Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-unsorted-teksty . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

 

 

         Część 1         Część 2        Część 3        Część 4        Część 5

 

 

 

Nie dzieli się na punktach, na pierwszych stronach gazet, wstawić linki, zdjęcia

Uwaga: tu, w tym miejscu należy umieścić wstępną wersję artykułu, zaprojektowany do drukowania w popularnym czasopiśmie naukowym lub zawodowym. Z czasem jednak, z pierwotnie planowanego krótkiego badania informacyjnej stał się "mamuta", która nie będzie już zmieniane, (marzec 2011). Może on służyć jako magazyn informacji, ale także jako źródło informacji dla potencjalnych wnioskodawców z nominowanych czasopism. Stale tylko do tekstu tylko dodaje różne linki i zdjęcia. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z cropcirclesonline (at) gmail (dot) com lub lightningsymbols (at) hotmail (dot) com. Na innych stronach i podstronach tej strony są poszczególne fragmenty informacji przetwarzanych w znacznie bardziej szczegółowo.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Część 1

 

27-te Czerwca 2010, 10:06:35 zaczął pisać

(Zakończone w marcu 2011 roku. Imienne kilka akapitów później, dla wszystkich, ale to wyraźnie podkreślić. Później najprawdopodobniej zostanie przeniesiony razem w jedną, ostatnią część nie istniały wcześniej. Jednak pozostanie w miejscu, ponieważ odnoszą się one do tekstu na detektor wzdłuż tam. Następstwie delokalizacji doprowadzi ich o nazwie data ogniwo)

 

Dla czytelników, którzy są zainteresowani w kwestii kręgów zbożowych, najlepiej jest, że tekst wymienione filmy umieszczone w dowolnym miejscu w Internecie, i nie następuje ich monitorowanie powinno niektóre z nich będzie w stanie odzyskać od kilku miesięcy. Jedną z zalet, ale kreacje wspomniałem - (czasami) zawierają szereg materiału lotniczego, z którego do oceny stanu roślinności otoczenia i stosunkowo daleko od wzorca, a okoliczne pola i, w przeciwieństwie do zdjęć "artyści" wystawia swoje kreacje w Internecie lub w wydawaniu książek, które są podobne do "bezużyteczne" bardzo często dość dokładnie po zwolnieniu. Nie zawsze i nie wszyscy, niektórzy z nas co najmniej 50% z fotografii zapewniają wgląd w otaczający krajobraz, który można już uznać za wystarczające. Daleko lepiej poczekać, aż wymienione zjawiska zostaną nabyte od zdjęć i stron internetowych o Kręgi zbożowe i umieszczone na stronie internetowej (kopie publikowanych artykułów nastąpi w pewnym podstronie www.cropcirclesonline.com lub www.lightningsymbols.com , zarówno w dokładnej formie drukowanego tekstu, ale również linki do nowszej wersji głównie uzupełnione fotografiami ciekawych i ważnych, wyjaśniając pochodzenie zdjęć i sposobu prowadzenia eksperymentów.

 

Jednym z najlepszych sposobów konstrukcji zapoznawczych nieregularnie spłaszczony , leżąc na podłodze nie ma ziarna, zapewniają stron włoskich kręgami zbożowymi odkrywców. Przedstawią oni swoje strony bez przycinania zdjęcia zostały one podjęte. Ponadto, oczywiście zaczął już sobie sprawę, że kształt ziarna w jednym i całkowicie nieregularne kwatery , gięcie łodygi na ziemię (co najmniej w latach 2005-2007, jak również wcześniej). Choć może to być ze względu na brak bardziej regularnych kształtów w tych latach, w ich bardziej obfite w latach po wystąpienie ponownie złagodził nieco w ich wysiłkach. Nawet jeśli jest to konieczne, za ich wkład do ujawnienia prawdziwego winowajcę, by podziękować, a także badacze Wylatovwa którego obrazy zawierają również cudownie skażone miejsce. Nawiasem mówiąc, nieregularnie spłaszczony , leżąc na struktury ziarna gruntu ma możliwość sfotografowania i zwiedzić 99% wszystkich ludzi na świecie, bez konieczności zazwyczaj dalej niż mil od jego domu. Nawet w takich nieprawidłowych struktur pojawiają tzw. "typical of Change", badając w próbkach pobranych z kręgów zbożowych. Zgięte i rozszerzone węzły (nodes), i eksplodowały zjawiska zwane węzły lub expulsed wgłębienia. Niefortunne blank że kręgi zbożowe odkrywców zatruciu tajemnicy i nigdy zjawiskiem mysteriozity nie ...

Ale, jak wspomniałem, każda opcja ma populację niebieskiej planety. To jeden procent są unieruchomione lub leniwych osób.

 

Szanowny ludzkość! Więc piszę jeszcze raz. Zastanawiacie się, że nadal nie otrzymują nic od nas? Nic więc dziwnego, że również nigdy nie wysyła nic. To był kiedyś w tych czasach starożytnych (luty 2008 r.) rozpoczęła w formie pisemnej, to z pewnością znacznie dłużej niż dwa lata. (Wysłany 13 luty 2011 -.. Zakończyliśmy trzeci rok Hooray Dodane 13 lutego 2012 Passed czwarty rok to nie jest normalne...)

 

Była zadanie, ale nie brzmiał wcale: ukończyć i opublikować (w poprzednich czasach bardzo często używany termin, aby dogonić i wyprzedzić), lub na odwrót. To było rozbite więcej, na różnych stronach, mniej lub bardziej dla praktyki, ale w jednym celu: do rozbicia, a nawet prawie kompletne, a następnie pozostawić na co najmniej rok dojrzewać. Na ogół materiał naprawdę wydawało się raczej "na gorąco", nawet dla ekspertów raczej niestrawna niż dać społeczeństwu tylko przedstawić w takiej formie surowej. Bardzo trudno jest przewidzieć, co może podążać. W rzeczywistości było to "bardzo zaawansowane wyszukiwanie", szerokie pole do przemyśleń i eksperymentów. Można przypuszczać, że być może na zawsze. Wreszcie został pozostawiony w spokoju przez ponad dwa lata, ale to musi się kiedyś, to jest coś takiego jak natchnienie mówi Bolesław P. (P jak zupa), musi wyjść, to jest jak ... (Dodaj własną).

 

Dodane 18-ty Lipiec 2010: Wydaje się również możliwe, że może to być również kolejny rok lub dwa ...

 

Nawiasem mówiąc, w tym roku był w rzeczywistości dokładnie (no, faktycznie, Lomikar, rok i dzień ...), a następnie, a idea, bardzo zwięzłe, tak naprawdę absolutna podstawa, publikowane, choć bez rozgłosu na www.lightningsymbols stron. com (nie jest już obecnie, kopia komunikacji będą zlokalizowane tutaj ). Ta data jest poprawna, to był tylko rok i dzień po rozpoczęciu badania (należy wyjaśnić). Ale nawet to jest opublikowane, choć znał tylko kilka osób (szacowane na do dziesięciu). Widać, że dwa uleženíčko dobrego, na przykład, po "efektu domina", był w teorii kilka tygodni temu (wiosna - lato 2010) niesłyszalny, a dziś uważany jest za jeden z najbardziej interesujących części całej teorii. Podobna dotyczy teorii podwójnych wyładowań w tym samym miejscu, w zakresie od co najmniej kilka dni, lecz tygodni. Cóż pootevírat archeologia lotnicza rozpoczął bardzo ciekawe zakątki w 2011. Nie mogę myśleć o niczym, kto teraz ...

A lata mijają, ludzie. Na początku 2011 ma być rozpoczęte věnovati archeologii lotniczej, nawet książka została zakupiona jako dwóch pisarzy, którzy wszyscy mieli książkę. Pewne pojęcie o możliwości interwencji zabytków archeologicznych i artefaktów w strukturze niektórych kształtów na polu istnieje od początku badań (po liniach w ziarnie, zmiany w konspiracji i podstawowe założenie, że wszystkie podziemne obiekty mogą pomagać ...) 2011 - trzy lat po początku badań ... Co przed nami?

