Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-cary-in-ziarno . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Linia złożona ziarno
linia złożona , leżąc na ziemi, często całkowicie martwe ziarna lub rośliny w polu są tworzone tak samo jak wzór
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Czasami możemy znaleźć to, czego my nie szukamy wcale. A. Fleming
Z naukowego punktu widzenia, przedmioty podzielone na dwie grupy. Ci, którzy nie potrzebują i je znaleźć, gdy pamiętamy, i tych, którzy po prostu trzeba i nigdy nie znaleźć. JL
Szczęście nauki pragnie przede wszystkim, dobrze przygotowane. L. Pasteur

Linie proste są również regularne wzory

Crop circle created by lightning with underground pipes
Proste linie złożone , leżąc na ziemi lub całkowicie martwe ziarno (i wszelkie inne uprawy) daje bardzo podobne, prawie identyczny sposób, jak wszelkich regularnych i nieregularnych kształtów w pełnym ziarnie.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Obrażenia, osłabiając i składania , gięcia łodygi roślin do ziemi (mogą one wyginąć całkowicie)

Na długich linii utworzonych we wszystkich przypadkach podobny sposób.

Elektrownie Przywództwo, ich systemy korzeniowe i gleby w ich bezpośrednim otoczeniu, ale ze znaczącymi wkładów przewodzących ścieżek w podziemiu. Że zwiększenia przewodności elektrycznej, w szczególności w zakresie od gleby i nad nimi, o kilka rzędów wielkości. Takie ścieżki mogą być pochodzenia naturalnego, archeologiczne lub przemysłowych. Linie mogą być uzyskane różne długości. Z poniżej miernika do ponad kilometr. To zależy od intensywności i rodzaju wyładowań towarzyszących linii metra - w jaki sposób pomogą rozwiać obecną underground. Na niektóre z nich (bardzo długa) może uczestniczyć w kilku zrzutów, zrzutów lub łopatki samego lub jakiegoś kolejnego RS samego zakończenia, objętych w innych miejscach niż w pierwszych RS-dur (w rzadkich przypadkach może okazać się kilkaset metrów od siebie, a nie tylko). Zaangażowany w ten sposób część tworzy wiązania pomiędzy chmurą a ziemią, takie jak bardziej szczegółowy opis będzie tutaj .

 

Większość z nich będzie do końca sezonu wzrostu pozostają niezauważone. Nie jest wykluczone, że pojawiają się w znacznie większym stopniu, niż podziwiany przez regularne wzory, ale są rejestrowane tylko wtedy, gdy są one częścią z nich. W przeciwnym razie mogą być traktowane jako oddział utworów dla ciągnika lub ścieżki w terenie.

 

Jedna z najbardziej znanych linii w długim polu nazwano Line FL VEKA między Opočno i Dobrušce. Zmímky krótsze linie są już na stronie głównej . Dotyczą one przede wszystkim prawdopodobnych podziemnych rur, rur wodnych lub kanalizacji. Sprawa będzie tu w tym momencie w czasie obszerniejsze i bardziej szczegółowe, w odniesieniu do prawdopodobnych przyczyn archeologicznych i geologicznych.

 

