Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-secret-service . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Komunikat tajne służby
na całym świecie, kontrarozvědkám wojskowych, ale także do każdego rządu i badań wojskowych
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Rząd federalny ukrywa wszelkie informacje dotyczące życia pozaziemskiego, i myślę, że nie ma żadnych tajnych projektów w tej dziedzinie.  O.Hatch
Wszelkie uogólnienia są fałszywe, w tym ten jeden.  M.Twain
Nauka może być opisany jako sztuka systematycznego uproszczeń. K.Popper

Kręgi w zbożu , upraw koła służb komunikacyjnych

PagPh
Pokrewne wiadomości wynikające z badań. Produkt uboczny.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Szanowny Secret Service na całym świecie. Nawet ci, którzy są na tyle tajemnicze, że swojego istnienia, nikt nic nie wie. Nawet ci, którzy są na tyle tajemnicze, że się w końcu nic w ogóle lub nie znasz się.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Rząd, wojsko, i wszelkie inne wyobrażalne, również zupełnie niewyobrażalnie tajne służby. Stałeś się ofiarą, faktycznie wszyscy stajemy się ofiarami, cała ludzkość, ciągła i nieustająca pogoń za sensacją. Fakt, że na każdych trudnych faktów wytłumaczalne i Enigma pozornie nadprzyrodzonego przez wiele osób (w środowisku języka czeskiego prawdopodobnie wolą nazywać się záhadologové) bardzo szczęśliwy, aby zobaczyć niektóre z Obcym, cudzoziemiec, mężczyzn zielone, Marsjanie uprawnienia pozazmysłowe, prądy, percepcji, energia lub inny jeszcze niewyjaśnionych marszu lub transferu energii. Kiedy łączy siły łatwowierny, prosťáčci teorie spiskowe myśliwych spřadatelé uczucie i nie jest bardzo sympatyczny, a zatem bardziej podejrzane pracownicy militárního i personelu sektora bezpieczeństwa społeczności wywiadu, jak również przeciw-kontrarozvědek kontrarozvědek, duży błąd wisi w Dizi naprawdę wielki.

 

Rozwiązania i wyjaśnienia

Kręgi zbożowe są realne, choć de facto, co to są być może niektóre z czasem można rozważyć. "Próby" na transfer energii na odległość. Ogromna energia (gigadżulach, Terajoule). Pomyślnie przeprowadzona i zakończona. Nigdy nie dłużej niż sekundę. Energia wróciła "z góry" (z nieba). Z wysokości lub odległości około 2 km, ale czasem ponad 20 km i poza nią . Ale nie są one częścią wewnętrznego lub zewnętrznego wroga lub szalonego naukowca, nie mówiąc już o přitroublíků lub inne dziwadła, a na pewno nie ma nawet kosmici. Oni i tylko część Matki Natury. Wykonuje je o trzy miliardy lat na całym świecie. Niektóre z nich są hity w polach zboża i obszarach trawiastych (około miliarda lat), a potem okaże się, jak. Rzeczywiście, ale bardzo rzadko, szacuje się w jednym przypadku z setek tysięcy (z tych przypadków, w których trafia do pola).

 

Inne przypadki, gdzie trafia do pola, upadek "tylko" sposób. To był dokładnie taki sam, ale próby, w ten sam sposób i z powodzeniem wykonany transfer energii. Tylko z wyświetlaniem linii pola w szypułkach sieci, lub zakłóceń, to w jakiś sposób "nie działa". Natura nie laboratorium, gdzie naukowcy pokazać linie pola magnetycznego w materiałach magnetycznych jest. Dlatego natura zastępuje braki w liczbie używanych urządzeń laboratoryjnych eksperymentach laboratoryjnych. (100 razy na sekundę na całym świecie)

 

Pytanie Dnia:

(Query na Radio Erewan)

Jest to przede wszystkim o naturze, aby jej eksperymenty pokazujące linie pola magnetycznego w siatce łodygi kukurydzy również w tej dziedzinie, a raczej, by ludzie oszukać wykonane z?

 

Radio Erewan odpowiada:

To nie jest wcale oczywiste, że natura jest bardziej zainteresowany w tej dziedzinie czasami wytwarzają regularny wzór, lub sprawić, że ludzie głupi. Ale to jest dość jasne, że to bardzo dobrze robi obu.

 

Okno w przeszłość

Na przykład, personel wojskowy i bezpieczeństwo badawczych różnych krajów świata zawsze były wśród wielu innych wyjaśnień podobno czasem za sprawą państw interwencyjnych pracowników wroga i ich wojskowych i badania w dziedzinie bezpieczeństwa (chiński japoński, Rosjanie, Mongołowie, Brytyjczycy, Francuzi, Amerykanie, Kanadyjczycy, Niemcy, Austriacy, Polacy, Czesi, Słowacy, Węgrzy , Islandczycy, Eskimosi, Australijczycy Nowozelandczycy i vice versa). Często obrazy zostały prawdopodobnie uznane za przedmiot badań i eksperymentów wojskowych z odległości przesyłania energii. Ponieważ prawie zawsze było bardzo tajne badania, to będzie najlepiej nie posiadają ci, że nie lepiej, jakie wnioski można kiedykolwiek osiągnąć.

 

Nie jest zaskoczeniem, że badacze za pewne wzorce do badań i doświadczeń, jak również dowód na duże odległości, przy energii w istocie przeniesienie energii z miejsca na miejsce w rzeczywistości. Odległość 2 km średnicy, w niektórych przypadkach mniej niż 100 m, a czasem nawet więcej niż 20 km. Chwilową wyładowania pioruna może być w pewnym momencie dużo więcej niż 10 15 J / s Absolutorium zajmuje tylko kilkadziesiąt milionowych części sekundy, tak, że jest po prostu radiacji od 10 10 - 10 12 J, ale czasem dużo więcej.

 

Do podstawowych zadań cywilnych i wojskowych wywiadu i kontrwywiadu działalności jest produkcja dezinformacji. Rzuć vlčákům kość (dziennikarze lub próby ktoś będzie wyjaśnić niewypowiedziany niczego), do których mogą ugryźć. Te rzeczy są wyraźnie dzieje, i nie będą dalej dyskutowane. Większość z nich już dziś mogą być zaliczone do różnych teorii spiskowych.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Każdy wielki i istotny problem, ukrywa swoje własne rozwiązanie. To zmusza nas do przemyślenia abyśmy objevili.vili go.  N.Bohr
Muzyka to moja religia. Jimi Hendrix
To jest test aby sprawdzić, czy twoja misja na ziemi zakończył: Jeśli to czytasz, jesteś żywy, więc nie. Richard Bach
z