 

Teoria co? Oto numer sděleníčko jeden (być łącznie dwa i tylko tych dwóch, to będzie naprawdę glina): Wszystkie tzw Crop Circles (kręgów zbożowych, kręgi zbożowe), nie przez człowieka, czyli tych ludzi, którzy to zrobili (które, choć trudno w to uwierzyć, prawie bez wyjątku, nawet jeśli niektóre z jego filmów dokumentalnych poświęconych kręgów zbożowych może wydawać inaczej) są tworzone przez wyładowania atmosferyczne w zakresie w czasie burzy.

 

Jak mówi największy geniusz ludzkości theatresand (nie całkowicie dokładny cytat, ale duch jest taki sam): Nie zgadzam się z tym, że w to wątpię, to protest przeciwko temu, ale to prawie wszystko, co się z nim lub przeciwko niemu, możemy zrobić.

 

Na tym komunikacyjnej vzedme (oczywiście całkowicie bezskutecznie) do ogromnej fali sprzeciwu Crop zjawiska Kręgów odkrywców, którzy będą nadal walczyć jak lwy dla swoich nadprzyrodzonych, latające spodki, kosmici, zjawisk paranormalnych, inteligencji kukurydzy, pomyślał procesy jądra Ziemi, všesvětový, międzyplanetarne i celovesmírný powodu unaccountability i niezrozumiałość. Dalej w tekście (lub się w sequelu, pierwotnie przeznaczone krótki artykuł coraz apart dla więcej niż trzech), ale oni są nawet oferowane możliwość zbadania wszystko (zupełnie obiektywnie i naukowo niezbicie), i to jest tylko kwestia tego, czy używasz .

 

Fani i zwolennicy jednego z istniejących, jak również jakiekolwiek inne naukowe wyjaśnienia i pavědeckých top wszystkiego, co możliwe, aby spróbować udowodnić twierdzenie, że w każdym miejscu, gdzie stwierdzono, oryginalnych kręgach zbożowych, nigdy nie został wcześniej uderzony piorunem w tej dziedzinie, a nawet, że nie ma ogólnej Burza od pola zasiane, aż do pojawienia się postaci nie. Przed wyruszeniem w badaniach złożonych i trudnych, mogą być dość wiarygodnie zapewnić, że takich dowodów, nigdy nie udaje im się dostać.

 

Już od samego początku będą jeden bardzo istotny fakt, że wszystkie te starania i sprzeciwy implanty naprawdę duży błąd: jeden z najbardziej interesujących faktów (praktyczne badania w zakresie i laboratorium potwierdziło wiele razy, często nawet przez badaczy zjawiska kręgów zbożowych, nie wiedząc nic) cała teoria jest to, że wyładowanie atmosferyczne, oraz tworzenia samo - fizyczne tworzenia kształtu lub wizualne przedstawienie które jest samo polehnutím , gięcia do łodygi kukurydzy ziemi, może trwać kilka tygodni, a w każdym z jej części nie występują w tym samym czasie, w zależności od ekspozycji (pierwsze dopasowanie z fotografii), które mogą być wyrażone jako natężenie działania (uszkodzenie w pierwszym etapie porażenia prądem) poszczególnych roślin, które mogą mieć wpływ na oprócz innych rzeczy, na prąd elektryczny, który jest tylko wywołane w nich. To nie musi być jedno wyładowanie, ale cały system, w tym broni jednego z jej kolejnych wyładowań atmosferycznych, które powstają pomiędzy różnymi elektromagnetycznych, elektrostatycznych i mechanicznej ingerencji i rezonansu. Thunderstorm czasami poprzedza odkrycie wzorców na dłużej niż dwa miesiące, od razu po wzór pojawia się tylko w wyjątkowych przypadkach, ale może się zdarzyć.

 

Rośliny w strukturze są osłabione, ich stan jest bardzo podobny povadnutí ( patrz ), tak, spłaszczone , łodygi wygięte do podłoża, mogą być ze względu na osłabienie wtórnych szkodników, które jest jeszcze bardziej osłabione. Ponieważ spłaszczone , łodygi wygięte do ziemi, ze względu na osłabienie i zmniejszenie mechanicznych łodyg wytrzymałościowych (zwłaszcza blisko ziemi, gdyż korzenie w dół przenieść wszystkie toksyny, które są w nich utworzone przez elektrolizę, dolna część rośliny sposób w rzeczywistości ofiary dla pomyślnego rozwoju potomstwa ) nie są pęknięte lub złamane (z kilkoma wyjątkami, głównie na kształtach krawędzi), ponieważ będą one przerwać po wszystkie działania dużych sił mechanicznych, suma mas wielu rzędami łodyg, znacznie nachylone do siebie i od siebie pochylony, aż do kilku kilogramów.

 

Efekt domina , reakcja łańcuchowa: natychmiast po podboju łodyg zboża są niezmienione wytrzymałość mechaniczną i może wytrzymać nawet najostrzejszy vichrům, jak również uszkodzone. Mimo, że został uszkodzony zauważalny porażenia prądem, w ich komórkach i tkankach było tak rozległe anatomiczne i fizjologiczne zmiany, które są zasadniczo odzwierciedlenie w ich właściwości fizycznych. Tymczasem, jest widoczne tylko zmiany były mikroskopijne i zmiany właściwości mechanicznych w zakresie co najwyżej kilku procent, który jest w zakresie wartości błędów statystycznych i tolerancji nawet względnie przylegających roślin obiektywnie prawie niewykrywalny. Nawet niewielkie odchylenie od łodygi pozycji pionowej jest w przybliżeniu w jej centrum muszą korzystać ciśnienie równe kilkudziesięciu gramów na centymetr, o wiele bardziej, a zaraz po siły remisji natychmiast powrócił do ziemi. W ciągu dni i tygodni, ale procesy te trwających fitopatologicznych to znacznie osłabia wytrzymałość mechaniczną, a prawdopodobnie więcej, co jest częścią blisko łodygi do ziemi. Wcale nie taki sam jak obecny rozkład odbył się z powodu różnych czynników losowych bardzo nierówno, ale w kółko (nie może być bardzo dokładne) od wyładowań miejscu oddziaływania na odległość ok. 10 m, na przykład słomki są narażeni na sporą dawkę energii, rzecz kolejnego, ale prawie niespostrzeżenie (dzięki wyładowanie koronowe ). Najbardziej dotknięte a następnie osłabione łodygi w środku, a po kilku dniach to pójdzie tak daleko, że niektóre z nich nie posiadają własnego ciężaru, i oprzeć o relatywnie zdrowsze, nadal stoi pionowo. W tym czasie, właściwości mechaniczne roślin na około 10% roślin z nieuszkodzonych zdrowych lub mniej. Chciałbym być tak osłabione łodygi swoją wagę, sam nadal zachowany, ale suma wag wielu innych więcej, a zatem zaczynają pochylać się w bok, spoczywa na kolejna, i kolejna, i nagle cała plątanina słomy poparł siebie powoli ześlizguje się na ziemię. Możesz również uczestniczyć w znacznym wzrostem masy z powodu wilgoci, tylko rano lub rosy, mgły, do kilkudziesięciu ton na hektar. Dlatego słomki głównie gięte, łamane, cały proces może trwać kilkadziesiąt minut, ale znacznie dłużej lub krócej. Zaczęło się kilka najsłabszych jednostek, ale do których dodano dziesiątki i setki innych, które nadal stoją sam przeżył, więc rodzaj podobny do reakcji łańcuchowej. Indywidualna obalenie większe grudki mogą odliczyć je coraz bardziej, z których składają się na siebie, tworząc sytuację, w której D & D lub ich zwolenników nie może pod żadnym pozorem naśladować. Czy słomki umieszczone są w prawo lub lewo, w zależności od mniej lub bardziej na przypadek i miejsca, z ​​których układanie zaczęło. Może się zdarzyć, że nawet jednego ostrza część spójnych pierścienia mogą być umieszczone wzdłuż kierunku przeciwnego. Jest również możliwe, że z powodu dość domina znacznie poprawia krawędzie nie "dokładnie" naexponovaného okrąg . Jest również możliwe, że efekt domina jest często głównym łodygi grupy powodują stały w środku koła. W przypadku, układanie pierwszych wiązek słomek nie jest w środku rysunku, grupa uważają się środkowe wiązki łodyg jak orbity. Stojąc centrum jest również przypisać niektórych jako jeszcze nie zbadane przez mechaniczne lub elektromagnetyczne - zjawiska elektrostatyczne, które wydarzyły się tuż przed skutkami wyładowań pod wpływem niewyobrażalnie silnego elektrostatycznego i elektromagnetycznego początku sił, kiedy ostrza są w środku w końcu trafił dawkę energii, jak ich otoczenie. Podobne zjawisko można wyjaśnić w części mechanicznych lub elektrostatycznych sił na chwilę powoduje, że ostrza tymczasowo stworzyć coś w średnicy wiązki około metra, a słomki umieszczone wewnątrz nie wpływa aż łopatek na obwodzie (podobne do ekranowanego kabla elektrycznego). Wpływ natężenia dużym pędzie prostopadłej wyżej roślin traci mechanicznie dokładnie w środku, jak wpływ niemal intensywnie w jej otoczeniu. Może być w związku z tym, że w kierunku mechanicznego działania fal ciśnienia dokładnie w miejscu uderzenia nie prostopadłym, i mimo, że ma największe elektrownie jego wpływ nie musi być przechylona w stronę, w pewnej odległości od miejsca wpływu, gdzie tylko Kierunek fali ciśnienia są w porównaniu z podłożem.