Dwa obrazy w nagłówku strony odnoszą się do jednego takiego miejsca, o sprawdzonej linii tłumacze (wzmianka o niej znajduje się również na stronie głównej). Zostały wykonane w odstępach kilku tygodni, podczas gdy z prawej góry strony jest obrazem ziarna "tylko" polehlým , łodygi zgięte na ziemię - w czasie, ale chyba całkiem martwa. Co tam się stało będzie dużo więcej szczegółów na stronie, takich jak chronologia i podstron. Nz jest już chronione prawami ziarno całkowicie martwy na miejscu i to chyba trudno znaleźć tylko miejscowe i zidentyfikować szczątki. Pierwszy pochodzi z archiwum Lucy Pringle , sekundy od busty-taylor.com . Wspólną cechą prawie bez wyjątku, wszystkie fotografie kręgów zbożowych jest smutny fakt, że nawet jeśli mają data jest przypisana tylko do nich informacje na temat odkrycia wzorców czasu, (w tym przypadku, rysunek 23, odpowiednio. 22 maja 1998). Jednak drugi pobrano z odległości prawdopodobnie co najmniej miesiąca od pierwszego. Lewa niż jakim nejslušněji, ale w tym samym czasie bardzo silnie do wszystkich kręgów w zbożu odkrywców wskazują, że dla każdej profesjonalnie wykonane zdjęcie absolutnie nieodłączną częścią dnia jego nabycia, a także (lub nawet więcej) do każdej fotografii dokumentalnej nabytego do celów naukowych. Data zawarte w EXIF każdego obrazu od czasu, kiedy zrobił pierwsze aparaty cyfrowe (jeśli w ogóle wiesz co to jest EXIF). To bardzo użyteczne dane towarzyszące każdy obraz nie zawsze są daleko od swojej kamery do swojej stronie internetowej "tajemniczo utraconego", czyli nie ma wyboru, ale z prośbą, tak by się stało. Wartość informacyjna swoich stronach będzie z profesjonalnego punktu widzenia natychmiast wzrosła o tysiące procent. Jeśli ustalenie informacji EXIF i co to nie jest dla nich po wszystkim tylko problemem nie do pokonania, wystarczyłoby po prostu całkowicie datę fotografii, najważniejsza postać byłaby zasadność swoich stronach recenzja świat postępu naukowego tak samo. Oczywiście, w przybliżeniu co najmniej oznaczenie GPS również charakter bardzo przydatne.

 

Podobne przypadki takie jak w nagłówku strony, tu na tej stronie do tej pory ponoszone roboczym tytułem " zlokalizowanego podziemny blachę "(zlokalizować podziemny arkusz)

 

Uwaga: Wszystkie zdjęcia na tej stronie copyright (© cropcirclesonline.com,  

© quick spigotszawiera EXIF. Obejmuje ona również dane GPS, jeśli jest włączone. Wszystkie zdjęcia pochodzą z innych stron mieć, jeśli to możliwe, chociaż nie istnieją źródła danych EXIF dodaje - autor, internetową. Między innymi, służy do skoncentrowania autorów tej witryny, a jeśli nie jest ustawiona click-bezpośredni link do oryginalnego źródła, na pewno kiedyś w niedalekiej przyszłości dodana. Ponadto ustalono, (grudzień 2011) specjalną stronę kręgów zbożowych - GPS, gdzie dane GPS stopniowo dodaje się tyle zdjęć z kręgów zbożowych, które kiedykolwiek zostały uznane na całym świecie, w tym w przybliżonej lokalizacji modelu na polu, jak to możliwe ( Google Earth ).

 

 

Kręta ścieżka

Kolejne pola ścieżki przykład są generowane linie energetyczne, ale w tym przypadku nie wszystkie równe. Obejmuje różne pokrętne ścieżki, kierując nigdzie w polu, a nawet pozornie gdzieś do gdzieś. Istnieje (powstać) bardzo często kilka dni po odkryciu wzorów, a każdy obserwator, ponieważ uważają, że nie jest to po prostu ktoś, pionierem. Ścieżki wokół oczywiście, wzory są bici, ale prawdopodobnie nie wszystkie. To może być całkowicie losowy sposób, stworzony nadmiar ładunek elektryczny, który następnie udał się z mniej lub bardziej przypadkowy sposób i są często bardzo kręta. Dokładnie ten sam krzywy jak błyskawica wiatry w powietrzu. W najbliższej przyszłości nie zostaną umieszczone kilka zdjęć z takich ścieżek gruntowych położonych bezpośrednio na Kręgów Zdjęcia zbożu są dziesiątki nich dostępne. Oczywiście, nie wszystkie te ścieżki na nich musiał zostać tymczasowo tworzył ziemię indeksowania wyładowanie atmosferyczne, niektóre z nich mogą naprawdę stworzyć jakieś "pijanych żeglarzy", ale na pewno nie wszystkie. Później, po wykryciu przez kilka dni (wzorów) może wynikać z faktu, że pozostały rozładowania, przeszukiwania od miejsca wpływu, ma tak dużo energii i dlatego nie dotyczy roślin tak intensywnie, jak w głównym rysunku. Oczywiście nie jest to niemożliwe, a nawet, że niektóre z tych dróg są dostępne, po odkryciu dodatkowych wzorców prošlapávány zwiedzających, którzy po prostu myśli, że ktoś jest już pionierem przed nimi. Nawet więcej, to może nie być pierwsze fotografie dokumentalne kiedykolwiek nagrane jako nadal istniał.

