Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna są tworzone-po-zrzuty-lightning-elektryczne . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Wyładowań atmosferycznych, prądnice
(Elektrostatyczne i elektromagnetyczne, manifestacje, prąd, utrzymanie powietrza i gleby)
Learn about thunderstorms RSS feed

 Lepsze jęczmień, piwo, słód, piwo, piwo.

Nigdy nie lekceważ potęgi ludzkiej głupoty. Robert A.Heinlein
Mówi się, że małżeństwo jest potwierdzone w niebie. Ale tak samo jest z piorunami i błyskawicami.Clint Eastwood
Kursy mogą być podzielone naukowo na trzy główne kategorie: te, które nigdy nie funkcjonowały, te, które po prostu się zepsuł, a te, które przegraliśmy. Russell Baker

Gęstość energii rozładowania jest porównywalna Supernova

PagPh
Uwaga: pierwsze 10 sekund wybuchu supernowej, kiedy praktycznie wszystkie jego promieniował energią. Co dzieje się po to jest pod względem energetycznym jest praktycznie nieciekawa, choć długo obserwowalny.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Inna uwaga: analogia z supernowej podaje niewiele więcej niż ciekawość, ale dla porównania, jednostka na zdjęciu po prawej prawem autorskim powstała po wybuchu supernowej (16 lat po wybuchu), kiedy fala uderzeniowa dotarła do obłoków gazu, które są wyzwolone od macierzystej gwiazdy, przed 20.000 lat temu. Ilustracja obrazu w górnej prawej stronie tego wzoru, w której zapisane formacji również w jakiś sposób zaangażowana w fali uderzeniowej utworzonej wyładowaniami atmosferycznymi. Ekspozycji trwało ułamek sekundy.

 

Ostatni Uwaga wstępna: chronionych prawem autorskim bardzo wyraźnie wskazuje na kinetykę wybuchu (występujące głównie w płaszczyźnie, czyli 2D, jak pole zboża na powierzchni ...).

 

Elektrofizjologiczne cechy wyładowań atmosferycznych

Site rozwój dopiero się zaczyna, czas na pewno będzie znacznie wydłużony.

Temat jest bardzo szeroki, dlatego podczas wyładowania pioruna jest rzeczywiście ogromna kwota transferu energii z miejsca na miejsce, położony w bardzo krótkim czasie. Proces jest bardzo złożone i może być podzielona na kilka mniejszych części. Biorąc pod uwagę złożoność problemu, że jest na tej stronie wypłaconej wielu innych podstron, w tym ten jeden. Głównym aspektem jest lepszy fizyki wyładowanie atmosferyczne , że ogólnie przeznaczone, na przykład, w niektórych pod sekcji rzeczywistości naukowej . Podstawowe zestawienie średniej absolutorium można znaleźć tutaj . Tabela pochodzi z piorunami: fizyka i efekty (2007), autorzy Dr.V.A.Rakov , Dr.M.Uman zarówno z University of Florida , Departament LIGHTNING grupy badawczej

 

Błyskawica zrzuty kwestii poświęcona jest wielu profesjonalnych książek. Na Książki można znaleźć wiele odniesień do literatury na temat wyładowań atmosferycznych, z których wyróżnia się wspomniany Błyskawice: fizyka i efekty , , Vařáková M.Uman . (2007) streszczenie treści i link do Google Books . Jest to jedno z największych dzieł, jakie kiedykolwiek napisano o tej sprawie (687 stron, ponad 6000 referencji). I wszelkie inne prace z piór obu autorów obejmują między innymi obszerny materiał odniesienia. Losowe np. wyładowanie atmosferyczne , M. Uman (2001) - ponad 1200 odnośników (link do Google Books ).

 

Wszystkie literatura dotycząca kwestii wyładowań atmosferycznych w zakresie cech, formacja, energia i inne fizyczne i inne właściwości i skutki wyładowań, jest praktycznie bez zastrzeżeń w językach obcych. Tylko publikacja, która jest co najmniej częściowo poświęcone zawodowych aspektów wyładowań atmosferycznych, które jeszcze istnieją w języku czeskim, elektryczne Normy IEC - EN62305. Ale to oczywiście tylko przetłumaczone normy europejskie. Są obejmujące kwestię absolutorium jest bardzo płytkie, tylko te części procesu, które są ważne dla ochrony przed piorunem - zwłaszcza RS i nadal aktualna, indukowane napięcie i moc transmitowana. Część terminologii będzie zatem z Polski, na przykładReturn Stroke- Zamknięcie, a skrót RS, ponieważ główne zastosowanie odprowadzania słowo może być w niektórych przypadkach kłopotliwe (zwłaszcza w przypadku kolejnych wyładowania). W przypadku dalszych podbojów - późniejsze, wtórne, kolejne - uderzeń, restrikes, zrzuty, itp. - to ze względu na znaczną zmienność będzie wykorzystywane tylko w języku czeskim, afterdischarge - nawet afterdischarge obdahuje RS, RS zatem kolejny zrzut. Ona i literatura nie jest w niektórych przypadkach całkowicie zjednoczone.