 

Kolejnym zadaniem dla badaczy kręgów zbożowych: wzór Fotografia od jego odkrycia, z jednej lokalizacji z około tygodniowych odstępach aż do zbioru, a jakiś czas później. Jeśli przez przypadek coś podobnego już istnieje, to byłoby dobrze, ale po przestudiowaniu wielu tysięcy online w literaturze dostępnych zdjęć z różnych "zbrodni" niestety nie mają wyboru, do wskazania przeciwnego. Rzeczywiście, jeśli ktoś ma podobny zestaw posiadanych zdjęć, na pewno byłoby to bardzo chciałbym pochwalić. Byłoby łatwo zauważyć, że punktem wyjścia coraz bardziej występujące spłaszczone , słomki leżącego na powierzchni, tylko tym razem bardzo nieregularny. Pójdą na kierunek linii tramwajowych i często występują w pobliżu centrum lub w niektórych čtvrtzávitů "ponad čtvrtzávitů". Możemy być zadowoleni z tylko sporadycznie występujące zdjęć z niektórych miejsc kręgów zbożowych, głównie autorów różnych, podejmowanych w różnych okresach. (foto - Włochy + Google i inne)

 

Bardzo często obraz jest potwierdzone przez inne stosunkowo często występujące zjawiska w dziedzinie ziarna dotkniętych wyładowań energii elektrycznej - najbardziej dotkniętych przez rośliny są na największe odległości od torów, po ciągniku, które zostały dotknięte przez wstrząsy pochodzące z dwóch stron. Interesujące jest to, że różne obszary czasami przedstawienie dwóch takich przypadków "wzajemnych zakłóceń", czasem pomiędzy parą torów dla ciągnika w środku toru (2,5 - 3 m), czasami w środku między taxi odległość - około 20 metrów. Inne bardzo znacznie zmienione elektrycznej uszkodzonego miejsca i często najgorętszych, około 10 m od ścieżki w skraju pola w kierunku wnętrza, gdzie wszystkie najnowsza nasčítaly razem. Coś podobnego ma miejsce w fotografii z Ancona trochę dalej w tekście. Zostaną one umieszczone zdjęcia wszystkich podobnych przypadkach. Po pierwsze, można je znaleźć w fotografiach kręgów zbożowych w ich okolicy, a pola sąsiadujące i odległe, ale jeśli te pola w fotografiach kręgami zbożowymi nigdy nie występuje. Bezpośrednio niewyczerpanym źródłem jest podobne zdjęcia Google Earth , oraz wszelkie inne dostępne źródła zdjęć lotniczych (archeolodzy lotniczy mogą polować w archiwach). Oczywiście możliwe jest również, aby znaleźć i przechwycić Podobne przykłady składanie , zginanie łodyg na ziemię w każdej dziedzinie, który został uderzony przez piorun. Stopniowo, ale również na wielu innych stronach tego serwisu będą umieszczone wszystkie przykłady wymienione opcje. Kręgi zbożowe i Google tylko postój są gotowe. Ostatni przypadek - być może wśród około 18.000 zdjęć, które były zbierane tylko w pierwszych trzech latach obserwacji i badań, 2008-2010, "coś" znajdzie. Są to ujęcia z pola kukurydzy strajków dokladovanými pioruna. (nákres lub zdjęcia lub oba)

 

Crop Circles - poszukiwanie prawdy do prawdy , czas 1:09:53 prawy górny wzór - obszary jaśniejsze - klasyczny kwatery , gięcie do łodygi kukurydzy ziemi po flash, bez ingerencji regularnym kształcie. Z lewej strony rysunku na prawo i poniżej - ciemniejsze bardziej ekologiczne tereny - miejsca, które dotknięte, ale jeszcze nie spłaszczone , kłamstwo łodygi na ziemi, dojrzewają wolniej i powinna w przyszłości polehnout (zginać łodygi na ziemię). Dalsze szczegóły będzie można znaleźć na stronach i podmenu chronologii

 

Ancona 29-cie Czerwca 2008 r., Włochy

Upstairs na skraju pola, ale także w dół przez tramwajowych, nawet przez kształt jest bardzo wyraźnie zobaczyć efekty tradycyjnych wyładowań atmosferycznych w tej dziedzinie, a jego przejście przez indukcji i college'ów w ich sąsiedztwie. Jeśli nie znajduje się na miejscu i kształcie wygląda bardzo podobnie jak każdej innej dziedzinie, po uderzeniu pioruna, bez regularnego kształtu (ale zazwyczaj na kilka dni, a nawet znacznie później). Miejsca z roślin najbardziej dotkniętych elektrycznej i najbardziej oczywisty polehlým , łodygi zgięte do ziemi dość dokładnie śledzić kierunek toru, i przez które przechodzi najczęściej w pobliżu największej ilości energii. Większość energii elektrycznej jest uszkodzone ziarna w pobliżu torów, gdzie ciągnik skręca, bardzo często dokładnie środka ciągnika ćwiartce krzywej (integralną, gromadzi się tam największą ilość energii elektrycznej). Jeżeli w obszarze gdzie pojawia losowo "więcej niż čtvrtzávit" najdokładniej jest najbardziej dotkniętych ziarna i jest podobna do sytuacji, w ​​której zbiegają się ścieżki.

 

(2010 i towarów między Kostomlaty kamiennych, żelaza rumak w prawo w kierunku KZ, coś + z Anglii, LP, + Google Maps, to tam)

Dużo zależy od czasu, jaki upłynął od pierwszych objawów kwater , gięcie łodygi na ziemię

 

Ciekawa analogia, wymieniony kilka razy w tekście i na wielu innych stronach, dzięki czemu wzór porównania w delikatnej warstwie klasycznego halogenostříbrného materiału fotograficznego. Zaraz po przejściu prądu elektrycznego oraz wpływ sił mechanicznych, promieniowania IR, drobne uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez nagłe pochylenie roślin i ich powrót. Wszystkie elektryczne i mechaniczne wywołane skutki wyładowania pioruna występuje jako z materiału fotograficznego do stworzenia ukrytego wzoru - niewidoczny. Przede obecnych roślin osłabienia pasażu i zaburzeniem komórek i tkanek, takich jak elektroliza, jego produktów spalania. Może efekty cieplne prądu elektrycznego przechodzącego przez, ale to znacznie mniej prawdopodobne (wyjaśnione tutaj ). Ze względu na ogromne procesów najazdowych w roślinach występuje wizualnie registrovatelným zmiany i skutki ( noclegi , zginanie łodyg roślin do podłoża, a następnie zginanie i rozszerzenia węzłów w ich mniej lub bardziej udane próby ponownego wzniesienia wpływ geotropismu) w ciągu wielu dni. Ponadto, ze względu na fakt, że całkowita moc rozładowania i ogromny (pol.: duży) prądu rozprzestrzenianie nierównomiernie wśród wielu milionów roślin, przede wszystkim całkowicie śmierci tylko kilku procent (do 10%, która jest prawie niezauważalna wzrokowo). Którzy po wyglądzie błyskawicy jakby towarzyszące zdjęcie w sekundę. Oferuje możliwość porównania ze zwierzętami, które wyglądają jak piorun załączonym zdjęciu w sekund

 

Dla rozrywki (dla twórców kręgów, ale również bardzo silne ostrzeżenie): to tylko wydaje się naprawdę spotkać twórców kręgów, krąg decydentów lub hoaxerů z kim kręgi w dziedzinach naprawdę robi - byłoby ich pierwszym i obecnie jedynym ostatni kontakt ze sobą, ... (Handshake?)

