Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-ostrzeżenia . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Bardzo silne ostrzeżenie!
Odwiedzających Crop Circles są bardzo często dość nieświadomie narażeni na skutki twardych narkotyków i trucizn śmiertelnych!
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Zezwalamy na planety, księżyce, słońce, wszechświat, wszechświatów i systemy, przestrzegać praw natury, od milionów lat, ale chcemy, aby nawet najmniejsze owady powstała w czasie wydarzeń specjalnych.  Charles Darwin
Człowiek bez wyobraźni, nie ma skrzydeł.  M.Ali
Każdy umiera. Nie każdy naprawdę żyje. W.Wallace

Ekstremalne ilości energii przynosi duże niebezpieczeństwo

PagPh
Świnek morskich. Odwiedzający kręgów zbożowych nieświadomie narażeni na stosunkowo dużej ekspozycji na trucizny, najprawdopodobniej CO (tlenku węgla), ale także wiele innych trucizn niezwykle niebezpiecznych i halucynogenne substancje.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ostrzeżenie o trudnej konsekwencje předpokládatelnými

Zauważ, zwłaszcza dla kobiet w ciąży, chorych, niepełnosprawnych "w Deprez"

i podobne przypadki: nie odwiedzają wzory kręgów zbożowych !

 

 

Zauważ, szczególnie dla użytkowników z rozrusznikami serca:

nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy nie odwiedzać wzory kręgów zbożowych !

(Ewentualnie z defibrylatorem w plecaku i pogrzeb robotnic w plecach)

 

Zauważ, zwłaszcza dla młodych ludzi: Długotrwałe lub częste wizyty

Kręgi w zbożu może powodować bezpłodność!

 

 

 

Zauważ, szczególnie dla kobiet wiek dopasowane: regularność miesiączki może być odwiedzenie kręgów poważnie zakłócony!

 

Przede wszystkim ostrzega inni niepoprawni oraz ewentualnych ryzykując osobę ("Adrenalina"): Wizyta w kręgach zbożowych może poważnie zaszkodzić twojemu zdrowiu, ale szczególnie Twój mikroelektronicznych urządzeń (aparaty fotograficzne, kamery, laptopy, telefony komórkowe i inne podobne i urządzenia wielofunkcyjne), które może oznaczać więcej niż to zdrowie ...

 

 

 

Tutaj możesz sprawdzić jeden średniej, całkowicie normalne elektrowni atomowej (2000MW, Temelin, na południe Czechy)

 

 

obejmuje obszar kilku kilometrów kwadratowych, jak również wszelkich innych elektrowni, mniej lub bardziej

 

Dla twojej informacji: pełna moc 2000MW (2x10 9 W) przez jej wytwórców zasilane napięciem milion wolt do zasilania sieciowego amp 2000 , te numery, proszę pamiętać, dobrze

 

Podczas wizyty w żadnym z kształtów w kukurydzy, goście są obecni w tym miejscu, gdzie jakiś czas temu (może to być tylko kilka godzin), pracował kilka milionów lub miliardów takich obiektów na raz. Chociaż tylko bardzo krótkim czasie, ułamek sekundy (kilka 100/1000000), ale się udało.

 

W chwili początkowej obszaru tylko kilka milimetrów kwadratowych (lub całkowitej objętości 1 m 3 ).

 

Jeśli w tym samym momencie, kiedy to się stało, że znalazł dokładnie lub bardzo blisko miejsca, gdzie to się stało, każde większe zwierzę, to będzie wyglądać po imprezie, jak zwierzęta zdjęć poglądowych .

 

Witryna może być w odległości do nieprzewidywalny wielu bardzo niebezpiecznych chemikaliów w praktyce toksykologicznej znany jako szczególnie niebezpieczne truciznach do przechowywania i transportu jednej z najsurowszych reguł, jak nigdy w historii ludzkości realizowane. Jesteś całkowicie za darmo, bez żadnych ograniczeń, od setek do tysięcy ludzi dzień, jakby poszedł na plażę w mieście. Ich wybór.

 

Dodanie ZNJ, wiele z nich w stanie gazowym, nie może znajdować się pod ziemią nazanedbatelně dużą ilość elektryczności statycznej (miliony dżuli i więcej), a bardziej nagromadzone ciepło. Oba z nich mogą przyczynić się do dalszego tworzenia wolnych rodników, bardzo wzbudzonych atomów i cząsteczek, ozonu i innych związków o wysokiej lub potencjał redukcji utleniania, który z kolei przyczynia się do natury toksycznej badanych miejsc.

 

Jest to kwestia bardzo lokalne, w przeciwieństwie do na przykład chemicznych lub zanieczyszczenia radioaktywnego ogólnokrajowej i zwierząt takich miejscach wyraźnie konsternacji (rzeczywiste), w przeciwieństwie do ludzi. Rośliny takie miejsce na pewno wolą unikać, jeśli miał nogi, co nie zrobić, więc przynajmniej spróbować umrzeć lub "do spożycia".

 

Szczególnie w metalu (żelaza) rur w piwnicy, po czym znaczna część energii elektrycznej w czasie, oczywiście, miało miejsce, pozostał "magnetyzm szczątkowy" ( TUTAJ jest więcej informacji). Podobnie, różne elementy żelazne i narzędzia, w tym żelaza ścieranie z maszyn obdělávacích, która od stuleci rolníčci uprawiają swoje pola, i od tlenku żelaza wynikający - tlenek żelaza (rdza - jeszcze nieco nawilżona, ale wciąż za mało materiał magnetyczny). Jest to wszystko, ale w porównaniu do nieznaczna ilość naturalnej zawartości żelaza w ziemi (3%). Wszystkie związki mogą być podawane w katodowego i redukcji pirolitycznej pewnego czasu przekształcany z powrotem do metalicznego żelaza.

