Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-anomalia-ziarno-wzrost . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Dojrzewanie anomalie
Każdy wzór w ziarnie można znaleźć kilka nierównych dojrzewania, skręconych roślin
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

 Lepsze słód, jęczmień, piwo, browar, browary.

Najbardziej ekscytujące wyrażenie w nauce, przy zgłaszaniu nowych odkryć, nie jest "Hurra!" ale "To zabawne ..."  I.Asimov
Nauka jest najlepszym antidotum na urojenia nastrojeným zatrucia i przesądów. A.Smith
Młodszy dla starszych myślą, że są głupcami, ale wcześniej, że młodsi wiedzieć.  G.Chapman

Kręgi , koła dojrzewania Anomalies upraw

PagPh
Kręgi zostały stworzone wyłącznie naturalnych sił, nierozerwalnie towarzyszą różne "niewyjaśnione" anomalie. Między innymi na różnych anomalii wzrostu i dojrzewania indukowanego prądu.

Wprowadzenie

Każdy wzór w ziarnie można znaleźć pewne nierównomierne dojrzewanie, Twisted, sadzonki z głuchych, rośliny z nieprawidłowymi nasion (zdeformowane, mniejsze, mniej kiełkowania). Możemy ale wszyscy badacze do tej pory, czy długie harcovníkům badania kręgów zbożowych, lub przypadkowych zwiedzających fotografowania takie zjawiska ładnie podziękować za ich zdjęcia, wykresy, oceny, i powiedz im, że prawie bez wyjątku, były oceniane wszystko, przynajmniej ze statystycznego punktu widzenia , zupełnie bezużyteczne. Musimy sobie sprawę, że w ilości ziarna nasion, które są produkowane w roku świecie, możliwe jest, aby wyrazić numer 10 numer 18 . Tak stało się z kimś gdzieś znajdzie jakieś pokręcone nasiona nadal selektywnie wybiera bez wystarczających form obiektywnych wyrywkowego wyboru, niestety, zbyt wiele wyjaśnień wartość nie. Należałoby przeanalizować dość istotny statystycznie próbkę, a szczególnie wyboru obiektów według zwykłych zasad wyrywkowo.

 

Wzrost nierówności po wyładowań atmosferycznych

Obiektywnie należy uznać, że nieprawidłowość wzrostu, oczywiście, w miejscu, że został trafiony przez piorun, rzeczywiście występuje. Że i w większym stopniu przed nienaruszone miejscach. W obszarach nienaruszone, oczywiście, istnieje również obecne, ale w mniejszym stopniu. Liczba roślin w polu kukurydzy na 1 kilometr kwadratowy z okrągłym miliard (10 9 ), oraz liczbę nasion, które zostały zebrane na tej jednej kilometr kwadratowy, jest około 20 mld euro.

 

Lepsze browary, jęczmienia, whisky, piwa, słód, piwo.

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

Lepsze piwa, browary, jęczmień, piwo, whisky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Współczesna nauka ma wiele zastosowań, a jego głównym celem jest poskytutí ale szczegółowe wyjaśnienie błędów ludzi bogatych.  G.K.Chesterton
Dobro i zło są tylko słowa. To wszystko zależy od Twoich działań.
Wyobraźnia jest podstawą mojej pracy. Reszta jest w kształcie trochę jak science-fiction. Jimi Hendrix
z