 

Dodane listopad 2011 ----------------------------------------------- ----------------------

 

Słowo dla twórców kręgów:

 

Dear!

 

Dziękuję bardzo za wszystkie wysiłku dla wysiłku, z którą przejęli próbą wyjaśnienia działalności, z którą nikt nie chciał zgłosić lat i dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z dużym ciężarem na plecach. Ostatnio, zaczyna wydawać się prawdziwe i rzeczywiste autora, do tej pory, mimo że początkowo naprawdę bardzo nieśmiały, ale po wszystkim, począwszy pracy odnotowano w stylu:

 

"Mamy trochę tu i tam, ale zazwyczaj bardzo rzadko rzeczywiście możemy coś zasugerować ..."

Na przykład (być może) Jesień 2011 Pardubice, ale nie są one jeszcze w pełni zweryfikowane i nie może ostatecznie potwierdzone.

 

Dlatego, drogie twórców kręgów, to tak naprawdę nigdy nie było lepiej na boisku więcej. W dziedzinie ziarna nigdy raczej naprawdę nie miał jeden prezent, który nie miał tam działalności. Nie należy tylko do pracowników rolnych i ich pomocników, lub nauk rolniczych - naukowcy. Z całym szacunkiem, jesteś tak naprawdę nigdy nie było, nie jest i nie będzie.

 

Dlatego, drogie twórców kręgów, to tak naprawdę nigdy nie było lepiej na boisku więcej. W dziedzinie ziarna nigdy naprawdę nie miał jeden prezent, który nie miał tam działalności. Nie należy tylko do pracowników rolnych i ich pomocników, lub nauk rolniczych - naukowcy. Przeważnie ludzie, którzy są w zakresie wykonywania coś pożytecznego. Przede wszystkim i wyłącznie rozsądne ludzi. Z całym szacunkiem, jesteś tak naprawdę nigdy nie było, nie jest i nie będzie. Nie tylko nie jest tak naprawdę jednym z tych ludzi, którzy są w zakresie wykonywania czegoś pożytecznego, bo, jak mówi, uncja rozsądku lub jasny.

 

W bardzo rzadkich przypadkach, może nawet trochę wysiłku była finansowana ze źródeł można wojskowych lub usług wywiadowczych, lub dużo więcej z tych usług się niepewnie prowadzi coś podobnego. Podstawowym zadaniem każdej tajne służby zawsze było, jest i będzie stworzenie dezinformacji w celu zwalczania wszelkich wewnętrznego lub zewnętrznego wroga. Używają go ośmieszyć lub utworów uwodzenia często tylko rzekomo wroga, ale bardzo często także do odwrócenia uwagi od własnej niekompetencji. Często nawet nie wie, kto nie jest w istocie wrogiem, przeciwko któremu walczył tak ciężko. W tym przypadku najbardziej wierzą, że walczą z obcymi służbami specjalnymi, co jest skuteczne, ale jego tożsamość przed nimi skutecznie ukryć. To odnosi się również do przypadku opisanego tutaj. Czasami może się zdarzyć, że nawet niektóre komponenty służb jednego kraju pracujących w ścisłej tajemnicy, wiele lat walki z innymi składnikami tajnych służb z tego samego państwa, pracując jeszcze mocniej tajemnicy. Ale nic się nie dzieje, kieszeń podatnika jest bezdenna. Pewnie głównie dlatego, że zawsze jest pełna dziur. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, lecz opisuje działalność w dowolnym momencie w przeszłości, obecnie iw przyszłości, był, jest i będzie całkowicie bezużyteczne.

 

Uwaga - komunikacja do teraz, oczywiście, zwłaszcza te związane z twórców kręgów, którzy rzeczywiście udał się do pola czasami zrobić coś. Takich, ale w rzeczywistości była to tylko naprawdę niewielki odsetek, zwłaszcza z kamer i fotoreporterów z tyłu (czyli pieniędzy, a przede wszystkim dla własnej widoczności). W większości przypadków, w rzeczywistości nigdy nie było na boisku, tylko próbuje się zalogować blaga zvými do działań kogoś innego. Chociaż, oczywiście, bardzo często po prostu dla pieniędzy, a ich widoczność własnego. To było w rzeczywistości tylko tzw. self-uznające krąg decydentów. Nie są w rzeczywistości znacznie więcej niż 99% wszystkich na świecie kiedykolwiek istniał. W większości przypadków, bardzo rzadko, odstąpił od swojego stolika w pubie na więcej niż kilka metrów, gdzie po odpowiedniej ilości napojów spożywanych wszystko początkowo sądzono. Takie działanie jest nie tyle bezużyteczny jak głupi. Byłoby zatem możliwe z technicznego punktu widzenia kręgu decydentów na całym świecie dzieli się na bezsensowne i głupie. W niektórych przypadkach, nawet głupi stają się bezużyteczne (promowany chłopcy nas), bo już nie tylko z ich gówno tak nietrzeźwy, że nawet poszedł w pole tam wzór promowały. Ale to nie miało sensu aktywności, w ich przypadku będzie zupełnie wystarczające jeśli pozycja pozostał niemy.

 

Głoszenie lub hasło "Circle decydenci z całego świata, łączcie się!" Ale chyba nigdy nie egzekwować większym stopniu, i będzie najlepszy do stwierdzenia, że ​​twórców kręgów świecie zawsze były, są i będą bezużyteczne i głupie. Mylić rzemiosła jest ktoś, kto jest w każdym spotkaniu w dziedzinie bez wahania na miejscu, bezpośrednio i absolutnie bezlitośnie zabity.

 

Jeszcze przed ich całkowicie i ostatecznie pożegnać na zawsze, można odnieść się do cudzoziemców Komunikacyjnych którzy przemówienie WP dość dużo wspólnego.

 

Swój

 

Absolutorium Lightning (Shock Lightning)

 

Zawsze spotkanie z wami zawsze gotowy, uścisnąć rękę z tobą, w której zawsze dzierży tyle siły, by być w stanie poruszać się lokomotywa elektryczna odległości kilku tysięcy kilometrów do kilkuset tysięcy mil.

 

Być może nawet w końcu, gdy nie ma hasła,

"Ekspres Koło wszystkich krajach, Fuck you!"

 

Howgh.

 

Koniec dodaje tekst w listopadzie 2011 --------------------------------------------- --------

 

Jednym z bardzo interesujący efekt obserwuje się znacznie wcześniej, przez kilka dni, zanim polehnutím zginając łodygi do podłoża, o ile tylko w jęczmienia zaobserwowano z innych ziaren prawdopodobnie nie występują prawie tyle. Rośliny są "główki na dół" (lub uszy najwyższego liście) zostały dotknięte elektrycznej z pioruna i innych towarzyszących mu skuteczne, aw ciągu kilku dni do tygodni Polehňa , wygięte łodygi na ziemię. Czasami może nawet godzin, powiedzmy następny dzień, to zależy od intensywności interwencji. Polehnout , zginać łodygi na ziemię, mogą zasiać w ich sąsiedztwie, w mniejszym stopniu, ponownie, ale przed tym pierwszym "głowy pochylonej". Coś jak zdrowego jęczmienia roślin w tych etapach rozwoju (ješmen wiosna, okres od początku do końca maja, tuż przed vymetením i po nim), gdy jest jeszcze zielona jak rośliny na zdjęciu, nigdy nie zrealizowane, w położeniu poziomym (prostopadle do pionowej ostrze) dostać ma uszy nezasaženého jęczmienia aż tuż przed osiągnięciem dojrzałości (stadium wzrostu tuż przed 69), bardzo wyraźnie, kiedy rośliny zaczynają żółkną lub już bezpiecznie żółty.