 

Niezależnie od tego, co dzieje się przed i po nim, jest najważniejszym elementem odprowadzania Return Stroke, Główny rozładowania. Chociaż transmituje większość energii uderzenia (99%), ale trwa najkrótszy okres czasu (do 10 milionowych sekundy, co najmniej w części najważniejszej). Dlatego bardzo silne właściwości mechaniczne. W niektórych przypadkach może być znaczna część energii przekazywanej w procesie rozładowania, który nazywany jest nadal obecny długi (tylko czasami występuje). W niektórych rzadkich przypadkach może trwać nawet do kilku sekund, zazwyczaj kilka dziesiątych. Prądu, który biegnie nad nim między chmurą a ziemią jest około tysiąc razy słabsze niż RS. Ze względu na czas, ale wciąż może przenosić znaczną część energii. Bo gdy jest tak słaby prąd - "tylko" setki amperów, wobec setek tysięcy w przypadku RS, i ma zerową krawędź, jej skutki mechaniczne w porównaniu z RS praktycznie zero, nic nie prowokować otoczenie. Ale to może spowodować zauważalne efekty termiczne, takie jak uszkodzenia instalacji elektrycznych lub samolotów w bezpośredniej interwencji. Podobnie, to jest prawie pewne, że może przyczynić się do uszkodzenia roślin, ale nie indukcja. Prawdopodobnie zależy, w jaki sposób prąd jest i jak jest rozmieszczone w przypadkowych sposobów.

 

Z ciąg dalszy strumień jest czasami bardzo długi okres pomiędzy niektóre z tych samych RS zrzutów kolejnych, które wydają się mieć średnią odległość 50-60ms i rzadko przekracza 250 ms. Ze względu na dynamiczny zjawisk w atmosferze (przepływ zjonizowanego kanału powietrznego z wiatrem), takie afterdischarge może spaść nawet dalej niż kilkudziesięciu lub kilkuset metrów od pierwszych RS oraz poprzez elektronicznych technik pomiarowych stosowanych do oceny lokalizacji wpływem wyładowań atmosferycznych, nie mogą być oceniane w ramach jednego absolutorium.

 

 

 

Błyskawica

Hromosvodům w dziedzinie poświęcona jest osobnej stronie - błyskawica

Są to głównie wizualna dokumentacja zlokalizowanych hot spotów kręgów zbożowych, ale również (w większości) nieregularnie złożony , leżąc na ziemi (ziarna RDF ). Wskazują one wyraźnie, że dobrze zlokalizowane, które mogą przyciągnąć piorun błyskawica absolutorium podobny do zapachu piwa alkoholowego, pola są obfite środka. To głównie na słupach energetycznych, ale często wysokie przewody napięcia które przyciągnęły absolutorium, a następnie znalazł się pod nimi. W niektórych przypadkach, kolumny prawie części figury, a niektóre zdjęcia jest bardzo trudno sobie wyobrazić, że wzór był inny niż przez zastosowanie zakończenia.

 

 

 

Ziemia

jest integralną częścią każdego przewodu, tak bieguny linii energetycznych. To tam się uwieść prądu rozładowania tak szybko, jak to możliwe w kraju, a nie zrobił najmniejszego uszkodzenia. Lepiej mniejszy opór i uziemienia ochrony odgromowej, mniej stresu na nią przechodzi prąd wyładowczy tworzy i emituje mniej energii cieplnej, które nie będą zagrażać bezpośrednim sąsiedztwie w takim stopniu, jak byłoby w przypadku, o większej odporności. Kwestia uziemienia jest technicznie dość szczegółowo Normy elektryczne Engineering - IEC - EN62305. Jest absolutnie pewne, że każdy (funkcjonalne) okablowanie kolumna jest zgodnie z ich zbudowany w przewidzianym czasie i kontrolowane.