 

Jest jeden przypadek, kiedy tak naprawdę to jest możliwe, że lampa od miejsca uderzenia i tworzenia kształtów jego wyjście piorun kulisty. Zostanie to opisane w innym miejscu, zwłaszcza w miejscu, w którym wyjaśniono, że piorun kulisty nie tworzyć kształty naprawdę uczestniczyć w witrynie, która poświęcona jest piorun kulisty. Oczywiście nie jest to niemożliwe, że sposobem rozładowania odszedł kanał szlifowane. Byłoby raczej trudno Każda z możliwych wariantów udowodnić. Istotne jest, że w miejsce małej wysokości powyżej ruchu ładunku elektrycznego.

 

Linii prostej na rurociągu

Należą nierozdzielnie do wielu kształtów, odkrytych w przeszłości, ale były one pozostawione bez jakichkolwiek odsetek lub pozostała zupełnie niezauważona. Może przejść bezpośrednio z kształtu obok niego mniejszy i dalej od niego. Mogą one być umieszczone w stosunkowo dużej odległości od wzorca (kilkaset metrów) na zupełnie innej części pola, dzięki czemu nie musi być uważana za część. może występować w zakresie sąsiednim i dalszych, że absolutnie nie ma regularnych spłaszczone , na podłodze pszenica nie jest jeszcze na polu, na którym z nich jest z pewnością żaden inny spłaszczony , leżąc na podłodze lub kukurydzy zmarłych.

 

Ponadto, ponieważ jest często nie musi występować w tym samym czasie. Może to być liczba dni wcześniej, ale później. W niektórych nie (chyba dość częste przypadki) tylko ziarna w nich Polehňa , wygięte łodygi powierzchnia Ziemi, często nawet całkowicie umrzeć. Jednym z powodów, dla których nie są one wypłacane praktycznie nie uwagę, jest fakt, że ziarno jest w nich najprawdopodobniej nie żyje tak szybko, że nie wystarczy polehnout (zginania łodygi do ziemi), ale wysycha stoi. Wstań, ale tak jak każdy normalnie spłaszczonym , leżąc na ziemi ziarna - ziarna, po osłabieniu z powodu wyładowań atmosferycznych w pobliżu. Bardzo często, ale otrzymuje się znacznie wyższe ilości energii niż w przypadku zwykłych, dzięki elektrycznie przewodzącego podziemny obiekt. Dość często zjawisko to może wystąpić, gdy roślina (wymienne) uderzy niemal przetrwał bez uszkodzeń (znajduje się w stosunkowo dużej odległości od wylotu), jej system korzeniowy, jednak został całkowicie zabite lub otrzymało dawkę energii elektrycznej, że jest to całkowicie nieuniknione czeka. Sytuacja jest raczej roślina, która jest zbierana w wazonie. To może potrwać nawet nieco dłużej, aby pokazać skutki jej absolutorium. Sąsiednie rośliny mogą polehnout (łodygi zginać do ziemi), zanim wyschnie.