 

Opisane zjawisko jest zapewne w innych zbóż (pszenica, żyto, pszenżyto) w stosunku do konstytucji nie wskazuje na kaczan, czy też nie na tyle daleko, ale liście powinny być widoczne mohl.mohl.

 

Uwaga: obrót ucho do ziemi Należą do przebiegu dojrzewania pszenicy, żyta i jęczmienia lub podobne lub pochodną płatki absolutnie nierozdzielny jest zjawiskiem, w którym (prawdopodobnie) uczestniczy zarówno w ciągłej większego obciążenia mechaniczne najbliższą kaczan zasilania macierzystych, zarówno naturalne jak i innych zmian morfologicznych w okresie dojrzewania. Można łatwo sprawdzić, ale nie zostały jeszcze wprowadzone w życie. Dotyczy to nawet jesienią 2011 roku. Zostaną poddane przeglądowi. Rozumowanie to opiera się na fakcie, że na przykład łodygi jęczmień jest tak trochę trudno, że najmniejsze mechaniczne wzrosła trzpień pobliżu ucha lub uszkodzenia (povadnutí) całe rośliny z uszu zacznie zauważalnie zestrzelić wiele wcześniej, niż byłoby to w przypadku w czasie ich naturalnego wzrostu i rozwój. Natomiast pszenica charakteryzuje wynikają poniżej kolby tak silne i mocne, że ścielenie Papryka w okresie dojrzewania nie zawsze może się zdarzyć, jeśli nenapomáhaly naturalny anatomiczne, fizjologiczne lub zmiany morfologiczne. (photo)

 

31.7.2010: Inne szacunki - nie wyklucza, że niektóre kręgi zbożowe to stworzony przez wielokrotnego wyładowania pioruna w tym samym miejscu - po raz pierwszy będzie tak předexpozice (ponownie, co podobieństwo do zdjęć, jak wiele razy już!), A także znaczną część pola jest tylko osłabiony, ale nie spłaszczone łodygi są ​​wygięte do ziemi, może tylko sporadycznie. Tylko sekundy absolutorium strefuje w (znacznie bardziej wrażliwy na bodźce mechaniczne), który łatwo tworzy kształt np. okręgu, i to niemal natychmiast, w ułamku sekundy. Pomysł pochodzi z 2008, data oznacza jedyny raz jego rejestracji tutaj

 

W poniższym tekście (ale zwłaszcza na innych podstronach) będą lub już są niektóre z tych danych znacznie rafinowanych, tu tylko na krótko. Pole elektrostatyczne stworzony tuż przed, w trakcie i tuż po podboju błyskowa jest ogromny (w języku angielskim: ogromny). Pole elektromagnetyczne tworzone podczas wyładowania pioruna jest ogromny (w języku angielskim: ogromny). Siła mechaniczna generowana przez wyładowanie atmosferyczne jest ogromny (w języku angielskim: ogromny). Wszystkie te wartości są rzędu co najmniej miliona do miliarda razy, ale bardziej niż cokolwiek osoba jest w stanie stworzyć w laboratorium oraz w przemyśle. Nic takiego nie ma nawet cienia można przygotować nawet w nejohromnějších (English: huge) rośliny na świecie. Być może po prostu dla porównania: w trakcie rozładunku (tylko!) średnia flash (która trwa od 100 do 150 milionowych części sekundy) nad ziemią i pod ziemią wypromieniowuje energię, do której długo i załadowany pociąg towarowy (tys. ton) brakowało kilkadziesiąt kilometrów, a pełne załadowane ciężarówka (dziesiątki ton) setek do tysięcy kilometrów. W przypadku hoteli , gięcia łopatki do ziemi kilkadziesiąt do kilkuset metrów kwadratowych z setkami transferu ziarna kg materiału z odległości kilkudziesięciu centymetrów, nawet bez jakiegokolwiek transportu z miejsca na miejsce ...

 

Szczegółowa analiza przebiegu wyładowania pioruna można określić, że najbardziej znaczącą część energii, która jest rozproszona w nim jest przekazywane w czasie nie jest większa niż 10 mikrosekund. Ta rampa nachylenie krzywej jest pomiędzy 30000 (pierwszy RS) do 200 tysięcy (niektóre późniejsze RS) A na mikrosekundy

(pic - norm), Krótki opis

 

Uzyskane dane odnoszą się do średnich wyładowań atmosferycznych (prąd tysięcy amperów 10-30). Zakładając, że podobnie jak w innych elektrycznych praktyki inżynierskiej, prawdziwa proporcji przeniesiona energia jest proporcjonalna do kwadratu prądu (choć jest skrajny przypadek i może zastosować różne losowe przepisy), to energia z tych błysków (we wszystkich trzech przypadkach to było tak zwane pozytywne pioruna, które są znacznie silniejsze i spada nawet wiele kilometrów od chmury burzowej, często bez deszczu, jak "grom z jasnego nieba", "grom z jasnego nieba"), które były mierzone 6.8.2010 w pobliżu wsi Morkovice-Slížany (jeden z 115.000 amperów, czas około 10:39, w pobliżu innego 133.000 amperów, czas ok. 10:40), lub mniej niż kilometr nad północnym skraju Austerlitz, około 10:40 CEST, 219.000 amperów, byłoby może nawet pociąg krążył na świecie kilka razy ...

 

Uwaga: miejsce odwiedzane (Austerlitz), udokumentowane. Pewne zmiany w materiale roślinnym (kukurydza) obserwowano, ale nie nieznaczna w porównaniu z tym, co się na polu. Aby tam hoteli , zginania łodygi roślin na ziemi, byłby piorun uderzył tak zwane "green up", gdy jest częściowe uszkodzenie i tkanek meristémových zakłóceń, które z biegiem czasu została odzwierciedlona w zaburzeniami wzrostu. W sierpniu, rośliny już znalazłem trochę czasu po zielonym stadium dojrzałości i pełna wysokość wzrostu produkcji zakończył merystemów wzrostu jest już nieaktywne, a ich komórki nie rasa, jest po prostu dojrzewania. To był prawdopodobnie jeden vysokovzrůstnou odmiana późna (ząb koń?) Detail Nezkoumáno. Ale należy podkreślić jeszcze raz, nawet jeśli opisana sytuacja miała miejsce wcześniej, a rośliny były, powiedzmy, tylko w połowie wysokości, bezpośrednio po odpuszczenie błyskawica byłyby widoczne prawie nic, choć powyżej pola na miejsce realne i prawdziwe fajerwerki.

 

Ważne jest, aby uświadomić sobie ogromną inercję procesów roślinnych. I zboże, które szybko zabity całkowicie (elektryczność, chemikalia), a nie w pierwszych dniach prawie niemożliwe do odróżnienia od żywej kukurydzy stojących w bezpośrednim sąsiedztwie. Z pewnością można po prostu wykazać, że nie wykazuje metabolizmu. Dopiero po kilku dniach znikną, a po kilku tygodniach będzie dosłownie kruszą się w pył. Ale to nie jest przypadek kręgów zbożowych, które pracują głównie ziarno osłabiony. Przykładem takiej sytuacji wszelkie chwasty lub niepożądane rośliny przez kilka dni po zastosowaniu herbicydu - jakby pozornie nic choć obiektywnie rośliny mają już martwy bezpiecznie i całkowicie bez śladu metabolizmu, a ona na pewno będzie fakt obiektywnie rozpoznawalne, ale które Ci podczas podróży w dziedzinach ciągnie Chemistry Lab ...

