Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-electro-patologia . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Electro-Phytopathology
Wpływ prądu elektrycznego na wzrost roślin, ich więdnięcia, degradacji i śmierci tkanki
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Dedykowane do urojeniowe bzdury w niektórych kręgach uważane za prawdziwe cechą prawdziwej nauki. A.Huxley
Mądry człowiek dostaje więcej od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół. B.Gracian
Ekspert to ktoś, kto zrobił wszystkie błędy, które mogą być wykonane w swojej wąskiej dziedzinie. N.Bohr

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych Electro-Fitopatologii

PagPh
zajmuje się skutkami upływu prądu elektrycznego tkanek roślinnych, komórek i całych roślin

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

 

Na przykład, nie będą opisane ilościowy sposób oznaczania wartości elektrycznej przechodzący przez, po której znajduje się stała ilość zabić materiału roślinnego lub przeliczeniu na suchą masę. Będą dalej badane i dokumentowane jako ustawienie śmiertelną dawkę energii elektrycznej dla różnych materiałów roślinnych, efekt aktualnego przepływu (przyłożonego napięcia), zachowania materiału roślinnego po przejściu podletálních, nadletálních nadletálnách i wysokie dawki energii i wielu innych zjawisk.

 

Nawet w bardzo niesprzyjających warunkach oraz Kwatery kwitnienia, łodygi gięcia do ziemi, ale może do pełnej dojrzałości wystarczająco usiąść lub prawie całkowicie niezmienione, a dostarczanie informacji genetycznej w ziarna jakości, chociaż mechaniczna wytrzymałość ostrza w porównaniu ze znacznie niższą stoją nienaruszone. Podobnie może okazać się, że jest przed ziarna uzráním (pszenicy przed etapie 89 - zapadalności pełne rośliny są prawie sucha Gdy rośliny tysiące razy wyższa wartość rezystancji niż rośliny w stadium wegetatywnego ich tkanki można wywołać o wiele wyższe napięcie. (uproszczone wyjaśnienie), ale to nie jest w DNA nasion zarodkowych jąder spowodować taki "bałagan", przechodzi zupełnie inny sposób. miały miejsce, ale smutny fakt, że pole jest całkowicie spłaszczone , leżącego na ziemi, nawet przy całkowicie zdrowych plonów i bardzo trudne do zbioru. będzie prawdopodobnie możliwe określenie dokładnej stadium rozwoju roślin, gdy energia wyładowania piorunowe wywołane rośliny powoduje najwięcej szkód i działać odpowiednio. jeszcze to oczywiście zaledwie założeń i teorii.

 

 

Jednym z zadań pierwszych i najbardziej podstawowy: do pomiaru rezystancji (specyficzne, a prawdopodobnie również w stosunku zawartości suchej masy) rośliny w różnych fazach rozwoju

 

Chodzi o 1MΩ/cm zielony kukurydzy (mierzoną 40V), to jest na tyle

 

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Najpewniejszym znakiem, że istnieje gdzieś we wszechświecie, inteligentne życie jest, że nigdy nie próbował się z nami skontaktować. B.Watterson
Doświadczenie jest kochany nauczyciel, lecz głupcy tylko możliwe. B.Franklin
Nauka staje się niebezpieczna jedynie wtedy, gdy wyobraża sobie, że osiągnęła swój cel.    G.B.Shaw
z