 

Piorunochronów są zaprojektowane i przeznaczone do maksymalnej szczytowej prądu 200.000 amperów. Takie wyładowania pioruna znalazło już bardzo rzadko, ale one istnieją. Razem odbywają się corocznie w atmosferze około trzech miliardów wyładowanie atmosferyczne bieżącą wartość szczytową 30.000 krzywej amper to średnia wartość większości z nich. Większość, ale nie wszystkie.

 

Ponadto, pola, ale jest wiele "non-standard" lightning rods - zarówno sztuczny charakter, wykonane ludzie, choć w żaden sposób do uziemienia celom: zaopatrzenie w wodę, do nawadniania woda. Różne narzędzia, które nie zakłócają powierzchni, są przechowywane w całości pod ziemią. Charakter zaburzeń gleby podczas prac ziemnych, wykopów, układania, warstw ochronnych i ponownego napełnienia. Ekranowanie, uziemienie i ochronna warstwa wilgoci lub opiekuna w przypadku metra kanalizacji może przyczynić się do zwiększenia przewodności gleby i powierzchni ziemi bezpośrednio nad nimi przez kilka rzędów wielkości.

 

Inni wybitni przewody są sterty obornika. Zawierają znaczne ilości rozpuszczalnych elektrolitów (mocznik, azotan, azotyn, produkty rozkładu). Są o wiele rzędów wielkości więcej niż normalnie przewodzącego w glebie wody podpowierzchniowych. Ponadto, w tych chemicznych procesów prowadzonych dotykają znacznego ogrzewania i odparowania z powierzchni, tak, że powietrze jest nasycony jonami zasadniczo przewodząca do dziesiątek metrów. Elektrostatycznych procesów Podczas wstępnych Naprawa może spowodować bardzo znaczący obecnego kierownictwa nad nimi, to nie zwiększy ilości przewodzących pofragmentowanych jonów i mogą poprowadzić priorytetem Schodkowa Leder (SL) w takich miejscach, jak również o wiele łatwiej z takim miejscu wznosi Pozytywne Streamer ( PS), które po integracji z SL (Process Attachment) ostatecznie produkuje zdecydowanie połączone przewodzącą ścieżkę między chmurą a ziemią i uwodzenia 1-szaReturn Stroke w kraju, które następnie mogą być po upływie kilku innych.

 

Inne ziemia, przez ludzi, którzy są na miejscu, ale zupełnie przypadkowo, są częścią zawalonego samolotów (przede wszystkim na WW2), które znajdują się na głębokości poniżej głębokości orki, ponieważ nie można znaleźć także wiele pozostałości archeologicznych (epoka żelaza, epoka brązu, w tym boisku), lub nawet spada i zapomnianych części maszyn rolniczych lub działalności przemysłowej. W niektórych przypadkach, te elementy stają się integralną częścią postaci, jak stwierdzono here ( archeologia ) i tutaj (pkt podziemne artefakty ). Rzeczywiście powoduje gleby powyżej nich dokładnie lokalny wzrost przewodności o kilka rzędów wielkości, a nad nimi rośliny, w którym energia elektryczna jest nie tylko w przypadku osłabione, ale zupełnie zniszczony i całkowicie martwy (w ciągu minut lub godzin od maksymalnej wydajności). Tworzy i nad podziemnym temat wiernej jego odcisk (pieczęć) W tym przypadku, tak naprawdę nie mam wyboru, jak tylko zaprosić odkrywców -. Tutaj kopać, Eugene. Jeśli nie nevykopal nikt nie jest, odpoczywając tam dzisiaj. (Foto, GPS)

 

Jest to podobny proces, choć oczywiście nie są identyczne, jak w przypadku cropmarks (roślinność) Objawy, patrz archeologię. Proces, ale w tym przypadku przyspieszony upływ energii elektrycznej, a nie tygodni lub miesięcy, trwa godziny lub dni. Jest też o wiele bardziej intensywne i bardziej widoczne. Ponadto energia elektryczna wytwarzana przez wtórnych objawów wegetacyjnych - cropmarks wtórnych, co byłoby bez prądu na wszystkich parametrów ekspozycji. Wtórne cropmarks w większości przypadków, wystarczy skopiować kształt toru po ciągnika i silnie manifestują się gdzie dodać napięcia. W innych mogą one reprezentować stanowisko głównie lampy wpływ. Wreszcie, w niektórych przypadkach można nawet skopiować jakiś podziemny archeologicznych i geologicznych (lub przemysłowych) struktury, które inaczej byłyby bez korzystania z energii elektrycznej wykazało albo znacznie mniejszą intensywność tylko nieznacznie lub wcale. Na stronie szczegółów zajmie się kwestią Archeologii i cropmarks wtórnych