 

Podobny przypadek złapany - to wyładowanie pioruna w hydrant i całkowitej śmiertelności ziarno tylko w obszarach bezpośrednio przez rurę metalową przechowywanego pod ziemią. Jak długo zbierane kwiaty w wazonie, aby wyglądać jak żyć? (Immortelle zawsze)

 

Dodano October 2011:

Jako przykład powolnych procesów podczas instalacji może służyć żółknięcie trawy na torze Pardubicach jesienią 2011 - jak już wspomniano, stosowanie herbicydów musiał być co najmniej na tydzień przed żółknięcie. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe, że nawet tam nie było uderzenie pioruna w trawniku, jakaś mała burza jesień była. To może być więcej niż przed miesiącem trawie żółknięcie. Należałoby zadać meteorologów. Jeżeli naprawdę było żadnych wyładowań wystąpiły pioruna, pracownicy tor wyścigowy nie zauważył, nawet gdy nie stał obok niego, na szczęście dla nich. Mógł nawet zostawić pewne działanie na niektórych drzew stojących tam (gałęzie spadające, uderzył trunk). Herbicydy obserwowano. Sprawa jest naprawdę ciekawa dla wszystkich, bo została powołana specjalną stronę. Jeśli naprawdę był piorun, trawa końcu umiera całkowicie, ale zamiast tego może być obsiane bez problemów ponownie. Zobacz stronę o nazwie Pardubice .

 

Dlaczego odkrywcy sami Crop Circles zjawisko oczywiście nie chcesz umieścić te fakty w kontekście, podczas gdy na miejscu bardzo często pojawia się szereg zjawisk bardzo ciekawe, co może być absolutnie wszystko, bez wyjątku, aby uwzględnić towarzyszące zjawiska powstające podczas i po wyładowań atmosferycznych ?

 

Usterki - awaria urządzeń elektronicznych - pozostaje statyczny.

 

Kompas - na przykład, LI (R) M Błyskawica Induced (Remanent) Magnetyzm ( Google ). Kolejnym przykładem w Uman : wyładowanie atmosferyczne , strona 7 (Nowoczesne Era)

... "Pierwsze pioruna prąd wyładowczy pomiary wykonywane Pockela (1897, 1898, 1900) w Niemczech. Studiował indukowaną indukcji magnetycznej w bazaltu ze względu na pobliskie wyładowania pioruna następnie pochodzące z szacowanej natężenia tych prądów" ...

(Samochody Uwaga -. Aby przez 1900, naukowcy biegli w dziedzinach i okolice na bazaltowej skale z kompasem i magnetometr, nie zdziw się, że w miejscach, gdzie niedawno uderzył piorun, odchylenie od normalnego pola magnetycznego wystarczyło. zastanawiasz tylko ...)

 

Martwe owady - zwierzęta, zabite prądem, w przypadku owadów może być czasami nazywane indukowanego prądu. Jak to jest, że martwe owady, ale nie na rośliny wszędzie znaleziono kręgów i ogólnie spłaszczone , leżące na ziemi ziarna? Obiektywnie rzecz biorąc, w okresie wiosny i lata, owady są wszędzie. To dlatego, że w prawie wszystkich przypadkach mają wystarczająco długo coś z gdzie piorun uderzył, coś wszystkie owady albo jechać do ukrycia (zbliżającym się burza, wiatr, deszcz), lub po prostu zdmuchnąć (silny wiatr), czy kolor. Martwe owady jest więc znaleźć tylko w tych rzadkich przypadkach, gdzie nie było tak bardzo osobliwy fenomen, w którym piorun z jasnego nieba jest. (Iz Podczas wizyty w kilkuset miejscach, gdzie piorun uderzył w pole, w latach 2008 - 2010, był miejscem, gdzie było też martwe owady, odkrył tylko raz. Ale mimo że to był przypadek, w którym nie ma potrzeby w ogóle do obaw o możliwą przyczynę ich stanu. Każdy okaz złapany owadów dawkę energii otrzymanej przynajmniej kilka dżuli, a może nawet więcej. Jednak rośliny, na której się znajduje, chyba nie całkowicie zabity.

 

Cząstki żelaza i tlenku żelaza, w glebie nawet na łodydze, ucha i ziaren: redukcji katodowej pirolitycznego, cząstki mogą być częściowo stopione. Podobno wykazują magnetyzm, który tak naprawdę nie jest to możliwe, biorąc pod uwagę to, co się dzieje. Explorers ale nigdy wiarygodnie uzasadnić, jak ich magnetyzm domniemana lub okazało się zmierzyć. Przy okazji, tak naprawdę nie trzeba szukać pochodzenia żelaza meteorytowego, sama w sobie pole to tylko ze względu na naturalną zawartość w jednym hektar i tylko do głębokości 10 cm, zawierał 7500 do 10.000 ton. Jeżeli grunty rolne w pewnym momencie nawet na chwilę narażone temperaturze około 30.000 stopni C i prądów elektrycznych czasami przekraczające pół miliona amperów, niektóre stopione cząstki żelaza w niej mogą znaleźć. Nic i nikt nie spróbować zrobić coś podobnego w laboratorium, niektóre wyniki uzyskane jest z pewnością o wiele niższe temperatury i prądów. Poniższy eksperyment przeprowadzono natomiast gruntów rolnych, ale może służyć jako manifestacji demonstracyjnych. Zdjęcie to czysty tlenek żelaza wytrąca się z roztworu chlorku żelazowego, amoniaku, przemywa i suszy. Pozostawione w oryginalnym stanie i w prawo (jest to jedna i ta sama próbka, przed i po eksperymencie) po wielokrotnym narażeniem na iskrę intensywność 0,03 J, 2500 V, w jego bezpośrednim sąsiedztwie (mniej niż milimetr). Zmiana koloru może być ze względu na częściową redukcję, rozkładu lub zmiany, modyfikacje nezkoumáno bliższy. Ilość Fe2O3 wynosiła około 0,3 g i iskry były kilkadziesiąt. Próba jest łatwo udowodnić i powtarzalne w każdej chwili. Moc rozładowania stosowany w eksperymencie jest około 10 12 razy mniej energii niż przeciętny błyskową (tysiąc miliardów milion milionów razy mniej). Czy można sobie wyobrazić, że nawet "nieco" mocniejsze wstrząsy niż w opisanym eksperymencie (1000x, 10000 razy) będzie wybrany nośnik zasadniczo wykonywane szerokie jakościowe i ilościowe zmiany. Fe jest w glebach rolniczych zawartych równowartość nieco ponad 3%, głównie uwodnionych tlenków.

 

Częstość występowania różnych toksyn i chemikaliów szkodliwych (choć odwiedzający kręgów zbożowych nigdy nie zrealizowane, ale ich świadectwa i doświadczenia nie można dopuścić, toksykolog w najmniejszych wątpliwości, i dlatego powinny je jak najdokładniej do powiadamiania) - Wielu odwiedzających opisać klasyczne objawy zatrucia lub narażenia na substancje chemiczne substancji halucynogennych - konsekwencją przejścia działań i ogromna ilość energii w podziemiu, który jest w stanie przekształcić setki kilogramów przedstawi tam pierwotnie całkowicie nieszkodliwych naturalnych składników w bardzo niebezpiecznych chemikaliów. Elektroliza, temperatura, ciśnienie, piroliza, wysokociśnieniowy wysokiej temperaturze dysocjacji, procesy termiczne, ich kombinacje i wielu innych późniejszych procesów. Miejsce może mieć bardzo znacznie zwiększonych ilości tych substancji występuje głównie:

Dwutlenek węgla CO2 (śmiertelne stężeniu około 20% w powietrzu), tlenek węgla CO (stężenie śmiertelne w powietrzu ponad 0,2%), cyjanku lub cyjanowodoru (LD około 300 mg). Do ustalenia. Oprócz trzech wymienionych przykładów, ale mogą istnieć tysiące innych bardzo niebezpiecznych chemikaliów. Może powstać poprzez procesy wymienione tylko z tego, co jest skądinąd całkiem naturalnie w glebie w sposób całkowicie nieszkodliwy. Losowo, można wymienić na przykład związki fosforoorganiczne.

