Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-naukowa rzeczywistość (sci-re) . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Naukowa rzeczywistość (Sci-Re)
Wszystkie obecne badania kręgów zbożowych przeniósł w sci-fi, science fiction
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Naukowiec w laboratorium nie jest tylko technika: jest jak dziecko, które bada zjawiska naturalne, że może działać tak, jakby to było w bajce. Marie Curie
Największy z wszystkich ludzi grzech jest głupota. O.Wilde
Elektryczność jest naprawdę tylko zorganizowane piorun. George Carlin

Kręgi w zbożu są po prostu obecnie przejście od fikcji do rzeczywistości

PagPh
To nie jest łatwe, ale połączone siły pracy może być może wynika z faktu bardzo poważne podejrzenie, że osoba, która była produkcja kręgów zbożowych najbardziej podejrzanych, tj. Mmimozemšťané nie tylko nie przedstawiła żadnego nigdy, nigdy, ale nawet to dość ciekawe Blue Planet - ziemia, zaludniony wyłącznie lokalne, krajowe, ziemskie potwory w całej swojej długiej historii odwiedzanych.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Crop Circles - wiadomość kosmici

Drodzy nasi tak drodzy, tak rozpieszczona, ale wciąż tak nieszczęśliwa kosmici i różne warzywa mužíčci oślizgłe stwory! Bardzo, bardzo, bardzo i szczerze dziękuję za wszystkie z bieżącej opieki, wysiłek, pomocy i opieki, z którym zostały poświęcone próbując wywołać żadnego członka rodziny wrażenie ludzkości, że jedyną przyczyną wszystkich upraw circles-znaleziony w dowolnym momencie na dowolny Ziemskie pole kukurydzy ty. To zaczyna się wydawać, że dalej nie jesteś naprawdę w ogóle zestresowani. Najbardziej prawdopodobne jest to, ze obecne, ale również w dowolnym momencie w przyszłości, między innymi, podstawowym celem każdego wyjaśnienia zasady regularnych kształtach w kukurydzy, który jest o najczęściej stosowanych kręgu termin uprawy, idź (my, ludzkość, Ziemianie, ludzkość) bez dalszego wysiłku wzmocnionej i uciążliwy.

 

Przestań proszę wreszcie dać wrażenie, że istnieje, w grupach o różnych samozwańczych "znawców" záhadologů, ufologii, wróżki, pseudovědců, wyznawców wiary w kosmitów, pavědců i inne robactwo.

 

Innymi słowy, aby umieścić go nieco uproszczone, chcielibyśmy zadać bardzo mocno o tym, więc spakowali wszystkie swoje fidlátka, makijaż, plecaki, kufříčky, torby plastikowe. Możesz dopchać do nich wszystkie moje urządzenia psychotroniczne, międzygalaktyczne eksperymenty i wszelkie inne ich fizyczno - chemiczne - biologiczne - psychicznie - psychofizjologiczne i parapsychologicznych eksperymentalne materiały.

 

Zapisz swoje miejsce i wszystkie swoje sznurki. Magnetrony, fazery, masery, Naser, lasery, Poser, tasery, cyklotron, kurwa, synchro, phasotron, granátosery, lampy Roentgenova, nadajniki mikrofalowe, wyrzutnie elektronów oraz innych urządzeń, które zrobiliśmy, kiedy nasz drogi pole rolnicy zwolniony lub w inny sposób edytowane. W tym swój brak wystarczająco skoncentrowany i chwilowe zdolności umysłowych.

 

Saddle swoje poduszkowiec, łodzie, hadraplány, latające spodki Babeta, łodzie, statki, wioślarstwo, balia, motocykle, skutery, statki międzyplanetarne, a także wszelkie inne urządzenia lub repozycjonowanie, wreszcie przeciągnąć dupę.

 

P.S. Czy nie widział, że grunty bezpośrednio na drutach linii wysokiego napięcia może okazać się tylko idiota?

 

Informacje ogólne

Absolutnie wszystkie dotychczasowe teorie na temat pochodzenia kręgów zbożowych dotychczas używane niektóre sci-fi wyjaśnienia. UFO, kosmitów, tajemniczych sił, nadprzyrodzone skutki, latające spodki. Cosmic, międzygalaktyczne, międzygwiezdne, międzyplanetarny i kosmiczna energia. Moce paranormalne, uprawnienia myśli, nadprzyrodzone siły, geopathic strefy, extrasensory percepcji. Procesy myślowe roślin.

 

Jedynym dostawcą energii w tym przypadku Słońce (również Ziemia, ale tylko trochę - znacznie mniej niż 1% - energia geotermalna). No głupia kosmici, nic poza układem słonecznym.

 

Każda z tych teorii nie może teraz odejść.

 

Każda z tych sił i teoria jest teraz w końcu można wreszcie rzucić się w oborniku. Nawiasem mówiąc, nigdy nie było żadnej z nim w dowolnym innym miejscu lub miejsce.

 

Teraz przychodzi Scientific Reality, Science Reality, (Sci - Re), z tylko możliwe wyjaśnienie prawdziwej natury, używając tylko prawdziwych nauk przyrodniczych i dyscyplin, wiele z nich jest bardzo interdyscyplinarny.

 

Jednym z takich dziedzin nauki interdyscyplinarne faktycznie stworzony tylko do tego celu, i próbuje kanonizować przyczyn uszkodzenia i zakwaterowania , uszkodzenie, osłabienie ziarna, ale również wszelkie inne głównie monokultury upraw

 

(Called Electro-Phytopathology EFP )

 

Pierwsze eksperymenty i obserwacje zostały wykonane, inni na komputerze, zobacz wiadomości .

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobraź sobie, co chcesz, możesz się tym, co można sobie wyobrazić, a następnie utworzyć co chcesz.  G.B.Shaw
Pisanie, że to najbardziej zabawy można zrobić. T.Pratchett
Doświadczenie to, co masz, a nie pamiętasz jak się nazywa. M.Berle
z