 

Podobne prints - znaczki często powstają właśnie na linii metra, zwykle kanalizacji, kanalizacji, wodociągów, kanalizacji, ale może być żadnej linii użytkowych. Będą one się integralną częścią regularny kształt podczas jego tworzenia. Lub stać się częścią nieregularnie złożony , leżąc na ziemi zboża i dlatego pozostać zupełnie niezauważone. Możliwe jest również, że oprócz nich (linia złożona , leżącego na ziemi martwego lub ziarna) nie stworzył niczego, ponownie i pozostać całkowicie niezauważony. W takim przypadku po prostu za innej ścieżki dla ciągnika, chociaż nie wszystkich dalszych kierunek. Mogą być mylone z wypraw terenowych w całej roślinności podtrzymał tradycję głównie w Wielkiej Brytanii przy użyciu kosiarki. Opisane poniesionych linie - linie złożone , leżąc na ziemi lub całkowicie martwe ziarna - będą w pełni opisane na stronie indywidualnie w liniach kukurydzy (jedna z podstron anomalii)

 

Rośliny w miejscu żółkną i brązowy dużo wcześniej niż reszta, tylko uszkodzoną roślinność, a po jakimś czasie znika całkowicie (bo rozpadło). Działają one jak oryginalnej roślinności zielonej zaorany ziemniaków. Od zielonego do niebotycznych wysokości, silne i zdrowe rośliny to samo tan dzień., Suche, lekko elastyczna, miękka i bezkształtna masa, a po kilku dniach, nikt nie wiedział, że pole nigdy uprawiane ziemniaki. (Eksperyment suszenie Photo)

 

Możliwe jest jeszcze wspomnieć o uziemienie i odgromowej naturalny charakter - drzewa, krzewy, zbiorniki źródeł wody, geologiczne usterek. Nawiasem mówiąc, wszyscy radiesteci, którzy muszą być w każdym filmie lub dokumentalny o kręgach zbożowych biegać jak szaleńcy w kierunkach i ich różdżki w rękach, obracają się jak koła socjalizmu, prostoduszny w ich umysłach, jak również jeden ze stojących obok, nigdy nie udało się zrealizować najważniejszą rzecz : To, co ich zmysły reagują, są tylko sprężyny, geologiczne awarie, podziemne lub inne artefakty, które znacząco przyczyniły się do przyciągnięcia wyładowań atmosferycznych. W takim samym stopniu w ich percepcji i gałązek ruchowych mogą uczestniczyć wynikowych skutków spowodowanych przez uderzenie pioruna to miejsce. Magnetyzm, pozostaje statyczna elektryczność, niebezpieczne substancje chemiczne produkowane przez elektrolizę i pirolizy. Ostatni, ale nie co najmniej, na wniosek prętów zaangażowany percepcję wzrokową i całkowicie prywatną - obecność wzorców. W każdym podobnym dokumentem nigdy nie została wniesiona radiesteta, który powinien z zawiązanymi oczami. W miejscu, gdzie znajdują się kręgi zbożowe, prawdopodobnie korby prętów i wyszkolonych małpa, jeśli nie będzie on z zawiązanymi oczami.

 

Ostatnia możliwa rodzaju gruntu (rzeczywiście pioruna), które mogą być wymienione są na ścieżki z ciągnika. Poruszają się na styku sztuczne i naturalne. Zbiera i zatrzymuje wodę w nich o wiele dłużej niż w otoczeniu, a więc wykonanie znacznie lepsze prąd elektryczny. Tysiącfototographs. Jak wspomniano na wielu innych stronach, ale także może znacząco przyczynić się do opracowania energii elektrycznej w całej dziedzinie w miejscach wyładowań atmosferycznych nie działa w ogóle. Są one podane odrębnej stronie ciągnika Colleges .

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Lepsze słód, jęczmień, whisky, piwo, piwo, piwo.

 

Lepsze malt whisky, piwo, jęczmień, piwo, piwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Wiele urazów i zgonów można by uniknąć poprzez zrozumienie ryzyka linii elektrycznych, urządzeń elektrycznych, kabli i wyładowaniami atmosferycznymi.  R.Neal
Intelligent piekło byłoby lepsze niż głupie raju. V.Hugo
Przez całe moje życie nie pracował jeden dzień. To była tylko zabawa. T.A.Edison
z