 

 

Artefakty podziemne

Byłoby błędem na tej stronie nie obejmuje innych części regularnych kształtach, które byłyby zupełnie niewidoczne self. Przypisane są pewne sytuacje, w których można zobaczyć wzory w sąsiedztwie niektórych bliżej niezidentyfikowanych obiektów, które są przypisane do różnych magiczny, charakterystyczny, astrologiczna, a kto wie, co inne graficzne znaczeń. Podobne artykuły z pewnością byłoby możliwe, aby znaleźć inne zdjęcia kręgów zbożowych całą serię. Wiele z nich jest na pewno w przypadku braku regularnych kształtach pozostawione bez reklamy. Są to obiekty, które znajdują się w piwnicy bez zakłóceń przez wiele lat i pojawi się w podobny sposób, za każdym razem w bliskie uderzenie pioruna zbliżeniowych (kilkadziesiąt metrów). To nie jest tak często dlatego, że w wysokich szerokościach geograficznych, gdzie pojawiają się wzory, jest średnia roczna ingerencja 2-3 błysków na km2 , prawie połowa może być poza sezonem wegetacyjnym, więc trafi na pola, a nawet wtedy, gdy nie ma nic rośnie, a więc każdy taki obiekt czeka na jego ponownym wyświetlaczu 10-20 lat lub nawet dłużej, może 100-szy Ale, jak już powiedziałem, jeśli nie pojawi się równocześnie w pobliżu dużego regularnym wzorem, takie wydarzenie odbywać zupełnie bez rozgłosu. Na pewno jest to możliwe, że wiele z tych wizualizacji pojawiają się blisko różnych regularnych kształtach, ale nie są one nie zwracał w ogóle, a obraz jest w przeważającej mierze już "fit".

 

Zasada wizualizacji jest taka sama jak dla podziemnych rur - znajduje się w głębi głębokiej uprawy, ale jest jednak ich obecność znacząco wpływa przewodności gleby nad nimi, i przejście prądów udarowych w podziemiach nich może mieć znaczący wpływ roślin w ich bliskość, zwłaszcza ich systemy korzeniowe. To może być archeologiczne artefakty lub odstępcy lub zaorać części maszyn rolniczych, a wszelkie pozostałości działalności przemysłowej dawno nieczynnej wody lub kanalizacji lub na pokładzie samolotu upadł. Są pod głębokiej uprawy gleby, a jeśli nikt nie nevykopal, nadal tam jest. Pozycji GPS przedstawione obiekty są znane, a osoby zainteresowane mogą udać się do nich z kilofem, po negocjacjach pozwolenie od właściciela terenu. Życzymy im powodzenia w kopanie. Ponadto, nie jest możliwe, z pewnością do zlokalizowania za pomocą detektorów metali lub radaru ziemi (niektóre z nich nie może być bezpośrednio metalu).

 

Stosunkowo dokładne położenie GPS podziemnych artefaktów będzie przede wszystkim być delegowani tu bardzo szybko.

 

Inny typ prostych w zakresie

Są to w większości w środku między torami na ciągnikach

Oto tylko krótki o nich wspomnieć. Nie miał nic wspólnego bezpośrednio z obiektami leżącymi w piwnicy, ale sposób przewodzenia energii elektrycznej przez powierzchnię ziemi i na ziemi otaczającej. Są to przede wszystkim spowodowane przez obecny kierunkiem toru po ciągnika. Bardzo często w dziedzinach jest zjawiskiem, które jest najbardziej dotknięte rośliny znajduje się dokładnie w połowie drogi między nimi (nie sumowane prądy dostarczane z obu kierunkach). Podobnie, wydziały będą poświęcone dużo więcej miejsca na stronie, w okolicy po ciągniku . Dała wiele odniesień do nich w niektórych innych stron skrócone, gdzie stopniowo przenoszone do strony głównej z torów przeznaczonych do ciągników. (Kilka ilustracyjny fotografií)

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Mówi się, że prezydent Wilson błędnie. Może i tak, ale zauważyłem, że większość błędów szacuje się w góry.  T. A. Edison
Brunetki są największe kłopoty. Oni są gorsi od Żydów. Charlie Chaplin
Gdybym mógł zapamiętać nazwy wszystkich tych cząstek, byłbym botanik. E. Fermi
z