na stronie uszkodzonego ziarna , leżącego na ziemi

Wyładowań atmosferycznych na pola i ich okolicy znajdują się prawie wyłącznie główną przyczyną ponad 99% ofiary leżące na ziemi ziarna na świecie.

 

zgwałcić podczas żniw

Wszystko od 0,5 do 1,5 milionów km2 ranny leżał na ziemi zboża rocznie na całym świecie. Nie tylko zboże, ale także wiele innych roślin, takich jak losowej gwałtu, maku. Nie tylko ofiarą, umieszczone na ziemi, ale w inny sposób znacznie uszkodzony - rośliny mogą być całkowicie martwy, czy tylko szkodniki, nawet pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego - bakterie, wirusy, pleśń, grzyby, pasożyty. Infestation w tym przypadku jest oczywiście tylko wtórnym, ze względu na zdrowe, niezależne od instalacji elektrycznych byłaby powoływana przez szkodnika może tylko pomarzyć. Aby być powtórzona, siły wytwarzane na miejscu zrzutu, były niewyobrażalne, mechaniczny - można porównać do bardzo silnej eksplozji, kilkadziesiąt do kilkuset kilogramów trotylu i innych, jak również elektrostatyczne i elektromagnetyczne, o energii sam lub nawet wyższy.

Mak - 2008, Identyczne stanowisko, lewy 06 lipca, kolejne dwa 3.th z sierpnia; drzewo - "identyfikacja sprawcy"

 

Chociaż wymienione uprawnienia, ale wszyscy byli naprawdę poza zwykłym wyobraźni ludzkiej, natychmiast po zdobyciu nawet po burzy nie może być cały obszar ziemi lub słomy. Można znaleźć tylko mikroskopijne zmiany w tkankach roślin lub kilku spalonej, osób spalonych. Aż do czasu ...

 

Kręgi w zbożu, jak również każdy inny regularny zakłóceń, fraktalne wzory lub łącznie, to tylko mały ułamek tego zjawiska, a uważa się, że występują tylko w bardzo rzadkich grę kilku zbiegów okoliczności, które pojawiają się rzadko nawet w warunkach, które nie są jeszcze ani w pobliżu Wszystkie czasy raczej nie są wystarczająco dobrze i wiarygodnie wyjaśnić i wytłumaczyć, może być tylko bardzo przybliżone i częściowo oszacować i laboratorium lub komputerowo symulowane.

 

Istotny wpływ tuż przed werandzie, zginać łodygi do wilgoci gruntowej może grać - nawet łagodne prysznic lub mżawka, a nawet porannej rosy. Więcej informacji na stronie efektu domina .

 

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

 

Kręgi w zbożu - tajemnica ujawniona.

 Zawsze, na zawsze i całkowicie.

Niewiarygodnie prymitywne, i może być wstyd powiedzieć, śmieszne, głupie, a nawet wyjaśnienia. Miłośnicy tajemnicy UFO, parapsychologia, latające spodki, nieznane i nieistniejące energetyczne i podobne bzdury mogą

transportowane do opuszczenia na zawsze (na zawsze).

Innymi słowy, mogą one pociągnąć w dupę .

To samo można powiedzieć o cudzoziemcach .

W tym Paroubek na Marsa. Można je także przeciągnąć ...

Uwaga: Paroubek - stosunkowo niewielkie Czech idiota

 

 

 

Jesteś dla Was przygotowaliśmy, a wszystko teoria przedstawiona tutaj bardzo dokładnie badane eksperymentalnie

 

Jan Ledecký