 

Roszczenie nie jest jeszcze zweryfikowany doświadczalnie, jest to tylko i wyłącznie zgadywania. Ktoś chciałby powiedzieć, że nie ma nic podobnego nie nastąpiło i nie występuje, mogą próbować udowodnić dowolnym kształcie w przyszłości. Ponieważ jest to bardzo poważny zarzut, nie zostanie dodane w czasie objawów zatrucia szczegółowo wymienionych powyżej wszystkich trzech substancji chemicznych (niektóre strony są już notowane). Zdecydowana większość z nich zostały opisane jako różnych wrażeń, uczuć, myśli i spostrzeżeń, a nawet halucynacje zwiedzających kręgów zbożowych w ciągu roku w miejscach figur świadkami udokumentowane. Przykład - metaliczny posmak w ustach - Typowy przykład cyjanku zatrucia, ale również wiele innych trucizn bardzo niebezpiecznych. Cyjanek (w przypadku cyjanowodoru HCN) wybrano jako przypadku najbardziej typowych w szczególności dlatego, że wszystkie trzy składniki - H, C i N, w miejscu bardzo niezaprzeczalnie bez wątpienia występują i wyładowanie atmosferyczne i jego energii prawdopodobnie nie szczególnie duży Problemem jest to, aby połączyć kropki ("piec w naturalnych podziemnych autoklawie"). Odwiedzających kręgów zbożowych, więc chyba jeden z bardzo rzadkich grupy ludzi, rodzaj białych kruków, którzy mogli podzielić się z kimś o swoich uczuciach po zatrucia cyjankiem. Zdecydowana większość ludzi, którzy byli pod wpływem alkoholu, gdy jony cyjanku, to nie ma być dzielona z kimś o swoich uczuciach, prawie nigdy dużo więcej czasu niż kilka sekund do dwóch minut.

 

pisał listopada 2011

Według niektórych relacji, lokalizacje kręgów zbożowych sporadycznie napotkane osoby, które "powąchać ziemię" (jak opisano w "Bara akcji Klara", czy coś w tym stylu). Jest to prawdopodobnie osoby, które starają się, że pracował jak kanarek w klatce działa na dnie studni. (Red Dwarf Series 8 ep 4 -. Kassandra)

 

Tlenek węgla i dwutlenek węgla stanowi szczególnego podzbioru toksycznych substancji chemicznych, które mogą w niektórych przypadkach produkują nawet podczas wizyt rozpoznawczych kręgami zbożowymi w miejscu od wielu dni od wyładowań atmosferycznych. W głębokim podziemiu poniżej orki można znaleźć wiele drewnianych elementów - część oryginalnych budynków, powalone drzewa systemy korzeniowe, łożyska, próchnicy lub torfu. Każdy z tych elementów może spowodować zapłon przejścia pioruna, nawet w stanie wilgotności wysokiej i oparzenia (tlić) Liczba dni, jak w stos w produkcji węgla, bez warunku kraju wykazało jednak znacznie i obserwowano. Coś prawdopodobnie mogłyby być wykryte z kamer termowizyjnych, które także z pewnością ujawniła dużo ciepła, rozproszone podziemny tylko energii przechodzącej prąd elektryczny. Kamery termowizyjne (termografia) w miejscach kręgów zbożowych nie były używane, tak, drodzy naukowcy, w przyszłych latach w smaku to! Jest to bardzo dobra metoda obserwacji, zwany distantní tak, że obserwator nie może być wydany do wszystkich potencjalnych zagrożeń, które mogą występować na miejscu. Dla biedniejszych odkrywców będzie gdzieś na stronie internetowej, aby znaleźć dość szczegółowy opis jak korzystać z bardzo prostego i taniego aparatu (<2000 CZK) jako kamery termowizyjnej (> 100 000 CZK), z których jest możliwe określenie przynajmniej mieć nawet nadmiar ciepła składowanie pod ziemią w W związku z tym przejście prądu elektrycznego.

 

Dodane Jesień 2011: anomalia z miejsc kręgów zbożowych są opisane silniki samochodów usterek w ich sąsiedztwie, a nawet samolot unosi się nad nimi. Silniki zarówno dla swojej działalności z wykorzystaniem wielu urządzeń elektronicznych, które mogą być dotknięte przez elektryczność statyczną i indukcji resztkowej, jak opisano w innym miejscu. Elektryczność statyczna może mieć bezpośredni wpływ i działanie układu zapłonowego. Ładunki elektrostatyczne, które mogą być po takiej wyładowań atmosferycznych czas przechowywany pod ziemią, to nie tylko, że ktoś ebonitových pręty przetarł lisa ogon, Nick Carter, może tam faktycznie przechowywana w postaci ładunków elektrostatycznych na kondensatorze pojedyncze losowej naturalnego dielektryka wysoce skutecznej ( niektóre kamienie) występuje wiele kilowatogodzin (megadżul). W konwencjonalnych kondensatorów w urządzeniach są przechowywane co najwyżej milijoulů kilku, rzadziej nieco więcej. Inną możliwą przyczyną awarii silników spalinowych w opisanych miejsc może być fakt, że nie są reprezentowane ilości tlenu obecnego w powietrzu, jak które wymagają bezawaryjnej pracy. Obniżona procent tlenu może również powodować zaburzenia uruchomione inne urządzenia znajdujące się na miejscu, a mianowicie ludzi i zwierząt organizmów. Takie zaburzenia są również często opisane. Jak w wielu podobnych przypadkach na tej stronie, to jest (tylko), głównie na (bardzo) odgadnięcia wykształceni.

 

Prawie każda grupa (tu plůží lemra jak każdego człowieka, grupy te!) Lub osoba, która jest w internecie lub w książce i spróbować dać trochę kręgów zbożowych zjawisko, poświęca co najmniej jednej stronie internetowej lub rozdział "niewyjaśnione" pokazuje w znalezieniu , z absolutnie bez wyjątków absolutnie wszystkie te pozornie niewytłumaczalne zjawiska mogą być wyjaśnione poprzez działanie niezwykle intensywnych wyładowań elektrycznych w pobliżu miejsca ich odkrycia nie długo przed, oraz narażenie na bardzo silnym elektrostatycznego i elektromagnetycznego impulsu, który jest wyładowanie pioruna.

Zobacz anomalię .

 

Kolejny rozdział "niewyjaśnione zjawiska" w zakresie kręgów zbożowych odkrywców "grain nieprawidłowości", które jeszcze, ale pozostanie na bok. Na przykład, w przypadku węzłów giętych i rozszerzony to całkowicie normalna reakcja osłabione i ostatecznie spłaszczone , rośliny leżące na ziemi, więc tak naprawdę nie ma tu żadnych nieprawidłowości węzłów .

 

Nawet światła prawdopodobnie powinny być wyjaśnione przez pozostałych skutkami elektryczności statycznej i innych energii podziemnym - zrzuty, fire Elijah iskry. Piwnica w obecnych substancji organicznych może także powstać kilka równoważnych gazy błotne, CO, H 2 , O 3 , ponieważ ma jedne z tych wysoko zjonizowanych atomów i molekuł. Tajemnicze światła, ale będzie to najlepiej pozostawić zbyt wylewny wyobraźnię obserwatorów, lub stosunkowo łatwo zweryfikować fakt, że znaczna część z nich może być naprawdę "pod wpływem" (z których tylko częściowo z własnej winy). Na miejscu, ponieważ mogą pojawić się w dodatku do jiného takich związków chemicznych ( viz ), że ich mózgi mogą pracować na zupełnie innej "biegu" niż normalne, więc nie ma potrzeby zastanawiać się, że w niektórych przypadkach, aby zobaczyć rzeczy, które nie mają nic do unikać.

 

Często nie są rozważania o możliwości narażenia piłkę piorun, analogia circle - kulki są naprawdę w porządku oferta. W rzeczywistości jest to bardzo prawdopodobne, aby być o wiele prostsze, piorun kulisty obecność na miejscu nie było widać w ogóle konieczne. Jest to bowiem bardzo prawdopodobne, tylko jeden z tradycyjnych, często używane przez ślepe zaułki ludzkości, starając się "wyjaśnić niewytłumaczalne niewytłumaczalne". Mmimozemšťané prawdopodobnie byłby w stanie powiedzieć wiele.