 

Jedynym powodem, że wszystkie opisane zmiany, chemia i anomalie spowodował wyładowanie atmosferyczne . Znaczna część energii (więcej niż 99%), podczas gdy Giant pochodni uwolniona z ziemi, ale, ponieważ nawet w przypadku średniej absolutorium energii miliard (10 9 ) J, pozostaje na tyle ziemi. W przypadku wstrząsów silniejsze jest nadawany przez całkowitej energii i więcej niż 10 12 dżuli. Naprawdę rzadko można chyba wystąpić wstrząsy 10 14 , może nawet 10 15 J.

 

Ponadto możliwe jest, że w miejscu jeszcze istnieje wysokie zawartości resztkowych elektryczności statycznej. Możliwość zmierzenia. (obrázek)

 

Każdy, kto chciałby spróbować resztkową statyczny środka, mógłby zapewne czują się jak próbuje zmierzyć odległość między galaktykami, i kupił go na zacisku ...

 

Istnieje duża ilość ciepła zgromadzone ziemią (nie tak niebezpieczne, ale?). Jego obecność można sprawdzić i zmierzyć. Kamera termowizyjna, termiczną.

 

Ponadto, istnieje pozostały pole magnetyczne (anomalia kompas nie jest tak niebezpieczne, ale?) Dzięki poprzednim naprawdę niewyobrażalnie ogromny impuls electromagnetickému.

(Pulse niesie Lemp skrótów i magnetyzm Li (R) M, LIM)

 

Jedyną przyczyną wszystkich opisanych niezrozumiałe i trudno wytłumaczyć efektów (w tym kręgów zbożowych), wyładowanie atmosferyczne

 

Wyładowanie pioruna tworzy się nawet mała ilość promieniowania gamma i Roentgenova i niektóre raporty nadal weryfikowalne nawet twierdzą, że wyładowanie plazmowe (temperatura około 30 000 km), może wystąpić nawet pewne typy reakcji termojądrowych (proton - proton lub deuteron - Proton)

 

Wiele informacji można uzyskać, na przykład tutaj:

Błyskawica: fizyka i efekty , V.A. Rakov, M.A. Uman , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6

Znajduje się tam naprawdę wiele z przytoczonych "zjawiska zupełnie niezrozumiałe"

Na przykład, Lightning impulsem elektromagnetycznym (LEMP), burza elektryczności statycznej.

 

Błyskawica Magnetism Remanent Induced (LIRM, LIM) jest możliwe przy odrobinie wysiłku, aby znaleźć używając google, (umieścić coś lepiej, a raczej z archeologii)

 

Bardzo interesującym faktem jest to, że strona nigdy nie znaleziono żadnego Fulgurit . Jednakże, gdzie nikt nigdy nie patrząc na nic, nikt nie został też nigdy nie znaleziono. Jest udowodnić fakt, że w żadnym punkcie z kręgów zbożowych nie były wykonywane lub minimalne wykopu i fulgurity pewno są pod ziemią. Ale to jest lub będzie w innym miejscu wyraźnie stwierdza, że w niektórych miejscach znalezienie kręgów lub w bezpośrednim sąsiedztwie będzie naprawdę płytko pod ziemią (ale poniżej głęboka orka) naprawdę można znaleźć coś ciekawego ( archeologia ), a niektóre z nich miejsca jeszcze naprawdę dość wyraźnie jest. Sieci inżynieryjne - patrz linie w ziarnie , lub kilka (prawdopodobnie metallic) obiektów w Underground , jak wspomniano w odpowiednim ustępie tej samej stronie.

 

Fulguritům przynajmniej coś podobnego, ale nadal może kiedykolwiek znaleźć się wzmianka zostaną później umieszczone tutaj. (Piłki SiO 2 znaki pojawiające się na temperatury kilku tysięcy stopni)

 

Jest możliwe, że strona była czasem początkowa różnica potencjałów (napięcie, różnica potencjałów, pd) między chmurą a ziemią ok. 5 miliardów woltów (5x10 9 ) i prąd sporadycznie przekracza pół miliona amperów (0,5 x10 6 ).

 

Całkowita ilość energii emitowanej przez piorun jest średnio od 10 9 z 10 10 J

w pełni załadowany samochód (40 ton) będzie go używać wyjazd kilkaset kilometrów

(5x10 9 J to około 1400 kWh, co stanowi równowartość 140 litrów oleju napędowego na przykład, lub jednej tony trotylu). Prąd szczytowy (tylko) Przeciętny piorun jest około 30.000 amperów.

 

W przypadku wyjątkowo silny, pojedyncze do nieprawidłowych wyładowań, które występują bardzo rzadko, kilka razy w roku na całym świecie, by nie przegapić jego ciężarówkę energii, ale pociąg towarowy, a nie kilkaset kilometrów, ale kilka razy na całym świecie ...

 

Toksyny są już w kilku innych miejscach o wiele bardziej zwięzłe informacje znaleźć i skopiować tutaj. Raczej początek. Reszta lepszego rodzaju.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Jeśli aktor chce mi skonsultować moją rolę, powiem - "To jest w scenariuszu." - "Ale to, co jest moja motywacja? - "Twoje wynagrodzenie. " A.Hitchcock
Nic dziwnego, w rzeczywistości, nie narusza praw natury. CSLewis
Człowiek jest w stanie uwierzyć w to, co niemożliwe, ale nie może wierzyć w niemożliwe. O.Wilde
z