 

Na pewno, choć bardzo rzadkie w warunkach opisanych w dziesiątkach miejsc i setki stron internetowych, prawdopodobnie Crop Circles utworzyć dowolną lampę błyskową. Wszystkie siły z punktu i bar prostopadle źródła incydentu w kolistych fal rozłożonych na powierzchni, na której zakończył się. Takich powierzchni jest zwykle na granicy faz. Powierzchnia Niwa wysokości, które osiągają łodygi ziarna, może być uznane za bardzo przybliżeniem interfejsu fazy. Biegają po nim jak fale na wodzie. (Youtube - fale wiatr) również wpływ organu w wodzie tworzy kołowy fali i kilka organów tworzy zakłócenia kołowych fal, wpływ kilku ramion samym wyładowanie atmosferyczne w niewielkiej odległości od siebie, w tym samym czasie lub w odstępach kilkudziesięciu do kilkuset milisekund tworzy pas ziarno okrągłe interferencja fal, w których mogą one bekasy, a tym samym ustalenie kolejnych zrzutów, które razem mogą również tworzyć rezonans i zakłóceniami. Elektryczność późniejsze usuwanie jest utrzymywany głównie do tymczasowych konstrukcji nachylonych zboże kilka tysięcy razy mniej niż kukurydza oporu stojącą, obrócić między nimi stworzył więcej punktów kontaktowych i są dużo trudniejsze naciskane jednocześnie. Tworzą strukturę, takie jak czasowe symulowanie koła na wodzie tak, że rośliny, które zawierają, otrzyma znacznie większą ilość energii docierającej późniejszego wyładowania. Natychmiast po remisji mechanicznych impulsów lecz przez własną zamian całkowicie oryginalnym elastyczności położenia. "Picture", który w ten sposób powstał w nich, ponieważ są mnhem bardziej uszkodzony niż rośliny w ich bezpośrednim sąsiedztwie, jest absolutnie niewidoczne, ukryte. Ich uszkodzenia wzrasta w czasie z powodu marszów wzrostu, które mają miejsce tam, i łodygi nieustannie osłabiać aż wreszcie Polehňa , łodygi zgięte ku ziemi. To właśnie dzieje się z właścicielem regularne widoczność, ale również każdy kształt nieregularny. Problemem jest to, czy będzie dużo więcej szczegółów na innych stronach witryny, takiej chronologii i podstron.

 

Dodane jesień 2011:

Ze względu na szczególne właściwości jęczmienia czasami widoczne wzory się przed polehnutím zginając łodygi do podłoża, który to wzór przypadku ... (foto), W którym noże są całkowicie spłaszczone , słomki, leżący na ziemi na ziemi, wciąż stoi prawie pionowo w górę. Wzór jest widoczny, głównie ze względu na nachylenie ucha i liścia flagowego w zupełnie innej pozycji do roślin otaczających. Właściwie jest to pewna analogia lub formularz povadnutí i kwatery , zginanie łodyg ziemia jest faktycznie również tylko povadnutí forma, jest postrzegana jako całkowicie uszkodzone i tak osłabiona (zwiędła) rośliny. Podobnie może działać jako czysty liścia flagowego (foto), Ewentualnie także w innych zbóż. Opisane zachowanie jest skok naprawdę tylko specjalność jęczmień. Dużo więcej szczegółów będzie z powrotem na miejscu chronologii i innych. To nie pojedynczy przypadek kręgów zbożowych jest, kiedy jęczmień podobnie zakonserwowane, ale jest to raczej wyjątek, w całej długiej historii kręgów zbożowych przez około ostatnich 30 lat miało miejsce tylko kilka podobnego. Jęczmień jest w ten sam sposób, ale może utrzymać prawdopodobnie bardzo często, zwłaszcza w okresie od maja do czerwca. Ale być może szczególnie w okresie bezpośrednio przed i po wyrzucenia - jęczmienia jarego około połowy maja. Nic nie stoi w związku z tym powstał statystycznie znaczącą liczbę dodatkowych uwagach, że nen ale nie tylko niezbędne w regularnych wzorów. Jest również możliwe, że wzory w jęczmieniu zwykle odkryte zbyt późno, po kwatery , gięcie łodygi na ziemię, ale w rzeczywistości można znaleźć trochę wcześniej. Możliwe jest również, że w większości przypadków tylko pojęcie "Tipping skok" w istocie tak krótki, że nie jest to możliwe do rejestracji. Znacznie dłuższy okres czasu może się tylko w rzadkich przypadkach, z pomocą inny efekt, np. napięcia powierzchniowego wody , co pomaga w utrzymaniu łodygi stojących przez dłuższy czas.

 

Prawdopodobnie jest to więcej niż 99% pewien, że łodygi w wymienionych figur późniejszych Polehla , słomki są wygięte do ziemi, tak jak w każdym innym przypadku, zdjęcia w późniejszym czasie, ale nie ma na stronie Crop Circles odkrywców nigdy nie pojawiły. I dlaczego, gdy już "zrobione". Mimo to, nawet po ponad 30 latach badań, nie zrobili, oni śledzić fabułę, która rozpoczęła się często przez wiele miesięcy, zanim przyszedł, aby strzelać, i trwa przez kilka miesięcy po zbiorach aż po niej, a co jeszcze jest strzelanie, nadal jest do odkrycia, do zaobserwowania zmian zachodzących niemal codziennie. Jeszcze jedno zdjęcie w tygodniu wystarczy. Może, ale słyszę jakieś gościa "z ludu", że wzór odwiedzanych i fotografowanych później.

 

Pierścień Vortex często powstaje po konwencjonalnej eksplozji (foto) Tuż nad powierzchnią ziemi lub w powietrzu po nuklearnej absolutnie zawsze, i często można chyba stworzyć kilka sekund po wyładowań atmosferycznych, biorąc pod uwagę, co się dzieje po mechanicznym miejscu. Natychmiast po zdobyciu miejsca uderzenia może wahać pierścień wirowy średnicy kilku metrów do kilkudziesięciu metrów, która zawiera dużą ilość ładunku elektrycznego, oraz w pewnych momentach może "wydrukować" do struktury pod nią (ziarno). Pierścienie można przenieść kilka w pobliżu, opłata może dodawać i odejmować. W zależności od kształtu niektórych danych będzie dla niektórych z nich może być dość skomplikowane zestaw pierścieni wirowych, porusza się nad ziemią, w różnych kierunkach, w niektórych częściach, które pojawiają się w pewnych momentach w strukturze ziarna. Mogą być nachylone pod różnymi kątami.

 

Jest jeszcze tylko bardzo teoretyczne wynagrodzenie. Tak więc niektóre strony, że na pewno będzie pełna. Pierścień Vortex obserwuje bardzo często natychmiast po kilku wybuchów. (foto) W miejscu, w którym wyładowanie atmosferyczne idzie, jest bardzo podobny do procesu eksplozji. Rzeczywiście, bardzo mało obserwatorów z takiego miejsca pozostawia na piechotę. Wszelkie inne szczegóły będą tutaj .

 

Pierwotnie napisany jako jeden tekst, ale ponieważ zaczął rosnąć trochę, zdecydował się na przyznanie większej liczby próbek. Jest mała pomoc dla tych, którzy nie mogą się doczekać i chcą rozpocząć własną wyszukiwania, jak to rzeczywiście się stało:

 

Było pochmurno lutego rano, dzień jak każdy inny, i nic nie wskazuje, że to właśnie może zacząć położyć podstawę dla ustanowienia rozwiązanie jednej z największych tajemnic ludzkości 20-ta wieku, który kompletnie nierozwiązany przeniosły się do XXI wieku ... Programy zostały zaprogramowane, dokumenty zostały udokumentowane rejestrator odnotowano, zapisy zostały nagrane filmy zostały nakręcone i fotografie zostały zrobione. Programy zostały zakończone, materiały dla projektorów opartych, linie przesyłowe są aktywowane, zagruntować odbiornika transmisji rury gorąco. Czy 12 Lutego 2008 ... To be continued ...

 

Koniec części 1

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

          Część 1         Część 2        Część 3        Część 4        Część 5

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z